Gönderen Konu: ASMED [11-12 Mart 2020] Dilek Çakır - 5049 Greft  (Okunma sayısı 36450 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Seyrelmiş ve incelmiş gibi gözüküyor. İlk yüklediğiniz fotolarda ışık daha karanlık mutlaka fark olacak bu ışıkta inşallah geçici mevsimsel bir durumdur .

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ne kullandın bıraktın  sen ?

Kullandım sayılmaz, 1 veya 2 gün sürdüm kafama. Sonra yüzüne bile bakmadım. Ama dediğim gibi ben direkt Avustralya’dan aldım. İçinde de sıvı formda finasteride ve minoxidil var zaten, öyle mucize falan değil. Şişenin üzerinde de açıkça yazıyor zaten.

Türkiye’de satanların alayı sahtekar. Oradan alıp sulandırıp çoğaltıyorlar. Ya da direkt bambaşka birşey koyuyorlar şişeye.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Profilden de bir foto atar mısınız?

Seneca

• Full Member
Kullandım sayılmaz, 1 veya 2 gün sürdüm kafama. Sonra yüzüne bile bakmadım. Ama dediğim gibi ben direkt Avustralya’dan aldım. İçinde de sıvı formda finasteride ve minoxidil var zaten, öyle mucize falan değil. Şişenin üzerinde de açıkça yazıyor zaten.

Türkiye’de satanların alayı sahtekar. Oradan alıp sulandırıp çoğaltıyorlar. Ya da direkt bambaşka birşey koyuyorlar şişeye.

çakma bu sitedeki ürünler evet.
"Ignorance is the cause of fear.” ― Lucius Annaeus Seneca

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
1- ışık farkı olma ihtimali yüksek
2- benim herzaman söylediğim ve arkasında durduğum bir iddia 9.10. Ayda gelişim tamamlanıp sac en dolgun en iyi olduğu haline kavuşuyor ve bu durumunu 15-16 aya kadar koruyor. Sonrasında zayıflamaya başlıyor (ilgili alanda DHT baskısının ense bölgesine göre daha fazla olması olabilir sebep)

Ekim yaptıran birisi en iyi halini 10-12. Aylarda görmüş oluyor.. sonrasında tekrar zayıflama ve seyrekleşme kaçınılmaz..
benim kafam da devamlı bu soru vardı bende fark ettim saç ekimi 10 ayda güzeldi sonrasında bayağı geriledi benim akkimada saçlar 15 ci ayda falan tam formunu alıyor kıvırcık bir görünümden çıkıyor duzlesiyor aceba ondan mı zayıf görünüyor diye düşünmüştüm

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

1-2 gün kullanmakla sorun olmaz hocam en az 6 ay kullanman lazım ki döngüler başlasın yani incelmenin sebebi bu değil .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
1-2 gün kullanmakla sorun olmaz hocam en az 6 ay kullanman lazım ki döngüler başlasın yani incelmenin sebebi bu değil .

Biliyorum, zaten öyle bir şüphem de olmamıştı.. konusu geçti solüsyonların, ondan bahsettim  |-onayisareti-|

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
açık alana göre çok doğal ve güzel sonuç bu arada covid sonrası toparladı mı saçlar ?

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

tr de bunu fitcare adıyla satmaya başladılar ama içeriğinde ne minox yazıyor ne finans gülermisin ağlarmısın  >:(

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son iletimden 18 ay sonra tekrar güncelleme yapayım. Sanırım mevsimsel veya hormonal bir durumdu, saçlarım daha sonra toparladı.. Toparladıdan kastım ekimden sonra 12. Aydaki haline doğru toparladı. Tabii ki bir anda gürleşti boşluklar doldu demiyorum :) konuyu başından bilenlerin de daha önce yazdığı gibi açık alanım oldukça fazlaydı. Donör saçın yapısı da öyle mükemmel değildi, optimal bir kapatıcılık sağlandı ve benim için gayet yeterli. Şurada 10 gün sonra ekim yaptıralı 3 yıl olacak, sonuçtan gayet memnunum. Donörde 3000 kök daha rezervim vardı, belki bir ek ekim düşünülebilir ama hem maddi olarak zorlar hem de ekim sonrası süreç açısından üşeniyorum ne yalan söyleyeyim.

cral03

• Hero Member

siriusblack

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şimdi çektiğim haliyle böyle.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç yapısı ince donör alan kısıtlı bu saç yapısına göre çok iyi bir sonuç ikinci bir ekim olursa dahada iyi bı sonuc çıkar ortaya
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
gayet güzel duruyor saçlarınız maşallah açık alana göre sizede çok yakışmış güzel günlerde tarayın süreç nedir şu an ?
Global Moderator

cral03

• Hero Member

Facebook Twitter Instagram