Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68861 defa)

Umutsuz vaka

• Jr. Member
  • **
  • trabzon imperial saç ekimi merkezi
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #721 : 02 Ekim 2021, 13:41:07 »
İlk günden son ana kadar okudum. Başta yaşayabilecek bütün kötü şeyleri yaşamıssınız. Sonuca bakınca gerçekten o olumsuzlukların sonrasında harikaa. Sıklaştırma yaptıktan sonra bu defteri kapatırsınız inşallah

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #722 : 03 Ekim 2021, 02:33:47 »
Serkan Aygın sıkılaştırma ve revize ekimleri çok başarılı oluyor, bu saçı dhi yöntem ile çok iyi bir noktaya getireceğini düşünüyorum. 2500 greft uçurur.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Sea

• Full Member
« Yanıtla #723 : 03 Ekim 2021, 08:03:49 »
Operasyon günü o 1 saatlik arayı dr bile isteye vermemiş diye düşünüyorum. O 1 saatlik aranın nekroza sebep vermis olma durumu olası.onun disinda son yorumlarda burdaki arkadaşlar yaşanan sürece rağmen sonucun iyi olduğunu belirtmişler. Bana göre sonuç çok çok kötü değil ama yaşanan süreç cok cok kötü olmuş. Onun disinda ister istemez 5 bin greft nerede diye soruyor insan. eğer dr gerçekten doktorsa o 1 saatlik aranın kanal açılmış yerlerde biriken kanın pıhtıya dönüşeceğini ve muhtemel nekroza sebebiyet vereceğini bilir.dedigim gibi 1 saat ara meselesini kimse istemezdi.bu istem dışı olaydan kaynaklı nekroza istinaden dr şeref meselesi etmiş olabilir durumu. Istem dışı olmuş diye düşünülürse bu ekim ve ekim sürecinde dr ile alakalı üç olumsuz durum var diyebilirim.birincisi nekroza nekroz değil demesi ve hastayı yanıltması.ikincisi saçları doğal pozisyonda ekmemiş olması . Üçüncüsü de düşük çıkış yüzdesi. Bir ekimde basima ne gelmesin diye anket yapılsa bu üç şey ilk 5 içinde yer alır diye düşünüyorum.her seye ragmen guzel bir yerde revize etmeyi dusunurseniz güzel günler bu sefer yakın demek için uygun bir hastasınız. |-nazarboncugu-| Geçmiş olsun.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #724 : 05 Ekim 2021, 15:04:27 »
Operasyon günü o 1 saatlik arayı dr bile isteye vermemiş diye düşünüyorum. O 1 saatlik aranın nekroza sebep vermis olma durumu olası.onun disinda son yorumlarda burdaki arkadaşlar yaşanan sürece rağmen sonucun iyi olduğunu belirtmişler. Bana göre sonuç çok çok kötü değil ama yaşanan süreç cok cok kötü olmuş. Onun disinda ister istemez 5 bin greft nerede diye soruyor insan. eğer dr gerçekten doktorsa o 1 saatlik aranın kanal açılmış yerlerde biriken kanın pıhtıya dönüşeceğini ve muhtemel nekroza sebebiyet vereceğini bilir.dedigim gibi 1 saat ara meselesini kimse istemezdi.bu istem dışı olaydan kaynaklı nekroza istinaden dr şeref meselesi etmiş olabilir durumu. Istem dışı olmuş diye düşünülürse bu ekim ve ekim sürecinde dr ile alakalı üç olumsuz durum var diyebilirim.birincisi nekroza nekroz değil demesi ve hastayı yanıltması.ikincisi saçları doğal pozisyonda ekmemiş olması . Üçüncüsü de düşük çıkış yüzdesi. Bir ekimde basima ne gelmesin diye anket yapılsa bu üç şey ilk 5 içinde yer alır diye düşünüyorum.her seye ragmen guzel bir yerde revize etmeyi dusunurseniz güzel günler bu sefer yakın demek için uygun bir hastasınız. |-nazarboncugu-| Geçmiş olsun.

artık neden oldu ne oldu onunla ilgilenmiyorum
sağlık olarak düzeldim
şimdi daha iyi bir sonuç almak için araştırma yapmak lazım
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #725 : 05 Ekim 2021, 15:22:53 »
Doğallık bakımından güzel duruyor bence.
Bence Koray Hocayla görüşün ya da Ankarada HLC yle eğer bir ekim daha düşünüyorsanız.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #726 : 11 Ekim 2021, 19:11:55 »
Doğallık bakımından güzel duruyor bence.
Bence Koray Hocayla görüşün ya da Ankarada HLC yle eğer bir ekim daha düşünüyorsanız.

Araştıracağım ama ilk hedefim Koray hoca. Birebir tanıyan yardımcı olabilecek olan varsa bana ulaşırsa sevinirim
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #727 : 13 Kasım 2021, 05:22:44 »
Bu konuyu hortlatmak istmemem ama butun hikayeyi okudum.biraz nankorluk sezdim ektiren arkadasta buraya ilk gildiginde.ne yapacagini doktora karsi ne soyleyecegini bile bilmezken burdaki arkadaslar senden daha cok uzulmustur emin ol ki bende cok uzuldum cunki bu sayfanin ortak ozelligi herkes baskasinin yerine kendini koruyor ne cektigini biliyor.sana yardim edenler cesaret verenler olmus senin tavrin hep atar gider hele biraz duzelince nekrozun yok belgelerimi hazirladim zaten hukuki sureci baslaticam falan ilk gunler sen savunuyordun doktoru birsey bilmediginden.elestirileri yada tavsiyerleri terslemen hergun doktor bozuntusu kafani igneyle deserken burdaki dostlar yaptirma ettirme diye sana yol gostermis once sen bu arkadaslara bir tsk et seninle dertlenmisler.sonra atar gider yaparsin allah daha cok sac versin insallah ikinci ekimin super olur ancak cahilligini ofkenle ortme.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #728 : 13 Kasım 2021, 09:29:10 »
Bu konuyu hortlatmak istmemem ama butun hikayeyi okudum.biraz nankorluk sezdim ektiren arkadasta buraya ilk gildiginde.ne yapacagini doktora karsi ne soyleyecegini bile bilmezken burdaki arkadaslar senden daha cok uzulmustur emin ol ki bende cok uzuldum cunki bu sayfanin ortak ozelligi herkes baskasinin yerine kendini koruyor ne cektigini biliyor.sana yardim edenler cesaret verenler olmus senin tavrin hep atar gider hele biraz duzelince nekrozun yok belgelerimi hazirladim zaten hukuki sureci baslaticam falan ilk gunler sen savunuyordun doktoru birsey bilmediginden.elestirileri yada tavsiyerleri terslemen hergun doktor bozuntusu kafani igneyle deserken burdaki dostlar yaptirma ettirme diye sana yol gostermis once sen bu arkadaslara bir tsk et seninle dertlenmisler.sonra atar gider yaparsin allah daha cok sac versin insallah ikinci ekimin super olur ancak cahilligini ofkenle ortme.

Herkesin hayat tecrübesi kendine has. Arkadaşın nasıl bir psikolojik yıkım yaşadığını bizler tam manasıyla algılayabilecek durumda değiliz. Evet, mağdur arkadaşın mesajlarında agresif tavır hep mevcuttu. Bunun nedeniyse ilk başlarda umut, sonraları ise öfke ve çaresizlikti... Hoş görmek lazım diye düşünüyorum.

Her şey herkesin gönlünce olsun.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #729 : 16 Kasım 2021, 22:50:03 »
sen yazılanları okumamışsın dostum gerçi okumuşsun ama anlayamamışsın  bana yadım edenlere karşı hep saygılı oldum. benim tavrım senin gibilere :)
gerçi sende anla

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #730 : 16 Kasım 2021, 22:52:58 »
Herkesin hayat tecrübesi kendine has. Arkadaşın nasıl bir psikolojik yıkım yaşadığını bizler tam manasıyla algılayabilecek durumda değiliz. Evet, mağdur arkadaşın mesajlarında agresif tavır hep mevcuttu. Bunun nedeniyse ilk başlarda umut, sonraları ise öfke ve çaresizlikti... Hoş görmek lazım diye düşünüyorum.

Her şey herkesin gönlünce olsun.

tespitler yapmışsın ama bence yanlış olmuş. agresflik sürekli olmuş bir olay üstüne şunu yapsaydın diye yorum yapanlar içindi olan olduktan sonra yapılacak şey sonrası için yönlendirmekti. bu yönlendirmeler sayesinde kendi açımdan doktor ile aramdaki sorunu çözdüm (tabi giden 5000 greft ve çektiğimi karşılamaz ama )

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #731 : 17 Kasım 2021, 02:38:21 »
sen yazılanları okumamışsın dostum gerçi okumuşsun ama anlayamamışsın  bana yadım edenlere karşı hep saygılı oldum. benim tavrım senin gibilere :)
gerçi sende anla
benim gibi derken? Benim senle ne derdim olabilir hepimiz bu yolun yolcusuyuz.sadece benim tepkim ekimden once bu kadar arastirsaydin bu sitede sacma sapan yere ektirmezdin.yani ekimden sonra bu sitede yardim istersende kimse sana oh olsun dememis teselli etmisler yol gostermisler bu insanlar olmasa belkide gel senden  baldirindan kil alalim kafana ekelim deseler kosardin .senin gibiler her salatam ver diyene tuzlukla gidenlerdensin.yani konusturma beni simdi.kimsenin birbiriyle derdi yok efendi gibi konu nu acarsin insanlarada artistlik yapmazsin.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #732 : 17 Kasım 2021, 09:01:35 »
üslubuna bakınca neden senin gibiler dediğim daha da ortaya çıkıyor. üstünden ne kadar zaman geçmiş hala aynı mantıkta kim öncesindesin. ben bunu anlatmaya çalışıyorum ama malum ülkede anlama kapasitesi belli o yüzden düşüncelerini söylerken bile hakaret etmeden açıklayamayanlarla dolu.
ne diyeyim sende haklısın

ben özellikle konuyu silmiyorum arkadaşlar bu tarz durumlarda karşılaştığınızda nasıl hareket edeceğinizi görün
ama umarım kimsenin başına böyle bir şey gelmez

tekrar yardmcı olan yol gösteren herkese de teşekkür ederim.
benim gibi derken? Benim senle ne derdim olabilir hepimiz bu yolun yolcusuyuz.sadece benim tepkim ekimden once bu kadar arastirsaydin bu sitede sacma sapan yere ektirmezdin.yani ekimden sonra bu sitede yardim istersende kimse sana oh olsun dememis teselli etmisler yol gostermisler bu insanlar olmasa belkide gel senden  baldirindan kil alalim kafana ekelim deseler kosardin .senin gibiler her salatam ver diyene tuzlukla gidenlerdensin.yani konusturma beni simdi.kimsenin birbiriyle derdi yok efendi gibi konu nu acarsin insanlarada artistlik yapmazsin.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #733 : 17 Kasım 2021, 09:34:04 »
bu piskolojiyi yasayan bilir , , koray hoca sagolsun beni kurtardi ama hala o günlerin piskolojisi ister istemez var...

Hintell e yaz asmed icin mutlaka yardimci olur, istersen bende özelden Bilge hanimin tel numarasini verebilirm.
resimlerini paylasirsin zaten onlar en uygunu neyse söyleyeceklerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #734 : 17 Kasım 2021, 11:47:26 »
Çok geçmiş olsun her şey düzelir merak etme biraz kafanı toparla sonra bakarsın çaresini ve çözülür
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram