Gönderen Konu: Sıklaştırma Ekimi Mümkün mü? Dökülme Tipim|| NW Kaçıncı Seviyeyim?  (Okunma sayısı 4171 defa)

Kenanko25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ne kadar tepki o kadar etki, bende bu ilacın etkisi var ise kesinlikle bir yan etkisi olduğu görüşündeyim, belki kısa vadede kendini belli etmiyor bu etkiler fakat ilerleyen zamanda kendini göstericektir. Polyanacı düşünmeye gerek yok.

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
Böyle bi mantık olabilir mi ya %98 o zaman boşu boşuna kullanıyor veya oranlar yadsıtılandan çok daha farklı  neyse konu çok dağıldı finasterid başlığına döndü son olarak benim diğer sitelerden de okuyup yorumladığım özet şu katiliyormusunuz finasterid Dht hormonu vücudunda ortalamanın üstündeki kişilerde güzel etki yapıyor sacları baya destekliyor dht yı düşürüyor ama hala vücudda diğer işlevler için yeterli dht olduğu için yan etki az oluyor  belki hissedilmeyecek seviye de 2. Tip kullanıcı vucuddaki dht hormonu zaten ortalama hatta bazılarında alt eşiğe yakın olanlar gördüm ona rağmen erkek tipi kellik var dht miktarı çok değil fakat dhtye duyarlılığı çok fazla en kötü genetik kellik tipi bu adam anti androjen kullandı mı başlıyor sıkıntılar var olan az veya normal dht aşırı derecede düşüyor dht nın sağladığı sperm kalitesi yoğunluğu, ereksiyon,libido  vs sorunları patlak veriyor.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler hocam yorumların için saçı kazıma sebebim hani ergence gelebilir belki şimdiye kadar hiç yaşamadım bu hissi ilk kez yaşıyorum yaş 26, fakat kendimi çok çirkin hissediyorum saç yüzünden, sorunu ortadan kaldıramıyorum en azından kendimce sorunu görmeyi ortadan kaldırma amaçlı artık en büyük dostlarım yazın şapka kışın bere olacak gibi şu salgın muhabbetini sağ salim atlatırsak ikisiylede iletişime geçeceğim keşke canlı gitsek de görseler fotoğraf yerine bi uzmanın görüşüne ihtiyacım var

Kesinlikle görüşlerini al çoğu doktorun bence morelini bozma saçların gayet iyi stres yaparsan işte ozaman kötü.Bu arada 2.resimdeki kişi finasterid ve rogain ikilisini kullanarak  bu hale gelmiş : )bir kaçı öyle sanırsam.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kendin cevabini vermissin zaten hocam.
Kafandaki saclar nasil dokuluyor saniyorsun.
Zayifliyor tuy gibi oluyor ve sonunda artik hic oluyor. Bu finas kardesimiz de bu kivama gelmis ama hala hayat belirtisi gosteren tuyleri eski haline getiriyor. Aslinda getirmiyor da yardimci oluyor.
Yani sac cikarmiyor. Yoktan sac var eden bir bilimsel calisma yok suan dunya uzerinde.

Aydınlatıcı Engin bilgilendirmen için teşekkürler . Sayende forum olarak aydınlandık. Bu denli önemli ve kimsenin bilmediği detaylar sayesinde dht nin ve finasteridein ne olduğunu öğrendim. Teşekkürler

Siddhartha

• Hero Member
Aydınlatıcı Engin bilgilendirmen için teşekkürler . Sayende forum olarak aydınlandık. Bu denli önemli ve kimsenin bilmediği detaylar sayesinde dht nin ve finasteridein ne olduğunu öğrendim. Teşekkürler

Bilmedigin zaten kesin.
Nasil sac cikariyor? Yan etki yoksa etkisi de yoktur demenden ne kadar bilgi sahibi oldugun belli.
Seni ben aydinlatamam kusura bakma, seni hicbir bilim insani bile aydinlatamaz.
Iki ekim yapmistirmis, 19 ay finas kullanmis, yillardir bu forumda 5000 kusur bilmen be comment yapmis birnin bile bu kadar cahil olmasinin bir caresi yok.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bilmedigin zaten kesin.
Nasil sac cikariyor? Yan etki yoksa etkisi de yoktur demenden ne kadar bilgi sahibi oldugun belli.
Seni ben aydinlatamam kusura bakma, seni hicbir bilim insani bile aydinlatamaz.
Iki ekim yapmistirmis, 19 ay finas kullanmis, yillardir bu forumda 5000 kusur bilmen be comment yapmis birnin bile bu kadar cahil olmasinin bir caresi yok.

Önce tecrübe et... sonra özelden mesaj atarsın bana “sevgili sloocer , kusura bakma ukalalık yaptım.. cahilliğime ver zaman hersyi öğretyormus , dediklerin çıktı , başa döndük dediğine geldik “ diye..
Bu mesajımda tecrübe ile sabittir. Posta kurumda 100 den fazla bu şekilde mesaj var.
“Cahille sohbet zordur bilene, çünkü cahil söyler ne gelirse diline” demiş nede güzel söylemiş...

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Böyle bi mantık olabilir mi ya %98 o zaman boşu boşuna kullanıyor veya oranlar yadsıtılandan çok daha farklı  neyse konu çok dağıldı finasterid başlığına döndü son olarak benim diğer sitelerden de okuyup yorumladığım özet şu katiliyormusunuz finasterid Dht hormonu vücudunda ortalamanın üstündeki kişilerde güzel etki yapıyor sacları baya destekliyor dht yı düşürüyor ama hala vücudda diğer işlevler için yeterli dht olduğu için yan etki az oluyor  belki hissedilmeyecek seviye de 2. Tip kullanıcı vucuddaki dht hormonu zaten ortalama hatta bazılarında alt eşiğe yakın olanlar gördüm ona rağmen erkek tipi kellik var dht miktarı çok değil fakat dhtye duyarlılığı çok fazla en kötü genetik kellik tipi bu adam anti androjen kullandı mı başlıyor sıkıntılar var olan az veya normal dht aşırı derecede düşüyor dht nın sağladığı sperm kalitesi yoğunluğu, ereksiyon,libido  vs sorunları patlak veriyor.

Olay senin dht nin fazla olması degil kardesim , saç kökündeki reseptörerin dht duyarlılığının fazlalığı.. senin dediğin gibi olsam dht fazla olanlar İçin güzel bir çözüm olurdu...

Siddhartha

• Hero Member
Önce tecrübe et... sonra özelden mesaj atarsın bana “sevgili sloocer , kusura bakma ukalalık yaptım.. cahilliğime ver zaman hersyi öğretyormus , dediklerin çıktı , başa döndük dediğine geldik “ diye..
Bu mesajımda tecrübe ile sabittir. Posta kurumda 100 den fazla bu şekilde mesaj var.
“Cahille sohbet zordur bilene, çünkü cahil söyler ne gelirse diline” demiş nede güzel söylemiş...
[/quote

Kesinlikle son cumlene 100% katiliyorum.
Onceki yazdiklarinin hicbirine katilmadigim gibi coguna muhalifim.

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
[/quote

Kesinlikle son cumlene 100% katiliyorum.
Onceki yazdiklarinin hicbirine katilmadigim gibi coguna muhalifim.

dostum, kendi konunda 80.günde patladı mı ekim diye sormuşsun.
bu yazdığından sonra, saç ekimi ve finasteride hakkında pek bilgin olmadığı anlaşılıyor.

akademik yayın, bilimsel veri v.b şeyler kişinin kendi yaşadığı tecrübeleri değiştirmez. 40lı yaşlarda
olduğunu tahmin ederek, tecrübenin yazılı şeylerden üstün olduğunu bilirsin.

bu foruma 4000 den fazla ileti yazmış, eminim bir o kadarda ekilen kafa görmüş sloocer a
muhalif olmak değilde, ondan bir şeyler öğrenmek daha mantıklı olacaktır.

Siddhartha

• Hero Member
dostum, kendi konunda 80.günde patladı mı ekim diye sormuşsun.
bu yazdığından sonra, saç ekimi ve finasteride hakkında pek bilgin olmadığı anlaşılıyor.

akademik yayın, bilimsel veri v.b şeyler kişinin kendi yaşadığı tecrübeleri değiştirmez. 40lı yaşlarda
olduğunu tahmin ederek, tecrübenin yazılı şeylerden üstün olduğunu bilirsin.

bu foruma 4000 den fazla ileti yazmış, eminim bir o kadarda ekilen kafa görmüş sloocer a
muhalif olmak değilde, ondan bir şeyler öğrenmek daha mantıklı olacaktır.

Benim 80. gunde ekim patladi mi dememden sac ekimi ve finas hakkinda hicbir bilgim olmadigina kanaat getiriyorsun da adamin yan etki yoksa etki de yoktur demesi ya da finas sac cikartiyor demesi sana dogru geliyorsa sana da diyecek sozum yoktur dostum.
Ustune zaten akademik yayin, bilimsel veri senin icin birbaskasinin tecrubesinden daha onemsiz ise sana bol sans diliyorum zira ihtiyacin olacaktir.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
 Bir fikir ayrılığına ramen karşındakine saygı duyabiliyorsan, insan olmuşsun demektir

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim 80. gunde ekim patladi mi dememden sac ekimi ve finas hakkinda hicbir bilgim olmadigina kanaat getiriyorsun da adamin yan etki yoksa etki de yoktur demesi ya da finas sac cikartiyor demesi sana dogru geliyorsa sana da diyecek sozum yoktur dostum.
Ustune zaten akademik yayin, bilimsel veri senin icin birbaskasinin tecrubesinden daha onemsiz ise sana bol sans diliyorum zira ihtiyacin olacaktir.
Biraz takip etseniz, okuduğunuz akademik yayın veya bilimsel verilerin yıllar içinde başka bir akademik yayın veya bilimsel veri
tarafından çürütüldüğünü görecektiniz. oysa kediler her zaman dört ayak üstüne düşer, tecrübe ile sabittir.

finasteride olayına gelince, ilacın çalışma prensibine göre yan etkisi olmaması imkansız zaten. biraz akıl yürütme yeteneği ile çözülebilir.
ilaç dht hormonunu baskılıyor, dht hormonunun insanda ne işe yaradığı belli. görevini yapıp baskılamazsa ilaç işe yaramaz.
ama hormonu çalıştırmazsa, zaten homo değilsen dht eksikliğini hissedeceksindir. bu da yan etki demektir.

saç çıkarma etkisine gelince . ilaç, kafa derisi üzerinde görünmeyen ama ölmemiş kökü veya ayva tüyü dediğimiz tüyleri canlandırırsa buna saç çıkarma denir. fakat yeterince incelmiş saçı kalınlaştırır ve hayata döndürürse buna kalınlaştırma denir.Kimse olmayan saç folikülü yaratıyor dememiş zaten.

selam ve dua ile.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Biraz takip etseniz, okuduğunuz akademik yayın veya bilimsel verilerin yıllar içinde başka bir akademik yayın veya bilimsel veri
tarafından çürütüldüğünü görecektiniz. oysa kediler her zaman dört ayak üstüne düşer, tecrübe ile sabittir.

finasteride olayına gelince, ilacın çalışma prensibine göre yan etkisi olmaması imkansız zaten. biraz akıl yürütme yeteneği ile çözülebilir.
ilaç dht hormonunu baskılıyor, dht hormonunun insanda ne işe yaradığı belli. görevini yapıp baskılamazsa ilaç işe yaramaz.
ama hormonu çalıştırmazsa, zaten homo değilsen dht eksikliğini hissedeceksindir. bu da yan etki demektir.

saç çıkarma etkisine gelince . ilaç, kafa derisi üzerinde görünmeyen ama ölmemiş kökü veya ayva tüyü dediğimiz tüyleri canlandırırsa buna saç çıkarma denir. fakat yeterince incelmiş saçı kalınlaştırır ve hayata döndürürse buna kalınlaştırma denir.Kimse olmayan saç folikülü yaratıyor dememiş zaten.

selam ve dua ile.

Kimse saç folikülü yaratmıyor dediğin anda
BEŞİKTAŞ917 kardeşimizin dediğine katılıyoruz demektir.  Sadece hafif ve seyrek bir yanlış anlaşılma var aranızda.

Bir çocuk ile bir yetişkine aynı sertlikte ve büyüklükte bir şaplak atılırsa çocuğun canı daha çok yanar ve yan etkisini daha fazla görür. Ancak yetişkin kişi umursamaz bile bu şaplağı

O yüzden bu ilacı ileri yaş için tavsiye etmek doğru olur. Küçük yaşlarda etkisini görmesede yan etkisini görme olasılığı yüksektir, büyük yaşlarda ise etkisini görsede yan etkisini görmeyebilir.

Facebook Twitter Instagram