Gönderen Konu: 20 yaşındayım ne önerirsiniz  (Okunma sayısı 664 defa)

Karaduman

• Yeni üye
  • *
20 yaşındayım ne önerirsiniz
« : 05 Nisan 2020, 11:54:30 »
20 yaşındayım bu zamana kadar saclarimin dokuldugunu gormedim yani yastigimda falan olmadi hic ve hala olmuyor bi banyoda elime gelirse 5 6 tel gelir bide arada elimi sacima attigimda 2 3 tel oda surekli degil

Gecen sene saclarimi 3 e vurmustum bi sıkıntım yoktu ama aradan 7 8 ay gecti ve askere gelmeden once kestigimde manzara cok farkliydi birden seyrelmis aradaki zaman diliminde perma yaptirmistim etkisi olmus olabilir diye dusunuyorum

Alnım kucuklukten beri genis yanlarim geride ama şakaklarda ciddi seyrelme oldu askerdeyim suan sıkıntı streste etki ediyor mu bilmem ama arkadaslar falan baktiginda senin saclar gitmis diyorlar

Bu bolgelerin toparlamasi icin ne yapmami onerirsiniz ufak bi ekimle 3 4 sene idare edicek bi sıklaştırma olur mu saclarım iyi diyebilirsiniz zamani var vs ama bu kadar erken yasta daha sakllarim tam cikmadan saclarin dokulmesi insani kotu etkiliyor bu yasta sekil verememek bile dert oluyor insana hani guzel bi sekil veremedikten sonra yarim yamalak sacin kellikten bi farki yok bana gore

Resimlerde sol tarafi cektim saclar saga yatik oldugu icin sag taraf belli olmuyor sol kadar olmasada hemen hemen sag taraftada ayni seyrelme var

Siz ne onerirsiniz askerlik bittikten sonra bi dermatologa gozukmek istiyorum yapilacak birsey yoksa ufak bi ekimle toparlayabilir miyim saclari erken oldugunun farkindayim ileriye dönük bi planlama yapilabilir mi

Konku

• Jr. Member
  • **
Ynt: 20 yaşındayım ne önerirsiniz
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2020, 12:16:09 »
Yaşın erken beklemeni öneririm bu saça ekim zor. Saçların var finas kullan derdim ama yaşın çok genç kardeşim biraz sabır

Karaduman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2020, 12:45:32 »
Komple gidikte degil gücsüz ince saclar var arada  askerden sonra güzel bi bakımla eski haline getirebilir miyim bu sacları malum askeriyede yemekler hijyen uyku düzeni vs faktörler cok kotu dondukten sonra bi kac takviye alarak ve bakım yaparak zayif saclari guclendirip seyrelmis goruntuyu eski haline getirebilir miyim

Konku

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2020, 14:11:52 »
Minoxidil ve biotin takviyesi yap acilen. B12 eksikse al. Saçın tam finasteridlik fakat yaşın çok genç kardeşim yazık olur hormonlarına.

Facebook Twitter Instagram