Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68939 defa)

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #495 : 24 Haziran 2020, 00:13:26 »
sende iyi sabır var

Uzun ve zorlu bir psikolojik süreçten sonra sabretmesini öğreniyor insan
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #496 : 24 Haziran 2020, 00:14:00 »
Vur baltayı vur dostum😉🤣

O günler de gelecek
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #497 : 24 Haziran 2020, 00:15:03 »
Haklı ama, yazık günah yaa
Fotoğraflar her şey var zaten elimde
En kötü bir avukat aracılığı ile mahkemeye vereceğim

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #498 : 28 Haziran 2020, 14:49:05 »
Ekimin 84. Günü
Bugün traş oldum hepsi eşitlensin diye
Şampuan olarak alpecin kullanmaya başladım
Temmuz başında prp yapılacak
Önceden de sordum ama

1. Görüntüsü eskisine göre çok daha iyi süreç Nasıl gidiyor ?
2- sol taraftaki bölgeden biraz fazla alınmış gibi orası fark yaratır mı?
3- ense ve sağ taraf tamamen düzelmiş gibi
4- nekroz olan bölgelerdeki durumu bekliyorum
5- çıkışlar bu zamanda mı başlayacak ?

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #499 : 28 Haziran 2020, 14:52:48 »
Görüntünün bir nebze düzeldiğine senin adına sevindim yani çoğu kez yazıldı nekroz bölgelerinin seni memnun etmeyecegi tekrarlamıycam aynı yorumları 90.günde tek tük başlar çıkmasa bile endişelenme 120 lerde hissedlir çıkış 150 lerde kendini belli eder farkı görürsün çok geçmiş olsun

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #500 : 28 Haziran 2020, 15:02:19 »
Görüntünün bir nebze düzeldiğine senin adına sevindim yani çoğu kez yazıldı nekroz bölgelerinin seni memnun etmeyecegi tekrarlamıycam aynı yorumları 90.günde tek tük başlar çıkmasa bile endişelenme 120 lerde hissedlir çıkış 150 lerde kendini belli eder farkı görürsün çok geçmiş olsun

Eyvallah yapıcı olduğun için
Zaten benim de hedefim nekroz olan alanların dışındakiler çıksındiğer taraflarda çıkan her greft artı olarak yazar
Böylelikle 2. Ekimimde daha az bir alan olur

papito

• Sr. Member
« Yanıtla #501 : 28 Haziran 2020, 15:27:39 »
Gecmis olsun. Ekim merkezinden parani iste bence. Şikayet et ki senden sonrakiler ayni hataya girmesinler. Revizyon felan hayatta isteme bu kadar nekrozmu olur sacini eken adamda nerden cikti vallahi yazik. Snra cok iyi arastirip baska bir ekimciye yonel.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #502 : 28 Haziran 2020, 15:29:41 »
Gecmis olsun. Ekim merkezinden parani iste bence. Şikayet et ki senden sonrakiler ayni hataya girmesinler. Revizyon felan hayatta isteme bu kadar nekrozmu olur sacini eken adamda nerden cikti vallahi yazik. Snra cok iyi arastirip baska bir ekimciye yonel.

Cuma günü kontrol için gittiğimde hala ger şey iyi durumda prp den sonra çıkışlar başlayacak diyor

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #503 : 28 Haziran 2020, 15:34:33 »
Cuma günü kontrol için gittiğimde hala ger şey iyi durumda prp den sonra çıkışlar başlayacak diyor
prp bişey  yaradıgı  yok ve   sen hala inanıyorsun  adama       sanırım   bu.olay üstü  kapanacak  zaman aşımına  uğrayacak ☺

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #504 : 28 Haziran 2020, 15:37:47 »
prp bişey  yaradıgı  yok ve   sen hala inanıyorsun  adama       sanırım   bu.olay üstü  kapanacak  zaman aşımına  uğrayacak ☺

Olaya veya Adama inanmak değil
Şuan o konuşmaya girmiyorum
Çünkü belli olan bir şey yok ( bu durumun basıl sonuçlanacağını biliyoruz )

Ben bütün konuşmaları
Fotoğrafları
Ve plastik cerrahın ilaç yazarken tanı kısmına yazdığı
Saçlı deride yaralanma raporları elimde
O yüzden bekliyorum

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #505 : 28 Haziran 2020, 15:45:48 »
Olaya veya Adama inanmak değil
Şuan o konuşmaya girmiyorum
Çünkü belli olan bir şey yok ( bu durumun basıl sonuçlanacağını biliyoruz )

Ben bütün konuşmaları
Fotoğrafları
Ve plastik cerrahın ilaç yazarken tanı kısmına yazdığı
Saçlı deride yaralanma raporları elimde
O yüzden bekliyorum
  şimdi oldu   :)    finasteride xpecia  kullan  hemen      6 ay sonra  ikinci  ekim  doğru yer doğru bir planlama  bu iş  düzelir  ilk  sefer  dinlemedin beni bu sefer  dinle  ☺

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #506 : 28 Haziran 2020, 16:06:34 »
  şimdi oldu   :)    finasteride xpecia  kullan  hemen      6 ay sonra  ikinci  ekim  doğru yer doğru bir planlama  bu iş  düzelir  ilk  sefer  dinlemedin beni bu sefer  dinle  ☺

Bu ilaçların yan etkileri var mı ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #507 : 28 Haziran 2020, 16:16:51 »
Bu ilaçların yan etkileri var mı ?
ağrı  kesici  bile  onlarca  yan etkisi var   tabii  yan  etkileri  var kişiden kişiye değişir  bu  ben kullanıyorum  9 aydır  sıkıntı  yok  hintell  kullanıyor   hemen başla   6 ay  sonra   doğru düzgün bir yerde  bu iş   düzelir. Saç  ekim sonra 12 ay devam. Eder bırakırsin  ancak  bu şekilde  iyi bir sonuç alirsin 

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #508 : 28 Haziran 2020, 17:21:17 »
ağrı  kesici  bile  onlarca  yan etkisi var   tabii  yan  etkileri  var kişiden kişiye değişir  bu  ben kullanıyorum  9 aydır  sıkıntı  yok  hintell  kullanıyor   hemen başla   6 ay  sonra   doğru düzgün bir yerde  bu iş   düzelir. Saç  ekim sonra 12 ay devam. Eder bırakırsin  ancak  bu şekilde  iyi bir sonuç alirsin

İlacı araştırayım ama üstadlar Ekim sürecinde yüzde kaç başarı olur benim durumda onu merak esiyorum

garammasala

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #509 : 29 Haziran 2020, 17:12:46 »
görüntü düzelmiş baya hocam, çıkışlar da 1 ay kadar sonra hissedilmeye başla yavaştan.

Facebook Twitter Instagram