Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68912 defa)

mahlas

• Sr. Member
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #675 : 21 Aralık 2020, 17:25:30 »
Uzun zamandır foruma girmiyordum
Mesajları şöyle bir okudum
Bazı şeyler değişmiyor
Hala giden 5000 greft peşindeler
Arkadaşlar onlar gelmeyecek zaten onlar ilk gün gitti hala da bundan bahsetmenin anlamı yok
Sırf bu yüzden de girmiyordum foruma ama bıraktığım yerdeler maalesef
Neyse
Gelelim süreci Merak edenlere
Yarin fotoğraf yükleyeyim daha net belli olur
Tabi nekroz olan yerlerden çıkmadı
En iyi yorumu fotoğraf yükleyince yaparsınız

Bu arada aklıma takılan bir durum oldu
Şimdi benim Ekim 2 gün diye planlandı
İlk gün 2500 ikinci gün 2500 şeklinde

İlk gün şöyle bir olay olmuştu
Yaklaşık 1200-1300 civarında kök alındıktan sonra kanallar açıldı (2500 lük)
Sonrasında birden denetlemek için birileri geldi
Bende o sırada 1 saatten fazla kanallar açılmış şekilde bekledim
Balkona falanda çıktım oturdum

Bu zaman diliminde kafamda sadece inçe bir bone vardı
Bu süre içinde enfeksiyon kapmış olabilir miyim ?

Bunun nekrozla bir alakası olabilir mi?

Bu şekilde mikrop kapmışken bir de 2. Gün Ekim’e devam edince bu hale gelmiş olabilir miyim?

Nekrozun başlıca sebebi ekim sırasında kanamayı kontrol etme amaçlı verilen adrenalindir. Adrenalin miktarı olması gerekenden fazla olursa damarlar çok fazla daralır, canlı deriyi besleyemez ve beslenemeyen deri ölür. Kangren gibi düşünün. Tabi bu ölüm birden bire gerçekleşmez. Aynı zamanda canlı doku dolaşım sistemimizdeki savunma hücrelerinden de yoksun kaldığı için bir süre dışarıdaki organizmalara karşı da savunmasız kalır. Yani enfeksiyon meselesi için elimizde pek çok ihtimal var.

Çok talihsiz bir süreç geçirmişiniz. Sizin adınıza çok üzüldüm. İnşallah her şey gönlünüzce olur.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #676 : 21 Aralık 2020, 23:47:34 »
Hocam bu arada, En son 150. Gün resmi Atmışsınız Ve Şu sıralar, 255-260. Gün falan Oldu Galiba, Yeni bir resim Atarsanız Yorumlayabiliriz, Ekim alanı Yeni bi Ekim İçin gayet Sağlıklı Olmuştur, Diye Düşünüyorum.. |-onayisareti-| ?
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #677 : 22 Aralık 2020, 14:44:02 »
Işık altında çekmeye çalıştım
Son durum bu
Yaklaşık 250-260 gün oldu
Takip etmeyi de bıraktım açıkcası
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

• Hero Member
« Yanıtla #678 : 22 Aralık 2020, 14:50:18 »
Hocam Valla umut satmadan samimi şekilde söylüyorum, tahmin ettiğinden Çok daha İyi, Ayrıca Bu saça Harika Ekim olur Şuan, travmatik Durumların oluşmadığı yerlerde Az bir saç çıkmasına Rağmen bayağı kapatmış Yine, galiba saç telleri Kalınlığı Etkisi Diye düşünüyorum, Bence 1-2 Ay içinde Güzel Bir Ekim gider, Bol Şans Dilerim.. |-onayisareti-| (^_^)
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2020, 17:51:50 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #679 : 22 Aralık 2020, 20:30:04 »
2500 köklük bir sıklaştırma harika olur.

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #680 : 22 Aralık 2020, 20:57:29 »
Sancılı bir süreç yaşadınız ama en azından greftlerin bir kısmını kurtarmışsınız. 2500 greftlik bir ekim ile bence de güzel bir görüntüye sahip olursunuz. Bu evrede saçları yukarı değil de öne tarasanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Seyreklik daha az belli olur diye düşünüyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #681 : 22 Aralık 2020, 21:05:32 »
Yapılan araştırmalara göre insanoğlunun psikolojik sınırı 8 ay... bunun anlamı başınıza gelen en kötü olayları dahi sindirip unutmanız için gerek süre 8 ay.... sevdiğiniz birini kaybettiniz, cezaevine düştünüz yada tecavüze uğradınız... merak etmeyin 8 ay sonra bu durumu normalleştireceksiniz .. tam olarak unutmasanızda etkisi çok hafifleyecek alışacaksınız ve canınızı eskisi kadar acıtmayacak bu durum... saç Ekim merkezlerinin en büyük avantajı iSe sonucun anlaşılabilmesi için gereken süre bu psikolojik sınır diye isimlendirilen süreye yakın olması . Sonuçların 8. Ayın sonunda kesin olarak belli olmasına rağmen Ekim merkezleri ısrarla bu sürenin 1 yıl olduğunu söylerler..hatta bazı merkezler “çıkışlar 2 yıla kadar devam eder, tepede çıkışlar (zor bölge ye)12.aydan sonra başlar) şeklinde zaman kazanıp hastanın memnuniyetsizliğine alışmasını beklerler.

Sizin doktorunuzda bu durumu çok iyi biliyor ve şuan için tek amacı sizi oyalayıp Nekroz yok diyip olayı normalleştirmeye çalışmak olacaktır

Devamında duyacaklarınızıda sırasıyla ben yazayım size;

- hersey normal o böylelerde kayıplarınız yok kökler içerde
-süreç gayet güzel bekleyelim 7-8 ay
-oralarda minimal boşluklar kalmaz ama kalırsa 1saatlik operasyonla hallederiz
-1 yılı bekleyelim cıkıslar devam edecektir, kabukların son döküldüğü yerden  çıkış son olur
-eski halinden güzel istersen ufak bir revize yaparız ücretli ama indirim yaparım.
-her operasyonda risk var bu işin doğasında var bu durum.. revizeyi maliyetine yapalım
-senden para almayacagım ücretsiz yapacagım
-ektiğimin yarısı cıkmış bu sebeple paranızın yarısını veriyim geri.
-gel para iadenizi yapayım kapatalım konuyu
-para iadenizi yapacagım + revize Ekim..

Saç Ekim operasyonundan sadece birkaç saat sonra NEKROZa dikkat çekmiştim.. hemen sonrasında ise 240 günlük serüveniniz hakkında öngörülerimi belirtmiştim. O 240 gün ne çabuk geçmiş hepberaber gördük.

Süreçte belirttiklerim dısında yaşadığınız bir durum var mı? Tahminler doğru mu? Yorumlarsanız sevinirim eksik ve hatalar var ise bileğilerimi tekrar gözden geçireyim

• Hero Member
« Yanıtla #682 : 22 Aralık 2020, 21:31:41 »
O' Psikolojinin Üstüne Gitmeyecek Olan, Seyrek Olma İhtimali Düşük Bir Sıklık İçin, Bende, 3.500 - 4.000 Diyorum, Ama Tabi Bir kaç Merkeze Resim Atıp, Planlama Bilgisi Almanız lazım.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Darkwatch

• Full Member
« Yanıtla #683 : 22 Aralık 2020, 23:30:29 »
Aydın'da Hüseyin Beyin ofisine 2 kez gittim ama orda olmadığı için 2. de vazgeçmiştim. Güzel sonuçlarının olduğunu söyleyen berberler var ama hiç bizzat görmedim. Çok geçmiş olsun. Donör bölgeniz sağlam gibi 2. bir ekim düşünebilirsiniz farklı bir yere.
Saç ekim sonucum;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17462.0

Takviye;
1/4 proscar (akşam)
Nature's Supreme Beauty Collagen Powder (sabah)

matkap

• Doktore
  • Yeni üye
  • *
  • Doktor
« Yanıtla #684 : 03 Ocak 2021, 23:49:28 »
Hocam geçmiş olsun. Gerçekten süreci çok iyi yönetmişsin. Bir de forumdaki saçma sapan bazı yorumları vs. düşününce yaklaşımını takdir ettim dostum

Sonuç da beklenenden iyi olmuş. Bir sıkılaştırma ile toparlarsın inşallah.

Kanallar açıldıktan sonra vakit kaybetmeden greftlerin yerleştirilmesi gerekir. Bu şekilde düşünürsek sizin açık yarayla dışarda bekletilmeniz iyi olmamış. Enfeksiyonun kaynağının bu olup olmadığını bilemeyeceğiz. Ancak orada işlemin ikiye bölünmesi, baştan başlaması herkesin tekrardan eldiven takması cerrahi aletlerin olduğu masanın açıkta beklemesi tabi ekstra bir risk faktörüdür. İhtimal var. Saçlı deri normalde çok kanlanan ve enfeksiyonlara çok dayanıklı bir yapıdır.

Nekroz konusu da arkadaşların söylediği gibi genellikle adrenalin sebepli oluyor. Fazla kesi yapılması teorik anlamda o dokunun kanlanmasını bozar nekroz ihtimalini az da olsa arttır.

Son olarak doktorun göz göre göre nekroz varken bunu reddetmeye çalışması çok kalitesiz bunu Hüseyin Babacan konusunda not etmek lazım.
4200greft 35y 28-12-2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18877.0
Biotin
Minoxidil (solusyon içerisinde finasterid + melatonin)
Solgar saw palmetto
Jarrow Formulas Zinc Balance

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #685 : 24 Ocak 2021, 18:58:03 »

Saç Ekim operasyonundan sadece birkaç saat sonra NEKROZa dikkat çekmiştim.. hemen sonrasında ise 240 günlük serüveniniz hakkında öngörülerimi belirtmiştim. O 240 gün ne çabuk geçmiş hepberaber gördük.

Süreçte belirttiklerim dısında yaşadığınız bir durum var mı? Tahminler doğru mu? Yorumlarsanız sevinirim eksik ve hatalar var ise bileğilerimi tekrar gözden geçireyim

Foruma çok sık girmiyorum

Süreçle ilgili olarak gelişmeler şu şekilde
İlk başlarda ufak bir revizyonla hallederiz
Sonrasında ben buraya Ekim yapmak istiyorum
7-8 adet Prp yapalım ücretsiz
Prp leri yaptı
Şimdi ise Ekim yapmak istiyor 3000-3500 kök
Benim için şeref meselesi oldu bana güvenmenizi istiyorum diyor
Aramızda ufak çaplı bir tartışma da oldu
Şimdi araya adam koyarak beni ikna etmeye çalışıyor
Bu doktorla olan durum

Benim ise merak ettiğim noktalar var.

Şimdi nekroz olan bölgelere tekrar saç ekilir ?
Ekilirse ilk Ekim’den ne kadar sonra yapılmalı kaç ay geçmeli
Ufak bir ihtimal olsa da sorun benim tenimden kaynaklanmış olabilir mi? Bunu sormamdaki amaç aynı işkenceyi bir daha çekmek istemiyorum
Psikolojik olarak tekrar tekrar aynı şeyleri yaşamak

Hatta şu konuda yardımı olan olursa da sevinirim

Kaliteli Ekim merkezleri ile biri vasitasıyla ya da forum vasıtasıyla görüşebilmek

Biliyorsunuz kimse yoğurdum ekşi demiyor ve önünü arkasını düşünmeden yaparız sorun olmaz diyor ama sonrasında insan çilesini kendisi çekiyor
Son olarak bir merkezi arayıp fotoğraflarını attığımda bana o bölgelerde kanlanma testi yapmamız gerekiyor dedi . Bu konu hakkında bilgis olan varsa sevinirim

Bu arada Ekim’den 9 ay geçti
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #686 : 24 Ocak 2021, 20:53:28 »
Foruma çok sık girmiyorum

Süreçle ilgili olarak gelişmeler şu şekilde
İlk başlarda ufak bir revizyonla hallederiz
Sonrasında ben buraya Ekim yapmak istiyorum
7-8 adet Prp yapalım ücretsiz
Prp leri yaptı
Şimdi ise Ekim yapmak istiyor 3000-3500 kök
Benim için şeref meselesi oldu bana güvenmenizi istiyorum diyor
Aramızda ufak çaplı bir tartışma da oldu
Şimdi araya adam koyarak beni ikna etmeye çalışıyor
Bu doktorla olan durum

Benim ise merak ettiğim noktalar var.

Şimdi nekroz olan bölgelere tekrar saç ekilir ?
Ekilirse ilk Ekim’den ne kadar sonra yapılmalı kaç ay geçmeli
Ufak bir ihtimal olsa da sorun benim tenimden kaynaklanmış olabilir mi? Bunu sormamdaki amaç aynı işkenceyi bir daha çekmek istemiyorum
Psikolojik olarak tekrar tekrar aynı şeyleri yaşamak

Hatta şu konuda yardımı olan olursa da sevinirim

Kaliteli Ekim merkezleri ile biri vasitasıyla ya da forum vasıtasıyla görüşebilmek

Biliyorsunuz kimse yoğurdum ekşi demiyor ve önünü arkasını düşünmeden yaparız sorun olmaz diyor ama sonrasında insan çilesini kendisi çekiyor
Son olarak bir merkezi arayıp fotoğraflarını attığımda bana o bölgelerde kanlanma testi yapmamız gerekiyor dedi . Bu konu hakkında bilgis olan varsa sevinirim

Bu arada Ekim’den 9 ay geçti

Başqan 9 aylık bu zorlu süreçte gösterdiğin sabrından dolayı tebrik ederim.
İmzadaki notu okuyunca o zorlu günlerin geldi gözümün önüne...

Süreç senin olumsuz fakat benim ilk günlerde yazdığım şekliyle devam etti maalesef bu sektör böyle kötü bir sektör .. filmin sonu cocugu zaman baştan belli oluyor (firma tutumu anlamında)

Nekrozun senin dokunla alakası yok bunu unut...(dokunla alakalı tabi ama 2. Ekimdede aynını yasamaZsın Düzgün bir Ekim yapılırsa)
Nekroz alanlarında başarı oranı maalesef çok daha azdır.
Aynı yerde hiçbişy yaptırma..
Doktorun için Şeref meseslesi oldu ise bu durum , şerefinin değerini vereceği maddi destek olarak göstersin ASMED HLC KESER gibi A+ merkezlerde yaptracagın düzeltme ekimi masraflarını eksiksiz karşılasın... hatta kendide gelip ekime girsin Ekim nasıl yapılıyormuş birseyler öğrenmiş olur..

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #687 : 24 Ocak 2021, 21:02:31 »
Bu saç nekroz olmasa oluyormuş.
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

• Hero Member
« Yanıtla #688 : 24 Ocak 2021, 21:26:19 »
Hocam Doktor için Şeref meselesi Olduysa, Başka bir yerde Ekim yaptırmak İstediğinizi Söyleyin, Para olarak Karşılığını Versin, Sen doktorun umrunda bile değilsin, Öyle olsaydı, Bu konuyu Takip etmiş Birisi Olarak Gördüklerim Şunlar, Bu Ekim yapan doktor, nekroz olduğu halde ve gördüğü bildiği halde, halen sorun yok Nekroz Yok vb.. Demişti, Bunlar Timsah gözyaşları, Konunun ilk yorumlarında Nekrozu farkettiğinde Size Evet nekroz Olmuş, Bizim içinde Üzücü, Ama yaptığımız işin arkasındayız Falan vb.. Cümleler kurmadığı İçin, kendisini Vicdanıyla başbaşa Bırakın, Yaptığı Hatayı kendisi Sorgulasın, Düzgün bir merkez Arayın..

Her merkezde Nekroz vb. Durumlar oluşabilir, Bunlar sorun Değil, En azından Yaptıkları işin Arkasında Duran Bi merkez Olsun, İnsan Psikolojisi Paradan daha Değerli, Yaptığı hatayı Kabullenmek zayıflık Değil Erdemdir, Buradan Tekrar, Mesleğini Sadece para için yapmayan, İnsan Psikolojisine Sağlığına Ve Duygularına Saygı duyan, Önceliği para Olmayan Bütün merkezlere Başarılar Dilerim.. |-onayisareti-| (^_^)
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2021, 23:58:37 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #689 : 24 Ocak 2021, 21:56:34 »
Hocam Doktor için Şeref meselesi Olduysa, Başka bir yerde Ekim yaptırmak İstediğinizi Söyleyin, Para olarak Karşılığını Versin, Sen doktorun umrunda bile değilsin, Öyle olsaydı, Bu konuyu Takip etmiş Birisi Olarak Gördüklerim Şunlar, Bu Ekim yapan doktor, nekroz olduğu halde ve gördüğü bildiği halde, halen sorun yok Nekroz Yok vb.. Demişti, Bunlar Timsah gözyaşları, Konunun ilk yorumlarında Nekrozu farkettiğinde Size Evet nekroz Olmuş, Bizim içimde Üzücü, Ama yaptığımız işin arkasındayız Falan vb.. Cümleler kurmadığı İçin, kendisini Vicdanıyla başbaşa Bırakın, Yaptığı Hatayı kendisi Sorgulasın, Düzgün bir merkez Arayın..

Her merkezde Nekroz vb. Durumlar oluşabilir, Bunlar sorun Değil, En azından Yaptıkları işin Arkasında Duran Bi merkez Olsun, İnsan Psikolojisi Paradan daha Değerli, Yaptığı hatayı Kabullenmek zayıflık Değil Erdemdir, Buradan Tekrar, Mesleğini Sadece para için yapmayan, İnsan Psikolojisine Sağlığına Ve Duygularına Saygı duyan, Önceliği para Olmayan Bütün merkezlere Başarılar Dilerim.. |-onayisareti-| (^_^)

Hintell artık foruma beğeni butonu getirmen lazım. Şu yorumun hakkını vermeliyim. Bir önceki yorumda belirttiğim gibi başka ellerde elmas olabilecek bir saç bu elde kömür olmuş ve bu saç her şeye rağmen nefes alıyor. Düzgün bir revize ile tatmin edici bir görüntü elde edilebilir. Bu forumda bir çok sebepten dolayı sonuca ulaşamayan çok saç gördüm ancak bir çoğu arkasında durup telafi etti.(para, revize ekim, hatayı kabulleniş ve müşteri ile birebir diyalog.) Bu ekim merkezi için şeref ve haysiyet treni çoktan kaçtı. Asla ve asla bir şansı daha hak etmiyorlar. Daha önce de yazdım. Bu doktor bu mağduriyetin maddi olarak bir karşılığını biçmişse hemen ondan bunu alıp üstüne kendi imkanlarınız ölçüsünde bir ekleme yaparak ismini buraya yazmama gerek olmayan profesyonellere kendinizi emanet edin.
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

Facebook Twitter Instagram