Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68909 defa)

kepkel

• Yeni üye
  • *
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #690 : 24 Ocak 2021, 22:14:25 »
hocam konunuzu foruma üye oldugumdan beri takip ediyorum, talihsizliğe rağmen alınan sonu gerçekten çok güzel, şimdi iyi bir merkezden fikir alınılıp düzeltmeye odaklanmalı.

geçmiş olsun güle güle tarayın

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #691 : 25 Ocak 2021, 09:19:01 »
Dostum bu oyuncak değil,deneme tahtası hiç değil. Onun şeref meselesi senin senin maddi manevi kayıplarından dahamı önemli,çektiğin sıkıntıları sen herkesten daha iyi biliyorsun. Hiç düşünmeden ücret iadesi yapıp özür dilemeli.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #692 : 31 Ocak 2021, 21:03:37 »
Ekim alanı çok sağlıklı durmuyor nekroz olucak gibi Doktor beyin müdehale etmesi gerek planlama ise özenilmemiş yeteneksiz kişilerce yapılmış bir ekim umarım saçlar çıkar memnun kalırsın nediyim keşke öncesinde uyarıları dikkate alsaydın

Geçmiş olsun ilk mesajda belirtmiştik

Senin için ne yapabiliriz ?

Doktor için şeref meselesi olduysa bu sorunu halletmene yardımcı olsun  kendisinde ekim yaptırmak istemesen bile yardımcı olmalı paranı ve yaşadıklarını karşılayıp iyi bir yerde bu işlemi haletmen için Eğer o destek olmaz biz olursak bu doktoru daha fazla etkiler ortaya şeref konulmuş çünkü.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2021, 21:19:01 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #693 : 31 Ocak 2021, 21:05:03 »
Hatta şu konuda yardımı olan olursa da sevinirim

Kaliteli Ekim merkezleri ile biri vasitasıyla ya da forum vasıtasıyla görüşebilmek

Hocam Forumda Bi Ekim merkezinin Sahibi Güven Baba Hocamızın Konusunu Gördüm Ve Bu Konu Hakkında Sana yardımcı Olabilecek Bir Yorumuna Denk Geldim, Ve Size Yardımcı Olacağını Söyledi, Kendisine Mutlaka Ulaşın Bu Numaradan.. Yorumu Burada;

Güven Baba;

"merhaba..

size zahmet siz ulaşın kendisine..

beni 05331551008 den konuyu anlatarak arasın.. ücret almadan elimden geleni yaparım kendisi için.. tabi ense kısmını görmemiz lazım ne durumda ve ilk ekimlerde güzel alınmış mı? yapılabilecek ne varsa yaparım.."

Güven Babanın Konusuda Burda Hocam Bunada Bir Bak Bence..

Hair Ajans Güven Baba;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19303.0
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2021, 22:40:20 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #694 : 31 Ocak 2021, 21:13:05 »
Uzun zamandır foruma girmiyordum
Mesajları şöyle bir okudum
Bazı şeyler değişmiyor 😀
Hala giden 5000 greft peşindeler
Arkadaşlar onlar gelmeyecek zaten onlar ilk gün gitti hala da bundan bahsetmenin anlamı yok 😀
Sırf bu yüzden de girmiyordum foruma ama bıraktığım yerdeler maalesef
Neyse
Gelelim süreci Merak edenlere
Yarin fotoğraf yükleyeyim daha net belli olur
Tabi nekroz olan yerlerden çıkmadı
En iyi yorumu fotoğraf yükleyince yaparsınız

Bu arada aklıma takılan bir durum oldu
Şimdi benim Ekim 2 gün diye planlandı
İlk gün 2500 ikinci gün 2500 şeklinde

İlk gün şöyle bir olay olmuştu
Yaklaşık 1200-1300 civarında kök alındıktan sonra kanallar açıldı (2500 lük)
Sonrasında birden denetlemek için birileri geldi
Bende o sırada 1 saatten fazla kanallar açılmış şekilde bekledim
Balkona falanda çıktım oturdum

Bu zaman diliminde kafamda sadece inçe bir bone vardı
Bu süre içinde enfeksiyon kapmış olabilir miyim ?

Bunun nekrozla bir alakası olabilir mi?
R
Bu şekilde mikrop kapmışken bir de 2. Gün Ekim’e devam edince bu hale gelmiş olabilir miyim?

Kanal açımından sonra 1 saat beklemen iyi bir durum değil.
Ne yani denetlemze olunca saç ekimi mi mi bırakılır nerede görülmüş demek eksik durumlar var çalılanlar hemşire değil sağlıkçı değil ya da
Demekki merkezde çalışanların yetkisi yok senın operasyona devam edemediler onlarda kayboldu
Yani başlı başına bir suç zaten. Operasyondan çıkar adamı balkonda beklet böyle adamlar saç ekiyor.

Evet o durumda mikrop kapmam olası bir durum..  ama nekroz nedeni o değil.
Nekrozun bir çok nedeni var
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2021, 21:21:53 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

ogretmen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #695 : 01 Şubat 2021, 08:53:23 »
dostum gecmis olsun.

sanirim sen izmirde ekim merkezi arayip sibel hoca pahali diye aydinda karar vermistin. ben sibel hocaya izmide bi goster fikir al derim. Sana belki tavsiye verir. hatta zamanin varsa bu forumdaki sibel hoca gibi en iyi yerleri tek tek ara ve fikir al. malesef ismi bilinmeyen yerlerde ekitirince bu sonuclar olabiliyor. gecmis olsun, umudunu kesme. belki duzeltecek kisiler cikar.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #696 : 01 Şubat 2021, 21:35:05 »
nekrozlu bölgeler deri sert ve cökük, sizde fark edersiniz ki kan dolasimi cok daha az renginden belli beyaz .

size kendi tecrübemden dolayi tavsiyem , yeni ekimde bu bölgelere yogun girilmemesi , seyrek bir ekim planlamasi yani daha az fire riski, sonucta bu bölgeler hasar almis  , yogun bir sac icin 3000-3500 arasi gibi duruyor tabi donör durumuna göre.
2000greft bir ekim yapip sürec sonu duruma göre 1000-1500 son olarak sIkilastirma .

evet tekrar ayni sürecleri yasamak cok kötü ama inanin artik daha dikkatli olmalisiniz .

gecmis olsun

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #697 : 04 Şubat 2021, 16:22:26 »
Üzüldüm geçmiş olsun

equinox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #698 : 04 Şubat 2021, 22:31:42 »
Alıntı
Bende o sırada 1 saatten fazla kanallar açılmış şekilde bekledim
Balkona falanda çıktım oturdum

Bu sürede kanaldaki kan pıhtılaşmaya başlar. Kanallardaki kan dolaşımı azalır.  Halbuki saç ekiminde mümkün olduğu kadar çok kan dolaşımı istiyoruz.
Bu yapılan çok büyük sorumzukluk!

Bu arada çok geçmiş olsun. İkinci bir operasyonda düzeltilir merak etmeyin, ama bana sorarsanız aynı yere yaptırmayın.

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #699 : 19 Mart 2021, 19:20:32 »
Gerçekten çok zor şeyler yaşadınız.Ekim başında ben de konudan takip etmiştim.

Ön taraf sıkılaştırılıp nekroz bölgelere de bir  miktar ekim yapılabilirse,nekroz bölgelerde çıkış olumsuz olsa bile saçları geri yatırıp kapatıcılık sağlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

2. ekimle kapanmayacak kadar aşırı bir görüntü yok bence,gayet de kapatılabilir.

Geçmiş olsun.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #700 : 11 Mayıs 2021, 00:04:20 »
PRP nin işe yaradığı biri var mı acaba? Hocam kafandaki sorunları halletsin önce, bu saça PRP yapsa nolur?
arkadaşlar prp herkes kötü gereksiz diyor lakin prp özellikle ekim yapıldıktan sonra çıkışlarını desteklemesi adına inanılmaz yararlı oluyor ben 60 ile 70 inc günler arasında yaptırdım yaptırdığım gün ertesi çıkışlar olduğunu gördüm yani destekleyici faydalı bi tedavi ama lüx mü evet birz lüx  Prp tedavisi var olan fakat uzamayan, herhangi sebeplerden dolayı güçsüz saçlar için geliştirilen bir tedavi yöntemidir. yoksa saçsız yerde saç çıkarıcak bi olay değil zaten
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #701 : 11 Haziran 2021, 10:22:56 »
çok uzun zamandır foruma girmiyorum.
ekimin üzerinden 14 ay geçti.
son durum eklediğim fotoğraftaki gibi
büyük ihtimalle
ocak şubat aylarında 2. ekimi yaptıracağım.
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #702 : 11 Haziran 2021, 11:01:46 »
aslında kötü durumdada değil çok tepe ve donör ne göremedik ama şuan da sıkılaştırma için iyi bi merkez seçip moralini yükselmen  bence yakın çizgi duruş kötü değil sadece çıkışlar daki sonuc ve yaşananlar berbat bi durum
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #703 : 11 Haziran 2021, 11:10:28 »
Ön çizgi ve saç yönleri kötü ama içleri dolarsa yani sıklaşırsa güzel doğru dokunuşlarla daha iyi durur pek sorun kalmaz.
Global Moderator

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #704 : 11 Haziran 2021, 11:13:40 »
aslında kötü durumdada değil çok tepe ve donör ne göremedik ama şuan da sıkılaştırma için iyi bi merkez seçip moralini yükselmen  bence yakın çizgi duruş kötü değil sadece çıkışlar daki sonuc ve yaşananlar berbat bi durum

o kötü hallerinden sonra bu durum da idare ediyor diyelim artık

şuan için merkez araştırmaları devam ediyor
2000-3000 greftlik bir Asmed ya da Serkan Aygın ekimi düşünğyorum
gerçi Serkan Aygın ekim yapmak istememişti.

mevcut saçlara da zarar gelmesin diye DHI düşünüyorum ama bilemiyorum tabi
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Facebook Twitter Instagram