Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68192 defa)

hyperKel

• Hero Member
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #30 : 07 Nisan 2020, 23:28:16 »
Galiba haklısın
Daxday diye bir ilaç aldım
Yarın da nurofen alayım
Doktorun verdiği antibiyotik var.
Antibiyotik kafama göre vermez ki eczane :(

bu bahsettiklerinin hepsi ağrı kesici doktorun verdiği antibiyotik nedir acaba?
bence yarında ateşin devam ederse mutlaka acile git dediğim antibiyotiği yazsınlar zaten saç ektirdiğin için gittiğin doktorda bu ihtimali düşünerek mutlaka antibiyotik yazar.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 08 Nisan 2020, 04:17:45 »
Hocam kafana gore kesinlikle antibiotik kullanma. Doktoruna danis mutlaka, hatta daha kotu hissedersen hastaneye gidip detayli baktirmani tavsiye ederim.
Bir de boyle kolaylikla ilac tavsiye eden arkadaslar, birilerinin hayati ile oynuyor olabilirsiniz. Daha dikkatli olun lutfen.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 08 Nisan 2020, 09:36:13 »
Teşekkür ederim ateş düşürücü içmiştim. O iyi geldi . Sabah kalktım ateşim yoktu. Kahvaltımı yaptım oturur pozisyonda enseme havlu koyup
Geri yatıyor gibi duruyorum biraz biraz yatıyorum .

Bugün ilk yıkama yapılacak
Sonrasında bandaj çıkınca fotoğrafları paylaşacağım
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 08 Nisan 2020, 17:15:41 »
Teşekkür ederim ateş düşürücü içmiştim. O iyi geldi . Sabah kalktım ateşim yoktu. Kahvaltımı yaptım oturur pozisyonda enseme havlu koyup
Geri yatıyor gibi duruyorum biraz biraz yatıyorum .

Bugün ilk yıkama yapılacak
Sonrasında bandaj çıkınca fotoğrafları paylaşacağım

Yuzunun sismesini istemiyorssan cok ayakta yada dik kalma birkac gun sadece ihtiyac halinde kalabilirsin. Tekrar gecmis olsun
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #34 : 08 Nisan 2020, 18:37:25 »
Arkadaşlar bugün ilk yıkama yapıldı.
Sargı biraz zor çıktı . Nazikçe uğraştılar az canım yansın diye
Her gün yıkamamı  söylediler
Şişlik inmesin diye sag ayı yine yaptılar. Yarın da yap dediler ondan sonra yapmayın dediler şimdi neyse bölgesini fotoğraflarını yüklüyorum birazdan da tepeden ekilen yerlerin fotoğraflarını yükleyecem yorumlarınızı bekliyorum
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 08 Nisan 2020, 19:50:32 »
Bunlar da yıkamadan sonra

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 08 Nisan 2020, 20:03:13 »
Dostum geçmiş olsunda ,bu nasıl bir ekim böylesi bir görüntü yıkamadan sonra ben hatırlamıyorum. Senin  ekimi yapan doktor buna normalmi diyor?. Moralini bozmak değil niyetim ama sen derhal bir başka doktora görün. Sanki komple nekroz gibi duruyor. Inşallah değildir bunca zahmetten sıkıntıntıdan sonra. Deneyimi yüksek arkadaşlar ne der bilmem ama zaman kaybetme.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2020, 22:38:18 Gönderen: Karakutu »

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 08 Nisan 2020, 21:22:56 »
dostum kısmş nekroz gibi,umarım kayıp olmaz,dikkatli bakım yap zorlama kabukları
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 08 Nisan 2020, 21:58:53 »
Dostum geçmiş olsunda ,bu nasıl bir ekim böylesi bir görüntü yıkamadan sonra ben hatırlamıyorum. Senin  ekimi yapan doktor buna normalmi diyor?. Moralini bozmak değil niyetim ama sen derhal bir başka doktora görün. Sanki komple nekroz gibi duruyor. Inşallah değildir bunca zahmettne sıkıntıntıdan sonra. Deneyimi yüksek arkadaşlar ne der bilmem ama zaman kaybetme.
Yakından baktık ama kan pıhtısı gibi hepsi . Birkaç gün yıkamadan sonra daha net belli olacak .

Biraz canın sıkılıyor böyle siyah olunca ama bende şuan ne yapacağımı bilemedim .
Bugün göründüm doktora herhangi bir sorun olmadığını söyledi .
Birkaç yıkamdan  sonra düzeleceğini umuyorum .
Ekim 2 gün gerçekleşti ondan da olabilir mi?

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 08 Nisan 2020, 22:08:46 »
Inşallah öyledir, istemeyiz tabiiki kötü bir sonuç. Daha net yakından çekilmiş bir resim atarsan iyi olur. Ama baya simsiyah duruyor attığın resme göre.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 08 Nisan 2020, 22:09:43 »
Bu da flaşlı

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 08 Nisan 2020, 22:15:55 »
Bol su iç aspirinle birlikte kardeş kan akışının fazla olması için. Şimdilik gecmiş olsun. İki üç yıkamaya kendini belli eder bu durum hayırlısı artık.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2020, 22:36:19 Gönderen: Karakutu »

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 08 Nisan 2020, 22:21:31 »
Yarın bebek aspirini alayım hemen
Büyük ihtimalle bende çok kanama oldu . O yüzden kabuklaşmışlar da böyle görünüyor
Umarım dediğiniz gibi değildir.
Şuan üst bölgemde hareketlenmeler hissediyorum .

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 08 Nisan 2020, 22:31:31 »
Kanlanman fazla imiş. Verimlilik anlamında avantaj.. ekim zorluğu acısından dezavantaj. Nekroza dikkat lütfen ilk 10 gün sıkı takip et.

1.gün yaptığın paylaşımda yapmıştım bu yorumu.
Nekrozu çok net görmeme rağmen moralini bozmamak adına Yorumumu çok net dile getirmemiştim.
Benİm nekroz oldugu konusunda fikrim sabit. Antibiyotik tedavisini ve yıkama ertelemeyi hekiminize danışarak yerine getirmenizde fayda var..
Karartıların büyük kısmı kan pıhtısı  ama ufak nekrozlar var.
Geçmiş olsun

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 08 Nisan 2020, 22:46:59 »

1.gün yaptığın paylaşımda yapmıştım bu yorumu.
Nekrozu çok net görmeme rağmen moralini bozmamak adına Yorumumu çok net dile getirmemiştim.
Benİm nekroz oldugu konusunda fikrim sabit. Antibiyotik tedavisini ve yıkama ertelemeyi hekiminize danışarak yerine getirmenizde fayda var..
Karartıların büyük kısmı kan pıhtısı  ama ufak nekrozlar var.
Geçmiş olsun

Şimdi doktora direk sorduğumda herhangi bir sorun yok . Nekrozlık da bir durum yok dedi
Böyle diyince de söyleyecek bir şey kalmıyor.
Deşiğim gibi benim tenim hassas ve çok kanama oldu kan pıhtısıysa geçer diye düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram