Gönderen Konu: Değerli yorum ve görüşlerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 2860 defa)

Sisler Bulvari

• Takviye : Priorin + Keçiboynuzu özü + Omega 3 (Möllers)
  • Full Member
Değerli yorum ve görüşlerinizi bekliyorum
« : 09 Nisan 2020, 21:46:20 »
Arkadaşlar yaş  33, lisans-yüksek lisans derken cidden saçlarımın benden habersiz gittiklerine şahit oldum :) Sizin engin tecrübe ve birikimlerinizden yararlanmak istiyorum :

1-Ekim için doğru zamanlanma ne zamandır ?
2- Sizce ortalama kaç greft ve ücretlendirme ne kadar çıkar ( elbette kliğine, hocaya göre değişkenlik gösterir ) ancak sizin için ideali hangisi olurdu ?
3-Saçlarım liseden beri uzundu buna bağlı olarak bakımsız kaldı ve döküm biraz da bundan mütevellit oldu. Seçim sonrası saçlarını uzatan arkadaşlarda sıkıntı hasıl oldu mu ?

Not: görsellerde kasıtlı olarak flaşı açtım diğer türlü koyu çıkıyor dökülmeler belli olmuyor kendimi kandırmak istemem

Engin tecrübe ve birikimleriniz benim için çok önemli herkesin fikrini dinlemek isterim.

Sisler Bulvari

• Full Member
Ynt: Değerli yorum ve görüşlerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2020, 21:47:41 »
birde doner için son şu görsel

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2020, 22:10:52 »
Dostum bu saça ekim bence biraz riskli. Aralara girilecek o yüzden mevcut saçlarında ölme riski yüksek. Siz en iyisi bir kaç sene daha böyle idare edin.

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2020, 22:12:45 »
Acikligi tam anlayamadim fotograflardan. Onlerde durum nasil? Gordugum kadariyla siklastirma ekimi yapilabilir ama once 1 sene finasterid derim ben kendi saclarinizin guclenmesi icin

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2020, 22:14:53 »
Dostum bu saça ekim bence biraz riskli. Aralara girilecek o yüzden mevcut saçlarında ölme riski yüksek. Siz en iyisi bir kaç sene daha böyle idare edin.

çok teşekkür ederim cevabınız için

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2020, 22:15:44 »
Acikligi tam anlayamadim fotograflardan. Onlerde durum nasil? Gordugum kadariyla siklastirma ekimi yapilabilir ama once 1 sene finasterid derim ben kendi saclarinizin guclenmesi icin

yan etkilerinden korktuğum için başlayamadım sizce başlanmalı mı ?

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2020, 22:20:16 »

önlerde durum bu şekilde üstadım

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2020, 22:31:49 »
yan etkilerinden korktuğum için başlayamadım sizce başlanmalı mı ?
Ben olsam 1 sene kullanir sonra ektirirdim ama ektirdikten sonra da birakmazdim. Senin kararin iyi dusun. Ha kullanmayacaksan da bence de beklemelisin cunku kendi saclarin zarar gorebilir, ama yas gelmis bekle bekle nereye kadar

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2020, 22:41:39 »
Ben olsam 1 sene kullanir sonra ektirirdim ama ektirdikten sonra da birakmazdim. Senin kararin iyi dusun. Ha kullanmayacaksan da bence de beklemelisin cunku kendi saclarin zarar gorebilir, ama yas gelmis bekle bekle nereye kadar
YA hocam bir ekim merkezine gitmiştim bu saçın neresine ekeceğiz demişlerdi yani risk almak istemiyorlar ben açıkcası bu sıkılaştırma ekimlerini ve bu metodla yapılan tedavileri merak ediyorum (kök hücre tedavileri)

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 09 Nisan 2020, 22:41:50 »
Yaşınız bence ideal ekime bir kaç sene beklemenin bir anlamı yok rahatsız ediyorsa sizi ekim yaparsanız tabi iyi yerde olma kaydıyla çok iyi saçlara sahip olabilirsiniz .Millet bekliyor tam kel olim tam dökülsün öyle gidip çok saçma geliyor bana örnek Koray hocaya genelde siklastirma yapmak için giden çok oluyor yada muttalip hocada gayette başarılı oluyorlar yani beklimde saçlarım dökülsün daha çok açıklık olsun daha büyük alana ekim yapıp gibi şeyler çok saçma tamam şimdi biri der ekim yapsada ilerde dökülür vs bunu bilemeyiz forumda çok örnek var sıklaştırma ekimleri gayette çok güzel sonuçlar var bence para konusunda sikinti yoksa Koray hoca veya muttalip hocaya danışın derim bekleyin rahatsız olmuyorsaniz şuan onu bilemem ama yaşınız uygun bence ekime .

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 09 Nisan 2020, 22:44:30 »
Biotin ve çinko birlikte kullanabilirsin uzun süre, faydasını fazlasıyla görürsün veya xpecia.  Yan etkisi olmaz özellikle biotinin. Maddi durumunuz iyiyse The Mossi London Hair Vitamin kullanın ama çakması olmasın dikkat bu ürünün fiyatı her ülkede aynı ucuzları ?. Amazondan getirttirebilirsin.

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #11 : 09 Nisan 2020, 22:46:27 »
Yaşınız bence ideal ekime bir kaç sene beklemenin bir anlamı yok rahatsız ediyorsa sizi ekim yaparsanız tabi iyi yerde olma kaydıyla çok iyi saçlara sahip olabilirsiniz .Millet bekliyor tam kel olim tam dökülsün öyle gidip çok saçma geliyor bana örnek Koray hocaya genelde siklastirma yapmak için giden çok oluyor yada muttalip hocada gayette başarılı oluyorlar yani beklimde saçlarım dökülsün daha çok açıklık olsun daha büyük alana ekim yapıp gibi şeyler çok saçma tamam şimdi biri der ekim yapsada ilerde dökülür vs bunu bilemeyiz forumda çok örnek var sıklaştırma ekimleri gayette çok güzel sonuçlar var bence para konusunda sikinti yoksa Koray hoca veya muttalip hocaya danışın derim bekleyin rahatsız olmuyorsaniz şuan onu bilemem ama yaşınız uygun bence ekime .

değerli yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim hocam ,

Koray hoca evet forumda gördüğüm ve araştırdığım kadarıyla gerçekten başarılı işler yapıyor lakin Türkiye'de o rakamları çıkarabilen insanlar sayılıdır. Muttalip hocanın fiyat durumu nedir açıkcası bilmiyorum öğrenmek isterim. Koray hoca'nın greft başına 2,5 euro ... açıkcası ödeyebilecek ekonomik güçte değilim. Gönül ister ki elbette ona gidelim ama hakikatler gerçekten zorlaştırıyor bu durumu

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2020, 22:48:13 »
Biotin ve çinko birlikte kullanabilirsin uzun süre, faydasını fazlasıyla görürsün veya xpecia.  Yan etkisi olmaz özellikle biotinin. Maddi durumunuz iyiyse The Mossi London Hair Vitamin kullanın ama çakması olmasın dikkat bu ürünün fiyatı her ülkede aynı ucuzları ?. Amazondan getirttirebilirsin.

xpecia dediğimiz bu ilaç  etken maddesi  " finasteride " diye bahsi geçen ilaç mdıır hocam ?  konuyu yeni yeni inceliyorum cahilliğim bağışlaması dileğimle

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2020, 22:58:16 »
xpecia dediğimiz bu ilaç  etken maddesi  " finasteride " diye bahsi geçen ilaç mdıır hocam ?  konuyu yeni yeni inceliyorum cahilliğim bağışlaması dileğimle
Estafurullah hocam inanın bende kullanmadım bunu. Ama şuan ben sadece uzun süreden beri biotin ve çinko kullanıyorum saçlar inanın hissedilir derecede dolgunlaştı. Xpecia yararlı ama forumdan öğrendiğim kadarıyla menide sıvılaşma yapabiliyormuş, deneyimi olan arkadaşlar bilgi verirler.

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #14 : 10 Nisan 2020, 00:02:05 »
peki hocam Xpecia etkili bırakınca da devam ediyor mu ya da bu ilacı bırakınca dökülme riski nedir uzmanlar 35 yaşta dökülme evleri en üstte çıkıyor şeklinde ortak kanıdalar yani benim yaş 33e geldi saçlar iyi bile dayandı diyebilirim

Facebook Twitter Instagram