Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 69045 defa)

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #285 : 20 Nisan 2020, 13:05:30 »
Kardeşim çok geçmiş olsun, bu süreçte moralini toparlaman çok önemli. Bu kötü günlerde geride kalır canını sıkma. İyileştikten sonra İlerde düzgün bir yere ekim yaptırırsın saçların gayet de güzel olur. Moralini yüksek tut. Bu arada ekimin 5 bin greft gibi gelmedi bana, ki inşallah bu kadar yüksek greft ekilmemiştir, ziyan olacak çünkü bana max 4 bin gibi geldi.

greft konusunda fotoğraf çektirdiler 5000 gret olmuştur
diye düşünüyorum
gerçi sen oraya yattıktan sonra kalanları ekmez çöpe atar
oranın bir garantisi yok maalesef :(
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #286 : 20 Nisan 2020, 13:10:46 »
şöyle yapmayı planlıyorum.

bugün gidip durumumu şu şekilde anlatacağım.

ben insan içine çıkamıyorum yaralar oluştu ve ben bunu kendi kendime yapmadım. Bunu nasıl düzelteceğiz dyecğim.
arkasından da bakacağım yapacakları ya da tavrına

sonrasında hemen internet üzerinden tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım. Aynı zamanda karakola şikayette bulunmayı düşünüyorum.

ya da direk bir avukatla görüşerek tazminat davası açmak için uğraşacağım.

benim anlamadığım böyle bir durumda bilirkişi gelip bana bakıncaya kadar zaten yaralar her şey iyileşecek. o zaman da bir anlamı kalmayacak

bu halimle görmeleri gerekiypr
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #287 : 20 Nisan 2020, 13:12:48 »
dinodine katiliyorum ..
öncelikle acik acik konus , bu forumunda sürecini ve paylasimida anlat.

ama su da var, ben mesela ücreti üsteleyerek geri aldim o kisilerin yüzlerini birdaha görmemek ve kendim yurtdisinda oldugum icin hukuk yolunu zor gördügüm icin..

bugün hala okadar zoruma gidiyor bu insanlarin bana yasattiklari ,affedesrin insani enayi yerine koyup suclarini Kabul etmiyorlar.  sadece para geri iadesiyle kurtuldular , ben her gün yasiyorum bunlari.

yazdiklarim belki biraz tuhaf gelebilir , ama bunu yasayan bilir .

isanların 10 günde düzeldiğini düşünüyorum da şuan 15 gün oldu . bırak saçı kafamda kocaman yaralar ile uğraşıyorım

şimdi mesaj attılar 15:30 da bekliyoruz diye

patriot66

• saç ekimim
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #288 : 20 Nisan 2020, 13:12:57 »
Şimdi maddi durumunun yeterli olmamasından ötürü iyi bir yere ekim yaptıramadın.
yaşadığın bu sürece gerçekten üzüldüm. Emeğin, zamanın...
Diyeceğim şudur ki; Maddi manevi tazminat için para olması lazım. Bir de işini takip eden bir avukat. Ve uzunca bir zaman süre (üst mahkemeler dahil). Gücün var ise uğraş. ki varsa keşke daha iyi bir yere yaptırsaydın derim.
Benim tavsiyem ektirdiğin yerle görüş. Olabilir yani herkes hata yapabilir eksik yapabilir. Belki yapan doktorun o gün çok canı sıkkındı, dikkatsizdi hata yaptı. para iadesi için görüş. Doktor şöyle bir seçenek te sunabilir. Kardeşim biz bu ekimi sıklaştırma yaparak telafi ederiz de diyebilir. Bu da bir seçenek.

Özetle görüş anlaş.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #289 : 20 Nisan 2020, 13:18:34 »
Şimdi maddi durumunun yeterli olmamasından ötürü iyi bir yere ekim yaptıramadın.
Diyeceğim şudur ki; Maddi manevi tazminat için para olması lazım. Bir de işini takip eden bir avukat. Ve uzunca bir zaman süre (üst mahkemeler dahil). Gücün var ise uğraş. ki varsa keşke daha iyi bir yere yaptırsaydın derim.
Benim tavsiyem ektirdiğin yerle görüş. Olabilir yani herkes hata yapabilir eksik yapabilir. Belki yapan doktorun o gün çok canı sıkkındı, dikkatsizdi hata yaptı. para iadesi için görüş. Doktor şöyle bir seçenek te sunabilir. Kardeşim biz bu ekimi sıklaştırma yaparak telafi ederiz de diyebilir. Bu da bir seçenek.

Özetle görüş anlaş.

para konusunda avukatlık durumda yapacağım tek şey
tanıdık bir avukat bulup alacağım tazminattan yüzde vermekle olur. Başka türlü bir de onun için ücret ödeyemem.

tekrar aynı yere ekim yaptırmak bir daha ellerine yatmak ne kadar mantıklı orasu da ayrı

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #290 : 20 Nisan 2020, 13:20:09 »

Özetle görüş anlaş.

2 ekim de dr beyin cani sIkkInsa ne olacak ?

bu Kabul edilemez , bunun telafisi yok , giden her 1 greftin  telafisi yok

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #291 : 20 Nisan 2020, 13:21:00 »
Bugün 15. Gün ve sonuç

patriot66

• saç ekimim
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #292 : 20 Nisan 2020, 13:28:40 »
para konusunda avukatlık durumda yapacağım tek şey
tanıdık bir avukat bulup alacağım tazminattan yüzde vermekle olur. Başka türlü bir de onun için ücret ödeyemem.

tekrar aynı yere ekim yaptırmak bir daha ellerine yatmak ne kadar mantıklı orasu da ayrı

Kardeşim Hiç bir avukat cebinden para ödemez. Manevi tazminat için 1000/20 oranında tutar yatırmalısın. Diyelim ki 20.000 TL tutarında bir dava açtın. Hakim 10.000 TL'ye hükmetti.kalan 10.000 TL için karşı tarafa vekalet ücreti ödeyeceksin. Ne bileyim işte ıvır zıvır ve en öenmlisi de çok uzun sürecek olması davanın. dava işi biraz sana pahalıya patlayabilir. Dediğim gibi git görüş gerekirse tekrar ekim. gerekirse iade alabilirsin.

Misal sen bir mal aldın ve bu mal kusurlu. satın aldığın yer. ya para iadesi yapar, ya yeni mal verir ya da tamir eder. Yani doktor gel tekrar ekim yapalım derse de yok diyemezsin. bireysel anlaşman lazım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #293 : 20 Nisan 2020, 13:30:16 »
Kurumaya başlamış nekroz tekrar kabuk bağlıyor dediğim gibi sen krem sürmeye devam et nekrozlu alanlara Doktor bey ne diyor son duruma?
Global Moderator

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #294 : 20 Nisan 2020, 13:56:37 »
Kardeşim Hiç bir avukat cebinden para ödemez. Manevi tazminat için 1000/20 oranında tutar yatırmalısın. Diyelim ki 20.000 TL tutarında bir dava açtın. Hakim 10.000 TL'ye hükmetti.kalan 10.000 TL için karşı tarafa vekalet ücreti ödeyeceksin. Ne bileyim işte ıvır zıvır ve en öenmlisi de çok uzun sürecek olması davanın. dava işi biraz sana pahalıya patlayabilir. Dediğim gibi git görüş gerekirse tekrar ekim. gerekirse iade alabilirsin.

Misal sen bir mal aldın ve bu mal kusurlu. satın aldığın yer. ya para iadesi yapar, ya yeni mal verir ya da tamir eder. Yani doktor gel tekrar ekim yapalım derse de yok diyemezsin. bireysel anlaşman lazım.

onu şöyle yapıyorlarmış miktarı az gösterip gösterdiğin miktarın üstü saklı kalmak kaydıyla diye

aynı adama tekrar yatmak ne kadar mantıklı :(

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #295 : 20 Nisan 2020, 13:58:34 »
Kurumaya başlamış nekroz tekrar kabuk bağlıyor dediğim gibi sen krem sürmeye devam et nekrozlu alanlara Doktor bey ne diyor son duruma?

saç eken doktor ile 15:30 da görüşmeye gideceğim.
plastik cerrah ise zamanla düzeleceğini krem sürün ama sivilcelenme ya da başka bir durum olursa değiştirin kremi doktor tavsiyesiyle dedi

bu tür komplikasyonlar olabilir dedi

sanki doktoru korudu yani suçlu beni çıkardı

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #296 : 20 Nisan 2020, 14:04:19 »
saç eken doktor ile 15:30 da görüşmeye gideceğim.
plastik cerrah ise zamanla düzeleceğini krem sürün ama sivilcelenme ya da başka bir durum olursa değiştirin kremi doktor tavsiyesiyle dedi

bu tür komplikasyonlar olabilir dedi

sanki doktoru korudu yani suçlu beni çıkardı

Doktor senin hatalı ve işini bilmeyen yerde ektirdiğin dile getirmiş. Hakli yani.
Neyse olan oldu.
Bir an önce en güzel bir şekilde bu olaydan siyrilman lazım.

Elimde olsaydı.
13 Ekim yeri dışında diğer yerleri kapattırdım. Takı onlarda kendi imkanlarıyla , kendi denemeleriyle kendilerini ispatlayana kadar...

Dikkat et bundan sonra
Bu forum öyle bir hazine ki
Kazı kazmadan defineye sahip olabiliyorsun.

Geçmiş olsun
Allah'a emanet

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #297 : 20 Nisan 2020, 14:09:34 »
Doktor senin hatalı ve işini bilmeyen yerde ektirdiğin dile getirmiş. Hakli yani.
Neyse olan oldu.
Bir an önce en güzel bir şekilde bu olaydan siyrilman lazım.

Elimde olsaydı.
13 Ekim yeri dışında diğer yerleri kapattırdım. Takı onlarda kendi imkanlarıyla , kendi denemeleriyle kendilerini ispatlayana kadar...

Dikkat et bundan sonra
Bu forum öyle bir hazine ki
Kazı kazmadan defineye sahip olabiliyorsun.

Geçmiş olsun
Allah'a emanet
dostum kaç tane ekim merkezi
plastik cerrahı bana söyler misin ?

doktor bana diyor ki
yaptırdığınız lişi doktor ama plastik cerrah değil
şuan yüksek fiyatlar isteyenler doktor olsalar bile plastik cerrah değildir diye düşünüyorum.
ya da varsa ben bilmiyorum
neyse konu bu değil

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #298 : 20 Nisan 2020, 14:26:36 »

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #299 : 20 Nisan 2020, 14:28:49 »
dostum kaç tane ekim merkezi
plastik cerrahı bana söyler misin ?

doktor bana diyor ki
yaptırdığınız lişi doktor ama plastik cerrah değil
şuan yüksek fiyatlar isteyenler doktor olsalar bile plastik cerrah değildir diye düşünüyorum.
ya da varsa ben bilmiyorum
neyse konu bu değil

ekim yapanların çoğu doktor değil hatta bu forumdaki en ünlü ekim yerleri de buna dahil, zaten bu işin bir bölümü/üniversitesi falan yok sertifikası var onu alan bu işi yapabiliyor. yani konu zaten baştan aşağı keşkelerle dolu ama siz 12-15 bin veremem demişsiniz bir ekim için, daha uyguna ekim yapan çok kaliteli yerlerde mevcut 5-8 bin arası. siz kaç lira ödediniz bu ekim için?

Facebook Twitter Instagram