Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68297 defa)

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #225 : 17 Nisan 2020, 20:24:03 »
her türlü estetik operasyonda malesef böyle riskler var ,saç ekimide sonuçta estetik operasyon .onunda böyle komplikasyonları var ,malesef piyangonun kime vuracağı belli olmuyor.
moralini bozma dostum bu konuda yalnız değilsin,nekroz denilen olay azımsanmayacak oranda karşılaşılan bir durum.
senin yapacağın beklemek ve zamanı gelince o bölgelere ikinci bir ekim yapmak.bununla artık çok kafanı meşgul etme ,sabırla bekle ve normal hayatına dön.en kötü ihtimal ikinci ekimle istediğin sonucu alamazsan saç simülasyonu ile o bölgeleri kapatırsın.birde kötü dğşünme bakalım ön bölgede yeterli saç çıkışı olursa o bölgeleri bir şekilde kamufle edersin.
Diğer saçlar kapatır mı kapatmaz mı
Beklemekten başka çare kalmadı?
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #226 : 17 Nisan 2020, 20:25:07 »
Nekrozun en büyük sebebi sık kanal , ucu körelmiş slit  ve adrenalin fazla kullanmak...

Sık kanal olma ihtimali gazla bence
Çünkü ekilecek kökten fazla kanal açılıyor sanırım
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #227 : 17 Nisan 2020, 20:25:47 »
HairMD Transplant Clinical Onarıcı Losyon    125 ml  ..... Bu ürünü  al dostum  .Faydaları

• Saç ekimi sonrası hasar görmüş uygulama bölgesinde onarım sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olur.

• Saç ekim sonrası nekroz problemlerinin önlenmesine ve giderilmesine yardımcı olur.

• Hasar görmü cildin nemlendirilmesine,onarılmasına ve yeniden yapılanma sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olur.

• Pullanma ve aırı cilt kurulugunun azaltılmasına yardımcı olur.

• Kaıntı ve kızarıklık sorunlarının giderilmesinde yardımcı olur.

• Cilde yogun nem kazandırılmasına yardımcı olur.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #228 : 17 Nisan 2020, 20:32:10 »
HairMD Transplant Clinical Onarıcı Losyon    125 ml  ..... Bu ürünü  al dostum  .Faydaları

• Saç ekimi sonrası hasar görmüş uygulama bölgesinde onarım sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olur.

• Saç ekim sonrası nekroz problemlerinin önlenmesine ve giderilmesine yardımcı olur.

• Hasar görmü cildin nemlendirilmesine,onarılmasına ve yeniden yapılanma sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olur.

• Pullanma ve aırı cilt kurulugunun azaltılmasına yardımcı olur.

• Kaıntı ve kızarıklık sorunlarının giderilmesinde yardımcı olur.

• Cilde yogun nem kazandırılmasına yardımcı olur.
Alayım dostum ama 3-4 gün yıkayamayacağom sanırım

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #229 : 17 Nisan 2020, 20:55:21 »
İlk önce  doktora  söyle       sonra kullan . Sana  demesin sonra  sen  kafana  göre  ilaç kullandın   böyle  oldu    bahanesi olmasın.     

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #230 : 17 Nisan 2020, 20:59:22 »
ekim sürecimi alttan bakabilirsin… ilk ekim

yaralar zamanla kabuk bagladi ,her yikamadan önce losyonla yumusatmaya calistim , yikarken cok hassas davrandim zarar vermemek icin, bunun ama maalesef hicbir faydasi olmadi 
en son kabugun düsmesi 6-8 hafta arasi sürdü

kabuk döküldükten sonra zaten o bölgelerin farkli renkte oldugunu göreceksin

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #231 : 17 Nisan 2020, 21:28:43 »
ekim sürecimi alttan bakabilirsin… ilk ekim

yaralar zamanla kabuk bagladi ,her yikamadan önce losyonla yumusatmaya calistim , yikarken cok hassas davrandim zarar vermemek icin, bunun ama maalesef hicbir faydasi olmadi 
en son kabugun düsmesi 6-8 hafta arasi sürdü

kabuk döküldükten sonra zaten o bölgelerin farkli renkte oldugunu göreceksin
Bendekileri doktor kendisi aldı. Uğraştı ve söktü.
Bana da kremle yumuşat dediler ama hiçbir işe yaramadı
Yaralar düzelsin artık saç galan umrumda değil

Yakından ve flaşlı
İçleri tekrar kan doluyor
Aynı şekilde siyahlaşma olmaz umarım

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #232 : 17 Nisan 2020, 23:01:16 »
Gecmis olsun dostum cok uzuldum senin adina. Umarim tez zamanda iyilesir
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #233 : 17 Nisan 2020, 23:34:16 »
Moral bozmak yok kardeşim, inşallah geçecek zor günlerin. Tekrar kabuk bağlamaması için gazlı bez veya ıslak bezle kurumasına izin vermeden üzerine kısa aralıklarla koy ve kanı emsin kafanda kurumasın. Fucidin kreme devam et.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #234 : 17 Nisan 2020, 23:36:35 »
Sürekli koyuyorum ama bence yine kuruyor kan gibi

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #235 : 18 Nisan 2020, 01:04:53 »
Şöyle bir yol izlemeye karar verdim .
Pazartesi günü için
Dermatoloji ve plastik cerrahisinden randevu aldım. Başımda olan alanların nekroz olduğu ile ilgili rapor almaya çalışacağım.
Sonrasında süreci takip edeceğim .
İlk önce yaraların düzelmesi
Arkasından saçların çıkma durumu
İlerleyen süreçlerde bunlarla ilgili yasal durumlara başvuracağım

Düşük ihtimal olur da hiçbirine gerek kalmaz

Sende o kabuklar kendiliğinden mi döküldü?

Bir de kafandaki yara vb ne kadar sürede düzeldi yani yara olmaktan çıkıp normal bir hal alması?

Saç ekimi cerrahi bir işlemdir . Ve siz bir doktora yaptırdınız. Ekime girmeden önce mutlaka bir onam formu doldurmuşunuzdur. Bu da bütün riskleri kabul ettiğiniz kanıtıdır. Merdiven altı bir yer de doktoru olmayan bir yerde yapılsaydı dediklerinizde haklısnız bir yasal süreç  başlata bilirdiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun . Sadece revizyon veya para iadesi alabilirsiniz . Süreç bitmeden de bunlar karşılanmaz . Geçmiş olsun tekrardan .

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #236 : 18 Nisan 2020, 01:14:00 »
Böylesi bir doktorda tekrar revizyon?, tabiiki para iadesi.

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
« Yanıtla #237 : 18 Nisan 2020, 02:05:31 »
Sadece para iadesi mi? Tazminat davası aç kardeşim sağlam bir avukat tutup konuşma kayıtlarını şu fotoğrafları silme sana yanlış bilgiler verip nerkoza erken müdahale etmemesi seni kandırması bunların hepsi suç. Ulan gece gece görünce okudum bütün yazılanları canım sıkıldı uzun süredir girmiyordum foruma. Geçmiş olsun umarım en kısa hasarla atlatırsın süreci.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #238 : 18 Nisan 2020, 03:21:19 »
Yazık işte. Bir insanın hayatını karartmak bu kadar kolay olmamalı. Manevi tazminat davasıda aç hocam. Kimsenin kimseye bunu yapmaya hakkı yok. Cidden çok üzüldüm umarım en kısa zamanda iyileşirsin

oneway34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #239 : 18 Nisan 2020, 09:17:07 »
gecmiş olsun, doktor bu durumda bile kendini kurtarma peşinde oyaladi oyaladi  şimdi de sorun cikarsa   500 greft eker geçiştiririm derdinde  güvenilmez ve samimi degil, bence yanina birakma, saç ektiren herkes şu durumun ne kadar aci verici bir sey olduğunu bilir,  hatasini  maddi manevi telafi etsin

Facebook Twitter Instagram