Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68249 defa)

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #195 : 17 Nisan 2020, 17:28:54 »
Fucidin krem verdi.
Bütün siyahlıkları aldı
Anca bakabildim
Fotoğrafı ekliyorum
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #196 : 17 Nisan 2020, 17:31:44 »
Söylediği şu
İlk başta burası bazik yıkandığı için böyle oldu dedi.
Bizde itiraz ettik
Sonrasında bu durumun düzeleceğini oraların kapanacağını ben çöküklük olacak mı diye sordum .
En geç 6 ayda düzelecek  dedi
Bir de oraların saç kökleri tuttu ben orada saç çıkacağını düşünüyorum dedi
En kötü senaryo ile o bölgelerde saç olmaz
Öyle olursa oralara revize yapılabilir dedi
500 tane kadar
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Konku

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #197 : 17 Nisan 2020, 17:35:20 »
Allah yardımcın olsun. İnşallah istediğin gibi olur. Şu anki görüntüye üzüldüm. Paylaşıma devam et lütfen moralinide bozma

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #198 : 17 Nisan 2020, 17:44:31 »
İnanılmaz derecede moralim bozuk bu durumdan kaç günde kurtulacağım bilmiyorum
Saç işini ise düşünmüyorum bile 🙄
Krem sürülecek ve yıkama yapılmayacak .
Her gün fotoğraf yolla dedi .
Pazartesi tekrar kontrol edecek 🙄

Konku

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #199 : 17 Nisan 2020, 17:51:25 »
Artık olan oldu ama şu görüntüyle mutlaka bir itiraz etme hakkın olmalı ilgili mercilere. Yazıktır yahu el insaf

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #200 : 17 Nisan 2020, 17:59:32 »
Fucidin krem verdi.
Bütün siyahlıkları aldı
Anca bakabildim
Fotoğrafı ekliyorum

6 gün önce sana fucidin krem kullan dedık kardesım doktor beyın aklına yenı mı gelmiş
ne diyim yanı söylenecek o kadar çok şey var ki ben susuyorum
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2020, 18:15:30 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #201 : 17 Nisan 2020, 18:01:54 »
gecmis olsun ,
cökükler maalesef kalici , benim 3 sene olacak hala cökük.
dr bey istedigi Kadar oralarda kökler tuttu desede maalesef tutmuyor , muhtemelen eliyle oralara dokundu ve batmalar var dedi yani saclar duruyor. ama oralardaki saclar yakinda sok ile dökülecek. ..

zaten sanada en kötü senaryoyu söylemis , yani durumun aslinda cok farkinda ama sana Moral olsun diye revize yapariz demis.
artik geri dönüs yok maalesef , önünde gercekten cok zor bir sürec var moralini yüksek tut saglikli yasa,

..doktorlara cok büyük saygim var, ama bu sekil olmasini kesinlikle Kabul etmiyorum .

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #202 : 17 Nisan 2020, 18:13:12 »

6 gün önce sana fucidin krem kullan dedık kardesım doktor beyın aklına yenı mı gelmiş
Kabukların alınması doğru mu yanlış mı bilmiyorum .

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #203 : 17 Nisan 2020, 18:14:07 »
gecmis olsun ,
cökükler maalesef kalici , benim 3 sene olacak hala cökük.
dr bey istedigi Kadar oralarda kökler tuttu desede maalesef tutmuyor , muhtemelen eliyle oralara dokundu ve batmalar var dedi yani saclar duruyor. ama oralardaki saclar yakinda sok ile dökülecek. ..

zaten sanada en kötü senaryoyu söylemis , yani durumun aslinda cok farkinda ama sana Moral olsun diye revize yapariz demis.
artik geri dönüs yok maalesef , önünde gercekten cok zor bir sürec var moralini yüksek tut saglikli yasa,

..doktorlara cok büyük saygim var, ama bu sekil olmasini kesinlikle Kabul etmiyorum .
Diğer bölgelerdeki saçlar oraları kapatır mı?
Bir de kalıcı nasıl oluyor ?
Hiç düzelme olmuyor mu?

Konku

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #204 : 17 Nisan 2020, 18:18:43 »
Diğer bölgelerdeki saçlar oraları kapatır mı?
Bir de kalıcı nasıl oluyor ?
Hiç düzelme olmuyor mu?
sevgili dostum sanada ufak bir eleştiri... burada seni her türlü aşamada uyarıyorlar ama sen yinede doktorunu dinliyorsun. Artık tavrını değiştirmelisin . Hintell olsun bir çok üye olsun sana uyarı yaptı ama hep doktorunu dinledin. Bu süreçte kaybedende maalesef sen oldun. Artık cidden senin aklınla oynamalarına izin verme.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #205 : 17 Nisan 2020, 18:20:50 »
sevgili dostum sanada ufak bir eleştiri... burada seni her türlü aşamada uyarıyorlar ama sen yinede doktorunu dinliyorsun. Artık tavrını değiştirmelisin . Hintell olsun bir çok üye olsun sana uyarı yaptı ama hep doktorunu dinledin. Bu süreçte kaybedende maalesef sen oldun. Artık cidden senin aklınla oynamalarına izin verme.
Dostum adam doktorunu dinlemis normal olan da o. Yani kendisinin bir hatasi yok doktoru sorunlu.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #206 : 17 Nisan 2020, 18:21:18 »
Paranı geri  al  tekrar ayni hata  düşme kardeşim. . başka yerde    sana yardımcı olurlar İnş   bu kötü  günler  geçecek   . revize kabul etme  kesinlikle  .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #207 : 17 Nisan 2020, 18:28:18 »
Kabukların alınması doğru mu yanlış mı bilmiyorum .

yavaş yavaş iğne ucu ile kabukları alması doğru olmuş tek yaptığı doğru şey bu şimdiye kadar
kabukların alındığı bölgeler tekrardan kabuk bağlacak ve fucudin ile kremlemeye devam edeceksin.
daha ilk günden nekroz olduğu anladık söyledik ama doktor beyin yeni yeni önlem almaya çalışması da ne bileyim böyle durumlarda ani müdahale gerek en iyisi susayım ben

bu arada doktor beyin tam ismi nedir ?
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2020, 18:39:55 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #208 : 17 Nisan 2020, 18:33:09 »
 :-X

papito

• Sr. Member
« Yanıtla #209 : 17 Nisan 2020, 18:34:30 »
Uzgunum vallahi kimmis bu babacan. Nekrozu bende yasadim dostum yapacak birsey yok bence paranin iadesini iste ve zamani gelince yeniden ektir.

Facebook Twitter Instagram