Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 69138 defa)

radeon

• Yeni üye
  • *
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #375 : 09 Mayıs 2020, 18:51:47 »
Fotoğrafları karanlık bir odada flaş ile çekmektense gün ışığı alan aydınlık bir ortamda flaşsız çekmeniz yorum yapabilme açısından daha sağlıklı olacaktır. Bu görseller çok parlıyor maalesef.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #376 : 09 Mayıs 2020, 18:52:37 »
“Devamında duyacaklarınızıda sırasıyla ben yazayım size;

1- hersey normal o böylelerde kayıplarınız yok kökler içerde
2-süreç gayet güzel bekleyelim 7-8 ay
3-oralarda minimal boşluklar kalmaz ama kalırsa 1saatlik operasyonla hallederiz
4-1 yılı bekleyelim cıkıslar devam edecektir, kabukların son döküldüğü yerden  çıkış son olur
5-eski halinden güzel istersen ufak bir revize yaparız ücretli ama indirim yaparım.
6-her operasyonda risk var bu işin doğasında var bu durum.. revizeyi maliyetine yapalım
7-senden para almayacagım ücretsiz yapacagım
8-ektiğimin yarısı cıkmış bu sebeple paranızın yarısını veriyim geri.
9-gel para iadenizi yapayım kapatalım konuyu
10-para iadenizi yapacagım + revize Ekim..“

Daha önceki mesajımda maddeler halinde bahsetmiştim doktorunuz ile aranızdaki geçecek olan diyalog ve süreçleri.. bu süreci  tekrar tekrar oku.. iyi yönetirsen geleceğin en iyi yer 10.seviye olur. Kötü yönetirsen 5 te kalırsın, kuvvetle muhtemelen 7.seviye ile kapatıp kalacaksın.

Bugün yaptığınız  görüşmede 3.maddeyi okumuş size hoca.. bu maddeleri oku ezberle ki hocanın size söyleyeceklerine hazır cevapların olsun... gerekirse sen önden bir kaçını kendine oku ki zamanı gelince sana 6-7. Maddeleri okuma cesaretini bulamasın kendinde...

Mahkeme süreci çok zorlu bir süreç ve maalesef tr de bu işin eksperi yok. Öyle ki bugun plastik cerrahlara gittiğinde de bunu farketmişssindir... ister dermokolog olsun İster cerrah olsun saç ile sorunu Yok ise saç ekimi konusunda özel bir ilgisi yok ise yapacağı yorum “doku kendine gelecektir bir problem olacagını düşünmüyorum” olacaktır.. bu yaDıklarımı işkembeden sallamıyorum tamamı daha önce tecrübe edilmiş bilgilerdir.

Hukuki süreç ile ilgili nasıl yol alacagın konusunda sana yol gösterecek uzunca bir mesaj yazabilirim ama 100 lerce ekim merkezinin gözü üzerinde olduğu bir platformda bunları yazmak çok doğru değil. Özelden yardımcı olmaya çalışırım sana dostum.

İkim merkezi sorunlu olan bölgelerden de staj çıkışı olacağını söylüyor olmazsa ufak revizyonlarla oranın kapatılabileceğinden bahsetti Buda en kötü ihtimal diyor sanırım saçların çıkıp çıkmama durumu belli olmadan yorum yapmak hem onlar için hem benim için gereksiz oluyor

LEVEL 3....

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #377 : 09 Mayıs 2020, 19:59:38 »
Fotoğrafları karanlık bir odada flaş ile çekmektense gün ışığı alan aydınlık bir ortamda flaşsız çekmeniz yorum yapabilme açısından daha sağlıklı olacaktır. Bu görseller çok parlıyor maalesef.
Yarın çekiyorım hemen
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #378 : 09 Mayıs 2020, 20:00:26 »
LEVEL 3....

😀 bakalım sonuç nasıl olacak

Bu arada ekilen yerlerde bir kaşınma bar hala

“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #379 : 09 Mayıs 2020, 22:03:46 »
LEVEL 3....
Bu işi Level 7 de bitirmeye çalışır gibi geliyor bana.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #380 : 09 Mayıs 2020, 23:09:56 »
Kaşıntılar normal mi?

Konku

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #381 : 10 Mayıs 2020, 13:01:38 »
Normal

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #382 : 10 Mayıs 2020, 13:06:37 »
Kişisine ve bünyeye göre değişir. Herkeste olacak diye bişey yok.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #383 : 10 Mayıs 2020, 14:06:11 »
Bu işi Level 7 de bitirmeye çalışır gibi geliyor bana.

Arkadastaki iyi niyetle bu olay 5.seviyede kalır...

Olcay24_

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #384 : 10 Mayıs 2020, 16:23:58 »
Merhabalar ben de saç ekimi yaptırmayı düşünen biri olarak iyi ki bu forumdayız diye düşünüyorum ve bunu birkaç defa yineledim. Umarım kısa sürede atlatırsınız bu sorunu ve ekilen saçlarınız çıkar hasarlı bölge şu an nasıl... Aynı zamanda bu ticarethaneye tekrardan bir düzeltme işlemi yaptırmayın. Etik çalışmayan bir yer olduğu apaçık

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #385 : 10 Mayıs 2020, 23:44:16 »
Hasarlı bölgeler kendini toplamaya çalışıyor.
Oraların durumu ne olur bilmiyorum
Forum sayesinde en olumsuz ne olur onu biliyorum ama daha iyisi olursa ekstra bir şey olur .

Yarın gün ışığında fotoğraf çekip atacağım

Sormak istediğim bir şey var
Spor yapmaya başlanabilir mi?
Tempolu yürüyüş
Koşu
Ağırlık

Ekim’den önce bunları düzenli yapmaya çalışan biriydim . O yüzden ne zaman başlanmalı spora ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #386 : 11 Mayıs 2020, 00:01:46 »
40 gün  sonra spor hayatına döne bilirsin
Global Moderator

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #387 : 15 Mayıs 2020, 21:48:50 »
 Saç ekimi biliyorsunuz benim sorunlu geçmişti biraz şu an son durumlarını paylaşıyorum
İlk iki fotoğraf günü ışığında çekilmiş
Tarih 11 mayıs
3. Fotoğraf ise şimdi evde çektim

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #388 : 15 Mayıs 2020, 22:14:16 »
 İnş tez zamanda    düzelir    1 ay     bişey kalmaz      dostum  dr ne  diyor   parani verecekmi

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #389 : 15 Mayıs 2020, 22:17:20 »
İnş tez zamanda    düzelir    1 ay     bişey kalmaz      dostum  dr ne  diyor   parani verecekmi

Ben parası ben oralardan saç çıkacak ve çok iyi saçlarınız olacak diyor
Artık bekliyorum
Spora başladım koşuyorum
Birkaç güne de ağırlık çalışmaya başlayacağım

Facebook Twitter Instagram