Gönderen Konu: Ektirsem sizce nasıl olur?? Tavsiyelerinize ihtiyacım var!  (Okunma sayısı 780 defa)

Cn346346

• Yeni üye
  • *
Dökülme ortalama 3-4 senedir var.
Dökülme hızı yavaş.
Önce ön bölge sonra vertex dökülmeye başladı
Hiçbir ilaç vs. Kullanmadım.
Resimler gün ışığında çekildi. 5 gün önce traş olmuştum.
Saça önem veren  her yıkamadan sonra fön çeken biriyim sizce ektirdiğimde daha iyi görüntü olurmu ? Ve klinikten kliğine farkeden şey nedir? Bir tanıdığım var İstanbulda bir Tıp merkezinde ekim yapıyor ona yaptırmayı düşünüyorum bu konuda görüşleriniz neler

Feys

• Full Member
Ynt: Ektirsem sizce nasıl olur?? Tavsiyelerinize ihtiyacım var!
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2020, 16:55:29 »
Yaşın genç daha, dökülmen devam ediyorsa birkaç yıl daha bekle 39 u devir öyle, yok diyorsan güzel bir planlama ile önce 3 bin greft ön tarafa ekim yapabilirsin

Shanewalsh

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2020, 18:11:18 »
Ektireceksen 6 ay Finasteride kullanıp ektir daha sonrasında da dozu düşürerek devam et tabi önce araştır diğer türlü mevcut saçların dökülür ve Ektirdiğin saçlar hiç bir işe yaramaz

Cn346346

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2020, 19:12:29 »
Yaşın genç daha, dökülmen devam ediyorsa birkaç yıl daha bekle 39 u devir öyle, yok diyorsan güzel bir planlama ile önce 3 bin greft ön tarafa ekim yapabilirsin

Sadece ön taraf değil vertex içinde düşünüyorum sonrasında prp ile desteklesem dökülmeyi minumuma indirebilirmiyim acaba

Cn346346

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2020, 19:14:02 »
Ektireceksen 6 ay Finasteride kullanıp ektir daha sonrasında da dozu düşürerek devam et tabi önce araştır diğer türlü mevcut saçların dökülür ve Ektirdiğin saçlar hiç bir işe yaramaz
Hocam biraz araştırmıştım araştırıyorumda o konuda tedirginim. Ektirip prp ile desteklesem yada Sclinic deki işlemlerle nasıl olur

Facebook Twitter Instagram