Gönderen Konu: ASMED [11-12 Mart 2020] Dilek Çakır - 5049 Greft  (Okunma sayısı 36919 defa)

Cassowary

• Sr. Member
Abicim ekiminiz hayırlı olsun galiba farkında olmadan konuyu dağıtmış hissettim kendimi bunun için affola.Bunun için yazdım.Normalde ekim süreçlerinde teknik yönünden asla yorum yapmıyorum,çünkü bu konuda yorum yapacak kişilerin bu süreçte bedel ödeyen tecrübeli üyelerin yapmasını daha uygun gördüğümden ötürüdür.İyi dileklerimle ve bu süreçte size bol sabırlar.
Sizler paylaşımlarınızı yapmaya devam ediniz,tecrübeli forum üyeleri size yardımcı olacaklardır.

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abicim ekiminiz hayırlı olsun galiba farkında olmadan konuyu dağıtmış hissettim kendimi bunun için affola.Bunun için yazdım.Normalde ekim süreçlerinde teknik yönünden asla yorum yapmıyorum,çünkü bu konuda yorum yapacak kişilerin bu süreçte bedel ödeyen tecrübeli üyelerin yapmasını daha uygun gördüğümden ötürüdür.İyi dileklerimle ve bu süreçte size bol sabırlar.
Sizler paylaşımlarınızı yapmaya devam ediniz,tecrübeli forum üyeleri size yardımcı olacaklardır.

Estağfurullah, öyle ya da böyle ekim ile alakalı yazdıklarınız.. sorun yok.  8)

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet bugün ekimin üzerinden tam 1 ay geçti. Bu süreçte şükürler olsun herhangi bir sorun yaşamadım. Günde 1 tablet 5000’lik Solgar Biotin kullanıyorum. Bir ara donör bölgem aşırı kepeklendi (bende seboreik dermatit olduğu için) ama kendi şampuanımı kullanınca epey düzeldi. Bu süreçte dökülmenin başladığını düşünüyorum çünkü banyo yaparken epey saç görüyorum. Sizlerin de 1 aylık durum ile alakalı yorumunu merak ediyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hala şok çitti anlamda vurmamış umarım böyle devam eder süreç çok sağlıklı saç yönleri harika
Global Moderator

hyperKel

• Hero Member
harika bir görüntü var umarım böyle devam eder.

Cihandoğan

• Hero Member
Şok umarım bundan sonra olmaz harika bir ekim maşallah

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yorumlarınız için teşekkürler.. umarım süreç sorunsuz ve sağlıklı şekilde devam eder. Bu arada ilk 10 günden sonra saçlarımı hergün yıkama gibi birşeye devam etmedim, bunda bir sorun olmaz herhalde.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Yorumlarınız için teşekkürler.. umarım süreç sorunsuz ve sağlıklı şekilde devam eder. Bu arada ilk 10 günden sonra saçlarımı hergün yıkama gibi birşeye devam etmedim, bunda bir sorun olmaz herhalde.

Artık istediğin gibi yıkarsın hocam 2 3 günde 1 farketmez sana bağlı
Global Moderator

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Artık istediğin gibi yıkarsın hocam 2 3 günde 1 farketmez sana bağlı

Tamamdır, sağol

Blowteam

• Full Member
Ekiminiz öncelille hayırlı olsun.Umarım sizde emeğinizin karşılığını alırsınız.özellikle ön çizgi cok doğal görünüyor. Maşallah.
Sormak istediğim bir kaç soru var müsaadenizle üstadım..
Ekimden önce ilaç vb gibi ek destek takviye aldınız mı yada asmed önerdi mi sonuçta randevu tarihi ve ekim tarihleri arasında süre mevcut.
Bir diğer sorumda alp bey dilek hanım operasyon sürecinde devamlı kontrol mekanizmasını sağlıyor mu yoksa kanal açma islemindem sonra tüm kontrol ekibemi bırakıyor.
Ayrıca kısmet olursa 1 ay sonra bende ektiricem.düşünceleriniz bu yüzden çok önemli.Sağlıcakla.

Siddhartha

• Hero Member
Soktan kurtulan bayagi olacak gibi duruyor cok dogal birnon cizgi harika gorunuyor
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz öncelille hayırlı olsun.Umarım sizde emeğinizin karşılığını alırsınız.özellikle ön çizgi cok doğal görünüyor. Maşallah.
Sormak istediğim bir kaç soru var müsaadenizle üstadım..
Ekimden önce ilaç vb gibi ek destek takviye aldınız mı yada asmed önerdi mi sonuçta randevu tarihi ve ekim tarihleri arasında süre mevcut.
Bir diğer sorumda alp bey dilek hanım operasyon sürecinde devamlı kontrol mekanizmasını sağlıyor mu yoksa kanal açma islemindem sonra tüm kontrol ekibemi bırakıyor.
Ayrıca kısmet olursa 1 ay sonra bende ektiricem.düşünceleriniz bu yüzden çok önemli.Sağlıcakla.

Teşekkür ederim..
Evet Asmed finasteride kullanmamı tavsiye etti ama ben daha ilk mailimde finasteride kullanmayacağımı belirttim, herhangi bir ısrarları olmadı. Hatta operasyon öncesi ön çizgi belirlenirken Alp bey tekrar sordu. Ben çok kararlı şekilde söyleyince “hiç ısrar etmiyorum o zaman madem bu kadar kararlısın” dedi. Şuan sadece Solgar Biotin 5000 kullanıyorum.

İkinci soruya gelirsek; bunu soran olmasaydı giç söylemeyecektim ama madem soruldu; ben Alp hocayı bir saç çizgisini belirlerken, bir de taburcu olduğum gün gördüm. Benim uyuduğum bir zamanda ameliyathaneye geldiyse bilemem (ilk gün epey uyudum ama 2. gün hiç uyumadım) ancak operasyon sıradında Alp hocanın hiçbir müdahalesi olmadı. Kanalları Dilek hanım açtı, aşağı yukarı saat başı gelip ekibi kontrol ediyordu. Ön çizgi ekimini Dilek hanım yaptı onu net hatırlıyorum. Ama işin süre olarak %90’ını ekip hallediyor ki işlerinde çok ciddi ve konsantreler.

Yukarıda anlattığım şeyler benim için bir problem teşkil etmiyor açıkçası. Çünkü ben Dilek hanıma da çok güveniyorum.

Asmed’in ekibinin profesyonelliği mi, kullandıkları alet ve teknikler mi toksa hepsi mi bilmiyorum ama gerek donör bölgem gerekse de ekim bölgem aşırı hızlı iyileşti. Ekimden 1 hafta sonra donörden saç alındığı anlaşılmayacak şekildeydi. Kızarıklık çok çok azdı, iz ve seyreklik hiç yoktu. Şuan zaten kızarıklık da yok.

Ben Asmed’den çok memnun kaldım, herşeyiyle çok ciddi, hijyenik, planlı programlı biryer. Gerçekten bu işte top class olduğu belli.

Şimdiden ekiminiz hayırlı olsun, gönül rahatlığıyla ektirebilirsiniz.

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Soktan kurtulan bayagi olacak gibi duruyor cok dogal birnon cizgi harika gorunuyor

Teşekkür ederim. Yazan herkes ön çizgiyi çok beğendi, bu da beni sevindiriyor.

5 gün sonra 2. ay dolmuş olacak o zaman fotoğraf çekip koyacağım buraya ama şunu söyleyeyim, şok az vurdu. Şuan mesela banyoda hiç dökülen saç görmüyorum ve kafamda baya bi saç var.. Tabi ilk ekildiği zamana göre seyreldi ama dediğim gibi şok teğet geçti ufak bi öpücük aldı :) ama bu saatten sonra şok dökülme olursa bilemem o da kısmet :)

Sephiel

• Sr. Member
Evet bugün ekimin üzerinden tam 1 ay geçti. Bu süreçte şükürler olsun herhangi bir sorun yaşamadım. Günde 1 tablet 5000’lik Solgar Biotin kullanıyorum. Bir ara donör bölgem aşırı kepeklendi (bende seboreik dermatit olduğu için) ama kendi şampuanımı kullanınca epey düzeldi. Bu süreçte dökülmenin başladığını düşünüyorum çünkü banyo yaparken epey saç görüyorum. Sizlerin de 1 aylık durum ile alakalı yorumunu merak ediyorum.

Ekiminiz hayırlı olsun. Umarım sürecin işleyişinin güzelliği sonuca da yansır. Ben de 20 li yaşlardan beri seboreik dermatit belasıyla boğuşuyorum. Saç ekiminden sonraki süreçte de 1 numaralı düşmanım bu olacak. Bu hastalığınız varken saç ekimi yaptırmış bir kişi olarak yöntemleriniz bana faydalı olabilir. Tekrardan hayırlı olsun bence sonuç çok güzel olacak!
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun. Umarım sürecin işleyişinin güzelliği sonuca da yansır. Ben de 20 li yaşlardan beri seboreik dermatit belasıyla boğuşuyorum. Saç ekiminden sonraki süreçte de 1 numaralı düşmanım bu olacak. Bu hastalığınız varken saç ekimi yaptırmış bir kişi olarak yöntemleriniz bana faydalı olabilir. Tekrardan hayırlı olsun bence sonuç çok güzel olacak!
Bana ilk teşhis konduğunda 8. sınıftaydım. Yani 14-15 yaşımda olmalıyım. Şuan 38 yaşındayım, 24-25 senedir bu bela bende. Neyse Allah başka dert vermesin diyelim. Saçımda her zaman çıkmıyor benim, genelde alın ve burın kenarlarımda var. Saçım için de Davines Purifying Shampoo ve Davines Purifying Gel kullanıyorum. Epey başarılı ürünler. Tavsiye ederim.

Facebook Twitter Instagram