Gönderen Konu: Kararsızım  (Okunma sayısı 1669 defa)

BQZKURT

• Yeni üye
  • *
Kararsızım
« : 01 Nisan 2020, 16:11:35 »
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 senedir üye olmadan forumu takip ediyordum kısmet bugüneymiş fotoğrafta görüldüğü gibi ön tarafta açılmalar var sadece saç ekim merkezleriyle görüşmelerim sonucunda 2500 grefte 10bin tl istenildiği için ekimden vazgeçtim.Sorum ise uzamayan ince saç telleri için finasterid vs. Kullansam sizce şu ön tarafı kapata bilirmiyim ekim için yeterli bütçem yok kullanan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.Teşekkür ederim.

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
Ynt: Kararsızım
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2020, 16:49:56 »
1 sene finas deneyebilirsin ince saclari kalinlastirip bir derece kapaticilik verebilir ama tamamen kapanmasini bekleme. Bence tam ekimlik kafa bu surecte para biriktirip ekim yaptirirsan harika sonuc alirsin

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2020, 17:13:32 »
Ön tarafta etkili en iyi iki şey var minoxil ve dutasterid , finasterid  ön tarafını kapatmaz.

Benjaminbutton

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2020, 17:41:58 »
Minoxil ile birlikte kullanırsan çok iyi sonuç alırsın 1 senede

MuhendisBey06

• SAÇ EKİMİM
  • Sr. Member
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2020, 22:51:32 »
Çok sık bir saçın var.Ekim yapılır çok da memnun kalırsında o mevcut saçlarının sıklığını ekimci nasıl sağlar bilmiyorum.
Lifehair Şahin Çelik 3900 Greft Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12145.0

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2020, 23:01:59 »
Minoxidili bırakırsak tekrar eski haline gelir deniliyor ?
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

BQZKURT

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2020, 12:01:12 »
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim bütçe ayırana kadar minoxil kullanmayı düşünüyorum şuan peki saç ekimine kaç ay kala minoxili kulanmayı bırakmam gerekir ve hangi markaları önerirsiniz ?

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2020, 01:59:57 »
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim bütçe ayırana kadar minoxil kullanmayı düşünüyorum şuan peki saç ekimine kaç ay kala minoxili kulanmayı bırakmam gerekir ve hangi markaları önerirsiniz ?

bence minox kullanmayin. Çünkü bırakınca kötü sonuçlar olabilir. Riske değmez

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 14 Nisan 2020, 04:43:35 »
Saçma bir takıntı yüzünden başladım 1 ay kullanıp bıraktım mahvetti saçımı
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2020, 11:50:27 »
Minoxidili bırakırsak tekrar eski haline gelir deniliyor ?

Hangi ilacı birakirsak tekrar  eski haline gelmez ? Bu arada konu açan arkadaş ne kullanacaksanız süreklilik olduğunu bilin çünkü yorumlara bakarsanız hiç bir urun kullanamaz olursunuz adam minoxu 1 ay kullanıp bıraktım saçlarımı mafetti diyor artık düşünün : ) bazı kişilerde hangi saç ilacı kullanırsanız ilk 1-2 ay  dökülme yapabiliyor ama hemen bırakırsanız sizde arkadaş gibi yorumlara girip hangi ilacı kullanıyorsanız tabi o ilacı kotuluceksiniz o yüzden ne kullanacaksanız süreklilik getirdiğini bilin ilerde doz dusurursunuz ama yinede birakmamaniz lazım .

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 14 Nisan 2020, 15:34:19 »
Hangi ilacı birakirsak tekrar  eski haline gelmez ? Bu arada konu açan arkadaş ne kullanacaksanız süreklilik olduğunu bilin çünkü yorumlara bakarsanız hiç bir urun kullanamaz olursunuz adam minoxu 1 ay kullanıp bıraktım saçlarımı mafetti diyor artık düşünün : ) bazı kişilerde hangi saç ilacı kullanırsanız ilk 1-2 ay  dökülme yapabiliyor ama hemen bırakırsanız sizde arkadaş gibi yorumlara girip hangi ilacı kullanıyorsanız tabi o ilacı kotuluceksiniz o yüzden ne kullanacaksanız süreklilik getirdiğini bilin ilerde doz dusurursunuz ama yinede birakmamaniz lazım .

Demek istediğim şey ilacı kötülemek değildi 1 ay kullanıp bıraktığım için sonucu kötü oldu sabırlı davranmadım siz çok yanlış anladınız beni
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Nisan 2020, 16:27:06 »
Demek istediğim şey ilacı kötülemek değildi 1 ay kullanıp bıraktığım için sonucu kötü oldu sabırlı davranmadım siz çok yanlış anladınız beni

Hocam valla kullanıp hemen bırakıp ilaca laf atan çok var yanlış anladiysam ozurdilerim.

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 14 Nisan 2020, 16:47:19 »
Hocam valla kullanıp hemen bırakıp ilaca laf atan çok var yanlış anladiysam ozurdilerim.

Yabancı forumlarda millet 15 20 yıllık fin dut tecrübesini anlatıyor dediğiniz gibi burda daha başlamadan fin minox kötüleyen çok kişi var
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Nisan 2020, 18:19:43 »
Yabancı forumlarda millet 15 20 yıllık fin dut tecrübesini anlatıyor dediğiniz gibi burda daha başlamadan fin minox kötüleyen çok kişi var

bızım forumda da 15 20 10 ve 9 yıllık paylaşımlar var sorun yaşamayan

ama katılıyorum size minox hariç :)
Global Moderator

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Nisan 2020, 19:18:08 »
bızım forumda da 15 20 10 ve 9 yıllık paylaşımlar var sorun yaşamayan

ama katılıyorum size minox hariç :)

Dediğiniz yıllar minox kullanan kişilerde vardi ama hocam : ) yabancı sitelerde arkadaşın dedigi gibi ama özellikle finasterid den çok minox kullanan var gibi .min (rogain) ve finasterid . Tabi dut ve rogain kullananlarda var ama genelde yabancı forumlarda tek bir ilaç kullanmiyorlar.rogain kesin var ama yaninda ya finasterid ya dutas kullanıyorlar.

Facebook Twitter Instagram