Gönderen Konu: DR. Hüseyin Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020  (Okunma sayısı 68161 defa)

garammasala

• Jr. Member
  • **
Ynt: Dr. Babacan 5000 greft Ekim. 06 Nisan 2020
« Yanıtla #105 : 13 Nisan 2020, 19:16:15 »
Doktorunuz bu bölgelerde saç çıkacağını mı söyledi? Bu sizin elinizde de bir done olur eğer öyleyse, şayet burda yorumlanan gibi nekrozsa ve saç çıkışı olmayacaksa, süreç tamamlandıktan sonra hani çıkacaktı diyebilirsiniz.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #106 : 13 Nisan 2020, 19:26:38 »
Doktorunuz bu bölgelerde saç çıkacağını mı söyledi? Bu sizin elinizde de bir done olur eğer öyleyse, şayet burda yorumlanan gibi nekrozsa ve saç çıkışı olmayacaksa, süreç tamamlandıktan sonra hani çıkacaktı diyebilirsiniz.
12. Günde her şeyin normale döneceğini söyledi .
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

saybek

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 13 Nisan 2020, 19:56:14 »
İnsallah hadi bakalım.
saç ekimim

BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN - 4950 Greft Saç Ekimi-28.03.2020 / 32 Yaş

Propecia ve xpecia
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13280.0

Woper

• Sr. Member
« Yanıtla #108 : 13 Nisan 2020, 21:40:07 »
Geçmiş olsun hocam çok özensiz yapmışlar ekimini inşallah istediğin sonucu alırsın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 14 Nisan 2020, 13:12:12 »
Bugün doktorla görüştüm.
Forumda yazılan her şeyi sordum.
Bana söylediklerini aynen aktarıyorum .

Oluşan siyahlıkların istediğimiz bir şey olmadığını . Oraların yeterince beklenmediğini söyledi .
Nekroz konusunda da oralar nekroz değil. Nekroz ağrı yapar. Doku kaybıdır . Orada herhangi bir kayıp yok dedi

Ne yapacağız diye sorduğumda

Oraların hava almasını ve kan akışını hızlandırmak için delikler açacağım dedi iğneyle ve de yaptı .

Ufak delikler açtı üstünüzü kazıdı.
Bunu evde yapmamız gerektiğini söyledi .

Yıkama konusunda da
Bepantol kremi siyahlıkların üstüne süreceğim 2 saat kadar kalacak .
Arkasından iğne ile doktorun yaptığı gibi yapacağım ve tekrar kremleyin 30 dk sonra yıkama işlemini yap dedi
3 günlük antibiyotik verdi
Cipro sanırım .
Söylediğiniz kremler sordum
Saç çıkışını engeller . Oral olarak devam eseceğiz antibiyotiğe dedi.
Son olarak tekrar benimle görüşürken 12. Günde bu kabuklardan tamamen kurtulmuş olacaksınız dedi.
Ben tedirgin olduğumdan ve Nekroz oluyor sanırım çökmeler var diye sordum.
O zaman da süreç 12. Günde olumlu olacak . Orası yapışarak kabuk bağladı ve beslenmiyor . Delikler ve kazınalar sonucunda beslenecek ve kabuklar kalkacak herhangi bir kaybınız olmayacak
Gönlünü ferah tut dedi.

Orada yıkamdan sonraki fotoyu da ekliyorum 8. Fotoğrafı

bu durumun nekroz olmadığını söyleyen beyfendi doktormudur ? eminmiyiz?

kardeşim ağır nekroz söz konusu ve doktorun lütfen gerekli önlenmleri alsın
Global Moderator

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #110 : 14 Nisan 2020, 13:26:45 »
bu durumun nekroz olmadığını söyleyen beyfendi doktormudur ? eminmiyiz?

kardeşim ağır nekroz söz konusu ve doktorun lütfen gerekli önlenmleri alsın

Aynen doktor kendisi

Bugün değişik bir şey oldu . 9. Gündeyim . İlk günlerde yattım dinlendim.
Yüzümde neredeyse sıfır şişlik oldu ama 9. Günde yüzümde şişlik olmaya başladı .
Bu durum normal midir?
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 14 Nisan 2020, 15:01:31 »
normal değil belki enfeksiyon yayılıyor yüze vurmaya başladı bilinemez burdan bilgi almak yerine sana verdiğim öneriye uymayı deneyip dermatolog tıp doktoruna görünmeyi deneyebilirsin.hayır ben anlamıyorum en kötü biraz yürümüş olur bacakların açılır,en iyi sağlığın tehlikedeyse canını kurtarırsın nesi zor bunun.

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #112 : 14 Nisan 2020, 15:23:08 »
normal değil belki enfeksiyon yayılıyor yüze vurmaya başladı bilinemez burdan bilgi almak yerine sana verdiğim öneriye uymayı deneyip dermatolog tıp doktoruna görünmeyi deneyebilirsin.hayır ben anlamıyorum en kötü biraz yürümüş olur bacakların açılır,en iyi sağlığın tehlikedeyse canını kurtarırsın nesi zor bunun.
Dün doktorun yanındaydım ve bununla alakalı hiçbir şey söylemedi 🙄

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #113 : 14 Nisan 2020, 15:24:14 »
9. Gün yıkama sonrası

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #114 : 14 Nisan 2020, 15:51:36 »
Dr bu narkoz  değilmi  diyor şimdi?

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 14 Nisan 2020, 15:56:33 »
burda nekrozdan kasıt deri ölümü yani saçlı deri üst tabakası ölüyor kardeşim.kısaca bunun adı deri nekrozu ve ilerde o bölgeler bembeyaz yer yer saçsız alanlarla son bulacak.şansın varsa ve saç çıkışı çok olursa biraz o zaman o bölgeler daha az görünür olacaktır .sonrasında belki ikinci bir ekimle o bölgeleri kapatabilirsin.

Oyanbuyan

• Full Member
  • Ektirince Kendime KELdim
« Yanıtla #116 : 14 Nisan 2020, 16:07:11 »
Kral doktor seni rahatlatmak için gaz alma operasyonu yapmış belli ki.Yani şöyle söylim zaten olan olmuş o bölgelerde saç çıkışı olmayacak çünkü kendimden biliyorum bom boş kalıyor öteki çıkan saçlar oraya ne kadar kapatırsa artık.Ben yaşadım bu nekroz olayını ağır bi şekilde ve yaşayan bir çok arkadaş var nekroz sadece oluştuğu bölgeyi değil etrafınıda etkiliyor beni tam 6 ay sonra anlayacaksın boşlukları gördükçe.Dr nin yaptığı işlemi sen evde yapıyorsun ama sikkat et kaş yaparken göz çıkarma enfekte olma oranı yüksek.Bundan sonraki süreçte yapacan tek şey o bölgeleri takmayıp beklemek ve bakımını dikkatli bi şekilde yapmak.İnş ben söylediklerimde yanılırım ve o bölgelerde saç çıkar.Buda benim objektif yorumum.Geçmiş olsun
KeLtoş

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #117 : 14 Nisan 2020, 16:19:15 »
Dr bu narkoz  değilmi  diyor şimdi?

ısrarla değil diyor :(
şuan onun söylediklerini yapmaktan başka çarem yok

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #118 : 14 Nisan 2020, 16:19:50 »
burda nekrozdan kasıt deri ölümü yani saçlı deri üst tabakası ölüyor kardeşim.kısaca bunun adı deri nekrozu ve ilerde o bölgeler bembeyaz yer yer saçsız alanlarla son bulacak.şansın varsa ve saç çıkışı çok olursa biraz o zaman o bölgeler daha az görünür olacaktır .sonrasında belki ikinci bir ekimle o bölgeleri kapatabilirsin.

Ben ısrarla nekroz değil mi dediğimde nekroz ağrısına dayanamazsın diyor

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #119 : 14 Nisan 2020, 16:21:55 »
Kral doktor seni rahatlatmak için gaz alma operasyonu yapmış belli ki.Yani şöyle söylim zaten olan olmuş o bölgelerde saç çıkışı olmayacak çünkü kendimden biliyorum bom boş kalıyor öteki çıkan saçlar oraya ne kadar kapatırsa artık.Ben yaşadım bu nekroz olayını ağır bi şekilde ve yaşayan bir çok arkadaş var nekroz sadece oluştuğu bölgeyi değil etrafınıda etkiliyor beni tam 6 ay sonra anlayacaksın boşlukları gördükçe.Dr nin yaptığı işlemi sen evde yapıyorsun ama sikkat et kaş yaparken göz çıkarma enfekte olma oranı yüksek.Bundan sonraki süreçte yapacan tek şey o bölgeleri takmayıp beklemek ve bakımını dikkatli bi şekilde yapmak.İnş ben söylediklerimde yanılırım ve o bölgelerde saç çıkar.Buda benim objektif yorumum.Geçmiş olsun
orayı takmamak gibi bir durumu olmuyor insanın
ben nekroza odaklanmışken diğer taraflarında kabuk bağlayamadığını düşünüyorum.
süreç benim için çok kötü işliyor farkındayım.

diğer bölgeler en azından sağlıklı mı ?

diğer konu ise dediğin gibi ben kendim yapamayacağımı gelip klinikte siizn yapmanızı istiyorum dedim.
kabul ettiler şimdilik
yarın gidip tekrar konuşacağım.
yapılması gereken ne varsa kendileri yapsınlar artık
ben hiçbir şey yapmayayım

Facebook Twitter Instagram