Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 69052 defa)

musician31

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #571 : 09 Ağustos 2020, 16:11:23 »
En az hasarla atlatmani dilerim dostum. Kendine Ekimci diyen böyle tipler çok maalesef. Bi de doktor olacak.
Hedefe giden yolda, çekilen çile kutsaldır.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #572 : 10 Ağustos 2020, 14:35:38 »
Ekimin 127. Günü
2. Prp yapıldı
Son durum bu
Yorumlarınızı bekliyorum
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #573 : 10 Ağustos 2020, 14:49:13 »
Eskiye  göre  tabiki  iyi durum  inş  daha iyi olur    ne diyor  dr  Son durum ?  Sen ne yapmayı  düşünüyorsun  dostum?   

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #574 : 10 Ağustos 2020, 14:52:09 »
Eskiye  göre  tabiki  iyi durum  inş  daha iyi olur    ne diyor  dr  Son durum ?  Sen ne yapmayı  düşünüyorsun  dostum?

Geçen gün Prp için gittiğimde konuştuk
Ben bilerek ücret iadesi vb. Konulara girmedim .
Nekrozşu olan yerlerde saç çıkışı bar ama uzamıyor hiç dedim .

Sonrasında süreci görelim 7-8 ay geçsin dedim

Doktor çıkmayan yerler bende ben gerekli işlemi yapacağım diyor .

Şuan en mantıklısı bekleyip durumu görmek gibi
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #575 : 10 Ağustos 2020, 14:58:49 »
Aman  ikinci  bir hata yapayım  deme  sakin  doğru düzgün  işinin  ehli olan bir yerde  yaptır  ikinci Ekim para  iadesi  al  arkana  bile bakma

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #576 : 10 Ağustos 2020, 16:14:01 »
O nekrozlar 1 seneyi aşkına daha iyileşmez dokun beyazladı birdaha kızaracak kan akışı hücre oluşumu olacak sonra bir kademe daha pürüsüzsüz hale gelip beyazlayarak 4 ay gibi bir sürece dokun oluşacak 7 8 aylık bir olay değil bu işin başarısı geçmiş olsu sakın öyle bir hataya düşme yaptırdığın işlemle kalırsın

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #577 : 10 Ağustos 2020, 19:04:05 »
Hocam Sakın Bedevadan Ekim İşlemi Yapacak Diye Aynı Hatayı Yapma, Sadece Çıkmayan Yerlerle Olacak İş Değil Bu, Profesyonel Ellerde Sıfırdan
Sanki Daha Önce Hiç Ekim Yapılmamış, Sıfırdan Yapılıyormuş Gibi Yeni Bir Ekim Yapılmalı..

Gerekli İşlemi Yapabilecek Bir Yer İstiyorsan Ben Tavsiye Ederim Sana.. Yada Arkadaşlar Tavsiye Eder.. Aynı Yere Ekim Yaptırırsan Eğer En Az 1 Yılın Daha Boşa Gidecek (Sadece Zaman Da Değil Kaybedeceğin) Aynı Zamanda O Dokunun Tekrar Tam Anlamıyla İyileşmesi Gerekiyor İkinci Bir Ekimin Sağlıklı Olması İçin, En Az 12 Ayı Tamamlaman Lazım..

8. Aylara Kadar Sürecin Bitmesini Bekle, Sonra Doktorun Karşısına Çık Ve Seni İkna Etmesine İzin Vermeden, Kesin Bir Dille, Ben Para İademi İstiyorum, Çünkü Ekim İşleminin Başarısız Olduğunu Ve Seni Psikolojik, Maddi Manevi Sıkıntıya Soktuğunu Ve Tekrar Aynı Şeyleri Yaşamak İstemediğini Ve Başka Bir Yerde Ekim Yaptırmaya Karar Verdiğini Söyle..

Eğer Sorun Çıkartırsa Elindeki Raporlardan Bahsedip Gerekli Mecralara Şikayetini Yapacağını Söyle, Sonra Da Para İadesi Yapmadığı Taktirde Git Şikayetini Yap..
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

samo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #578 : 11 Ağustos 2020, 13:16:18 »
Bence doktorun hatasını düzeltmesine izin ver hem de boşuna para vermemiş olursun diye düşünüyorum!

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #579 : 11 Ağustos 2020, 16:17:19 »
Bence doktorun hatasını düzeltmesine izin ver hem de boşuna para vermemiş olursun diye düşünüyorum!
Dostum deneme tahtasımıki bu hatasını düzektmesine izin versin?.

saybek

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #580 : 11 Ağustos 2020, 16:55:47 »
Düşündüğümden çok daha iyi
saç ekimim

BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN - 4950 Greft Saç Ekimi-28.03.2020 / 32 Yaş

Propecia ve xpecia
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13280.0

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #581 : 16 Ağustos 2020, 08:05:37 »
Ekimin 133. Günü

Nekroz olan yerlerde saçlar çıkmıyor
Büyük nekroz olan yerde ise içinde saç var ama büyümüyor nedense

Diğer bölgeler en azından gelişsin 1 yıl geçsin ve ne yapılacağına karar verilsin diye düşünüyorum
Uzatmaya devam ediyorum

Saçlar bana çok ince geliyor kalınlaşıyor mu zamanla ?

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #582 : 16 Ağustos 2020, 10:50:18 »
Nekroz olan Yerlerde Kökler Görünsede Saç Çıkmaması Çok Normal, Çünkü Doku Ölümü Gerçekleşti, Sağlıklı Beslenmeyen Kan Dolaşımı Düzgün Olmayan Yerde Saç Büyümez..

Hocam bu Açıklık Aslında Ekim İçin Çok Avantajlı bi açıklık Arkaya doğru Çok Güzel Bir şekilde Daralıyor, Benim Açık Alan Bu Şekilde Daralmıyor Ve Vertex De Çok Açık, Ekim Merkeziniz Adına İşlemleri Başlatmak İçin 1 yılı Beklemeyin, Zaten Maximum 8-9. Aylarda Sonuçlanır Süreç, 9. Ayda Hakkınızı Arayın, 12. Ayda da Saç Dokunuzun, Normale Döndüğünden 2. Ekim İçin Hazır Olduğunuzdan Emin Olmak Adına Bir Kaç Uzmana Görünün..

Sonra Resimdeki Gibi Bir Plânlama Sizi Kurtarır Diye Düşünüyorum, Donörünüz Sağlam, Olmadı Gerekirse 1000 greft Civarı Da Sakalla Desteklersiniz, En Büyük Avantajınız 2. Bir Ekimi Kaldırabilecek Durumda Olmanız ki Çoğu İnsan Bu Şansa Sahip Olmuyor.. (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #583 : 16 Ağustos 2020, 14:31:19 »
En azından   dr  ektigi  saçların    %50  çıksa bile   çok iyi  ikinci bir Ekim  saç sakal  4000 greFt  hersey iyi olur inşallah sakin  ikinci Ekim aynı yerde yapayım deme  bu halini  bile  mumla ararsin

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #584 : 16 Ağustos 2020, 15:10:19 »
Nekroz olan Yerlerde Kökler Görünsede Saç Çıkmaması Çok Normal, Çünkü Doku Ölümü Gerçekleşti, Sağlıklı Beslenmeyen Kan Dolaşımı Düzgün Olmayan Yerde Saç Büyümez..

Hocam bu Açıklık Aslında Ekim İçin Çok Avantajlı bi açıklık Arkaya doğru Çok Güzel Bir şekilde Daralıyor, Benim Açık Alan Bu Şekilde Daralmıyor Ve Vertex De Çok Açık, Ekim Merkeziniz Adına İşlemleri Başlatmak İçin 1 yılı Beklemeyin, Zaten Maximum 8-9. Aylarda Sonuçlanır Süreç, 9. Ayda Hakkınızı Arayın, 12. Ayda da Saç Dokunuzun, Normale Döndüğünden 2. Ekim İçin Hazır Olduğunuzdan Emin Olmak Adına Bir Kaç Uzmana Görünün..

Sonra Resimdeki Gibi Bir Plânlama Sizi Kurtarır Diye Düşünüyorum, Donörünüz Sağlam, Olmadı Gerekirse 1000 greft Civarı Da Sakalla Desteklersiniz, En Büyük Avantajınız 2. Bir Ekimi Kaldırabilecek Durumda Olmanız ki Çoğu İnsan Bu Şansa Sahip Olmuyor.. (^_^)

Zaten 5100 ekildi bir daha 5 bin çok değil  mi

Sadece nekrozlu alanlara sıkılaştırma yapılsa daha iyi değil mi?

Facebook Twitter Instagram