Gönderen Konu: Saç ektirdim / 2700 Greft FUE  (Okunma sayısı 1328 defa)

AliKaya

• Yeni üye
  • *
Saç ektirdim / 2700 Greft FUE
« : 03 Nisan 2020, 12:04:00 »
Merhaba arkadaşlar, saç ektirdim ve resimleri ve tecrübemi sizinle paylaşmak istedim. Uzun bir süre araştırdıktan sonra (nerdeyse 1 yıl) instagrram, blog ve forum olarak her çeşit alanlara baktıktan sonra saçımı Hair Expertte ektirmeye karar verdim. Süreç tam beklediğim gibi geçti burdan öncelikle doktor Ersun hocama ilgisi için teşekkür etmek istiyorum. Saçlarım yaklaşık 3 ay sonra tüyler halinde çıkmaya başladı ve 6 ay sonra görünür bir değişim oldu. 1 yıl sonra da (resimlerden bakabilirsiniz) sonuç bu. Sürecin en büyük sıkıntısı benim için uyku oldu, özel bir yastık veridli ve 5 gün boyunca bununla uyumam söyledi greftlere zarar vermemek için, onun haricinde bir sorun olmadı. Alım bölgemin iyi olduğunu söylediler ki sonuca bu da yansınıdığını düşünüyorum. Resimlere baktıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler

KaiserSS

• Hero Member
Ynt: Saç ektirdim / 2700 Greft FUE
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2020, 12:22:59 »
Dün 2500 demişsin bugün 2700 her gün artacak sanırım🤣🤣 Yav böyle reklammı olur bari dengeli sıyıraydın
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2020, 12:29:36 »
Dün 2500 demişsin bugün 2700 her gün artacak sanırım🤣🤣 Yav böyle reklammı olur bari dengeli sıyıraydın

Dünkü arkadaş farklı bu farklı kişi.  Ama paylaşım yapan hep ali kaya 🤣🤣 . Arkadaşın kişilik bozukluğu var sanırm. Kim olduğunu bilmiyor

ozkaninho

• Full Member
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2020, 13:09:00 »
Merhaba arkadaşlar, saç ektirdim ve resimleri ve tecrübemi sizinle paylaşmak istedim. Uzun bir süre araştırdıktan sonra (nerdeyse 1 yıl) instagrram, blog ve forum olarak her çeşit alanlara baktıktan sonra saçımı Hair Expertte ektirmeye karar verdim. Süreç tam beklediğim gibi geçti burdan öncelikle doktor Ersun hocama ilgisi için teşekkür etmek istiyorum. Saçlarım yaklaşık 3 ay sonra tüyler halinde çıkmaya başladı ve 6 ay sonra görünür bir değişim oldu. 1 yıl sonra da (resimlerden bakabilirsiniz) sonuç bu. Sürecin en büyük sıkıntısı benim için uyku oldu, özel bir yastık veridli ve 5 gün boyunca bununla uyumam söyledi greftlere zarar vermemek için, onun haricinde bir sorun olmadı. Alım bölgemin iyi olduğunu söylediler ki sonuca bu da yansınıdığını düşünüyorum. Resimlere baktıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler
bi arkadaşım buraya ektirdi hiç iyi olmadı dikkat edin iyi araştırın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2020, 14:21:20 »
Konu reklam  yazık bu kadar acizlikte pes
Global Moderator

ozkaninho

• Full Member
« Yanıtla #5 : 03 Nisan 2020, 14:37:04 »
hocam size kişisel bir ileti gönderdim fakat benim giden kutusunda gözükmüyor geldi mi acaba finasteride İle ilgili bi kaç sorum oldu

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2020, 14:38:15 »

Yurt dışı hastaları gelemediği için  istanbul firmaları türk hastalara ulaşmak istiyor.  Reklam parası vermeden en iyi yer tabiki forum sitesi.
    Ama yanlış siteye girdiniz. 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2020, 14:55:35 »
hocam size kişisel bir ileti gönderdim fakat benim giden kutusunda gözükmüyor geldi mi acaba finasteride İle ilgili bi kaç sorum oldu

Giden kutusuna kayıt aldırmıyoruz cevaplıycam.
Global Moderator

ozkaninho

• Full Member
« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2020, 15:00:34 »
Giden kutusuna kayıt aldırmıyoruz cevaplıycam.
çok teşekkür ederim 🙏🏻

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #9 : 03 Nisan 2020, 15:43:09 »
Bunlar  bir reklam yapmayı  beceremiyor nasıl saç ekim yapacaklar   uzak durmamiz  gereken bir yeri daha   öğrendik  ☺ 

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Nisan 2020, 16:52:47 »
Bunlar  bir reklam yapmayı  beceremiyor nasıl saç ekim yapacaklar   uzak durmamiz  gereken bir yeri daha   öğrendik  ☺
Reklamin iyisi kotusu olmaz:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #11 : 03 Nisan 2020, 17:57:24 »
Böyle  ucuz numaraları  yemez  bu forumda  olan arkadaşlar .  Başka  yöntem  düşünün    😁

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 03 Nisan 2020, 19:43:30 »
Çok kalitesiz reklam çalışmaları gördük forum olarak ama bu kadarını ilk defa görüyoruz.. aynı hesap aynı isim farklı kişiler:)
Bu konuda 1.lik kupasını size veriyoruz.. tebrikler

Facebook Twitter Instagram