Gönderen Konu: Sizce ümit varmi  (Okunma sayısı 818 defa)

Sosaaa

• Full Member
Sizce ümit varmi
« : 05 Nisan 2020, 16:13:08 »
Merhabalar arkadaşlar fotolardan gözüktüğü uzere saçlar beni de uzun zamandır terk etti, forumdan çok fazla yararlandim ve artık karar verme aşamasındayim, benim kafamda Ankara dan şahin bey ve İstanbul dan Asuman hanım var, sebepleri geri dönüşümlerin çok iyi olması ve fiyatının da benim bütçeme en yakın olmasi, sizden ricam lütfen yorumlarınızla sürece yardimci olur musunuz örneğin hiç ümit yok ekimi boşver veya aslinda şu hocayida düşün veya da ikisinden şu daha iyi olur gibisinden fikir verirseniz memnun olurum..... anlatim ve yazim bozuklukları icin ozur dilerim birde sakal fotosu da ekledim yardımcı olabilmesi açısından, simdiden teşekkürler

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
Ynt: Sizce ümit varmi
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2020, 16:33:27 »
Bence umit gayet var hocam. Detayli yorumlari daha tecrubeli uyelere birakiyorum.

Sosaaa

• Full Member
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2020, 21:11:12 »
Merhabalar arkadaşlar fotolardan gözüktüğü uzere saçlar beni de uzun zamandır terk etti, forumdan çok fazla yararlandim ve artık karar verme aşamasındayim, benim kafamda Ankara dan şahin bey ve İstanbul dan Asuman hanım var, sebepleri geri dönüşümlerin çok iyi olması ve fiyatının da benim bütçeme en yakın olmasi, sizden ricam lütfen yorumlarınızla sürece yardimci olur musunuz örneğin hiç ümit yok ekimi boşver veya aslinda şu hocayida düşün veya da ikisinden şu daha iyi olur gibisinden fikir verirseniz memnun olurum..... anlatim ve yazim bozuklukları icin ozur dilerim birde sakal fotosu da ekledim yardımcı olabilmesi açısından, simdiden teşekkürler
Bu arada yaşim 36, hintell hocam ve bu işe kafa yoran kıymetli arkadaşlar yorumlarinizi bekliyorum

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2020, 21:34:39 »
Evet ümit var
Seçtiğin yerlerde güzel
Yaşta uygun

Gerisi keyfine kalmış
Ekimle daha bir keyiflenirsin

bassat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2020, 22:33:52 »
Asuman hanım sakaldan ekmiyor diye biliyorum. Şahin bey de en fazla 500 greft alıyor yanlış bilmiyorsam sakaldan. Sakal destekli düşünürseniz esma serkan tetik de inceleyebilirsiniz. Benim de açıklığım sizinkine doğru gidiyor hakkımızda hayırlısı.

Sosaaa

• Full Member
« Yanıtla #5 : 06 Nisan 2020, 00:22:48 »
Ümidimi arttirdiniz butun yorumlar için teşekkür ederim, esma serkan tetik de tercihlerim arasindaydi ama bütçemi aşıyor ve antalya mesafe olarak da dezavantajli benim için

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Nisan 2020, 03:52:44 »
Dostum tam ekimlik bence,  eğer sakalda düşünüyorsan  bütçende kısıtlı anladığım kadarıyla,  Dr. Bilgehan Aydın veya Dr.Kinyas Düşünmez ide bir araştır derim. Bildiğim kadarıyla Kinyas hoca harici bölgelerden alım yapıyor sakal ve göğüs bölgesinden. Esma Serkan çifti tam aradığın yer ama bütçemi aşıyor demişin zazen.

Facebook Twitter Instagram