Gönderen Konu: ASMED [11-12 Mart 2020] Dilek Çakır - 5049 Greft  (Okunma sayısı 36924 defa)

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çizgi dizaynına bende bayıldım hem estetik hemde greft tasarrufu için uygun bir çizgi olmuş.
Böyle büyük bir açıklığa asmedde ekim yapıldığını bilmiyordum genelde daha küçük alanlara yapılan ekimlerle biliyorduk asmedi.Özellikle bu yüzden merakla takip edeceğim ekimlerden biri olacak.Birde ekimin toplamda size maliyeti ne kadar oldu acaba?

Ön çizginin beğenilmesine sevindim.. en ön noktası benim orjinal saç çizgime çok yakın. Ama yaşa uygun olarak yanlardan geriye doğru açılıyor. Ben aylarca yazıştım asmed ile, bana açıklığın büyüklüğü ile alakalı hiçbir çekince söylemediler. Hatta asmed ile ilk yazışmamı 2017’de yapmıştım o zaman da birşey söylememişlerdi.

7000 avro verdim toplamda.. 1,40 avro greft başı. Neyse ki avroyu erkenden almıştım, zarara girmedim.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun dostum.

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun dostum.

Teşekkürler Sinyor Corleone..

emin43

• Sr. Member
Ekiminiz hayırlı olsun , asmedin ekimlerinde ilk gördüğüm ekim nw7 kafaya saç ekiyorlar belki alp ve dilek hocayı seçdiğiniz için kabul etmişler yoksa koray hoca nw5 fazlasını kabul etmiyor , neyse açık alana göre temiz planlama olmuş umarım isdediğiniz sonuça kavuşursunuz

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun , asmedin ekimlerinde ilk gördüğüm ekim nw7 kafaya saç ekiyorlar belki alp ve dilek hocayı seçdiğiniz için kabul etmişler yoksa koray hoca nw5 fazlasını kabul etmiyor , neyse açık alana göre temiz planlama olmuş umarım isdediğiniz sonuça kavuşursunuz

Teşekkür ederim..Hayır ekiple bir ilgisi yok diye düşünüyorum.. çünkü bana hem koray hem de alp hoca için de fiyat gönderdiler, istediğinizi seçin dediler.. hatta benim ilk foto üzerinden değerlendirmemi de koray hoca yapmıştı. Ve mail ile gönderdiğim foto ile asmed’de çekilen fotolar arasında fark yok.. açıklık tüm netliğiyle belli.

İnşallah dediğiniz gibi güzel bir sonuç alırım..

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekiminiz, çok temiz duruyor maşallah. Yaş kaçdı hocam?

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekiminiz, çok temiz duruyor maşallah. Yaş kaçdı hocam?

Teşekkür ederim, inşallah sonucu da temiz olur..
Yaşım 38..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Yapmıyorlar diye bir şey yok malzeme si olmayan insana yapmazlar.
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgiye bayıldım, ekim sıklığı, planlama her şey çok güzel. Hayırlı olsun.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun her şey yolunda gibi umarım en güzel sonucu alırsınız.

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgiye bayıldım, ekim sıklığı, planlama her şey çok güzel. Hayırlı olsun.

Çok sağolun..

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun her şey yolunda gibi umarım en güzel sonucu alırsınız.

Umarım herşey yolunda ilerler, teşekkür ederim..

Sırmasac60

• Full Member
Geçmiş olsun donör ne durumda?

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun donör ne durumda?

Donör toparlama aşamasında ama ekimin doğal sonucundan mı yoksa benim seboreik dermatit’ten mi bilmiyorum donörde inanılmaz kaşıntı oluyor arada..

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör kaşıntı yapar bir süre, hepimizde oldu. İyileşme aşamasında çok normal binlerce kök alındı ordan ve oralar iyileşirken kaşıntı yapar.

Facebook Twitter Instagram