Gönderen Konu: Küçükçekmece Civarında Tavsiye Edebileceğiniz Merkezler  (Okunma sayısı 1149 defa)

LacOniC

• Jr. Member
  • **
Beşyol'da Cosmedica varmış sanırım forumda epey bahsi geçiyor. Tek tek tüm merkezlerin adresine bakmam mümkün olmadığı için soruyorum. Tavsiye edebileceğiniz başka merkez var mı acaba bu taraflarda? Başka ilçelerde olur elbet ama yakında iyi bir yer varsa tercihimini ondan yana kullanırım. :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Küçükçekmece Civarında Tavsiye Edebileceğiniz Merkezler
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2020, 11:14:23 »
Beşyol'da Cosmedica varmış sanırım forumda epey bahsi geçiyor. Tek tek tüm merkezlerin adresine bakmam mümkün olmadığı için soruyorum. Tavsiye edebileceğiniz başka merkez var mı acaba bu taraflarda? Başka ilçelerde olur elbet ama yakında iyi bir yer varsa tercihimini ondan yana kullanırım. :)

Sesli güldüm iletinize.. saç ekimi denilen hadise öyle ilçe-mahalle lokasyon seviyesinde tercih yapılabilecek kadar kolay bir operasyon degil. İyisi olsun 1500km git gel.. şehir arayanı duydumda mahalleyi ilk defa görüyorum...

LacOniC

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2020, 16:04:20 »
İletim de sebebini belirtmiştim. İyi bir yer varsa yakında tercih ederim şeklinde. Öylesine bir yer aramıyorum yani. İyi, tavsiye edilen bir yer varsa yakını tercih ederim ortalıkta dolaşmamak için. Ha yoksa başka yerler de olabilir diye ekledim zaten.:)
EKİM SÜRECİM
Serkan AYGIN | 2100 Greft DHI | 20.07.2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15211.0

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2020, 16:08:57 »
uzak yakın farketmez kardeşim insanlar ülke değiştiriyorlar doğru yerde ektirebilmek için mahallende ektirsen ne avantajı olacakki .bence araştırmalarına hız verip yelpazeyi genişletmelisin.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2020, 16:15:33 »
uzak yakın farketmez kardeşim insanlar ülke değiştiriyorlar doğru yerde ektirebilmek için mahallende ektirsen ne avantajı olacakki .bence araştırmalarına hız verip yelpazeyi genişletmelisin.
+1
Sadece bu mesajını okuyarak sizin saç ekimi için en az 6 ay daha bekleyip araştırma yapmanız gerektiği fikrine sahip olabiliriyoruz..

LacOniC

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2020, 16:23:14 »
Forumda ilk günüm. Olsun o kadar. :)
EKİM SÜRECİM

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2020, 17:01:35 »
Forumda ilk günüm. Olsun o kadar. :)

Cosmedica'ya ben gittim. İsmi bu forumda çok duyulmamış.
İstanbul'da 10 tane ekim yeri say, muhtemelen en az biri buradan daha iyi değildir.
Levent Acar'ın namını bilen bilir. Çoğunlukla yurtdışından gelen oluyor. Türkiye'nin en iyi ekimcilerinin alternatifi olabilir.
yeri Florya medical park'ın içinde.
Yurtiçinden gelenlerini genellikle asistanlarına yönlendiriyor-dezavantajı bu. hastane içi bir yer olduğu için geleni geçeni ekmeye çalışıyorlar. ayrıca mikromotor ile alım yapılıyor.
whatsapptan görüşüp sadece Levent acar ile görüşmek istediğinizi belirtip kabul edilirse ücretsiz ön muayene olabilirsiniz! Aksi taktirde asistanları ile görüşmenizi önermem.

LacOniC

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 05 Nisan 2020, 17:09:28 »
Cosmedica'ya ben gittim. İsmi bu forumda çok duyulmamış.
İstanbul'da 10 tane ekim yeri say, muhtemelen en az biri buradan daha iyi değildir.
Levent Acar'ın namını bilen bilir. Çoğunlukla yurtdışından gelen oluyor. Türkiye'nin en iyi ekimcilerinin alternatifi olabilir.
yeri Florya medical park'ın içinde.
Yurtiçinden gelenlerini genellikle asistanlarına yönlendiriyor-dezavantajı bu. hastane içi bir yer olduğu için geleni geçeni ekmeye çalışıyorlar. ayrıca mikromotor ile alım yapılıyor.
whatsapptan görüşüp sadece Levent acar ile görüşmek istediğinizi belirtip kabul edilirse ücretsiz ön muayene olabilirsiniz! Aksi taktirde asistanları ile görüşmenizi önermem.

WhatsApp'dan iletişime geçtim. Levent Bey supervisor olarak bulunuyormuş sadece bundan bahsediyorsunuz sanırım:

Alıntı
- Islem esnasin da 1 PRP islemi gerceklestiriyoruz
- Kullanmaniz gereken 1 haftalik ilac ve yikama setiniz paketinize dahil
- Islem oncesi hepatit b ve c ayni zaman da hiv testi yapiyoruz pozitif olma durumun da isleme alamiyoruz

Dr Levent Bey supervisor olarak islemde bulunuyor

Bu arada 2000 greft tahmininde bulunup 7000 TL fiyat verdiler.
EKİM SÜRECİM

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 05 Nisan 2020, 17:37:22 »
WhatsApp'dan iletişime geçtim. Levent Bey supervisor olarak bulunuyormuş sadece bundan bahsediyorsunuz sanırım:

Bu arada 2000 greft tahmininde bulunup 7000 TL fiyat verdiler.

Levent Acar alım yapıyor ama yurtdışından gelenlere

alımı yapmayacaksa pek bir esprisi yok.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Nisan 2020, 18:18:07 »

İnşallah sana en yakın adreste bulursun.
Araştırmaya devam et

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Nisan 2020, 20:38:43 »
Benim ilk ekimi yapan kasap İstanbulda 2 binin üzerinde ekim merkezi var demişti, öyleyse bu arkadaşın da yakınında araması normal ( Inşallah böyle bir kasapa aldanmaz).

Dostum bunun şakası yok, iyi araştır. Yakınında bildiğiniz iyi bir yer varmı diye sormuşsun anlıyoruz. Yinede en iyisine git iyisini bul. İnsan içinde ekimden sonra en fazla 3 saat dolaşırsın farketmez artık bu normal bişey çoğu insan dönüp bakmıyor bile. İstanbulda özellikle kafası sargılı insan her yerde görürsün. Bu kadarına katlan artık. Hata yapma ama yakında olsun diye.

Facebook Twitter Instagram