Gönderen Konu: Değerli yorum ve görüşlerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 2854 defa)

emin43

• Sr. Member
Ynt: Değerli yorum ve görüşlerinizi bekliyorum
« Yanıtla #15 : 10 Nisan 2020, 10:52:13 »
Fotoğraflar tam net değil malesef ama açıklığınızda az değil saçlarınızı dalgın bi şekilde bırakdığınız için açıklık belli olmuyor ama 2 tane fotoğtrafdan açıklık belli oluyor bide saç çizginiz gitmiş ve bu saçı taramakta ve şekil vermekte eziyet ediyor, dökülme malesef 33 durmuyor hatta 35 kadar ciddi şekilde dükülmeler oluyor ve ömür boyu devam edebilir! Sizin kafanız şuan ekim için uygun en az sıklaştırması için 3500 greft gerekiyo donörde çok iyi ama iyi bi yer bulun gidin , merdiven altı yerlerden kesinlikle uzak durun bu forumda çok güzel örnekler var iyice araştırın ekim yerini seçin bu arada finas kullanın ekimden sonra çünkü mevcut saçlarınızda dökülme azalır ve minyatürlenmiş saçlarınızda canlanır

Sisler Bulvari

• Takviye : Priorin + Keçiboynuzu özü + Omega 3 (Möllers)
  • Full Member
« Yanıtla #16 : 10 Nisan 2020, 10:52:38 »
tecrübeli-deneyimli bütün arkadaşlardan yorum rica ediyorum .

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #17 : 10 Nisan 2020, 10:55:50 »
Fotoğraflar tam net değil malesef ama açıklığınızda az değil saçlarınızı dalgın bi şekilde bırakdığınız için açıklık belli olmuyor ama 2 tane fotoğtrafdan açıklık belli oluyor bide saç çizginiz gitmiş ve bu saçı taramakta ve şekil vermekte eziyet ediyor, dökülme malesef 33 durmuyor hatta 35 kadar ciddi şekilde dükülmeler oluyor ve ömür boyu devam edebilir! Sizin kafanız şuan ekim için uygun en az sıklaştırması için 3500 greft gerekiyo donörde çok iyi ama iyi bi yer bulun gidin , merdiven altı yerlerden kesinlikle uzak durun bu forumda çok güzel örnekler var iyice araştırın ekim yerini seçin bu arada finas kullanın ekimden sonra çünkü mevcut saçlarınızda dökülme azalır ve minyatürlenmiş saçlarınızda canlanır

hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim aynen bende bu şekilde düşünüyorum dağınık bırakıldığı için dökülme belli olmuyor seyrelme şeklinde duruyor flaşı bilerek açıyorum o sebeple saç tellerim kalın olduğu için flaş kapalı halde hiç belli olmuyor 35 te pik noktası diyorlar saç dökümü için ondan dolayı dedim 3500 gider mi diyorsunuz hocam

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #18 : 10 Nisan 2020, 10:57:31 »
ve yanlarda çok sık bir saç var. üst taraflarda seyreklikler var bu sebeple şekil alma da cidden sorun yaşıyorum tavsiye ve önerileriniz nasıl olur.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 10 Nisan 2020, 13:39:18 »
Donör ciddi anlamda kuvvetli duruyor . Bence ön ve ortadaki seyrek alana ekim yapılabilir . İlaç kullan diyen arkadaşlara kulak asmayın . Kullanmayın bence . Herkes vücüda bir çok yan etkisi olan ilaçları ekmek,peynir gibi önerir oldu ...  Kim derseniz bütçeniz dahilinde bir doktora ektirin . ( Doktorun selam verip gittiği değil işi kendi yaptığı yerlerden bahsediyorum )
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #20 : 10 Nisan 2020, 14:34:55 »
Donör ciddi anlamda kuvvetli duruyor . Bence ön ve ortadaki seyrek alana ekim yapılabilir . İlaç kullan diyen arkadaşlara kulak asmayın . Kullanmayın bence . Herkes vücüda bir çok yan etkisi olan ilaçları ekmek,peynir gibi önerir oldu ...  Kim derseniz bütçeniz dahilinde bir doktora ektirin . ( Doktorun selam verip gittiği değil işi kendi yaptığı yerlerden bahsediyorum )

hocam değerli yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim tecrübelerinize dayanarak ortalama gidecek greft ne kadar olur ve aslına bakarsanız gönlümden asmed geçiyor  ne dersiniz elbette bütçe önemli yani çıkacak rakama göre kararı vereceğim

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #21 : 10 Nisan 2020, 15:03:07 »
Estafurullah hocam inanın bende kullanmadım bunu. Ama şuan ben sadece uzun süreden beri biotin ve çinko kullanıyorum saçlar inanın hissedilir derecede dolgunlaştı. Xpecia yararlı ama forumdan öğrendiğim kadarıyla menide sıvılaşma yapabiliyormuş, deneyimi olan arkadaşlar bilgi verirler.

karakutu üstadım sizin tecbürleriniz çerçevesinde fiyatı ortalama ne tutar 3000 greftin ? işinin ehli bir hocamızda

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #22 : 10 Nisan 2020, 15:51:06 »
ve birde Serkan Aygın - Şahin Çelik hakkında ne düşünüyorsunuz ?

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 10 Nisan 2020, 16:23:58 »
ve birde Serkan Aygın - Şahin Çelik hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bende tam ikisini düşünüyordum. Tüh şansa bak

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #24 : 10 Nisan 2020, 17:31:56 »
Bende tam ikisini düşünüyordum. Tüh şansa bak

Hocam beraber gideriz niye kötü şans olsun :)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 10 Nisan 2020, 18:02:08 »
Hocam beraber gideriz niye kötü şans olsun :)

İnşallah birlikte gideriz
Seve seve refakatçin olurum. Nasip olursa sevincine ortak olurum. Nihayetinde Karadeniz'de ki KAYIN ağaçları misali saçların olsun inşallah

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #26 : 10 Nisan 2020, 18:47:31 »
:) amin hocam ancak tecrübeliler pek iştirak etmediler yoruma yani açıkcası ben bekleyiş içerisindeyim ne yapmak lazım

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 10 Nisan 2020, 18:51:38 »
:) amin hocam ancak tecrübeliler pek iştirak etmediler yoruma yani açıkcası ben bekleyiş içerisindeyim ne yapmak lazım

İştirak ederler
Son atışı öyle biri yapacak ki beklediğine değecek.
Canım benim
İnsallah hayırlı bir yerde ekim yapma nasibin olur.
Ben gittim
Allah'a emanet ol

Sisler Bulvari

• Full Member
« Yanıtla #28 : 10 Nisan 2020, 23:08:52 »
haydi hayırlı bakalım sokağa çıkma yasağı da geldi artık evlerde millet herkes başlıklara biraz daha fazla bakar sanırım

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 10 Nisan 2020, 23:29:00 »
karakutu üstadım sizin tecbürleriniz çerçevesinde fiyatı ortalama ne tutar 3000 greftin ? işinin ehli bir hocamızda
Dostum greft başı ekim yapan yerlerde fiyat farklı örneğin Asmed 2,5€ greft başı, kendi ekibinde 2€ , birde greft sayısına bakmadan sabit ücret alan yerler var bu tamamen seni cebine bağlı. 4500 Tlden 3000€ alan ekim merkezleri var. Forumda o bölüm var ekim fiyatlarıyla ilgili, incelemeni tavsiye ederim.

Facebook Twitter Instagram