Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68212 defa)

Konku

• Jr. Member
  • **
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #151 : 16 Nisan 2020, 16:50:00 »
Kendi doktoruma sordum sizin durumunuzu ve resimleri gösterdim. Kullanılan ekipmanların  sterilize edilmemiş olabilir dedi. Bu çok önemli bir durum. Geçmiş olsun. Umarım herşey güzel olur.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #152 : 16 Nisan 2020, 17:00:27 »
Dostum  seni uyardım   tavsiye  istedin  bildiğimiz guvendigimiz yerleri söyledik sana  sen ne  yaptın .?     Bu saç  ekim  yapan  doktor  hatali bulmuyorum hiç hatasi yok .. hata     senin  kusura bakma   .    Kendi düşen ağlamaz.. bu konu  saç ekim  düşünen  arkadaşlar  ders olur  saç ekim  basit bir Cerrahi  işlem  sanıyorlar ya  örnektir  bu konu .paranız yoksa  iyi bir yerde saç ekim  yapmak için   saç ekimi  yapmayın  paranizla  rezil olmayın.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #153 : 16 Nisan 2020, 17:05:55 »
Dostum  seni uyardım   tavsiye  istedin  bildiğimiz guvendigimiz yerleri söyledik sana  sen ne  yaptın .?     Bu saç  ekim  yapan  doktor  hatali bulmuyorum hiç hatasi yok .. hata     senin  kusura bakma   .    Kendi düşen ağlamaz.. bu konu  saç ekim  düşünen  arkadaşlar  ders olur  saç ekim  basit bir Cerrahi  işlem  sanıyorlar ya  örnektir  bu konu ..

kardeşim ben senin söylediğin yerler güzel değil benim bulduğum yer daha iyi mi dedim?

seninle inatlaşıp kendi bildiğimi mi yaptım.

dünya kadar açıklama yaptım demek ki derdimizi anlatamıyoruz ya da senin gibi düşünenler,  insanların başına bir iş geldiğinde yardımcı olmak yerine ben demiştim demeyi seçenlerden .

işte bu yüzden diyorum kardeşim önerin varsa yaz önerin yoksa yorum yapma
bu kadar net sonunda sayenizde insan iyi niyetini kaybedecek.

bu arada ciddi anlamda yardımcı olmak için yazan insanlara da teşekkür ediyorum.
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #154 : 16 Nisan 2020, 17:08:14 »
Daha önce  öneri    istedin dostum  yaptık  nese

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #155 : 16 Nisan 2020, 17:11:58 »
Daha önce  öneri    istedin dostum  yaptık  nese

bende önerini aldım . uygulamaya çalıştım, doktora ilettim ve bir yol bulmaya çalıştım. en son attığın mesajın ve ona benzer mesajların hiçkimseye faydası yok .
bunu anlatmaya çalışıyorum.

“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 16 Nisan 2020, 17:19:45 »
.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2020, 03:45:35 Gönderen: LaTenT »

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #157 : 16 Nisan 2020, 21:26:41 »
Bugün 10. Gün
Siyah olan alanlar için
Yarın tekrar doktor görecek .
İğne ile delecek tekrar.
Onun dışında kabuklar söküldü
Sadece siyahlık olan alanlar kaldı
En az kayıpla atlatmaya çalışıyorum .

Oyanbuyan

• Full Member
  • Ektirince Kendime KELdim
« Yanıtla #158 : 16 Nisan 2020, 21:35:29 »
Şu durumu bi atlat 1 sene sonra bir ekimle düzeltirsin meseleyi :) 1 haftaya kabukların hepsi gider.
KeLtoş

Konku

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #159 : 16 Nisan 2020, 21:35:52 »
Enfeksiyon kapmışsın. Bu tamamiyle ekipmanların yada ortamın steril edilmemesiyle alakalı. Bu sürece normal diyorsa ahlaksızlıktır bu. Paranla rezil olmuşsun kardeşim. Allah yardımcın olsun.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #160 : 16 Nisan 2020, 21:38:27 »
Enfeksiyon kapmışsın. Bu tamamiyle ekipmanların yada ortamın steril edilmemesiyle alakalı. Bu sürece normal diyorsa ahlaksızlıktır bu. Paranla rezil olmuşsun kardeşim. Allah yardımcın olsun.
Antibiyotik kullanıyorum . Kullandığım halde enfeksiyon olabilir mi?

Bana biraz değil gibi geliyor

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #161 : 16 Nisan 2020, 21:39:39 »
Doktor   narkoz  olduğunu   kabul etimi doktor ne  dedi dostum?  İnş  en az  kayıpla  atlatirsin     vallah sen çok sakin sabırlı  bir insansın  ben  dayanamazdim     allah  kimsenin  başına  vermesin  . 

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #162 : 16 Nisan 2020, 21:40:21 »
Şu durumu bi atlat 1 sene sonra bir ekimle düzeltirsin meseleyi :) 1 haftaya kabukların hepsi gider.

Öncelikle şu siyahlıktan kurtulsam
Sonrasını sonra düşüneceğim. Yakından baktığımızda o siyahlıklarda saç var. Ama sonrası için çıkar mı bilmiyorum .
Azalma var gibi

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #163 : 16 Nisan 2020, 21:43:55 »
Doktor   narkoz  olduğunu   kabul etimi doktor ne  dedi dostum?  İnş  en az  kayıpla  atlatirsin     vallah sen çok sakin sabırlı  bir insansın  ben  dayanamazdim     allah  kimsenin  başına  vermesin  .
Bunların Nekroz olmadığını söylüyor.
Düzeleceğini söylüyor
Bende dediklerini harfiyen yapıyorum .
Yarın görecek bakalım ne diyecek.
Yine büyük ihtimalle iğne ile delecek kaldırmaya çalışacak. Hava almasını sağlamaya çalışacak bence
Sonra cumartesi ve pazar evde kendimiz yıkayacağız.
Pazartesi ise kabukları halledeceğiz demişti ama pazartesi bitmez bu iş.
Dostum aslında çok sabırsız ve celallenen birisiyim . Şuan için elimden bir şey gelmiyor o yüzden kendimi motive etmeye çalışıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 16 Nisan 2020, 21:45:56 »
doktorunuz hala nekroz olmadığını idda ediyorsa kendını mesleki anlamda biraz geliştirmeli mesela ilk adımı ben atayım

nekroz dokularda meydana gelen yersel ve ani ölümdür. nekrozda hücre çekirdeği;
-piknoz
-karyoreksis
-karyolizis gibi değişimlere uğrayabilir.

nekrozun kendi içinde koagulasyon nekroz, kolligüasyon nekrozu ve gangren olmak üzere 3 tipi vardır.

malesef ağır nekroz kardeşim o bölgelerden saç çıkmayacak ileri de 2 bir ekimle hallediceksin inşallah moral bozma sadece zaman kaybı olucak.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram