Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68199 defa)

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #61 : 10 Nisan 2020, 22:40:49 »
Yüzümde nerdeyse şişlik sıfır
Bugün normal yastıkla yarsam sorun olur mu?
Bir de akşam bepantol sürüp
Yatsam ve siyahlıkların kendiliğinden yumuşamasını sağlasam
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #62 : 10 Nisan 2020, 22:51:24 »
Yüzümde nerdeyse şişlik sıfır
Bugün normal yastıkla yarsam sorun olur mu?
Bir de akşam bepantol sürüp
Yatsam ve siyahlıkların kendiliğinden yumuşamasını sağlasam
Kardeşim işe falan gitmiyorsan istediğin gibi yat zaten 5. gündesin daha fazla bir şişlik olmaz olsada evdeysen iki gün içinde geçer. Argon yağı ( içerisinde karışım olmayan parfüm vb.)   kullan hem yarayı kısa sürede toparlar hemde en az 6-8 saat deriyi yumuşak tutuyor.

Stres yapma moralini bozma kardeş, bu dönemde özellikle stres hiç yapmamalısın. Inşallah en az hasarla atlatırsın.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #63 : 10 Nisan 2020, 22:55:15 »
İşe gitmiyorum hayatımın en boş zamanındayım
Sokağa çıkma yasağı geldi o yüzden de evdeyim . Söylediklerini alamam o yüzden
Bugün bepantol uzun süre kafamda durunca yumuşadı . Hatta kendi kendine ufak bir kanama da yaptı . Sızma şeklinde
Ben umutluyum .
En az hasarla atlatacağım .
Yarın klinik için gidecektim Ama nasıl olacak bilmiyorum
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 10 Nisan 2020, 23:05:52 »
şu bölgede sanki sarı renk iltihaplanma var gibi.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #65 : 10 Nisan 2020, 23:13:19 »
İltihap olan yerde sancıda olur herhalde yanlış bir yoru yapmayayım varmı aşırı bir sancı ve hareketlenme. Eğer iltihaplanmasayla zaman kaybetmeden doktorunu ara veya en azından bir nöbetçi doktora veya eczaneye git. Şuan Türkiyede durum ne bilmiyorum herhalde müdahale edecek birileri olur hastanelerde falan.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #66 : 11 Nisan 2020, 00:27:20 »
Ağrı sızı hissetmiyorum . Yıkadıktan  sonra ilk çekim . İltihap olduğunu sanmıyorum .
Antibiyotik de kullanıyordum bugün bitti.
Doktora attım herhangi bir şey söylemedi

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #67 : 11 Nisan 2020, 00:30:52 »
İltihap olan yerde sancıda olur herhalde yanlış bir yoru yapmayayım varmı aşırı bir sancı ve hareketlenme. Eğer iltihaplanmasayla zaman kaybetmeden doktorunu ara veya en azından bir nöbetçi doktora veya eczaneye git. Şuan Türkiyede durum ne bilmiyorum herhalde müdahale edecek birileri olur hastanelerde falan.
Şuan Türkiye’de dışarı çıkmam direk virüsle baş başa kalmak gibi herkes sokakta

Bugün ilk defa normal bir yastıkla yatacağım

Bu arada kafamın ön bölgesinde hareketlenmeleri hissediyorum arada Ağrı  acı arası bir şey var
Bepantol kremi siyahlıkların üstüne sürdüm .
Öyle yatacağım.
Mecburen yarın doktora gidemeyeceğim
Pazartesi’ye kaldı .
Krem sürüp bekleyince daha çok yumuşadı siyahlıklar
Bir önceki güne göre daha iyi çünkü siyahlıklarda azalma oldu

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #68 : 11 Nisan 2020, 10:26:39 »
6. Gün yıkamadan sonra

Sarı olan yerler kremin fazla kalmasından dolayı oluyor

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #69 : 11 Nisan 2020, 20:11:23 »
Ekim’i yapan doktor sorun olmadığını söylüyor .
Yarın gidip görüneceğim tekrar
 Günde 2 defa yıkama yapsam ve
Bepantolu sabah akşam sürsem nasıl olur

o kişi doktormu bundan eminmisin ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #70 : 11 Nisan 2020, 20:31:22 »
Bu saç ekim  yapan kişiler    daha önce hiç saç ekim yapmamış  beliki   yazık günah   ya 2 kuruş  para kazanacak  diye  insanın saglik piskoliji  ediyor .. senin yerinde olsam araştır  bu adam dr?  Senin  saç ekim   yapan  kişileri araştır  yerinde olsam  .

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #71 : 12 Nisan 2020, 12:17:59 »
o kişi doktormu bundan eminmisin ?
19 yıldır Ekim yapan bir doktor

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #72 : 12 Nisan 2020, 12:23:53 »
Bu saç ekim  yapan kişiler    daha önce hiç saç ekim yapmamış  beliki   yazık günah   ya 2 kuruş  para kazanacak  diye  insanın saglik piskoliji  ediyor .. senin yerinde olsam araştır  bu adam dr?  Senin  saç ekim   yapan  kişileri araştır  yerinde olsam  .

Doktorun ya da Ekim yapan kişilerin durumu değil önemli olan
19 yıldır Ekim yaptığını söylüyor.

Ayrıca yanından tanıdığım 3-4 kişi orada eki yaptırdı ve hiçbir sorun yok.

Bende doktoru savunmuyorum ama yorumları yapıyorken bundan sonraki süreçte ne yapılmalı gibi bilgilendirme daha doğru olur diye düşünüyorum
Diğer yorumların hiçbir faydası yok .
7. Gün fotosunu da atıyorum . Siyahlıklarda azalma var gibi
Nekroz durumundan o siyahlıkların tamamı mı nwkroz oluyor yoksa giderek küçülen bir yer mi?

Bunu en az hasarla atlatmak için ne yapmak gerekiyor ?
Yarın kontrole gittiğimde bunları da söyleyeceğim doktora
O yüzden çözüm önerisi şeklinde yorum yaparsanız sevinirim

7. Gün yıkamadan sonra

Bir tanesi de yakından çekilmiş hali

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 12 Nisan 2020, 12:54:31 »
Abi senin gözünün yağını yiyem be güzel abimm sen akıl almak için foruma konu açtığında millet sana ısrarla bilinmedik adı sanı duyulmamış yerlere gitme dediler saç ekiminin şakası olmaz para konusu hele en son konuşulacak konu haaa demesi kolay bana akıl verme para ver dersende 1 sene kadar üç beş kenara atıp bütçeni 10 bin civarı yapabilirdin be güzel abim ama sen aydın'da olsun diye ısrar ettin kendi bildiğinizi okudunuz canınız sağolsun .... saç'ın son durumu hakkında inşallah yanılmış oluruz da iyi bi sonuç alırsınız ... 🙏
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Oyanbuyan

• Full Member
  • Ektirince Kendime KELdim
« Yanıtla #74 : 12 Nisan 2020, 13:13:15 »
Olan olmuş arkadşlar.Bu saaten sonra yok nie gittin falan filan bu arkadaşın pskolojisini etkiler.Kardeşim daha fazla onarıcı krem sürme nemlendirme fazla bırak kurusun kabuk bağlasın.çünkü o sürdüğün krem biraz zor çıkıyor çıkmadımıda sürekli nemli kalıyor kabuk bağlaması biraz daha güçleşiyor.
KeLtoş

Facebook Twitter Instagram