Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68295 defa)

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #211 : 17 Nisan 2020, 18:37:03 »
Diğer bölgelerdeki saçlar oraları kapatır mı?
Bir de kalıcı nasıl oluyor ?
Hiç düzelme olmuyor mu?

bir tirnak büyüklügündeki yeri düsün orayi sac tarama sekli ile kapatabilirsin, ama yarali olan bölgelerein büyüklügne bakarsan bu maalesef imkansiz .
nekrozlu bölgeler sonucta oradaki deri bir sekil hasar aliyor , bende yanlis hatirlamiyorsam 6-8 hafta sürdü yaralarin tamamen gitmesi ..
o bölgelerde normal bölgelere göre hafif cökük göreceksin parmaginla zaten hissediliyor farkli oldugu , o bölgelerin rengi Beyaz olacak , sanirim kan dolasimi daha az oldugundan.

senin simdi bu sürecte önemli olan diger bölgelerin Minimum kayipla cikis olmasi, ve 12-15 ay sonra güzel bir ekimle ne cöküklük göreceksin ne de renk farki ,

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #212 : 17 Nisan 2020, 18:38:37 »
bir tirnak büyüklügündeki yeri düsün orayi sac tarama sekli ile kapatabilirsin, ama yarali olan bölgelerein büyüklügne bakarsan bu maalesef imkansiz .
nekrozlu bölgeler sonucta oradaki deri bir sekil hasar aliyor , bende yanlis hatirlamiyorsam 6-8 hafta sürdü yaralarin tamamen gitmesi ..
o bölgelerde normal bölgelere göre hafif cökük göreceksin parmaginla zaten hissediliyor farkli oldugu , o bölgelerin rengi Beyaz olacak , sanirim kan dolasimi daha az oldugundan.

senin simdi bu sürecte önemli olan diger bölgelerin Minimum kayipla cikis olmasi, ve 12-15 ay sonra güzel bir ekimle ne cöküklük göreceksin ne de renk farki ,

aksamci dostumuzun ilk konusuna tıkla az çok görürsün nasıl bir durum olduğunu
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #213 : 17 Nisan 2020, 18:41:25 »
Hintell  benimi takip  ediyorsun😂😂  vallah billahi     kendimi  zor tutuyorum .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #214 : 17 Nisan 2020, 18:46:56 »
Hintell  benimi takip  ediyorsun😂😂  vallah billahi     kendimi  zor tutuyorum .

takip etmeme gerek yok her değiştirilen mesajı görebılıyorum zaten :)

burada kuş uçmaz kervan geçmez:)
Global Moderator

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #215 : 17 Nisan 2020, 18:55:36 »
her türlü estetik operasyonda malesef böyle riskler var ,saç ekimide sonuçta estetik operasyon .onunda böyle komplikasyonları var ,malesef piyangonun kime vuracağı belli olmuyor.
moralini bozma dostum bu konuda yalnız değilsin,nekroz denilen olay azımsanmayacak oranda karşılaşılan bir durum.
senin yapacağın beklemek ve zamanı gelince o bölgelere ikinci bir ekim yapmak.bununla artık çok kafanı meşgul etme ,sabırla bekle ve normal hayatına dön.en kötü ihtimal ikinci ekimle istediğin sonucu alamazsan saç simülasyonu ile o bölgeleri kapatırsın.birde kötü dğşünme bakalım ön bölgede yeterli saç çıkışı olursa o bölgeleri bir şekilde kamufle edersin.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #216 : 17 Nisan 2020, 18:55:59 »
sevgili dostum sanada ufak bir eleştiri... burada seni her türlü aşamada uyarıyorlar ama sen yinede doktorunu dinliyorsun. Artık tavrını değiştirmelisin . Hintell olsun bir çok üye olsun sana uyarı yaptı ama hep doktorunu dinledin. Bu süreçte kaybedende maalesef sen oldun. Artık cidden senin aklınla oynamalarına izin verme.
Doktoru neden dinlediğimi anlattım.
Neyse aynı şeyleri konuşmanın bir anlamı yok
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #217 : 17 Nisan 2020, 18:59:03 »
yavaş yavaş iğne ucu ile kabukları alması doğru olmuş tek yaptığı doğru şey bu şimdiye kadar
kabukların alındığı bölgeler tekrardan kabuk bağlacak ve fucudin ile kremlemeye devam edeceksin.
daha ilk günden nekroz olduğu anladık söyledik ama doktor beyin yeni yeni önlem almaya çalışması da ne bileyim böyle durumlarda ani müdahale gerek en iyisi susayım ben

bu arada doktor beyin tam ismi nedir ?
Haklısın hintel
Burada duyduğum gere şeyi
Durumu çözüm yolunu söyledim ama yine de hiçbirini kabul etmedi hatta bugün yine de söyledim . Yine kabul etmedi

Bu arada ismini sormuşsun
DR. Hüseyin Babacan tam adı
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #218 : 17 Nisan 2020, 18:59:54 »
Uzgunum vallahi kimmis bu babacan. Nekrozu bende yasadim dostum yapacak birsey yok bence paranin iadesini iste ve zamani gelince yeniden ektir.
Ücret iadesi için nasıl bir yol izleyeceğiz?

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #219 : 17 Nisan 2020, 19:03:45 »
Paranı geri  al  tekrar ayni hata  düşme kardeşim. . başka yerde    sana yardımcı olurlar İnş   bu kötü  günler  geçecek   . revize kabul etme  kesinlikle  .
Şuan durumdan kurtulmak istiyorum en azından görüntü olarak
Sonrasında ise hakkımı arayacağım
Bu durumda avukat ile mi görüşmek gerekiyor
Bu tarz bir durumda kimler nasıl hareket etmiş?

aksamci

• Hero Member
« Yanıtla #220 : 17 Nisan 2020, 19:24:45 »
Şuan durumdan kurtulmak istiyorum en azından görüntü olarak
Sonrasında ise hakkımı arayacağım
Bu durumda avukat ile mi görüşmek gerekiyor
Bu tarz bir durumda kimler nasıl hareket etmiş?

yani belki bir mucize olur sac ekimin basarili sonuclanir "insallah" ozaman hak aramana gerek kalmaz.
dr. bey zaten su an sana hicbir sekilde iade falan yapmaz , süreci bekliyelim diyecek , mantikli tabiki.

sürec ilerledikce akmi karami olacagi belli olacak , bu durumda dr bey sana zaten 6-8-10 ayi bekliyelim falan diyecek . sonrada sana 2ekimi yapacagini söyleyecek , sende tabiki bunu kesinlikle Kabul etmessin umuyorum.

bana merkez cok israr etti 2 ekimi yapmak icin ama kesinlikle böyle bir sey mümkün degil ilki beceremeyen ikiyi ALLAH bilir ne yapar.
israrla paramin geri iadesini istedim , kendim Yurt disinda yasadigim icin hukuk yolunu istemedim ve paramin iadesin aldim.
ama bugün olsa idi hukuken tüm imkanlari kullanirdim, cünkü o sürecin piskolojisini bugün dahi hala yasiyorum, dr babacan bey yarin sizi hatirlamiyacak bile ama siz her gün her gün her gün

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #221 : 17 Nisan 2020, 19:52:27 »
yani belki bir mucize olur sac ekimin basarili sonuclanir "insallah" ozaman hak aramana gerek kalmaz.
dr. bey zaten su an sana hicbir sekilde iade falan yapmaz , süreci bekliyelim diyecek , mantikli tabiki.

sürec ilerledikce akmi karami olacagi belli olacak , bu durumda dr bey sana zaten 6-8-10 ayi bekliyelim falan diyecek . sonrada sana 2ekimi yapacagini söyleyecek , sende tabiki bunu kesinlikle Kabul etmessin umuyorum.

bana merkez cok israr etti 2 ekimi yapmak icin ama kesinlikle böyle bir sey mümkün degil ilki beceremeyen ikiyi ALLAH bilir ne yapar.
israrla paramin geri iadesini istedim , kendim Yurt disinda yasadigim icin hukuk yolunu istemedim ve paramin iadesin aldim.
ama bugün olsa idi hukuken tüm imkanlari kullanirdim, cünkü o sürecin piskolojisini bugün dahi hala yasiyorum, dr babacan bey yarin sizi hatirlamiyacak bile ama siz her gün her gün her gün
Ücret iadesini hangi aydan sonra kabul ettiler.

aksamci

• Hero Member
« Yanıtla #222 : 17 Nisan 2020, 19:57:10 »
Ücret iadesini hangi aydan sonra kabul ettiler.

10 Ayda

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #223 : 17 Nisan 2020, 20:08:19 »
Nekrozun en büyük sebebi sık kanal , ucu körelmiş slit  ve adrenalin fazla kullanmak...

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #224 : 17 Nisan 2020, 20:23:03 »
10 Ayda
Şöyle bir yol izlemeye karar verdim .
Pazartesi günü için
Dermatoloji ve plastik cerrahisinden randevu aldım. Başımda olan alanların nekroz olduğu ile ilgili rapor almaya çalışacağım.
Sonrasında süreci takip edeceğim .
İlk önce yaraların düzelmesi
Arkasından saçların çıkma durumu
İlerleyen süreçlerde bunlarla ilgili yasal durumlara başvuracağım

Düşük ihtimal olur da hiçbirine gerek kalmaz

Sende o kabuklar kendiliğinden mi döküldü?

Bir de kafandaki yara vb ne kadar sürede düzeldi yani yara olmaktan çıkıp normal bir hal alması?

Facebook Twitter Instagram