Gönderen Konu: Ekim için uygun mudur?  (Okunma sayısı 2810 defa)

YunuSedaT

• Hero Member
Ynt: Ekim için uygun mudur?
« Yanıtla #16 : 09 Nisan 2020, 12:26:59 »
Kesinlikle inanma saç ekiminden sonra saçlar kalınlaşmıyor aksine benim donör den alınan saçlar baya kalın tepeler önler biraz ince zamanla ekilen kalın saçlar formuna kavuşup inceliyor diyebilirim kardeşim forumda kal 5-6  ay araştır bilgi edin aklına geleni sor araştır acele etme sakın

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 09 Nisan 2020, 13:20:52 »
Kesinlikle inanma saç ekiminden sonra saçlar kalınlaşmıyor aksine benim donör den alınan saçlar baya kalın tepeler önler biraz ince zamanla ekilen kalın saçlar formuna kavuşup inceliyor diyebilirim kardeşim forumda kal 5-6  ay araştır bilgi edin aklına geleni sor araştır acele etme sakın
+10

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 11 Nisan 2020, 05:01:55 »
Selamlar

Kaç yıldır binlerce ekim inceleyip yönlendirdim

Hala şu ekimcilerin saçma sapan konuşmalarına anlam veremiyorum

Mega seans yaparmış :) mega seans nedir abi

Neyse kardeşim donör güçlü değil
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2020, 14:10:54 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

bk86

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 12 Nisan 2020, 01:12:00 »
Teşekkürler arkadaşlar. Biraz daha beklemede kalacam. Malum zor günler geçiriyoruz. Benim sorunum da büyük bi sorun değil bu covid 19 un yanında. Tüm dünyamıza mutlu sağlıklı günler diliyorum

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 12 Nisan 2020, 01:26:54 »
Donör seyrek. Bu işe girme hocam

bk86

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 13 Ağustos 2020, 01:46:41 »
Arkadaşlar 1 yıla yakın araştırmalarım sonucu ekim işinden vazgeçtim. Orhan turnalı hoca ve Serdar gökrem hoca ekim olur dedi ama en son Şahin çelik hocayla yüzyüze görüştüm ve bu donör hayal kırıklığı olur dedi. Ben de ikna oldum açıkçası. Yüzlerce ekim yapmış diğerlerine göre çok tecrübeli Şahin beyin durumu açıklaması daha ikna edici oldu. Yani ekim macerasına hiç bulaşmıyım dedim. Gördüğüm kadarıyla hiç kolay da bişey değil. Neyse hayırlısı. ‘Kafayı kafaya takmayacaz artık’ Benim durumumdaki arkadaşlara da önerim bence Şahin beye bi donörlerini göstersinler. Donör çok önemliymiş. Boşuna çile çekmezler. Forum çok yol gösterici oldu bu sürede. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bu arada son fotoları atayım

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #22 : 13 Ağustos 2020, 01:52:22 »
Hocam siz tedaviye başlayın salvador diye bir arkadaşın burada konusu var tedavi için biraz saçlargüçlenir https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15400.0

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 13 Ağustos 2020, 20:32:50 »
Hocam siz tedaviye başlayın salvador diye bir arkadaşın burada konusu var tedavi için biraz saçlargüçlenir https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15400.0

Hangi saçlar güçlenir ? Bu tip dokulmelere bos yere ilaç kullanilmamasi lazım bence hem boş yere yan etki hem tamamen boşa zaman kaybı olur.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #24 : 14 Ağustos 2020, 03:12:59 »
Hangi saçlar güçlenir ? Bu tip dokulmelere bos yere ilaç kullanilmamasi lazım bence hem boş yere yan etki hem tamamen boşa zaman kaybı olur.
bence bu arkadaşın saçları yeteri kadar beslenmemeden bu durumda dışardan takviye almasını söylediğim şey şu tahlillere bakmasını sonra ona göre bir tedavi şekli

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #25 : 14 Ağustos 2020, 13:07:03 »
 Güzel  kardeşim   saç  ekim uygun  değilsin    alan geniş  döner  Bölgesi  zayıf ince   boşlukluklar var    pirinç  giderken  evdeki bulgurdan olma .

Abcd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 14 Ağustos 2020, 13:46:25 »
Hic bulasma hocam saclari kazit sakallari uzat yakisir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 14 Ağustos 2020, 14:11:47 »
saç ekımıne uygun değilsin dostum zaten uygun dıyenler ne mantıkla demıs onuda anlamadım bu kafaya ancak donör ve vakıt harcarsın
Global Moderator

bk86

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 15 Ağustos 2020, 01:02:53 »
Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için. Ben de 2 numaraya vurdum saçı zaten. Sakal filan idare ederim. Son hali bu. Böyle daha iyi sanki😊

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #29 : 15 Ağustos 2020, 01:21:43 »
Ense  çok uzun biraz daha kısalt

Facebook Twitter Instagram