Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68168 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #75 : 12 Nisan 2020, 13:15:24 »
Şimdi doktora direk sorduğumda herhangi bir sorun yok . Nekrozlık da bir durum yok dedi
Böyle diyince de söyleyecek bir şey kalmıyor.
Deşiğim gibi benim tenim hassas ve çok kanama oldu kan pıhtısıysa geçer diye düşünüyorum

1.gün 4. Günde yaptığım bir yorumu tekrar iletiyorum. Doktorunuza olan güveninizi anlıyorum ama yıkamaya 3 gün ara verip antibiyotik i fazladan 4-5 gün kullanmak sonucunuzu olumsuz olarak etkilemez. Ama emin olun NEKROZ hasarını azaltabilir...
Siz yine bu yazdığımı doktor beye bu şekilde iletip tekrar sorun bana kalırsa.. yazdıklarımı da ukalalık olarak algılamamasını özellikle rica ettigimide iletirseniz sevinirim..
-eğer doktorunuz
“Kim diye soran olursa , eski bir dost dersiniz

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #76 : 12 Nisan 2020, 13:15:57 »
Abi senin gözünün yağını yiyem be güzel abimm sen akıl almak için foruma konu açtığında millet sana ısrarla bilinmedik adı sanı duyulmamış yerlere gitme dediler saç ekiminin şakası olmaz para konusu hele en son konuşulacak konu haaa demesi kolay bana akıl verme para ver dersende 1 sene kadar üç beş kenara atıp bütçeni 10 bin civarı yapabilirdin be güzel abim ama sen aydın'da olsun diye ısrar ettin kendi bildiğinizi okudunuz canınız sağolsun .... saç'ın son durumu hakkında inşallah yanılmış oluruz da iyi bi sonuç alırsınız ... 🙏

Dostum söylediklerinizin hepsine katılıyorum .
Her gün Ekim yapan bir yerden konuşuyoruz .
Ve hala şu konuda forumdakşlerle anlaşamıyoruz .
Şuan yaptığın yorumun ne faydası var.
Doktoru savunmuyorum ama önümde olumlu örnekler vardı
Yoğun tempoda çalışan birisyim ve bir daha boşluk bulamam.

Neyse bunları çöpü sefer anlattım.
Tekrar tekrar anlatıyorum .
Benim bildiğim forumlarda olumlu ve olumsuz örneklerle insanların fikir sahibi olması gerekir.
Ama şuan yorum yapan birkaç kişiyi tenzih ediyorum ama
112 acilde çalışıp kaza geçirmiş birine
Biz sana dedik hız yapma dedik
Emniyet kemerini tak dedik
Bunlar sonra konuşulması gereken durumlar
Şimdi sorunu çözecek hamleler yaptıktan sonra bu konuları konuşmak gerekir diye düşünüyorum .

Şuan durumu düzeltecek olaylarla işgilenmek istiyorum .
Kimseye karşı da bir art niyetim yok. Kimsenin de olduğunu düşünmüyorum .

Bu tarz durumlarla karşılaşanlar nasıl ve neler yapmışlar ?
Bir önceki mesajımda da birçok soru ve yardım istememe rağmen onlara cevap gelmedi .
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #77 : 12 Nisan 2020, 13:17:56 »
1.gün 4. Günde yaptığım bir yorumu tekrar iletiyorum. Doktorunuza olan güveninizi anlıyorum ama yıkamaya 3 gün ara verip antibiyotik i fazladan 4-5 gün kullanmak sonucunuzu olumsuz olarak etkilemez. Ama emin olun NEKROZ hasarını azaltabilir...
Siz yine bu yazdığımı doktor beye bu şekilde iletip tekrar sorun bana kalırsa.. yazdıklarımı da ukalalık olarak algılamamasını özellikle rica ettigimide iletirseniz sevinirim..
-eğer doktorunuz

Bunu aynı şekilde yarın doktora ileteceğim.

Şimdi şöyle bir durum da var.
Ben buradan öğrendiklerimi doktora söylüyorum .
Sonrasında onun dediklerini yapıyorum . Böyle olunca kendimi haksız duruma düşürmek istemiyorum .
Güven dediğim olay aslında bu.
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #78 : 12 Nisan 2020, 13:18:47 »
Olan olmuş arkadşlar.Bu saaten sonra yok nie gittin falan filan bu arkadaşın pskolojisini etkiler.Kardeşim daha fazla onarıcı krem sürme nemlendirme fazla bırak kurusun kabuk bağlasın.çünkü o sürdüğün krem biraz zor çıkıyor çıkmadımıda sürekli nemli kalıyor kabuk bağlaması biraz daha güçleşiyor.

Bunu da doktora iletiyorum .

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 12 Nisan 2020, 16:17:08 »
-eğer doktorunuz
Ya hocam ben anlam veremiyorum nekroz oluyor ve ekim yapan her kimse gördüğü bildiği halde halen sorun yok diyerek hastayı eve gönderiyorlar. Birde araştırdım nekroza pek care yokmuş gibi en azla atlatılmaya çalışılıyor gerçekten hemen bir müdahele veya tedavisi yokmu?.

Bu arkadaşın daha ilk gününde belliydi bu durum ben morali bozulmasın nede olsa ikinci gün ekimden önce doktor görür müdahele eder diye nekrozdan bahsetmedim ama nafile, ikinci ekimi yapıp hiç birşey yapmadan o bölgeye yine eve göndermişler.

Sorumsuzlukmu, çaresizlikmi bende merak ediyorum sizin tecrübenize inanarak özellikle soruyorum.

vetakademisyen

• Full Member
« Yanıtla #80 : 12 Nisan 2020, 17:23:10 »
Dostum söylediklerinizin hepsine katılıyorum .
Her gün Ekim yapan bir yerden konuşuyoruz .
Ve hala şu konuda forumdakşlerle anlaşamıyoruz .
Şuan yaptığın yorumun ne faydası var.
Doktoru savunmuyorum ama önümde olumlu örnekler vardı
Yoğun tempoda çalışan birisyim ve bir daha boşluk bulamam.

Neyse bunları çöpü sefer anlattım.
Tekrar tekrar anlatıyorum .
Benim bildiğim forumlarda olumlu ve olumsuz örneklerle insanların fikir sahibi olması gerekir.
Ama şuan yorum yapan birkaç kişiyi tenzih ediyorum ama
112 acilde çalışıp kaza geçirmiş birine
Biz sana dedik hız yapma dedik
Emniyet kemerini tak dedik
Bunlar sonra konuşulması gereken durumlar
Şimdi sorunu çözecek hamleler yaptıktan sonra bu konuları konuşmak gerekir diye düşünüyorum .

Şuan durumu düzeltecek olaylarla işgilenmek istiyorum .
Kimseye karşı da bir art niyetim yok. Kimsenin de olduğunu düşünmüyorum .

Bu tarz durumlarla karşılaşanlar nasıl ve neler yapmışlar ?
Bir önceki mesajımda da birçok soru ve yardım istememe rağmen onlara cevap gelmedi .
kardeşim kendi kafana göre iş yapmışın olan olmuş bak başlığındaki yorumları okuyorum arkadaşlar önerilerde bulunmuşlar kimsenin sna karşı bi çıkarı bu dakikadan sonra bari forumdaki önerileri oku dikkate al bak diğer ekim yaptıranların fotolarıyla kendi durumunu karşılaştır boşver doktorunu olan olmuş artık doktorun anladığım kadarıyla yaptığı işin arkasında durabilecek biri değil bundan sonra kendi çabalarınla bu sorunun üstesinden geleceksin inş mümkün olan en az hasarla bu problemi atlatırsn

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 12 Nisan 2020, 17:44:25 »
-eğer doktorunuz

bu tavsiyelere uy kardeşim zarar etmezsin.
doktorun 19 yıllık olabilir ama malum henüz tam olaya hakim değil anlaşılan.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #82 : 12 Nisan 2020, 19:36:35 »
Dostum doktorun ne diyorsa sen onu yap.
Bizim milleti biliyorsun herkes doktor herkes eczaci.
Bu surecte en iyisini doktorun bilir. Takibini onunla yapipmanda senin icin fayda var diye dusunuyorum.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #83 : 12 Nisan 2020, 20:06:02 »
kardeşim kendi kafana göre iş yapmışın olan olmuş bak başlığındaki yorumları okuyorum arkadaşlar önerilerde bulunmuşlar kimsenin sna karşı bi çıkarı bu dakikadan sonra bari forumdaki önerileri oku dikkate al bak diğer ekim yaptıranların fotolarıyla kendi durumunu karşılaştır boşver doktorunu olan olmuş artık doktorun anladığım kadarıyla yaptığı işin arkasında durabilecek biri değil bundan sonra kendi çabalarınla bu sorunun üstesinden geleceksin inş mümkün olan en az hasarla bu problemi atlatırsn
Kafana göre iş yapmışsın derken kardeşim .
İnsanların özel durumlarını bilmeden yorum yapmak yanlış .
Tavsiye kısmında durumunu ne olduğunu teker teker anlattım .
Herkes belirli doktorların ismini söyledi .
Aynı şeyleri yazıp durmanın anlamı yok.
Ben veya birbaşkası kim olursa olsun. Bu tarz yorumlar insanların moralini bozmaktan başka bir amaçlı olamaz.
Yine de mesajın için teşekkür ederim .

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #84 : 12 Nisan 2020, 20:07:58 »
Ya hocam ben anlam veremiyorum nekroz oluyor ve ekim yapan her kimse gördüğü bildiği halde halen sorun yok diyerek hastayı eve gönderiyorlar. Birde araştırdım nekroza pek care yokmuş gibi en azla atlatılmaya çalışılıyor gerçekten hemen bir müdahele veya tedavisi yokmu?.

Bu arkadaşın daha ilk gününde belliydi bu durum ben morali bozulmasın nede olsa ikinci gün ekimden önce doktor görür müdahele eder diye nekrozdan bahsetmedim ama nafile, ikinci ekimi yapıp hiç birşey yapmadan o bölgeye yine eve göndermişler.

Sorumsuzlukmu, çaresizlikmi bende merak ediyorum sizin tecrübenize inanarak özellikle soruyorum.
Yarın bunu da ileteceğim kardeşim . Durumun farkındayım. Şu durumdan kurtulmak için çabalıyorum ama doktorun dediğinin dışında bir şey yapmak da durumun olumsuz sonuçlanmasında beni haksız çıkarır bu durumu da göz önünde bumundurmalıyım.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #85 : 12 Nisan 2020, 20:10:20 »
bu tavsiyelere uy kardeşim zarar etmezsin.
doktorun 19 yıllık olabilir ama malum henüz tam olaya hakim değil anlaşılan.
Yarın bunları dile getireceğim zaten.

Şuan için krem sürmeyi bıraktım . Kurumasına bırakıyorum .

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #86 : 12 Nisan 2020, 20:12:07 »
Bu arada doktorla görüşmek için yarın kliniğe gideceğim tüm durumları söyleyeceğim.
Uygulayacağı ve tavsiye edeceği durumları paylaşacağım

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #87 : 12 Nisan 2020, 20:26:33 »
.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2020, 21:07:30 Gönderen: Don Vito Corleone »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 12 Nisan 2020, 20:31:58 »
Dr söyle  foruma   takilsin  biraz    saç ekim  nasıl olur  v.s bilgi   edinsin.

Bu hoş bir söylem olmadı.. nekrozun çokça sebebi olabilir.. özellikle geçirdiğimiz bu sıkıntılı günlerde bir doktora bu şekilde bir mesaj göndermek çok haddimize değil... diye düşünüyorum

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #89 : 12 Nisan 2020, 20:48:57 »
Her zaman söylüyorum . Uzun süreden beri Ekim yapan birisi
Şu bir haftalık süreçte her gün Ekim vardı.
Yine üstüne basa basa söylüyorum .
Doktoru korumuyorum .
Benim ekimimde yolunda olmayan bir durum olduğu belli
Amacım bunu en az hasarla atlatmak .
Şimdi direk size attığı mesajları kollayıp yolunuyorum .
Hukuki bir durum olmasın diye ekran görüntüsü olarak atmıyorum

Hergün o koyu olan mührelerin üstünde daha fazla süreli krem bekletip, hafif hafif parmağınızla yumuşayanları çıkarmayı deneyin bu 10 gün içinde dedi dr bey. Fotoyuda gördü öncelerini ve sonrasını, tamam ilerleme var dedi..!

Facebook Twitter Instagram