Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 69086 defa)

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #315 : 21 Nisan 2020, 00:18:23 »
hocam yapmayın gözünüzü seviyim bende ücretli öğretmenlik yapıyorum besyo mezunuyum aynı zamanda antrenörlük yapıyorum futbol + masa tenisi, tamam şuan bir boşluk var ama normal zamanda çalışırken de hiç birisi de engel olmadı işimden izin alıp başka şehirde ekim yaptırmaya zaten yazın ve sene başında boşluklar oluyor bende cidden hiç boş vaktinizin olmadığı bir işte çalışıyorsunuz zannettim öyle bi söylemişssiniz ki ya şimdi olacaktı ya da hiç olma şansı yoktu diye, gerçekten buradaki insanlar size hem üzülüyor hem kızıyor ve sonuna kadar haklılar, bundan sonra olacakları da herkes söylüyor kimsenin elinden bir şey gelmez bu kafanın düzelmesi için çünkü bir çözüm yok bu yüzden bunları tartışmanın faydası yok demeyin sana yoksa bile bir başka ekim düşünen ve buraları okuyan kişiye olur faydası. malesef saç ekim işinin bir kez daha hafife alınmayacak bir iş olduğunu gördük bu konuyla.

kardeşim bin kere açıklama yaptım ama sen durumu fark edemiyorsun
şimdi bekara karı boşamak kolay derler ya o yüzden anlamıyorsun sen durumu
bak ben sana ayrıntılı anlatayım.
34 yaşındayım. 15 yıl sonra üniversite okumaya karar verdim. tekrar sınava girdim beden eğitimi öğretmenliğini kazandım.
daha önceden okuduğum üniversite ( sınıf öğretmenliği ) bu sayede bir sürü dersten muaf oldum. Muaf olamadığım dersler hep uygulama
tabi sınıf öüretmenliğinin boşluğu yok bilirsin bu yüzden üniversite okuma sürecinde ilçe milli eğitimi ikna etmem zor oldu ( 2 yılda okulu bitireceğim diye anca ikna edebildim ki bir sürü insan araya soktum)
bunun yanında antrenörlük yapıyorum.  Öyle futbol okulu olarak düşünme . planlı programlı çalışan ve hedefleri olan oyunculala
yaklaşık 4 yıldır benimleler yılda 11 ay aktif  çalışıyorlar. Hedefleri var.  Benim de hedeflerim var.
o yüzden ben sabah 7:30 da evden çıkar akşam eğer ekstra bir durum yoksa 22-23 arasında eve girerim. üstelik bir ailem var. Çocuğum var. Özel işlerim var.
Mesele izin almak değil yani orada olmamak bir çok işin aksaması demek
ki bazı durumlar benim insiyatifimde değil.

yani senin küçümsediğin kadar da değil durumlar.
bu kadar işi organize etmek öyle kolay olmuyor maalesef

iyi niyetle yazdığının farkındayım ama durum dyle küçümsenecek bir durum değil.
bunların arasında gittiğin davet edildiğim bir çok kurstan da bahsetmedim .

neyse sorunumuz bu değil
ben her zaman bu mantığa karşıyımdır
bağcıyı dövmek değil üzüm yemek gerekir.

son olarak görüştüğüm plastik cerrahlardan
1- yüzde 1 ihtimal sana gelmiş diyen de var
2- Bu doktor hep sorunlu işler yaptı ben düzelttim diyen de var
3- ben bu durumun 1 haftada düzeleceğini düşünüyorum diyen de var.

öyleydi böyleydi artık önemi yok . Önemli olan sloocer ve onun gibi arkadaşların yaptığı yorumlar yapmak
çünkü o yorumlar insanı bir yere götürür . Diğer yorumların hepsi karamsarlığa götürmekten başka bir şey yapmaz

son olarak evet benim başıma çok kötü geldi evet bunu kabul etmemek gibi bir durum yok

ama yakından tanıdığım 3-4 kişinin sorunsuz olarak ekim gerçekleştirdiğini görünce karar verdim. Başka kişilerle de görüştüm.
aaa hadi boşluk ar koşalım gidelim ilk yere atlayalım olmadı yani.
ki zaten yapılan işlerde saç ekiminden ziyade işime odaklanmış olman da aslında söylediklerimi kanıtlar bir durum.

son olarak herkesin yorumuna saygım vardır. Mutlaka yardımcı olmak için paylaşım yapmıştır.
bu kadar net açıklamalara rağmen hala bu ve bunun benzeri sorulara cevap vermeyeceğim .
O yüzden kimse de yanlış anlamasın

NOT : Yazın boş durduğumu güneşin bağrında çalıştığımı, ayrıca 11 ay boyunca sürekli dışarıda çalıştığımı düşünürsek kalan 1 ayda da ailemle çocuğumla ilgilenmek isteyeceğimi ve hayatın durduğu bu durumda bu tarz bir işe kalkıştığımı düşünemiyprsun :)

Bak diğer arkadaşım ne güzel söylemiş
bende senin yerinde olsam ücretli öğretmenlik yapmam hocalık antrenörlük yapmam gider KPSS çalışırım günü kurtarmakla 3 kuruşa çalışmam (bunu aynen böyle dersem senin ekonomik durumunu psikolojini bilmeden davranmış olurum ve seni yargılamış olurum bence bu davranış yanlış olur )

“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #316 : 21 Nisan 2020, 00:34:02 »
Doktor  forumda haberi varmı dostum?

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #317 : 21 Nisan 2020, 00:36:07 »
Doktor  forumda haberi varmı dostum?

bence yok
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #318 : 21 Nisan 2020, 02:09:45 »
hocam sana verebileceğim nacizane tavsiyem eğer bu ekim başarısız olursa ve 12 ay sonunda yeniden ekim düşünürsen bedava dahi olsa buraya yaptırma, paranın geri dönüşü olur ama giden saçının ve bozulan psikolojinin yaşadığın zor günlerin geri dönüşü olmaz, donörünün kıymetini bil. bunun dışında biz ne desek boş şu ilacı kullan desek karşındaki doktor mu çakalın teki mi belli değil kalkar ben sana bunu kullan demiştim o yüzden başarısız oldu der çıkar işin içinden, sen doktor dediğin kişinin her dediğini yap bunun dışında sabretmekten başka çare yok olanla ölmüşe çare yok ne yapalım

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #319 : 21 Nisan 2020, 11:18:55 »
34 yaşındayım. 15 yıl sonra üniversite okumaya karar verdim. tekrar sınava girdim beden eğitimi öğretmenliğini kazandım.
daha önceden okuduğum üniversite ( sınıf öğretmenliği ) bu sayede bir sürü dersten muaf oldum. Muaf olamadığım dersler hep uygulama
tabi sınıf öüretmenliğinin boşluğu yok bilirsin bu yüzden üniversite okuma sürecinde ilçe milli eğitimi ikna etmem zor oldu ( 2 yılda okulu bitireceğim diye anca ikna edebildim ki bir sürü insan araya soktum)
bunun yanında antrenörlük yapıyorum.  Öyle futbol okulu olarak düşünme . planlı programlı çalışan ve hedefleri olan oyunculala
yaklaşık 4 yıldır benimleler yılda 11 ay aktif  çalışıyorlar. Hedefleri var.  Benim de hedeflerim var.
o yüzden ben sabah 7:30 da evden çıkar akşam eğer ekstra bir durum yoksa 22-23 arasında eve girerim. üstelik bir ailem var. Çocuğum var. Özel işlerim var.

neyse sorunumuz bu değil

öyleydi böyleydi artık önemi yok . Önemli olan sloocer ve onun gibi arkadaşların yaptığı yorumlar yapmak
çünkü o yorumlar insanı bir yere götürür . Diğer yorumların hepsi karamsarlığa götürmekten başka bir şey yapmaz

son olarak evet benim başıma çok kötü geldi evet bunu kabul etmemek gibi bir durum yok

ama yakından tanıdığım 3-4 kişinin sorunsuz olarak ekim gerçekleştirdiğini görünce karar verdim. Başka kişilerle de görüştüm.
ki zaten yapılan işlerde saç ekiminden ziyade işime odaklanmış olman da aslında söylediklerimi kanıtlar bir durum.

son olarak herkesin yorumuna saygım vardır. Mutlaka yardımcı olmak için paylaşım yapmıştır.
bu kadar net açıklamalara rağmen hala bu ve bunun benzeri sorulara cevap vermeyeceğim .

NOT : Yazın boş durduğumu güneşin bağrında çalıştığımı, ayrıca 11 ay boyunca sürekli dışarıda çalıştığımı düşünürsek kalan 1 ayda da ailemle çocuğumla ilgilenmek isteyeceğimi ve hayatın durduğu bu durumda bu tarz bir işe kalkıştığımı düşünemiyprsun :)

bende senin yerinde olsam ücretli öğretmenlik yapmam hocalık antrenörlük yapmam gider KPSS çalışırım günü kurtarmakla 3 kuruşa çalışmam (bunu aynen böyle dersem senin ekonomik durumunu psikolojini bilmeden davranmış olurum ve seni yargılamış olurum bence bu davranış yanlış olur )

Göstermiş olduğun sabır ve olgunluktan dolayı seni tebrik ederim..

Forumun ergen popülasyonu biraz yüksek bu sebeple en baştan bu yana “ben zaten olanı gözlemliyorum  geçmişe dönemeyecegimize göre bundan sonraki sürecler için fikirlerinize ihtiyacım var “ şeklindeki ısrarlı tavrınıza rağmen “neden Aydında ektirdin, hiç mi araştırmadın, arastırmazsan böyle olur” şeklinde -mişli ve -dili geçmiş zaman kiplerinde cümleleri defalarca duydun. Ben eminim bu mesajlarınıza rağmen yine de duyacaksınız. Okumayın!!! Cevap vermeyin!!!

Nekroz olayı maalesef her operasyon İçin bir risk, özellikle enfeksiyon şeklinde gelişen nektozlar çoğu zaman öngürülemiyor sizin durumunuz biraz farklı... ekimden sonra 5-6 gün içersinde gelişen bir durum değil. Henüz ekimin başında iken kendini belli etti ki bu durum biraz dokunuzun hassasiyeti birazda dokudaki tahribata bağlı geliştiğinin göstergesidir. Zaten sizde dikkat ederseniz Nekrozun yoğun olduğu bölgeler dolaşımın tamamen köreldiği silme kel şeklinde parlak olan bölgeler.
Antibiyotik tedavisi ve antibakteriyel krem uygulaması 8-10. Günlerdeki oluşabilecek olası enfeksiyonların önüne geçmek için mantıklı idi.
Daha önceki mesajımda yazdığım yaşayacağınız süreçleri doktorunuzdan aşama aşama duymaktansa karşısına geçip “ben sürecimin bu şekilde belirsizlik içersinde devam ettirmek istemiyorum  samimiyetle bana yaşayacağım süreci ve sonrası İçin neler yapacagımızı  paylaşın lütfen”  şeklinde bir diyaloğa girmeniz sıcağa sıcagına ortaki hata ne ise operasyonuzu yönetenlerce Üstlenmeli.. araya zaman girince çekilen zahmetlerde unutuluyor. 
Israrla Herseyin yolunda olduğunu iddia ederse bunu kendisinden gerekirse Muayne ücretini ödemek şartı ile yazılı olarak istediğinizi belirtin.muayne sırasında çekilen fotoğrafları da kaşe-imza şeklinde onaylattırın. ( söz uçar yazı kalır)

Çünkü ileride mahkemeye konu olan bir durumda 8-9-10. Aylarda bilirkişi mevcut açıklıklar İçin (belirli bölgelerde saç çıkışı gözlenmemiştir) diyerek tutanak tutacaktır. Saç ekiminde de %100 saç çıkışı garantisi olmadığı İçin fire adı altında durumu normalleştirme şansı doğacaktır.

Süreciniz normal değil bunu doktorunuzdan yazılı olarak almak durumundasınız.. yada aksini iddia ediyor ise iddiasını fotoğraflarında bulunduğu bir muayne recetesine belirtsin.. aksi taktirde mahkemeden çakacak cevap en iyi ihtimal ile ödediğiniz 5000 lira para iadesi olur

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #320 : 21 Nisan 2020, 15:45:21 »
+10

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #321 : 24 Nisan 2020, 14:51:20 »
Özellikle birkaç gündür foruma girmemeye yorum yapmamaya çalışıyorum. En azından gündemimi biraz değiştirmeye çalıştım .

Bugün fotoğraf paylaşmak istedim .

Nekroz dediğimiz yerlerdeki siyah kabukları alınca tekrardan kabuk bağlamıştı. Fucidin kullanmaya devam ettim .

Kabuklar dışa doğru çıkınca o kabukların üstüne bepantol krem sürdüm bekledim ve hafif ellemeyle gelen kabukları aldım .

Bazı bölümler delik delik oldu .

Zamanla birleşip yok olacak gibi.
Yok olmazsa da az bir iz kalacak sanırım

Sadece en büyük olan yerdeki sıkıntı biraz daha sürecek gibi
O da geçiyor.

Bu arada delik gibi olan yerlerde saçlar var.

Ayrıca kabukları alırken dikkatimizi çekti. O siyahlıkların olduğu yerlerde genel olarak saç yoğunluğu fazla
Yaklaşık 18 gün oldu .
İlk defa moral verici gibi geldi bana
En azından yaralardan kurtulmaya başladım .

Fotoğraf yüklüyorum
Yorumlarsanız sevinirim

saybek

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #322 : 24 Nisan 2020, 15:08:12 »
Güzel haberlerini bekliyoruz
saç ekimim

BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN - 4950 Greft Saç Ekimi-28.03.2020 / 32 Yaş

Propecia ve xpecia
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13280.0

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #323 : 24 Nisan 2020, 15:19:15 »
İnşallah çektiğimiz çilenin sonu iyi olur

vetakademisyen

• Full Member
« Yanıtla #324 : 24 Nisan 2020, 15:38:01 »

neyse sorunumuz bu değil

hocam hala aynı şeyler tartışılıyor. Bak ben bu forumu saç ektirmeden önce 6 ay boyunca takip ettim bende araştırma görevlisiyim işlerim yoğun. Hocalarımdan biri de şu an ektirdiğim yere ekim yaptırmıştı ama ben yine de forumda, şikayetcar.com, google yorumları gibi internette şikayet kayıtları var mı diye inceledim. Ardından hocalara önceden dururmumu anlattım ve izin aldıktan sonra ekim merkezinden randevu aldım. Randevum bedelli askerlik sonrasına denk geliyordu ve bir ay ücretsiz izinliydim. Ayın 15inden sonra terhis olduğumdan içinde bulunduğum maaşımı da alamadm  bir ay daha parasız kalacaktım ve birikmiş nakit param da yoktu. Buna rağmen kredi kartı limitimi 20000e çıkarttım ve harcadığım paraları hiç umursamadım. Ekimden sonra 15 gün yattım dinlendim. Şu anda Yarın 6. Ayımı dolduruyorum ve gerçekten çok mutluyum çektiğim eziyetlere ve fedakarlıklarıma fazlasıyla değdi başlığımdan da sürecimi görebilirsin. Toplamda yaptığım masraf belki 10bini geçmiştir ama 20 30 olsaydı inan acımadan kredi çeker verirdim gerçekten değer yani. Sonuç olarak sen bu durumu maalesef çok ağır yaşadın ve hatalarınını bedelini ödüyorsun ekim yaptıran kişiler olarak seni çok iyi anlıyor ve çok üzülüyoruz bu duruma. İnşallah yanılırız da bir daha ekim yaptırman gerekecek o zaman geldiğinde  ekim merkezin seçerken mesafe, ücret gibi şeylere kesinlikle takılma ve ne olursa olsun  ilk 15 gün evde yatıp dinleneceğin şekilde izin al. Yoksa söylediğin mazeretlerin hepsi bahaneden başka birşey değil bir sonraki ekiminde sakın bu bahanelerinin arkasına sığınma kendini ona göre ayarla burda senden çok daha yoğun çalışan insanlarda var dostum maalesef saç ekimi esnasında birşekilde bedel ödenmesi gerekiyor.

vetakademisyen

• Full Member
« Yanıtla #325 : 24 Nisan 2020, 15:42:02 »
Özellikle birkaç gündür foruma girmemeye yorum yapmamaya çalışıyorum. En azından gündemimi biraz değiştirmeye çalıştım .

Bugün fotoğraf paylaşmak istedim .

Nekroz dediğimiz yerlerdeki siyah kabukları alınca tekrardan kabuk bağlamıştı. Fucidin kullanmaya devam ettim .

Kabuklar dışa doğru çıkınca o kabukların üstüne bepantol krem sürdüm bekledim ve hafif ellemeyle gelen kabukları aldım .

Bazı bölümler delik delik oldu .

Zamanla birleşip yok olacak gibi.
Yok olmazsa da az bir iz kalacak sanırım

Sadece en büyük olan yerdeki sıkıntı biraz daha sürecek gibi
O da geçiyor.

Bu arada delik gibi olan yerlerde saçlar var.

Ayrıca kabukları alırken dikkatimizi çekti. O siyahlıkların olduğu yerlerde genel olarak saç yoğunluğu fazla
Yaklaşık 18 gün oldu .
İlk defa moral verici gibi geldi bana
En azından yaralardan kurtulmaya başladım .

Fotoğraf yüklüyorum
Yorumlarsanız sevinirim
kabukları zorla yolma eline geliyorsa öyle al

Oyanbuyan

• Full Member
  • Ektirince Kendime KELdim
« Yanıtla #326 : 24 Nisan 2020, 16:26:11 »
Kral kabuklara müdahale etme bırak tamamen kurusun kendi kendine çıkar onlar yıkarken . Enfeksiyon riski ne durumda? Kremleri daha fazla kullanma istersen bırak kurusun hasarlı bölgeler.Bölgelern içersinde saçlar olur illaki ama malesef ölü greftler.Yıkamalarını 2 günde 1 yapmaya çalış yaraların kurumasını hızlaştırmak istersen Rif ampul kullan doktoruna danışarak :)
Allahtan tepelerde hasar olmamış
KeLtoş

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #327 : 24 Nisan 2020, 16:47:01 »
Kral kabuklara müdahale etme bırak tamamen kurusun kendi kendine çıkar onlar yıkarken . Enfeksiyon riski ne durumda? Kremleri daha fazla kullanma istersen bırak kurusun hasarlı bölgeler.Bölgelern içersinde saçlar olur illaki ama malesef ölü greftler.Yıkamalarını 2 günde 1 yapmaya çalış yaraların kurumasını hızlaştırmak istersen Rif ampul kullan doktoruna danışarak :)
Allahtan tepelerde hasar olmamış
Kazımak gibi değilde hani bir yerinde yara olur hafif kalkar sende oynayınca gelir eline o şekilde

Bir de bir kabuğu kaldırdım altından biraz enfeksiyon çıktı.
Onun dılında kabuklarını aldığım yerlerde delikler oluştu .

Diğer kabuklu kalan alan zaten genişti onu bıraktım ellemedim.

Enfeksiyon olmasın diye sadece fucidin kullanıyorum

İnşallah ölmemişlerdir o grerftler bir daha ektirmek zorunda kalmam 🙄

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #328 : 24 Nisan 2020, 16:52:32 »
hocam hala aynı şeyler tartışılıyor. Bak ben bu forumu saç ektirmeden önce 6 ay boyunca takip ettim bende araştırma görevlisiyim işlerim yoğun. Hocalarımdan biri de şu an ektirdiğim yere ekim yaptırmıştı ama ben yine de forumda, şikayetcar.com, google yorumları gibi internette şikayet kayıtları var mı diye inceledim. Ardından hocalara önceden dururmumu anlattım ve izin aldıktan sonra ekim merkezinden randevu aldım. Randevum bedelli askerlik sonrasına denk geliyordu ve bir ay ücretsiz izinliydim. Ayın 15inden sonra terhis olduğumdan içinde bulunduğum maaşımı da alamadm  bir ay daha parasız kalacaktım ve birikmiş nakit param da yoktu. Buna rağmen kredi kartı limitimi 20000e çıkarttım ve harcadığım paraları hiç umursamadım. Ekimden sonra 15 gün yattım dinlendim. Şu anda Yarın 6. Ayımı dolduruyorum ve gerçekten çok mutluyum çektiğim eziyetlere ve fedakarlıklarıma fazlasıyla değdi başlığımdan da sürecimi görebilirsin. Toplamda yaptığım masraf belki 10bini geçmiştir ama 20 30 olsaydı inan acımadan kredi çeker verirdim gerçekten değer yani. Sonuç olarak sen bu durumu maalesef çok ağır yaşadın ve hatalarınını bedelini ödüyorsun ekim yaptıran kişiler olarak seni çok iyi anlıyor ve çok üzülüyoruz bu duruma. İnşallah yanılırız da bir daha ekim yaptırman gerekecek o zaman geldiğinde  ekim merkezin seçerken mesafe, ücret gibi şeylere kesinlikle takılma ve ne olursa olsun  ilk 15 gün evde yatıp dinleneceğin şekilde izin al. Yoksa söylediğin mazeretlerin hepsi bahaneden başka birşey değil bir sonraki ekiminde sakın bu bahanelerinin arkasına sığınma kendini ona göre ayarla burda senden çok daha yoğun çalışan insanlarda var dostum maalesef saç ekimi esnasında birşekilde bedel ödenmesi gerekiyor.
Kardeşim arkadaş defalarca yazdı ama halen akıl vermeye çalışıyoruz. Arkadaşı her yoruma tekrar tekrar aynı cevapları vermek zorunda bırakmasak iyi olmazmı?. Sanki kendisini mahkemede gibi görüyordur kesin. Olanla ölene çare yok, oldu bir kere. Birde burda bizim bilmediğimiz özel durumu olamazmı,?.

Bu saatten sonra böylesi yorumların bir getirisi olmaz herhalde. Yeteri kadar pişmanlık zaten yaşadı. Bundan sonra bu hatanın bir telafisi olması lazım bu ekim yapan doktor tarafından. Bu konuyla ilgili bildiklerimiz varsa yol gösterelim hukuksal olarak. Yardımcı olabileceğimiz başka birşeyde yaraların daha nasıl düzeleceği konusu.

Kötü niyeti hiç kimsenin kesin yok ama yargılar gibide bir şeyler yazmak can sıkıntısından başka birşey değil.

Senin ekiminin başarılı oluşuna sevindim. Hayırlı olsun. Inşallah darısı yeni ekim yapacaklara.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #329 : 24 Nisan 2020, 17:15:26 »
Kardeşim arkadaş defalarca yazdı ama halen akıl vermeye çalışıyoruz. Arkadaşı her yoruma tekrar tekrar aynı cevapları vermek zorunda bırakmasak iyi olmazmı?. Sanki kendisini mahkemede gibi görüyordur kesin. Olanla ölene çare yok, oldu bir kere. Birde burda bizim bilmediğimiz özel durumu olamazmı,?.

Bu saatten sonra böylesi yorumların bir getirisi olmaz herhalde. Yeteri kadar pişmanlık zaten yaşadı. Bundan sonra bu hatanın bir telafisi olması lazım bu ekim yapan doktor tarafından. Bu konuyla ilgili bildiklerimiz varsa yol gösterelim hukuksal olarak. Yardımcı olabileceğimiz başka birşeyde yaraların daha nasıl düzeleceği konusu.

Kötü niyeti hiç kimsenin kesin yok ama yargılar gibide bir şeyler yazmak can sıkıntısından başka birşey değil.

Senin ekiminin başarılı oluşuna sevindim. Hayırlı olsun. Inşallah darısı yeni ekim yapacaklara.
Ben bu yorumlara cevap vermiyorum ve önemsemiyorum dostum .

İyileşme hızlı oldu sanki

Facebook Twitter Instagram