Gönderen Konu: Proscar başladım  (Okunma sayısı 16527 defa)

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Proscar başladım
« Yanıtla #45 : 11 Mayıs 2020, 18:08:48 »
Dökülmem baya fazlalaştı finansla ilgili bi durum diye düşünüyorum

Minoxil hakkında anlatmak istediklerimden bir tanesi de bu mesela bazı kişiler ilacı kullanıp ilk başlarda tabikide zayıf olan saçları döker yerine daha sağlıklı saçlar gelir ama kullanmaya başladığın zaman zamanla saç kalitende artış olur.şimdi başka biri aynı şekilde senin durumunda olsaydı biranda bıraksaydı busefer yorumlara finas saçımı mafetti kullanmayın dicekti aynı şekilde minoxile karsida böyle işte bazı konularda hala minoxil yok ince saçları döker kullanma  vs finas saçları güçlendirir diye söyleyenler var çok gülüyorum bu duruma çoğu kişi kendi kullandığını millete şunu kullanma bak ben bunu kullanıyorum sende kullan vs diyor.herkese aynı etkiyi göstermez ilaç şimdi kullanmaya devam ettikçe tam tersi saçlarında dokulme kesilcek kalite artışı olcak söylersin zaten zamanla daha iyi ye gittiğini tabi umarım iyiye gider çünkü bazı kişilerde hiç fayda etmiyor finasda minoxilde ondan sonra dutasteride geçiyor kişi hatta minoxilden procapilden sırf sprey olduğu için geri bırakırsak dökülür düşüncesiyle (diğer ilaçlar öyle değilmiş)  gibi Androcur ya da spiro kullanmayı dusunenler var gerçekten aklım almıyor bu konuda .tabi beni ilgilendirmiyor kisinin ne kullandığı sadece bilgi vermek amaçlı söylüyorum kişilere ama finasterid senin saçlara muhtemelen iyi gelir diye tahmin ediyorum . Saç kaliten iyi gözüküyor.

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #46 : 11 Mayıs 2020, 19:32:14 »
Minoxil hakkında anlatmak istediklerimden bir tanesi de bu mesela bazı kişiler ilacı kullanıp ilk başlarda tabikide zayıf olan saçları döker yerine daha sağlıklı saçlar gelir ama kullanmaya başladığın zaman zamanla saç kalitende artış olur.şimdi başka biri aynı şekilde senin durumunda olsaydı biranda bıraksaydı busefer yorumlara finas saçımı mafetti kullanmayın dicekti aynı şekilde minoxile karsida böyle işte bazı konularda hala minoxil yok ince saçları döker kullanma  vs finas saçları güçlendirir diye söyleyenler var çok gülüyorum bu duruma çoğu kişi kendi kullandığını millete şunu kullanma bak ben bunu kullanıyorum sende kullan vs diyor.herkese aynı etkiyi göstermez ilaç şimdi kullanmaya devam ettikçe tam tersi saçlarında dokulme kesilcek kalite artışı olcak söylersin zaten zamanla daha iyi ye gittiğini tabi umarım iyiye gider çünkü bazı kişilerde hiç fayda etmiyor finasda minoxilde ondan sonra dutasteride geçiyor kişi hatta minoxilden procapilden sırf sprey olduğu için geri bırakırsak dökülür düşüncesiyle (diğer ilaçlar öyle değilmiş)  gibi Androcur ya da spiro kullanmayı dusunenler var gerçekten aklım almıyor bu konuda .tabi beni ilgilendirmiyor kisinin ne kullandığı sadece bilgi vermek amaçlı söylüyorum kişilere ama finasterid senin saçlara muhtemelen iyi gelir diye tahmin ediyorum . Saç kaliten iyi gözüküyor.
Minox konusunu tam bilmediğim için yorum yapmayacağım ama diğer konularda haklısın istikrarlı kullanmayacaksan bok atmayacaksın o ilaca heleki hiç kullanmadan sallayanlar var.bu arada  saçlarımın kalitesi gerçekten kötü saç var ama topik sürülmüş kafa gibi , ince ince saç yumağı dolu dolgun ve yoğun değil bir şekilde kapanıyor ona şükür (ama topik gibi) bu durum ne oranda iyileşir bilemiyorum eğer istediğim gibi olmazsa dutasterid geçerim
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #47 : 17 Mayıs 2020, 16:52:54 »
1.ayı geçtim finasta  dutasteride başladım saçlarımda bi değişiklik yok
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #48 : 17 Mayıs 2020, 18:13:45 »
1.ayı geçtim finasta  dutasteride başladım saçlarımda bi değişiklik yok
Hem fin hem dutmu kullanıyorsun yani ?
Birde en önü at.Asıl incelmen öndeydi arkaların kapanır zaten

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #49 : 17 Mayıs 2020, 18:16:55 »
Oo kardes kombo yapmisin 5 fin 2 dut mu yapican? Bir de kobra bayildi mi

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #50 : 17 Mayıs 2020, 18:54:37 »
Dökülme durana kadar hergün dut kullanıcam işe yararsa doz azaltıp sadece finle devam edicem
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #51 : 17 Mayıs 2020, 18:58:24 »
Oo kardes kombo yapmisin 5 fin 2 dut mu yapican? Bir de kobra bayildi mi

Kobram sağlam doğuştan dht magnet mışım bloke hali normal herhalde
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #52 : 17 Mayıs 2020, 19:04:36 »
Dökülme durana kadar hergün dut kullanıcam işe yararsa doz azaltıp sadece finle devam edicem
Kardes o biraz sacma degil mi eger dokulmeyi dut durdurursa birakip fine gectiginde yine dokulur hic kullanma daha iyi birakicaksan

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #53 : 17 Mayıs 2020, 19:06:22 »
Dökülme durmuş norwood 1 sin artık saç sorunun kalmadı dut işe yaramış

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #54 : 17 Mayıs 2020, 19:10:32 »
Kardes o biraz sacma degil mi eger dokulmeyi dut durdurursa birakip fine gectiginde yine dokulur hic kullanma daha iyi birakicaksan

Zaten bi şekilde dut kullanicaktım dediğin gibi olursa fini bosuna kullanmis olucaktim eger fin de yeterli olursa süreci hızlandırmış olucam üçüncü secenekte hiç işe yaramamasi onada yapacak bişey yok
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #55 : 17 Mayıs 2020, 19:17:16 »
Dökülme durmuş norwood 1 sin artık saç sorunun kalmadı dut işe yaramış

Yanlış anladınız sanırım bugun dut almaya başladım ondan once ful finasti ve dokulmem devam ediyor ince saclar geliyor bide sorum su ondeki ve ortadaki  saclar kurtarılır gibi mi kalınlık açısından
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 17 Mayıs 2020, 19:36:52 »
Yanlış anladınız sanırım bugun dut almaya başladım ondan once ful finasti ve dokulmem devam ediyor ince saclar geliyor bide sorum su ondeki ve ortadaki  saclar kurtarılır gibi mi kalınlık açısından
Duta gerek yok saçın toparlamış.Fin saçlarını geri getirmiş norwood 1 olmuşun.Dökülme önemsiz mesela benim saçım dökülmüyor ama açılmaya devam ediyor.Önemli olan incelmenin durması

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #57 : 17 Mayıs 2020, 20:01:39 »
Duta gerek yok saçın toparlamış.Fin saçlarını geri getirmiş norwood 1 olmuşun.Dökülme önemsiz mesela benim saçım dökülmüyor ama açılmaya devam ediyor.Önemli olan incelmenin durması

Bana bi fark yok gibi geliyor ınce olduklarınan sanırım bu incelerin form alması için dut alıyorum bu sac kalinlasmazsa nw1 olmam bi anlam ifade etmeyecektir  senin saç ise iyinin kötüsü nw3musun yoksa2.5 mu 
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #58 : 17 Mayıs 2020, 20:22:27 »
Bana bi fark yok gibi geliyor ınce olduklarınan sanırım bu incelerin form alması için dut alıyorum bu sac kalinlasmazsa nw1 olmam bi anlam ifade etmeyecektir  senin saç ise iyinin kötüsü nw3musun yoksa2.5 mu
3e kadar incelmem var.Ama önler uzun olduğundan kapatıyorum.Ben direk ekim yaptıracağım fin işe yaramadı dutta işe yaramaz diye düşünüyorum.

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #59 : 17 Mayıs 2020, 20:31:47 »
3e kadar incelmem var.Ama önler uzun olduğundan kapatıyorum.Ben direk ekim yaptıracağım fin işe yaramadı dutta işe yaramaz diye düşünüyorum.

Dokulmenin tamamlanmasini beklicek misin bu baya sancılı olur ama ekimle 10 yıl bi sıkıntı çıkarmaz senin saç hallolursa
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Facebook Twitter Instagram