Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68175 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #135 : 15 Nisan 2020, 10:56:54 »
antibiyotik alıyorum
dün gittiğimde 2,5 günlük verdi

iltihap olan yerler neresi
krem kalıntısı olan yerlerle karışıyor mu ?

hintel genel olarak sen bütün kafa olarak gördüklerini söyler misin?
sadece nekroza odaklamış durumdayız da diğer yerleri görmüyoruz

Dostum fazla moral bozmak istemiyorum sen antibiotiğini kullan şu sorunları inşallah atlat her şey düzelir merak etme iltihap gibi pek krem kalıntısı gibi durmuyor ama sen gene bir kalıntısız bir resim at bakayım tekrardan.

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 15 Nisan 2020, 16:48:47 »
sen hangi kremi kullanıyorsun merak ettim sarı renk bırakmaz losyonlar.. yanlış bi losyonmu acaba

Fiddlestick

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #137 : 16 Nisan 2020, 05:55:07 »
Canım abim sen önceden saç ekimci tavsiyesi istemiştin ve sana en ideal merkezler önerilmişti sen de o kadar para vermem diye inat edip bilinmeyen forumda tek kaliteli işi olmayan bi yere ektirdin saç kaliten,yaşın çok güzel bir sonuç için biçilmiş kaftandı umarım şuan ki durumunu bir an önce atlatırsın en güzel saçlar senin olur ama nekroz vs vs pek iç açıcı değil durumun neyse ki donörun yeter akşamcı adlı bi abimiz vardı hikayeleriniz benzer umarım (iyi anlamda) burada yılların deneyimi insanlar var,size tavsiye ettiği ekimcilerinin canlı kanlı konuları ve başarıları var forumda ama siz 3,5 kuruş kısıp nekroza mahkum oldunuz biraz söz dinleseniz iyi olurdu aydından 2 saat kalkıp sibel ulusana (yakın diye söyledim)gitseydiniz saç ekimi neymiş,profesyonellik neymiş görürdünüz :) şunu unutma abim estetik bir kaygın varsa para 2.planda olmalı ben insan mutluluğunu satın alabilecek para görmedim neyse yine de beklemekten başka yapacağın bir şey yok sonu hayır olsun...

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #138 : 16 Nisan 2020, 10:06:33 »
Canım abim sen önceden saç ekimci tavsiyesi istemiştin ve sana en ideal merkezler önerilmişti sen de o kadar para vermem diye inat edip bilinmeyen forumda tek kaliteli işi olmayan bi yere ektirdin saç kaliten,yaşın çok güzel bir sonuç için biçilmiş kaftandı umarım şuan ki durumunu bir an önce atlatırsın en güzel saçlar senin olur ama nekroz vs vs pek iç açıcı değil durumun neyse ki donörun yeter akşamcı adlı bi abimiz vardı hikayeleriniz benzer umarım (iyi anlamda) burada yılların deneyimi insanlar var,size tavsiye ettiği ekimcilerinin canlı kanlı konuları ve başarıları var forumda ama siz 3,5 kuruş kısıp nekroza mahkum oldunuz biraz söz dinleseniz iyi olurdu aydından 2 saat kalkıp sibel ulusana (yakın diye söyledim)gitseydiniz saç ekimi neymiş,profesyonellik neymiş görürdünüz :) şunu unutma abim estetik bir kaygın varsa para 2.planda olmalı ben insan mutluluğunu satın alabilecek para görmedim neyse yine de beklemekten başka yapacağın bir şey yok sonu hayır olsun...
[/
Bu tarz yorumların yapılmış bir duruma hiçbir faydası yoktur. Sizin yaptığınız acil hastalığı olan birisine ya da trafik kazası geçirmiş birisi karşınızdayken
Neden kask veya emniyet kemeri takmadığını sorgulamak gibi
Hiçbir faydası olmayan yorumlar.

Ekonomik kısmına gelince
Kimse kimsenin ekonomik durumunu bilemez o yüzden o konuda yorum yapmak doğru değildir.

Forum çok değerli birçok kişi hakkında yorum yapılıyor. İnterneti ve forumları kullanmayı takip etmeyi bilen birisi olarak çok kıymetli buluyorum

Şuan ekim gerçekleştirilen yerdeki doktor için burada hiçbir şey girilmemiş olması oranın kötü olduğu anlamına gelmez.
Benim oraya tercih etmemdeki en büyük etken şehirler arası giriş çıkış kapalı olması .
Ayrıca bu doktora yakından tanıdığım ve ekim yaptıran memnun olan 3-4 kişi olması , 19 yıldır yaptığını teyit etmem ,
Bunların hepsini söylerken oh ne güzel yaptı doktor demiyorum . Forum İnsamlara yardımcı olmak içindir. Yargılamak için değil .
Yine de yorumların için teşekkür ederim saygılarımla
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 16 Nisan 2020, 10:14:39 »
Son durum fotoları paylaşırmısınız

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #140 : 16 Nisan 2020, 10:24:15 »
sen hangi kremi kullanıyorsun merak ettim sarı renk bırakmaz losyonlar.. yanlış bi losyonmu acaba

Bepantol
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #141 : 16 Nisan 2020, 10:28:55 »
Son durum fotoları paylaşırmısınız

Dün doktor yine iğne ile tabiri caizse kurcaladı. Ufak tekef kanatmalar yaptı.
Sarılıklar ve kararmalar ile ilgili her şeyin düzeleceğini söyledi.
Biraz yıkamaların narin yapıldığından bahsetti. Yukamayı kendileri yaptılar.
Antibiyotik kullanmaya devam ediyorum .

Bu arada ince uçlu tarakla kabukları biraz biraz sıyırdılar bazı noktolarda tamamen kabuklar kalktı .
Bugün evde kendim yıkayacağım.
Cuma günü tekrar doktor kendisi işlem yapacak.
Pazartesi de tüm kabukları dökeceğiz artık dedi
Bugün yıkamadan sonra fotoğraf paylaşımı yapacağım.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #142 : 16 Nisan 2020, 10:30:31 »
Dostum fazla moral bozmak istemiyorum sen antibiotiğini kullan şu sorunları inşallah atlat her şey düzelir merak etme iltihap gibi pek krem kalıntısı gibi durmuyor ama sen gene bir kalıntısız bir resim at bakayım tekrardan.

Eyvallah hintel bende düzeleceğine inanıyorum .
Yıkamadan sonra fotoğraf atacağım

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 16 Nisan 2020, 10:38:28 »
Bepantol

bepantol losyon sarı renk bırakmaz. bepantol f olanımı aldın sen acaba..  normal ve yağlı ciltler için olan bepantol beyaz renk çünkü ve deriden kolay çıkıyor.. F olan mı seninki.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #144 : 16 Nisan 2020, 11:54:46 »
bepantol losyon sarı renk bırakmaz. bepantol f olanımı aldın sen acaba..  normal ve yağlı ciltler için olan bepantol beyaz renk çünkü ve deriden kolay çıkıyor.. F olan mı seninki.

Beyaz olan
Dün doktor tarafla temizleme yaparken kabuk gibi döküldü onlar.

vetakademisyen

• Full Member
« Yanıtla #145 : 16 Nisan 2020, 12:10:19 »
Abicim yanlış anlama forumda gezinirken başlığın denk geldi şimdi bana kızacaksın ama forumdakiler senin ekimdaşın herkes bu badireden geçti dost acı söyler kusura bakma. başlık açmışsın ve burda o kadar uyarılara rağmen inat etmişsin kendi bildiğini yapmışsın sana vereceğim tek tavsiye şu badireyi atlattıktan bir sene sonra adam akıllı bir bütçe ayırıp üçün beşin hesabını yapmadan koray erdoğan gibi bir ekimcinin yanına gidip düzeltme operasyonu yaptırman.

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #146 : 16 Nisan 2020, 15:59:36 »
aynı hatayı bende yaptım geçmişte o yüzden akıllı davranıp deneyimli arkadaşların tavsiyelerini dinlemek gerek yoksa gerçekten bu saç ekimi piyasası çok bozuk .olay sadece enseden alıp tepeye ekmekte bitmiyor bu işi küçümseyen malesef çok kötü durumlara gelebiliyor.
olan olmuş artık bu saatten sonra bekleyip sonrasında gidişata göre ilerde sağlam bir yerde düzeltilebilir diye düşünüyorum.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #147 : 16 Nisan 2020, 16:16:51 »
Abicim yanlış anlama forumda gezinirken başlığın denk geldi şimdi bana kızacaksın ama forumdakiler senin ekimdaşın herkes bu badireden geçti dost acı söyler kusura bakma. başlık açmışsın ve burda o kadar uyarılara rağmen inat etmişsin kendi bildiğini yapmışsın sana vereceğim tek tavsiye şu badireyi atlattıktan bir sene sonra adam akıllı bir bütçe ayırıp üçün beşin hesabını yapmadan koray erdoğan gibi bir ekimcinin yanına gidip düzeltme operasyonu yaptırman.

ben derdimi anlatamıyorum

kardeşim ben söylenenleri okumuyor muyum ya da anlamıyor muyum sence?
ama diyorum ki durumlar bunu elverdiği için mecburen böyle yaptırmak zorunda kaldım bunu neden anlamak istemeyip de olmuş bir olan olay üzerinden devam ediyoruz konuşmaya
ben ne yazdığımı neler tavsiye edildiğini biliyorum.
bunları tekrar tekrar yazarak bir yere varılmıyor.
bunu anlamak için alim olmaya gerek yok.
yazdıklarımı dikkatli okumanı tavsiye ediyorum.
bak senin çzelinde herkese cevap veriyorum.

saygıdeğer forum üyeleri böyle bir forumu kurmanız ve bu konuda insanalra yardımcı olmanız çok güzel.
hiçbir fikir sahibi olmayan insanlara fikirveriyorsunz.
saç ekimini yaptırmayı düşünen ve yaptırdıktan sonra süreçle alakalı herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz. bunlar gerçekten güzel şeyler.

kendi durumumla alakalı olarak, uzun zamandan beri saç ektirmeyi düşünüyorum. zaman zaman da araçtırmalar yapıyordum. çok yopun bir tempoda çalışıyorum ( günde 3 tane iş olarak düşünebilirsiniz). Bunların hiçbiri de evde olarak sürdürülen bir iş değil. bu sebeple birkaç saç ekim merkezi ile görüşmeye gittiğimde bile kendileri bana çok yoğunsunuz o yüzden kendiizi iyi bir zaman planlaması yapın dediler.
onlar bile ürünlerini satmaya çalıştıklarını düşünürsek bana hak verdiler.

neyse .

durum bu virüs sebebiyle yaptığım bütün işler askıya alındı ve bana bir boşluk doldu. o sırada buradaki forumu buldum ve yer araştırma konusunda acelee etmeye başladım. Biliyorum bu işler aceleye gelmez ama benim yapabilecek bir şeyim yoktu. ya ekimden vazgeçecektim ya da bu arada yaptıracaktım.

başka bir şehir konusunda virüs sebebiyle gidip gitmemeyei düşünürken yasaklar gelmeye başladı.
üstüne giriş çıkış yasakları geldi derken mecburen aydında yaptırmak zorunda kaldım.
Herhangi bir marketten alış veriş yapar gibi gidip ilk gördüğüm yere yaptırmadım.

sonuçlanmış yani 1 yılı aşkın bir süre geçirmiş bir arkadaşım ile 3-4 tane daha yakın zamanda saç ekimi yaptırmış insanların kendilerini ile görüşünce yaptırmaya karar verdim.
süreç bu şekilde ilerlemişken hala süreçin başındaymışız gibi yorum yapmak havanda su dövmeye benzer.
burada herkesin iyi niyetli oludğundan şüphem yok zaten .
Eğer öyle bir şey düşünsem buraya ya yazmam ya da çok daha farklı konuşurum.

işin ekonomik kısmına gelirsek evet çoğu yerde farklı fiyatlar mevcut herkes kalştenin ne oldupunu biliyor.

ama yine de kendi cebine bütçesine göre hareet ediyor.
üstelik saç ekimine karar vermenin psikolojik bir zamanlaması da var.

bunların hepsini süzgeçten geçirdikten sonra hala daha ekimin öncesi konularla ilgili yorum yapan arakdaşlara diyecek bir şey bulamıyorum.

Bu konularda hala daha öncesi ile ilgili yorumlar yapanları
herhangi bir konuda başlarına bir iş geldiğinde hemen yanlarına gelip ben sana söylemiştim diyen, o an için karşısındakinin morlinini bozmaktan başka bir amacı olmayan, mevcut durumunu düzeltmek ya da sırf moral vermek için bile yalandan da olsa iyi şeyler söylemek istemeyen insanlardan bir farklı olmadığını üşünüyorum.

yazdıklarımdan kimseye şahsi bir kızgınlığım ya da öfkem yoktur. Bu durumdan bir an önce kurtulmak için forumdan ve doktorumdan edindiğim bilgileri uygulamaya çalışıyorum.
Bence kime olursa olsun eleştri  yaparken yapıcı eleştiriler her zaaman olumlu sonuçlara götürür.

son olarak önerdiğin yoruma dikkat edeceğim. Bunun için süreçin tamamlanıp kafamın ve saçlarımın hangi düzeyde olduğunu görmek gerekir.

o yüzden ilk hedefim kafamdaki tüm kabukların dökülmüş olmasını sağlamak sonrasında o bölgelerde saç çıkacak mı onu gözlemlemek ve saç çıkmazsa eğer diğer tarafların o çıkmayan yerleri kapatacak mı onu bekledikten sonra 2. bir düzeltme ekimi için araştırma yapıp hareket etmetir.

saygılarımla

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #148 : 16 Nisan 2020, 16:18:43 »
aynı hatayı bende yaptım geçmişte o yüzden akıllı davranıp deneyimli arkadaşların tavsiyelerini dinlemek gerek yoksa gerçekten bu saç ekimi piyasası çok bozuk .olay sadece enseden alıp tepeye ekmekte bitmiyor bu işi küçümseyen malesef çok kötü durumlara gelebiliyor.
olan olmuş artık bu saatten sonra bekleyip sonrasında gidişata göre ilerde sağlam bir yerde düzeltilebilir diye düşünüyorum.

bende senin gibi düşünüyorum.
ektirdiğim merkezin fotoğraf göstermesi değil. yakından tanıdığım insanları görünce karar verdim.

VE ne zaman kontrol amaçlı gitsem orada ekim yaptıran insanlar var

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 16 Nisan 2020, 16:38:38 »
kardeşim sen sakin ol ve süreci paylaşmayı devam et su anki durumu paylaşırsan iyi olur artık neyin nasıl olduğuna değil bundan sonrasına bakalım.
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2020, 16:44:59 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram