Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68964 defa)

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #540 : 08 Temmuz 2020, 14:36:09 »
ekim alanı hic saglıklu durmuyor malesef bence hakkını ara

Saç Ekim’inin kendini gösterme durumunu bekliyorum
Zaten yazışmalar duruyor
Fotoğraflar duruyor
Plastik cerraha gittiğimde ilaç yazmıştı ilaç yazarken ki tanı kuşamında saçlı deride yaralanma yazıyor onu da sakladım

Olay davalık olunca direk olarak avukata vereceğim zaten

Şu sabır konusunda da sabırsız biriyim ama doktoru dövsen hakaret etsen kafamı düzeltmeyecek
O yüzden münakaşaya girmeye gerek yok .

Gerektiğinde dava açılacak
Not: fotoğraflarda net belli olmuyor ama nekrozlu alanlar dışında hareketlenmeler var
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #541 : 08 Temmuz 2020, 14:38:25 »
sen gene surecını takıp et kardesım allah sabır versın ınsallah bır sey olmaz benımde 12 gun sonra sahın celıge ekımım var keske bılındık bır yere yaptırsaydın boyle kasaplardan uzak dursaydın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #542 : 08 Temmuz 2020, 14:39:25 »
Sakıncası yok hocam. Arkadaşlar doktorun hatasını kabul edip para iadesi yapması gerektiğini söylemek istiyorlar sanırım. Nekroz büyük diye diğer saçlar çıksa da görüntü istenilen seviyede olmayacağı için mutlu etmeyeceğini düşünüyorlar. Benim anladığım bu yazdıklarından :)

Anlatmak istediğim de bu
Şuan doktor sorun yok diyor
Ücret iadesi istesen ben sorun görmüyorum süreci bekleyelim diyecek 😀

Ama şuan doktorun tavsiyesi olan dışında bir şey yaptığında yarım mahkemelik bir durumda
Bizim önerdiğimiz tedaviyi kabul etmedi o yüzden başarısız oldu diyecek savunma alanı bırakmak istemiyorum ona
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #543 : 08 Temmuz 2020, 14:46:17 »
sen gene surecını takıp et kardesım allah sabır versın ınsallah bır sey olmaz benımde 12 gun sonra sahın celıge ekımım var keske bılındık bır yere yaptırsaydın boyle kasaplardan uzak dursaydın

Kardeşim bunu çok anlattım şimdi izin almadığım için arkadaşımın fotosunu kullanamıyorum çok yakından tanıdığım bir çok kişi de hiçbir sorun olmadı o yüzden ve şehir giriş çıkışları ile alakalı sıkıntı olduğu için burada yaptırmak zorunda kaldım ama dediğim gibi zaten sitede de benim kadar ağır bir duruma düşen görmedim yoksa mevzu araştırmamak değil  Şu an en ünlü dediğimiz insanların ekimlerinde bile nekroz olmasa da ekimleri başarısızlıkla sonuçlanabilirdi oluyor ama söylediklerimden şöyle bir şeyde anlaşılmasın doktor her şeyi doğru yaptı sorun benden kaynaklanıyor da demiyorum ben

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #544 : 08 Temmuz 2020, 14:46:44 »
Anlatmak istediğim de bu
Şuan doktor sorun yok diyor
Ücret iadesi istesen ben sorun görmüyorum süreci bekleyelim diyecek 😀

Ama şuan doktorun tavsiyesi olan dışında bir şey yaptığında yarım mahkemelik bir durumda
Bizim önerdiğimiz tedaviyi kabul etmedi o yüzden başarısız oldu diyecek savunma alanı bırakmak istemiyorum ona
yine tekrarlamak istiyorum herşeyden önce senin sağlığın önemli Slm fitness agır spor vs canın ne istiyorsa yapabilrsin prp sonrasını falan boşver senin önceliğin ağır nekrozların iyileşip sağlıklı bir saç derisi zemin oluşturmak doktor bey ile görüştüğünde doku kök transferi işlemi yapılmasını istediğini söyle özellikle belirt Yağ dokusunu alırken yağ hücreleri ile kök hücreleride alması gerekir ayrıştırılan işlemlerde başarı oranı düşüktür bazı doktorlar bunları ayrıştırır 1 sene içerisinde 2 kere eşit aylara bölünerek yapılması gerekir doktor beyyy bunu biliyordur zaten belirtmeye gerek yok ama yinede söyle belkide bilmiyordur!!! senin en büyük sorunun bu ağır nekroz dağılmış bir yapıya sahip paralel dokuda reticulated ölüm bu nekrozlarda kendi haline bıraktığın an 2 seneyi rahat bulur iyileşmesi dediğim işlemle 1 seneye indirirsin ve sağlıklı bir zemin dolaşımla devam edersin yazdıklarımı sakın kulak arkası yapma bu bilgi  altın değerindedir prp mrp hikaye çözüm odaklı ilerle boş işlerle uğraştırmasınlar seni geçmiş olsun.
[/quote]

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #545 : 08 Temmuz 2020, 14:48:12 »
yine tekrarlamak istiyorum herşeyden önce senin sağlığın önemli Slm fitness agır spor vs canın ne istiyorsa yapabilrsin prp sonrasını falan boşver senin önceliğin ağır nekrozların iyileşip sağlıklı bir saç derisi zemin oluşturmak doktor bey ile görüştüğünde doku kök transferi işlemi yapılmasını istediğini söyle özellikle belirt Yağ dokusunu alırken yağ hücreleri ile kök hücreleride alması gerekir ayrıştırılan işlemlerde başarı oranı düşüktür bazı doktorlar bunları ayrıştırır 1 sene içerisinde 2 kere eşit aylara bölünerek yapılması gerekir doktor beyyy bunu biliyordur zaten belirtmeye gerek yok ama yinede söyle belkide bilmiyordur!!! senin en büyük sorunun bu ağır nekroz dağılmış bir yapıya sahip paralel dokuda reticulated ölüm bu nekrozlarda kendi haline bıraktığın an 2 seneyi rahat bulur iyileşmesi dediğim işlemle 1 seneye indirirsin ve sağlıklı bir zemin dolaşımla devam edersin yazdıklarımı sakın kulak arkası yapma bu bilgi  altın değerindedir prp mrp hikaye çözüm odaklı ilerle boş işlerle uğraştırmasınlar seni geçmiş olsun.
Senin söylediğini söyleyeceğim

Omer262

• Full Member
« Yanıtla #546 : 08 Temmuz 2020, 14:52:42 »
Allah yardımcın olsun dostum inşallah iyileşir istediğin saçlara kavuşursun

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #547 : 08 Temmuz 2020, 15:15:43 »
Allah yardımcın olsun dostum inşallah iyileşir istediğin saçlara kavuşursun

2-3 aya belli olur durumu zaten

saybek

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #548 : 08 Temmuz 2020, 17:51:31 »
Nekrozlu alanlar dışındaki yerler için de mi yok

olmaz derken bu hali ile diğer kısımlarda saç çıktığında muhtemelen kötü görüntü oluşacak.. olan olmuş kafanıza takmanın alemi yok.

dönor iyi görünüyor. iyi bir yerde kalan kısımları toparlayarak greftin yettiği yere kadar önden başlayarak ekim yapılır. 6 ay sonra da kötü günleri atlarmış olursun...
saç ekimim

BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN - 4950 Greft Saç Ekimi-28.03.2020 / 32 Yaş

Propecia ve xpecia
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13280.0

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #549 : 16 Temmuz 2020, 12:51:19 »
102. Gün
1 adet prp yapıldı.
Takviye yok.
Sanki çıkışlar var gibi

Sabah koşudan gelince çektim kızarıklok ondan olabilir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #550 : 16 Temmuz 2020, 12:57:33 »
Ekim alanında saçları kestırdın mı?
Global Moderator

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #551 : 16 Temmuz 2020, 14:08:58 »
Eşitlemek için kısa vadelerde kesiyorum 1 numara ile

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #552 : 18 Temmuz 2020, 14:28:13 »
104. Gün
Biraz biraz kararmalar başladı gibime geliyor ama 🤔🤔🤔🤔

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #553 : 22 Temmuz 2020, 21:48:26 »
Çıkışlar görülüyor, 2 ay sonra netlersin kapanmayı😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan