Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68936 defa)

Leonidas

• Hero Member
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #660 : 29 Ekim 2020, 21:44:22 »
para ne ki el kiri kağıt parçası.. peki giden 5000 greft ne olacak?

aynen asıl üzücü olan da bu zaten.
5 bin greft gerçekten ciddi bi rakam. hadi 2-3 bin olsaydı bari.

bu ara da merkez ne diyo hocam ? konustunuz mu merkezle yeniden ?
giden grefler geri gelmez ama en azından para iadesi yapmalılar.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #661 : 29 Ekim 2020, 21:51:34 »
Para iadesi  yapsa  ne olacak    sanki  sağlık  psikolojisinden  zamanında    5000 greft  oldu adam      kalıcı  hasar   kaldı 

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #662 : 29 Ekim 2020, 22:28:49 »
zaten biz de ondan bahsediyoruz , onca greft heba olmuş.
para iadesi giden kökleri geri getirmez.
ama en azından hem teselli olur hem de beyfendinin parasını yememiş olurlar.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #663 : 29 Ekim 2020, 23:06:38 »
Para iadesi  yapsa  ne olacak    sanki  sağlık  psikolojisinden  zamanında    5000 greft  oldu adam      kalıcı  hasar   kaldı

Senin hayatın olumsuz mu arkadaşım, sorunun nedir ? İnsanların mutsuz olmasından mutlu mu oluyorsun, 30 tane yorumun var bu konuda. Sen böyle diyince geliyor mu 5000 greft, bir kere olumsuz yorum yapmışsın daha ne boş yapıyorsun. Yeter valla insanların zaten morali psikolojisi bozuk, bir de siz gitmeyin üzerlerine. Nerden biliyorsun 5000 greftin çok etkilediğini, bazı kafalarda belli bile olmuyor.
Azıcık çıkta forumdan nefes al!
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #664 : 30 Ekim 2020, 00:35:26 »
Tamam para iadesi olmasın o zaman. Ama bu ekimciler insanları mağdur etmeye devam ettiğinde laf etmeyin sakın. Hakkınız yok buna. Allah aşkına biraz açın gözlerinizi ya. Giden greftleri ve çektiği acıların yanında parasını da mı bıraksın? Kolay mı kazanılıyor para bu devirde?

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #665 : 30 Ekim 2020, 04:23:17 »
Tamam para iadesi olmasın o zaman. Ama bu ekimciler insanları mağdur etmeye devam ettiğinde laf etmeyin sakın. Hakkınız yok buna. Allah aşkına biraz açın gözlerinizi ya. Giden greftleri ve çektiği acıların yanında parasını da mı bıraksın? Kolay mı kazanılıyor para bu devirde?
+1000 Aynen öyle dostum.

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #666 : 30 Ekim 2020, 20:13:45 »

mesele para kazanmak değil seni örnek göstereyim.. sen 2 ekim yaptırdın sanırım, şu an 50 bin liran mı olsun istersin yoksa kafandan çıkınca belli olmayacak bi 5 bin greft daha mı?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #667 : 30 Ekim 2020, 23:29:29 »
mesele para kazanmak değil seni örnek göstereyim.. sen 2 ekim yaptırdın sanırım, şu an 50 bin liran mı olsun istersin yoksa kafandan çıkınca belli olmayacak bi 5 bin greft daha mı?
Burda greftlerin geri gelme seçeneği ve ihtimali yok. Greftler geri geliyor da yok sen paranı al demiyoruz. Ya giden greftlerinin yanında parasını da bırakacak, ya en azından parayı kurtaracak. Ortada bu 2 seçenek var. Başka seçenek yok. Zaman makinanız varsa ayrı tabii ki. :)

Arkitek

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #668 : 20 Aralık 2020, 22:53:42 »
Bunlar da yıkamadan sonra
Hocam çok geçmiş olsun . Çok üzüldüm . Umarım telafisi vardır .

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #669 : 20 Aralık 2020, 23:27:13 »
8-9 ay oldu dostum durum ne şuan?.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #670 : 21 Aralık 2020, 01:07:49 »
Uzun zamandır foruma girmiyordum
Mesajları şöyle bir okudum
Bazı şeyler değişmiyor 😀
Hala giden 5000 greft peşindeler
Arkadaşlar onlar gelmeyecek zaten onlar ilk gün gitti hala da bundan bahsetmenin anlamı yok 😀
Sırf bu yüzden de girmiyordum foruma ama bıraktığım yerdeler maalesef
Neyse
Gelelim süreci Merak edenlere
Yarin fotoğraf yükleyeyim daha net belli olur
Tabi nekroz olan yerlerden çıkmadı
En iyi yorumu fotoğraf yükleyince yaparsınız

Bu arada aklıma takılan bir durum oldu
Şimdi benim Ekim 2 gün diye planlandı
İlk gün 2500 ikinci gün 2500 şeklinde

İlk gün şöyle bir olay olmuştu
Yaklaşık 1200-1300 civarında kök alındıktan sonra kanallar açıldı (2500 lük)
Sonrasında birden denetlemek için birileri geldi
Bende o sırada 1 saatten fazla kanallar açılmış şekilde bekledim
Balkona falanda çıktım oturdum

Bu zaman diliminde kafamda sadece inçe bir bone vardı
Bu süre içinde enfeksiyon kapmış olabilir miyim ?

Bunun nekrozla bir alakası olabilir mi?

Bu şekilde mikrop kapmışken bir de 2. Gün Ekim’e devam edince bu hale gelmiş olabilir miyim?
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #671 : 21 Aralık 2020, 01:30:18 »
Konunuzu yeni görüp okudum, çok üzüldüm gerçekten çok güzel saçlarınız varmış, kalın telli ve yoğunmuş, farklı bi merkezde çok iyi sonuç alabilirmişsiniz. Herkes size yardımcı olmaya çalışmış ancak olan olmuş, bence şuan hala donör bölgeniz ikinci ekimi rahatlıkla kaldırır, forumun size tavsiye ettiği merkezlerden birinde istediğiniz saçlara kavuşabilirsiniz, herşeyin çözümü vardır.

Güzel günler görmenizi diliyorum.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #672 : 21 Aralık 2020, 08:47:18 »
Uzun zamandır foruma girmiyordum
Mesajları şöyle bir okudum
Bazı şeyler değişmiyor 😀
Hala giden 5000 greft peşindeler
Arkadaşlar onlar gelmeyecek zaten onlar ilk gün gitti hala da bundan bahsetmenin anlamı yok 😀
Sırf bu yüzden de girmiyordum foruma ama bıraktığım yerdeler maalesef
Neyse
Gelelim süreci Merak edenlere
Yarin fotoğraf yükleyeyim daha net belli olur
Tabi nekroz olan yerlerden çıkmadı
En iyi yorumu fotoğraf yükleyince yaparsınız

Bu arada aklıma takılan bir durum oldu
Şimdi benim Ekim 2 gün diye planlandı
İlk gün 2500 ikinci gün 2500 şeklinde

İlk gün şöyle bir olay olmuştu
Yaklaşık 1200-1300 civarında kök alındıktan sonra kanallar açıldı (2500 lük)
Sonrasında birden denetlemek için birileri geldi
Bende o sırada 1 saatten fazla kanallar açılmış şekilde bekledim
Balkona falanda çıktım oturdum

Bu zaman diliminde kafamda sadece inçe bir bone vardı
Bu süre içinde enfeksiyon kapmış olabilir miyim ?

Bunun nekrozla bir alakası olabilir mi?

Bu şekilde mikrop kapmışken bir de 2. Gün Ekim’e devam edince bu hale gelmiş olabilir miyim?

Yok Reis, balkon malkon olayı değil bu, Ekimin yeteneksiz eller tarafından yapıldığı bariz belli oluyor zaten, hadi 1. Kanal açıldı, Ertesi gün Orta ve Vertex Kısmına bak, ortaya seyrek Az bir greft ekildiği halde ortada sağlıksız ve Vertex 2. Gün ekildiği halde öndeki Travmatik Durumun Aynısı Oluşmuş..

Neyse Sen şimdi Bunları Kafaya tekrar takma, Şimdi Tekrar sorup, Gereksiz Tekrar Eden Aynı Yorumlarla Bir 45 sayfa Daha Uğraşma, Tabi öneri ve Tavsiye veren Arkadaşların yorumlarından Bahsetmiyorum, Sadece Bir sonuca varılamayacak olan, Önceki 45 sayfada da Tekrar tekrar Söylenmiş Ve Hiçbir şey değiştirmeyeceğini Bildiği halde Tekrar Yapılan Aynı Yorumlardan Bahsediyorum..

Sen şimdi Önüne bak, Şanslısın, donörün Yeterli Ve saç telleride Kalın, Sen şimdi Ekonomik Durumun varsa Şu an, Güzel Bir Merkezde Kendine Temiz bir Sayfa Aç, Ve Şu İsimlerden Şaşma Derim..

SERKAN AYGIN
BİLGEHAN AYDIN
ASUMAN HAİR
ŞAHİN ÇELİK..

Bu Merkezlerden Biri, Bugüne Kadar Yaşadığın Kötü Durumu Unutturur Sana, Sonra Yeni Bir Konu Açarsın Süreci Beraber Takip Ederiz.. Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2020, 13:32:39 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

grimmjow54

• Sr. Member
« Yanıtla #673 : 21 Aralık 2020, 15:42:19 »
Hocam balkonda oturmak ne ya. Tamam bir sürü antibiyotik mikrop kapmasını engelleyecek şey sürülüyor veriliyor da. Hiç ameliyat ortasında dışarıya çıkmak duyulmuş şey değil. Açıkçası bana çok saçma geldi. Bir de kanalın ilk gün açılıp ikinci gün ekim yapılması da ilk defa duydum böyle bir uygulama yapılıyor mu ? Hani ekimi ikiye bölüyorlar duydum ama kanal açıp ertesi gün ekim yapmak..

Bu neticede bir operasyon ve mikrop olmayan uygun sıcaklıkta steril ortamlarda yapılması gerekiyor. 

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #674 : 21 Aralık 2020, 17:08:08 »
Hocam balkonda oturmak ne ya. Tamam bir sürü antibiyotik mikrop kapmasını engelleyecek şey sürülüyor veriliyor da. Hiç ameliyat ortasında dışarıya çıkmak duyulmuş şey değil. Açıkçası bana çok saçma geldi. Bir de kanalın ilk gün açılıp ikinci gün ekim yapılması da ilk defa duydum böyle bir uygulama yapılıyor mu ? Hani ekimi ikiye bölüyorlar duydum ama kanal açıp ertesi gün ekim yapmak..

Bu neticede bir operasyon ve mikrop olmayan uygun sıcaklıkta steril ortamlarda yapılması gerekiyor.

Öncelikle Grimmjow54 Hocam senle alakasız Bu yapacağım Yorum, Yanlış anlaşılmasın, Ekim 2 gün şeklinde planlanmış, ama kanal açıldıktan 1 saat sonra Ekim başlamış ve ertesi gün tekrar 2. Alana kanal açılıp normal şekilde Ekim yapılmış, ben öyle anladım, resimlerden de belli oluyor zaten, ama bunlara takılmayalım konu sahibi arkadaş bu tür cevaplardan bıkmıştı ama Kendisi yanlış soru tarzını tekrar sorup Yeni bir tartışma başlatacak şimdi,

Ben 45 sayfanın tamamını okudum, ama konuyu yeni görenler Şimdi okumadan hortlatacak, bu nasıl Ekim vb.. gibi sonra sil baştan Bi 40-50 sayfa daha, Ben Buraya Yazıyorum şimdi ARKADAŞLAR bu konuya Neden oldu nasıl oldu Keşke olmasaydı Şeklinde yorum Yapanın Allah belasını Versin, Ve Lütfen Sadece Şu an ne yapılabiliri Konuşalım, Saygılar.. |-onayisareti-| (^_^)
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2020, 17:50:25 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram