Gönderen Konu: Saç ekim sonrası 2-3 yıl içinde saç dökülmesi ?  (Okunma sayısı 2520 defa)

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim sonrası 2-3 yıl içinde saç dökülmesi ?
« Yanıtla #15 : 10 Nisan 2020, 04:21:35 »
güzel olan sonuçların çoğu açıklığı az alan veya siyah kalın telli saçlar..  açık alan büyüdükçe seyrek bir görüntü çıkıyor ön profilden iyi durur ama tam tepeden bakınca seyrek gözükür..
Benim sadece sağ sol şakak 3 er cm geride on çizgiye göre birde tepede kellik yok az biraz enseye göre seyrek .yaş 38 şaşırdım kaldım bilmiyorum

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 10 Nisan 2020, 10:29:52 »
Benim sadece sağ sol şakak 3 er cm geride on çizgiye göre birde tepede kellik yok az biraz enseye göre seyrek .yaş 38 şaşırdım kaldım bilmiyorum

Sadece sağ sol şakaksa ve ense dönörün kaliteliyse iyi bir ekim merkezinde güzel sonuç çıkabilir. Zaten en iyi sonuçlar sağ sok şakak açıklarda çıkıyor..  ön bölgede. Açıklık azmış şanslısın o zaman

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 10 Nisan 2020, 11:04:48 »
Sadece sağ sol şakaksa ve ense dönörün kaliteliyse iyi bir ekim merkezinde güzel sonuç çıkabilir. Zaten en iyi sonuçlar sağ sok şakak açıklarda çıkıyor..  ön bölgede. Açıklık azmış şanslısın o zaman
Ensede saç çok ama ince telli işte ne kadar tutar sık durur muallak :/ saç işi berbat ya psikoloji alt üst

Facebook Twitter Instagram