Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68953 defa)

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #600 : 23 Ağustos 2020, 00:09:30 »
Bu zamanlarda kararma dediğimiz saçların çıkışları ve kapatıcılık başlangıcı oluşmamış, fenelde 6 ayda genel sonucu verir, 7.aydan sonra bitmiş diyebiliriz.
Sizin sonuç sizinde öngördüğünüz üzere başarısız olur. Muhtemelen 2.ekim için süreci tamamlar niraz daha sağlıklı donörle devam edersiniz.
Umut fakirin ekmeği,anlayabiliyorum,ama hayat devam ediyor😉

Dostum zaten çıkan her tele kar gözüyle bakıyorum
En azındanem için bir kafa kaldı 😀
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

AddisAbabaBelediyeBaskani

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #601 : 23 Ağustos 2020, 00:34:41 »
Neyin ne olduğu ayırt edebilecek durumdayız
Şimdiye kadar yapılan her yorıma kibar bir şekilde cevap verdim .
Kimseyi kurmak istemedim ama idrak yolları enfeksiyonu olan kadar insan var ki .
Sırf bana yorum yapmak için üye olmuşmuş
Senin kadar saygısız olamayacağım adın her neyse .
Benim anacımın ne olduğu belli
Senin gibi anlama kıtlığı yaşayan insanlar için son açıklamamı yapayım.

1. Kötü bir Ekim gerçekleşti ve bunun da olumsuz sonuçları olacağını biliyorum
Ama sen gibi çok zeki insanlar yeni bir Ekim için 15 aya kadar beklemem gerektiğini bilmiyor .
2. Ekim ile ilgili sürekli fotoğraf paylaşıyorum ki
Bu olumsuz durumdan bile başına gelebilecek olan birisine yardımcı olayım . Gerçi senşm ve senin gibilerin bunu anlaması imkansız
3. Sonuçlar hakkında yakandan da olsa olumlu cevaplar beklemiyorum çocuk değiliz . Sadece durumu öğrenmeye çalışıyorum çünkü her saç Ekim’inde farklı durumlar oluşabiliyor .
4. Ayrıca düzgün bir yerde yaptır dediğin durumda virüs zamanı yasakların olduğu dönemde olduğu bir döneme denk geldiğini anlamaktan bile aciz durumda
5. Doktor ile alakalı zaten gerekli belgeleri topladım gerekli yerlere başvurmak için her şeyim hazır . Neden bekledim diyorsun ya erken dava açsam ne olacak saç mı çıkartacak
6. O bana parlamış yorumu yapan arkadaşın sürekli olumsuz ve özel şartlarımı bilmeden aynı tarz yorumları yapmasına kızıyorım
7. Gidip o arkadaşa burada yorum yapacağına KPSS çalış demek ne kadar acımasızca ise onun yaptığı yorumlar da öyle
8. Nekroz olayında da sen doktorsun herhalde nekrozla nasıl başaçıkacspın konusunda çok bilgilisin ama okuduğunu anlama konusunda da sıkıntılısın plastik cerraha gittiğimi ve beklemekten başka çarem olmadığını da söylediğini anlayamadın .
9. Ben senin ve senin gibi klavye delikanlılığı yapmadım . Çok sinirli olsam da kendimi kontrol etmeyi öğreniyorum
Sorumluluklarım var eşim ve çocuğum var. Gidip doktorla kavga etsem elime ne geçecek aöa bu hakkımı savunmayacağım anlamına gelmiyor
10. Hepimizin erkek olduğu bir yerde üstsüz fotoğraf atmakta bir sakınca görmedim ama haklı bir eleştiri olarak bunu görüyorum bir daha fotoğraf atarken dikkat ederim .
11. Son olarak kimseye saygısızca mesaj atmadım . Başıma gelen başka kimsenin başına gelmesin ye konuya devam ettim. Tüm süreci görsünler diye ama senşn gibi saygısız birime karşı bile sakin kalmaya çalışıyorum yoksa hak ettiğin şekilde cevabını alırsın merak etme

Burada böyle bir mesaj paylaştığım için kusura bakmayın . Tek amacım bilgi edinme ve bilgilendşrme olduğu halde bu tarz bir mesaj yazdığım için kusura bakmayın .

Gerçekten sinirli biri olduğum halde olayın uzamaması ve ikili diyaloglara girmemek adına bu tarz paylaşım yapan arkadaşlara cevap yazmayacağım .

Onun dışındaki beni yönlendirecek her türlü mesajı göz önüne alarak
2. Bir Ekim için öncelikle kafamın sağlıklı bir hale gelmesini bekledikten sonra oluşacak duruma göre hareket edeceğim .

Biraz sinirli ve telefondan yazdığım için kelimelerdeki yazım yanlışları ce cümlelerdeki anlatım bozuklukları için tekrardan Kusura bakmayın

Niyetim tartışmayı devam ettirmek değil ama yazmadan da içim rahat etmeyecek:

1.) 15 ay değil 45 ay beklesen sonuç değişmeyecek. Her şeyi iyi bildiğini sanıyorsun ama KaisserSS’in yukarda yazdığı gibi 6-7 ay içinde nihai sonuç ortaya çıkıyor. Sen bekle ama 10 ay daha, belli mi olur!

2.) Burada sorun fotoğraf paylaşman ve durum hakkında insanları bilgilendirmen değil. İnatla iyi yorum duymak için çaba sarf etmen. Kaç yaşında insansın, komik oluyor artık.

3.) Evet her süreç kendi içinde farklıdır ama ortalama üç ayda tüylenme varsa genelde, başkasında dördüncü ay başlar. Kiminde sivilce olur kiminde olmaz, kiminde kaşıntı olur kiminde olmaz. Senin durumun ekim öncesinden daha kötü, hangi süreç farklılığından bahsediyorsun?

4.) Buna cevap versem olay öğretmenim, besyo okuyorum, futbol antrenörüyüm, başka zamanım yok gibi uzadıkça uzayacak. Tamam, en doğru yerde en doğru zamanda yaptırdın. Sanki senin dışında saç ektirrnlerin hepsi işsiz güçsüz aylak insanlar.

5.) En azından hukuki süreç erken başlamış olurdu ama zaten senin bence mahkemeye gideceğin yok. İşlemi yapan ücretsiz revizyon teklif edecek sen de kabul edeceksin. 3-5 yıl sonra davayı kazansan ne olacak hoş.

6.) Ben dahil kimsenin sana garazi olduğunu düşünmüyorum. Özel durumun da kimsenin umrunda değil. Olumsuz yorumlara tahammülün yok.

7.) KPSS çalış demek niye acımasızca olsun. Kim bilir belki onun da özel durumu vardır!

8.) Plastik Cerrah saç ekiminin akibeti ile ilgili değil nekroz ile ilgili cevap vermiş sana. Zaten diğer Plastik Cerrah da senin doktora giydirmiş. Sen yine olumlu tarafından yaklaşabilmişsin olaya, tebrikler. Ki kolay kolay hiçbir hekim meslektaşını hekim olmayanların yanında kötülemez.

9.) Konu klavye delikanlılığına nasıl geldi anlayamadım maalesef. Sen hep iyimser yorum beklediğin için sana ekstra sert gelmiş olabilir.

10.) Anlayışın için teşekkür ederim

11.) Ama bak oldu mu şimdi Sururi Hocam, bana
yukarda klavye delikanlısı diyip de “hak ettiğin cevabı alırsın” demek.

Özetlemek gerekirse anlama kıtlığı yaşayan yok, sadece iyimser dolu bir saç ekim mağduru var. Umarım kullanıcı adında olduğu gibi güzel günler görürsün 15 ay sonra da biz yanılırız.

Esen kal

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #602 : 23 Ağustos 2020, 01:11:08 »
Niyetim tartışmayı devam ettirmek değil ama yazmadan da içim rahat etmeyecek:

1.) 15 ay değil 45 ay beklesen sonuç değişmeyecek. Her şeyi iyi bildiğini sanıyorsun ama KaisserSS’in yukarda yazdığı gibi 6-7 ay içinde nihai sonuç ortaya çıkıyor. Sen bekle ama 10 ay daha, belli mi olur!

2.) Burada sorun fotoğraf paylaşman ve durum hakkında insanları bilgilendirmen değil. İnatla iyi yorum duymak için çaba sarf etmen. Kaç yaşında insansın, komik oluyor artık.

3.) Evet her süreç kendi içinde farklıdır ama ortalama üç ayda tüylenme varsa genelde, başkasında dördüncü ay başlar. Kiminde sivilce olur kiminde olmaz, kiminde kaşıntı olur kiminde olmaz. Senin durumun ekim öncesinden daha kötü, hangi süreç farklılığından bahsediyorsun?

4.) Buna cevap versem olay öğretmenim, besyo okuyorum, futbol antrenörüyüm, başka zamanım yok gibi uzadıkça uzayacak. Tamam, en doğru yerde en doğru zamanda yaptırdın. Sanki senin dışında saç ektirrnlerin hepsi işsiz güçsüz aylak insanlar.

5.) En azından hukuki süreç erken başlamış olurdu ama zaten senin bence mahkemeye gideceğin yok. İşlemi yapan ücretsiz revizyon teklif edecek sen de kabul edeceksin. 3-5 yıl sonra davayı kazansan ne olacak hoş.

6.) Ben dahil kimsenin sana garazi olduğunu düşünmüyorum. Özel durumun da kimsenin umrunda değil. Olumsuz yorumlara tahammülün yok.

7.) KPSS çalış demek niye acımasızca olsun. Kim bilir belki onun da özel durumu vardır!

8.) Plastik Cerrah saç ekiminin akibeti ile ilgili değil nekroz ile ilgili cevap vermiş sana. Zaten diğer Plastik Cerrah da senin doktora giydirmiş. Sen yine olumlu tarafından yaklaşabilmişsin olaya, tebrikler. Ki kolay kolay hiçbir hekim meslektaşını hekim olmayanların yanında kötülemez.

9.) Konu klavye delikanlılığına nasıl geldi anlayamadım maalesef. Sen hep iyimser yorum beklediğin için sana ekstra sert gelmiş olabilir.

10.) Anlayışın için teşekkür ederim

11.) Ama bak oldu mu şimdi Sururi Hocam, bana
yukarda klavye delikanlısı diyip de “hak ettiğin cevabı alırsın” demek.

Özetlemek gerekirse anlama kıtlığı yaşayan yok, sadece iyimser dolu bir saç ekim mağduru var. Umarım kullanıcı adında olduğu gibi güzel günler görürsün 15 ay sonra da biz yanılırız.

Esen kal
b
Bak yazdıklarımı yine anlamamışsın 😀
Nekroz olan bölgeler için ben 15 ay bekliyorum deri kendine gelsin ve 2. Ekim’e hazır olsun
Yolsa saç çıkışı içim değil .
Ben olumlu yorum beklemiyorum
Durumun ne olduğunun farkındayım çıkan
Kar diyorum
Ayrıca benim başıma gelen kimsenin başına gelmesin de
Sen ve senin gibi yazanlar ne yapardı çok merak ediyorum gerçekten bu olay kendi başınıza gelse

Ayrıca yaptığım işle alakalı küçümseyici konuşmanı da sana şöyle anlatayım ilkokul çocuğuna anlatır gibi
Ben kimsenin işine gücene karışarak önem arz etme durumlarınıza göre yorum yapmıyorum yaparsam acımasız ve gerçeklikten uzak olur diyorum
Buradaki insanlarw da işsiz güçsüz demedim işleri hakkında yorum yaptım
Kendi durumunu da yazdım anlayış gösteren de olur göstermeyen de
Hayatım boyunca başkasını durumunu bilmeden yargılamadım
Bu süreçte babamı kaybettim
Kendim yaralı olduğum için yanında bulunamadım hayatımın en kötü zamanlarına denk geldi
Şimdi buradan klavyeden konuşmak kolay
Herkes ne çektiğini kendisi bilir
Bunu da yazmak istemezdim ama sonunda yazmam zorunda kaldım .

Ben o yüzden diyorum
Bir haber okudun dinledin gördün ya da arkadaşın bir şey anlattı
İçeriğini bilmeden başka yorumlar yapma
Başkasının il güç ekonomik ve sosyolojik durumunu bilmeden yorum yapma
Bak kaç tane olumsuz yorum yapan var onlara bir şey demiş miyim
Amacım sadece olumlu yorum duymak olsa bana moral veren r sürü çevrem var neden burada mesaj yazmakla uğraşayım
Bunu düşünmek zordur
O yüzden en iyi yeri ben bilmiyorum
Ne öğretmenliğimde ne de başka konularda ben çok biliyorum demedim o yüzden de ukalalık yapmadım. Öyle biri değilim çünkü
Senin sadece yazı olarak okuduklarını ben 140 gündür yaşıyorum
Günde 10 defa aynaya bakıyorum
Gidip doktorla kavga etsem saç mı çıkacak
Senin ve senin gibilerin anlamadığı bu
Alt tarafı kendi başıma gelen olumsuzluktan insanlara belki faydam olur diye yazıyorum yolsa burada yazmanın ne faydası var
Diyorum ya bunları anlamak bile çok zor
Daha çok şey söylerim de olay başka yerlere gidiyor
Bu tarz yorumlarsan sonra sanırım konuyu tamamen kapatmak daha doğru olacak
Bünün nasıl yapıldığını bilmiyorum
Mutlaka moderatör arkadaşlar beni yönlendirecektir

Son olarak kimsenin köyü niyetli olduğunu düşünmüyorum
Sadece zor durumda olan birisine nasıl davranılması gerektiği konusunda toplum olarak eksiklerimiz olduğunu düşünüyorum
Tabi bu da kişisel düşüncelerim
Yanılabilirim.

YouTube girip saç Ekim’i yaşayıp benden beter olan ve kafası neredeyse delik kalan arkadaşa kadar ulaştım dava konularında bileği almak için
Haklısın yıllarca sürüyor ama elimizden ne gelir
Gidip doktoru öldürelim mi? Dövelim mi?
Bunların hangisi benim başıma gelenleri engeller veya düzeltir .

Bunca sayfa cümle kelime yazdım. Hala daha derdimin ne olduğunu anlatamadıysam demek ki sorun bendeymiş . Doğru ifade edememişim.

Adını bilmediğim arkadaşım

“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #603 : 23 Ağustos 2020, 02:06:24 »
Patlamış yazmak gereksiz diyorsun ama bir ekimin patlamış olup olmadığını tayin etmek önemli. Seninki patlamış hocam. Burası objektif forum. Patlamış ekimin patlamış olduğu tayin edilmeli !!!

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #604 : 23 Ağustos 2020, 02:40:24 »
bu kadar uzun, türkçesi bozuk ve anlamsız cümleler kurmanı, fevri davranmanı psikolojinin bozukluğuna veriyorum.. anlayış göstermek gerek ama sen süreç nasıl sizce diye sorarsan herkes objektif şekilde yorumunu söyler..

ayrıca söylemiyim söylemiyim diyorum gene duramıyorum maddi durumlardan falan bahsetmişsin bu kadar özel hayatına girmene gerek yok, sen bu ekime 6.500 lira ödemişsin, bende mesela ektirdiğim yere benzer meblağ ödedim, yani ucuza falan yaptırmamışsın bi kere bunun farkına var hani sürekli maddiyat pandemi falan diyosun ya..

son olarak hala dr dediğin kişinin tuzağına düşüyosun prp falan yaptırarak, prp nin bir şeye faydası olmadığını forumdaki 100 kişiden 95i söyler ki muhtemelen bunun için de para ödüyosun bu kan emiciye...

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #605 : 23 Ağustos 2020, 02:41:01 »
(O donörden bana da üç beş greft çıkardı be😂 yazık olmuş neyse ama ),
forumdaki 2. Ekimlerin hepsi güzel olmuş sizinki de öyle olacak 2. Ekime odaklanın doktoru moktoru boşverin ( ben olsaydım şimdi katil olmuştum ama Siz boşverin 😂) 1. Ekimide boşverin 2. Ekime güzel bir planlama güzel bir Ekim merkeziyle anlaşın artık tecrübe kazandınız. 

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #606 : 23 Ağustos 2020, 10:47:35 »
bu kadar uzun, türkçesi bozuk ve anlamsız cümleler kurmanı, fevri davranmanı psikolojinin bozukluğuna veriyorum.. anlayış göstermek gerek ama sen süreç nasıl sizce diye sorarsan herkes objektif şekilde yorumunu söyler..

ayrıca söylemiyim söylemiyim diyorum gene duramıyorum maddi durumlardan falan bahsetmişsin bu kadar özel hayatına girmene gerek yok, sen bu ekime 6.500 lira ödemişsin, bende mesela ektirdiğim yere benzer meblağ ödedim, yani ucuza falan yaptırmamışsın bi kere bunun farkına var hani sürekli maddiyat pandemi falan diyosun ya..

son olarak hala dr dediğin kişinin tuzağına düşüyosun prp falan yaptırarak, prp nin bir şeye faydası olmadığını forumdaki 100 kişiden 95i söyler ki muhtemelen bunun için de para ödüyosun bu kan emiciye...

Komiksin kardeşim gerçekten idrak yolları enfeksiyonu yaşıyorsun
Anlatım bozuklukları ve kelime yanlışları için zaten kendim yazmışım
Bunu vurgulayarak başka bir konuya girmene gerek yok . İnsanlar her zaman anlaşamaz .
Ben orada verdiğim paradan değil
İnsanların ekonomik sosyolojik durumlarını bilemezsiniz diyorum . Gerçi sizin bunu anlamanız cidden zor . O yüzden seni de anlıyorum . Yıllarca bu tarz insanlara laf anlatmaya çalıştım . Yargılamayın insanları diye
Onlara çözüm yolları açın. Başına gelmiş durumlardan sonra ders almalarını sağlayın
Bu konuda birkaç arkadaş var bu süreçte neler yapmam gerektiği konusunda
Özellikle de sloccer di
Doktorun bana söyleyeceklerini tek tek yazdı .
Böyle şeyler karşısında bende doktora karşı hazırlıksız yakalanmadım
Söylemedik istediğim de bu ama
Diyorum ya zamanla belki bu durumlara düşerseniz siz de anlayacaksınız

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #607 : 23 Ağustos 2020, 10:49:54 »
(O donörden bana da üç beş greft çıkardı be😂 yazık olmuş neyse ama ),
forumdaki 2. Ekimlerin hepsi güzel olmuş sizinki de öyle olacak 2. Ekime odaklanın doktoru moktoru boşverin ( ben olsaydım şimdi katil olmuştum ama Siz boşverin 😂) 1. Ekimide boşverin 2. Ekime güzel bir planlama güzel bir Ekim merkeziyle anlaşın artık tecrübe kazandınız.
[/

Ayıp ediyorsun sana birkaç bin greft ayarlayalım 😀

Doğru söylüyorsun yazık oldu ama yapacak bir şey yok
Nekroz düzelsin
Deri Ekim kısmına geri gelsin
Bu da muhtemelen
2021 Ağustos Eylül doğru anca olacak .

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #608 : 23 Ağustos 2020, 10:53:16 »
Patlamış yazmak gereksiz diyorsun ama bir ekimin patlamış olup olmadığını tayin etmek önemli. Seninki patlamış hocam. Burası objektif forum. Patlamış ekimin patlamış olduğu tayin edilmeli !!!

Dostum mesele o değil bu iki arkadaşın konu boyunca tavrı, küçümseyi konuşmaları bunlar yani
Yoksa onların haftada 1 fotoğraf attığımda gördüğünü ben her gün görüyorum
Bütün mesajlarda da çıkan çıksın 2. Ekim’e hazırlanıyorum diyorum
O yüzden patlamış yazmalarında sorun yok
Şimdi diğer arkadaşlar yok sinirlenmişim yok psikolojik durumlar falan yazacaklar . İnsan gibi yazan herkese insan gibi cevap vermişim. O yüzden yazdığında sorun yok . Eyvallah yorumun için

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #609 : 23 Ağustos 2020, 15:32:43 »
Çok geçmiş olsun , bence bir daha bu merkezle asla ama asla işlem yaptırmayı düşünmeyin bile.
Ücret iadesi harcanan greftleri geri getirmez ama en azından teselli olur.
Ne olursa olsun hakkınızı bırakmayın, siz bırakırsanız başkalarını da mağdur ederler.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #610 : 23 Ağustos 2020, 15:50:22 »
Her iddiasına girerim bu ekim patlamış
Sen hata yapıyorsun bekliyormuşum diye ama çıkmayacak
Nekroz olmuş
Nekroz olan yerlerden aac çıkmayacak
Doktoru dava et
Neden orda ektirdin.. öyle yerde ektirirsen olacağı buydu.. bence birazda halletmişsin.
Hala iyimser olduğuna inanamıyorum ekimin patlamış.

Benim söyleyeceklerim bu kadar.. bide unutmadan birsey Daha söyleyimde içimde kalmasın  “senin ekim patlamış “”

Daha önce söylemişmiydim bilmiyorum ama bence senin ekim patlamış.

:):):)
Abi walla tebrik ediyorum seni sabrından dolayı .. bence cevap verme Milet yazsın dursun.. hatta imza kısmına “evet biliyorum ekimim patladı başka diyecekleriniz varsa yazabilirsiniz “ diye not düş...

Paylaşımlarını yarıda kesme bence faydalı bir konu çünkü bu şekilde kötü ekimler maişet paylaşımı yarıda kesiyor..

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #611 : 23 Ağustos 2020, 16:02:32 »
Her iddiasına girerim bu ekim patlamış
Sen hata yapıyorsun bekliyormuşum diye ama çıkmayacak
Nekroz olmuş
Nekroz olan yerlerden aac çıkmayacak
Doktoru dava et
Neden orda ektirdin.. öyle yerde ektirirsen olacağı buydu.. bence birazda halletmişsin.
Hala iyimser olduğuna inanamıyorum ekimin patlamış.

Benim söyleyeceklerim bu kadar.. bide unutmadan birsey Daha söyleyimde içimde kalmasın  “senin ekim patlamış “”

Daha önce söylemişmiydim bilmiyorum ama bence senin ekim patlamış.

:):):)
Abi walla tebrik ediyorum seni sabrından dolayı .. bence cevap verme Milet yazsın dursun.. hatta imza kısmına “evet biliyorum ekimim patladı başka diyecekleriniz varsa yazabilirsiniz “ diye not düş...

Paylaşımlarını yarıda kesme bence faydalı bir konu çünkü bu şekilde kötü ekimler maişet paylaşımı yarıda kesiyor..

bu foruma yeni üye olan birileri ilk bakışta senin bilgili birisi olduğunu düşünüyor, bende öyle sanıyodum başlarda ama zamanla anladım ki gerçekten çok boş şeyler yazıyorsun. bildiğin şeylerin tek kaynağı foruma eskiden beri üye olmak ve belli sayıda ekim görmüş olman burada. sana söyleyeceğim tek şey tekniğin iyi ama geliştirmen gerek.

he gelelim yazdığın mesaja..

arkadaş süreci soruyor ne desin insanlar?

bu sürece kötü demekten başka ne yazılabilir? yalan mı konuşalım morali bozulmasın diye? kimse yorum yapmasın o zaman senin mantığınla..

bu foruma acilen üye bloklama getirilmeli ben boş şeyler yazan insanların yorumunu görmek istemiyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #612 : 23 Ağustos 2020, 16:14:02 »
bu foruma yeni üye olan birileri ilk bakışta senin bilgili birisi olduğunu düşünüyor, bende öyle sanıyodum başlarda ama zamanla anladım ki gerçekten çok boş şeyler yazıyorsun. bildiğin şeylerin tek kaynağı foruma eskiden beri üye olmak ve belli sayıda ekim görmüş olman burada. sana söyleyeceğim tek şey tekniğin iyi ama geliştirmen gerek.

bu sürece kötü demekten başka ne yazılabilir? yalan mı konuşalım morali bozulmasın diye? kimse yorum yapmasın o zaman senin mantığınla..

bu foruma acilen üye bloklama getirilmeli ben boş şeyler yazan insanların yorumunu görmek istemiyorum.

Benim birseyleri bildiğim iddiam yok ama foruma sağladığım faydayı seninle de tartışacak değilim...

Arkadaşa zaten nekroz var ekimin paylamış dedik .. hatta arkadaş ekimi bitmeden arada bir foto paylaşmıstı “ben ilk gün söyledim basına gelecekleri..

Aradan geçen 4 aydan sonra ısrarla aynı kişilerin tekrar tekrar “bu ekim patlar “demesi trajikomik.. neden biliyormusun? Çünkü arkadas zaten sorunlu bılgeden ümidini kesmiş , çıkışların olmayacağının farkında kendi agızıylada “pişmanım , ekimim patladı, elimde argümanlarla 1 yılı bekliyorum (saç çakacak diye değil hakkını aramak için)”

Çocukcagız ilk günden bu yana sabır ile olan oldu, pandomim vardı , işi bilmiyordum , uzak bir şehire gitmek mantıklı gelmedi ama pişmanım diyor.

Bu durumda hala ısrarla “bence bu ekim patlar hala ne beklentin var ki” demenin kendisi boş birşeydir..

Forumda nekroz olan ekin süreçlerinin %95 i ya ters ısık foto paylaşıyor yada paylaşımı 4.ayda kesiyor.. o yüzden bu forum için değerli bir konu... hemde PATLADIGINI bilmemiZe rağmen. Çünkü yeni arkadaşlar görürlerse Nekrozun 8. Aydaki görüntüsünü tercihlerini yaparken daha iyi elerler.

Benim yorumlarım kimine boş gelir kimine hoş.. gayet normal zeka meselesi çünkü.. seviye farkı, makas açıldıkça yadırgıyor insan.. o yüzden çok şaşırmadım mesajına

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #613 : 23 Ağustos 2020, 16:19:24 »

İlk uyarıyı senin gibi olanlar yer merak etme 😀
Son kez sana şunu söyleyeyim .
Patlamış falan yazacağına
Bak normalde bu aya genelde şu kadar grlişme olur
Senin için geriden geliyor hatta olumsuz sonuçlanması yüksek ihtimal
Bu süreçte ne çıkarsa iyidir
Demek bar
Bir de patlamış demek var.
Sen bu ayrımı yapamıyorsun
Sende haklısın senden ve senin gibi düşünenlerden bunu beklemek çok zor .
Ve mesajları görmek istemiyorum yazmışsın . Madem yazma kardeşim benim   Konuya zorla mı yazdırıyoruz
Kal sağlıcakla

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #614 : 23 Ağustos 2020, 16:19:52 »
Çok geçmiş olsun , bence bir daha bu merkezle asla ama asla işlem yaptırmayı düşünmeyin bile.
Ücret iadesi harcanan greftleri geri getirmez ama en azından teselli olur.
Ne olursa olsun hakkınızı bırakmayın, siz bırakırsanız başkalarını da mağdur ederler.

Zaten bunu düşünmüyorum bile

Facebook Twitter Instagram