Gönderen Konu: Proscar başladım  (Okunma sayısı 16516 defa)

My Precious

• Hero Member
Ynt: Proscar başladım
« Yanıtla #60 : 17 Mayıs 2020, 21:03:05 »
Dokulmenin tamamlanmasini beklicek misin bu baya sancılı olur ama ekimle 10 yıl bi sıkıntı çıkarmaz senin saç hallolursa
Aynen bir 2000 greftlik ekim ile rahat 5 sene idare ederim ön çizgi çok önemli orayı koruyamıyorum finle ekim tek çare gibi.
Senin 1 aya göre çok iyi 6.ayında saç sorunun kalmaz ayrıca saçların çok gür zaten

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #61 : 17 Mayıs 2020, 21:31:34 »
Aynen bir 2000 greftlik ekim ile rahat 5 sene idare ederim ön çizgi çok önemli orayı koruyamıyorum finle ekim tek çare gibi.
Senin 1 aya göre çok iyi 6.ayında saç sorunun kalmaz ayrıca saçların çok gür zaten
Ben hala etki ettiğine inanamıyorum bu kadar kısa surede, ilk sayfadaki fotolarim konazolla duş aldıktan sonraydı belki suan göz yanilsamasi vardir dustan sonra bi foto daha atayim aynı koşul olsun ve ön cizgini umarim seri şekilde halledersin 2000 rahat ettirir direkt
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #62 : 18 Mayıs 2020, 01:02:28 »
Dostum ben gelişim gördüm. Bugün bana saçların kömür gibi olmuş eskiden böyle değildi dediler. Ben de fark ediyorum. Dökülse de kararma mevcut. Sanırım erken evresinde olduğumuz için bizde daha hizli etki edicek. Dökülmemiz de durur diye umut ediyorum

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #63 : 18 Mayıs 2020, 01:02:52 »
Dostum ben gelişim gördüm. Bugün bana saçların kömür gibi olmuş eskiden böyle değildi dediler. Ben de fark ediyorum. Dökülse de kararma mevcut. Sanırım erken evresinde olduğumuz için bizde daha hizli etki edicek. Dökülmemiz de durur diye umut ediyorum
Gelişimi sende gördüm bu arada :)

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #64 : 18 Mayıs 2020, 10:41:41 »
Gelişimi sende gördüm bu arada :)

Duş alinca farkettim harbiden ayni şekle koydum gelişim varmış  6.ay da umarim bu dert biter bende kalinlasma suan gözle görülür düzeyde değil varsa bile
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2020, 10:57:26 Gönderen: yeesuzcries »
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #65 : 18 Mayıs 2020, 11:05:14 »
Foto bu
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #66 : 18 Mayıs 2020, 13:23:48 »
Foto bu

Bende 2 ay kullandım finası etki göremedim yan etkisinden dolayı bıraktım avodart aldım ona başlıcam

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #67 : 18 Mayıs 2020, 13:26:53 »
Bende 2 ay kullandım finası etki göremedim yan etkisinden dolayı bıraktım avodart aldım ona başlıcam

Geçmiş olsun reis avodartı nasıl kullanmayı düşünüyorsun senin saçlarda kalınlaşma görmüştüm ben işe yarıyordu sanki finas
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Rulez

• Sr. Member
« Yanıtla #68 : 18 Mayıs 2020, 13:34:27 »
Geçmiş olsun reis avodartı nasıl kullanmayı düşünüyorsun senin saçlarda kalınlaşma görmüştüm ben işe yarıyordu sanki finas

İlk günler uyumadan önce 1 avodart hap sabah uyanınca kahvaltıdan sonra biotin düşünüyorum

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #69 : 18 Mayıs 2020, 13:43:26 »
İlk günler uyumadan önce 1 avodart hap sabah uyanınca kahvaltıdan sonra biotin düşünüyorum

Biotin bende sivilceden başka bişey yapmadı b12 hapı kullanıyorum bu ara sadece o da eksik olduğu için günde bir dut sorunlarını çözücektir
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Rulez

• Sr. Member
« Yanıtla #70 : 18 Mayıs 2020, 13:45:23 »
Biotin bende sivilceden başka bişey yapmadı b12 hapı kullanıyorum bu ara sadece o da eksik olduğu için günde bir dut sorunlarını çözücektir

Biotinin sivilce yapma sebebi mg fazlalığından aldığın hapı yarıya bölüp öyle iç sorun kalmayacaktır vucut kendisi sentezliyor zaten fazlasıda idrar yoluyla atılıyor vucuttan

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 18 Mayıs 2020, 18:13:18 »
bir gün herkes dutasteride başlayacak

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #72 : 09 Haziran 2020, 21:15:11 »
50 güne yakın finasteride kullandım 1.5 haftadır dut kullanıyorum dut kullandığımdan beri saçımı daha rahat hissediyorum yanetki görmedim daha, saçlarımın kalitesinde gözle görülür bir belirti yok aynı gibiler
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #73 : 09 Haziran 2020, 21:52:50 »
50 güne yakın finasteride kullandım 1.5 haftadır dut kullanıyorum dut kullandığımdan beri saçımı daha rahat hissediyorum yanetki görmedim daha, saçlarımın kalitesinde gözle görülür bir belirti yok aynı gibiler
Rengi koyulaşmış saçlarının etki ediyor hocam kesinlikle 👍🏻

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #74 : 09 Haziran 2020, 22:59:34 »
Kardes bu ne harbi koyulasmis gibi balli ipne seni savur da ortam serinlesin

Facebook Twitter Instagram