Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 69077 defa)

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
Ynt: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #360 : 30 Nisan 2020, 12:37:32 »
Herkese merhaba birkaç gündür özellikle fotoğraf paylaşmıyorum . Yaralar üzerindeki gelişim net görünsün diye

Bugün 25. Gün olması lazım

Kremler kabuklar vardı. Biraz yıkadım o yüzden bazı kabuklar çıktı.
Yara olan yerlere fucidin sürüyorum

Biotin içiyorum
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Konku

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #361 : 30 Nisan 2020, 14:56:27 »
Umarım iyileşecek. Sabır... şu anki görüntü biraz daha iyi ama hala derin izler var.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #362 : 30 Nisan 2020, 20:37:12 »
Sıkıntı yok, kanlı kabuklar zamanla dökülür şu an iyi görünüyorsun
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #363 : 30 Nisan 2020, 20:45:04 »
valla kardeşim allah kurtarmış senı gene iyi atlatmışsın

carthage

• Full Member
« Yanıtla #364 : 30 Nisan 2020, 21:49:12 »
Hocam çok geçmiş olsun. Umarım saçlar sağlıklı çıkarlar bu süreçte yüzünü güldürür.

kaperezza

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #365 : 03 Mayıs 2020, 20:14:26 »
Geçmiş olsun hocam. Bende de vardı serçe parmak tırnağı kadar nekroz Sibel hanım yıkama yapmamı önermişti belki 15-20 gün oraya su değdirmedim krem ve antibiyotik tedavisi ile devam ettim ve asla dokunmadım yıkanırken kendi kendine düştü daha sonra. Nekroz alanı küçüldü ama orada ve biraz çevresinde diğer yerlere göre seyrek bi çıkış oldu ama diğer saçlar ile kapanıyor göze batmıyor fakat senin ki geniş alanda gerçekleşmiş muhtemelen toplamda el ayası kadar bölgede saç çıkmayacak yada tek tük çıkacak moralini bozma artık yapacak bişi yok saçını kısa tutup 2.ekim için hazırlarsın kendini

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #366 : 04 Mayıs 2020, 00:39:19 »
Geçmiş olsun hocam. Bende de vardı serçe parmak tırnağı kadar nekroz Sibel hanım yıkama yapmamı önermişti belki 15-20 gün oraya su değdirmedim krem ve antibiyotik tedavisi ile devam ettim ve asla dokunmadım yıkanırken kendi kendine düştü daha sonra. Nekroz alanı küçüldü ama orada ve biraz çevresinde diğer yerlere göre seyrek bi çıkış oldu ama diğer saçlar ile kapanıyor göze batmıyor fakat senin ki geniş alanda gerçekleşmiş muhtemelen toplamda el ayası kadar bölgede saç çıkmayacak yada tek tük çıkacak moralini bozma artık yapacak bişi yok saçını kısa tutup 2.ekim için hazırlarsın kendini
Sonuçları merak ediyorum bende
Spor konusunda kısıtlama ne kadar
Koşu ve ağırlık
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #367 : 09 Mayıs 2020, 15:24:22 »
Sıkıntılı bir Ekim geçirdim
Bugün 34. Gün
Fotoğraf ekliyorum alta
Yorumlarsanız sevinirim
Sanırım şok dökülme evresindeyim

Fotoğraf
Canlı modda ve flash açıkken çekildi

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #368 : 09 Mayıs 2020, 15:33:25 »
Şok dökülme evresindesin derin daha eskiye nazaran büyük ölçüde iyileşmiş geçmiş olsun ekim merkezi ne diyor duruma ?

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #369 : 09 Mayıs 2020, 15:44:50 »
Şok dökülme evresindesin derin daha eskiye nazaran büyük ölçüde iyileşmiş geçmiş olsun ekim merkezi ne diyor duruma ?
İkim merkezi sorunlu olan bölgelerden de staj çıkışı olacağını söylüyor olmazsa ufak revizyonlarla oranın kapatılabileceğinden bahsetti Buda en kötü ihtimal diyor sanırım saçların çıkıp çıkmama durumu belli olmadan yorum yapmak hem onlar için hem benim için gereksiz oluyor

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #370 : 09 Mayıs 2020, 16:02:30 »
İkim merkezi sorunlu olan bölgelerden de staj çıkışı olacağını söylüyor olmazsa ufak revizyonlarla oranın kapatılabileceğinden bahsetti Buda en kötü ihtimal diyor sanırım saçların çıkıp çıkmama durumu belli olmadan yorum yapmak hem onlar için hem benim için gereksiz oluyor
Saç çıkışı olacakmı,Ufak bir revizyon mu :)Bu sadece hayal olur. sıkıntılı süreçler atlattın çok ayrıntılı yorum yapmak istemiyorum revizyon ekiminde para iadesi alıp başka merkerz düşünmeni öneririm kesinlikle o merkezde yaptırma geçmiş olsun tekrardan

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #371 : 09 Mayıs 2020, 16:47:05 »
Saç çıkışı olacakmı,Ufak bir revizyon mu :)Bu sadece hayal olur. sıkıntılı süreçler atlattın çok ayrıntılı yorum yapmak istemiyorum revizyon ekiminde para iadesi alıp başka merkerz düşünmeni öneririm kesinlikle o merkezde yaptırma geçmiş olsun tekrardan
Süreci görüp ona göre davranacağız. Çıkışlar ce saçların kapatma durumu da önemli
İstediğin gibi yorum yapabilirsin kötüyü bilelim daha iyisi olursa seviniriz 😀

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #372 : 09 Mayıs 2020, 17:01:16 »
Ufak bir revizyon mu? Yok artık. Adamlar dalga geçiyor şu mübarek günde. Psikolojini çok iyi anlayan, saç ekimi konusunda kötü tecrübeleri de olan bir üye olarak söylüyorum, bu ekimden bir şey beklememen senin faydana. kafa derin iyileşsin, nekrozun hasarı komple gitsin yeter.  Nerden baksan besin dengesi ve kan dolaşımının toparlaması ve hasarlı derinin kendini atması 1 seneyi bulur.

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #373 : 09 Mayıs 2020, 17:44:23 »
saç ekiminin ne kadar hassas ve ciddi bir şey olduğuna örnek olsun bu konu

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #374 : 09 Mayıs 2020, 18:33:23 »
Bu dönemde saçlarını (ense ve yanları) kesebildiğin kadar kısa kes istersen, görüntü ozaman daha az dikkat çekici oluyor. Ara ara masaj yap kan dolaşımı için. Bundan sonrası sabredip beklemek.

Facebook Twitter Instagram