Gönderen Konu: Serkan aydin-arenamed 06.09.2016 5000 greft  (Okunma sayısı 17280 defa)

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan aydin-arenamed 06.09.2016 5000 greft
« Yanıtla #15 : 21 Ocak 2017, 20:41:26 »
Insallah hocam tesekkur ederim . bir sey sormak istiyorum prp nin 4. aydan sonra bi faydasi olurmu bilgisi olan arkadaslar yorumlarsa cok sevinirim

prp işini boşver. ticari bir işlem. biotin ve diğer takviyeler yeterli.
geçmiş olsun.

Emresimsek43

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 25 Şubat 2017, 14:32:28 »
Son durum nedir

iskoçyalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 10 Mart 2017, 11:49:47 »
6. ay içerisindeyim arkadaşlar. aslında ektirmeden önce saçlarım bu halde olsa ektirmemeyi düşünebilirdim ama nedense çok da memnunluk içinde değilim daha iyi olabilirmiydi diye aklımdan geçmiyor değil. bu aydan sonra çıkarmı onuda bilmiyorum tecrübeli arkadaşlar çıkacağını söylüyor ama ben pek ihtimal vermiyorum.

CELL11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 10 Mart 2017, 14:26:50 »
Kardeş hayırlı olsun. Ekim öncesi haline göre tabiki gayet iyi, iyi de olmak zorunda zaten onca maddi manevi sıkıntıda giriyoruz. Henüz 5000 gibi gözükmüyor açıkçası. İnşallah ilerleyen süreçte daha iyi hale gelir.
Ayrıca prp ile ilgili bir soru sorulmuş. Bence prp ticari bir olay. Bende yaptırdım 1 kere gözle görülür faydası olmadı. Kanını alıyorlar 1 tüp. 15-20 dk içinde o kanı bir işlemden geçirip kafana enjekte ediyorlar. Çok önemli bir işlem olsa zaten ekim merkezleri çok ısrarcı olur yaptırmanı zorunlu hale getirir.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 10 Mart 2017, 15:23:16 »
Ekim öncesine göre tabiki iyi ancak keske cok arastirsaydiniz.5000greft ile 2000 greftlik iş yapan ve insanlarin halen arastirmamasi sonucu kurban olduğu bir merkez..mesela cenk tosuna sac ektiler adam kel kaldi.maçlara topik ıle cikio.inanmayan bjk antrenmanina gidip baksin.antrenmanlarin çoğunda topiksiz halde..ünlü birini bile kandıran adam gariban adama neler yapar..

iskoçyalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 10 Mart 2017, 15:52:00 »
valla hocam maddi durum diye bi seçenek var gidip saç ekimine 30 40 bin veren adamlar var. onlara saygı duyuyorum ama ben gidip o parayı veremem bi araba parasını saça baglıyacak değilim. fiyat greft baglantısı kurup tercihimi arenamedde yaptım pişman değilim ama ister istemez aklımda acaba diye sorularda geçmiyor değil.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 10 Mart 2017, 16:05:41 »
tabiki fiyat konusu önceliklerden biridir. herkesin maddi durumu bir değil ama 4 bin tl verip kellikten seyrekliğe geçeceksem ve donör alanım mahvolacaksa. 7-8 bin verip düzgün bir hale gelebilirim. benim düşüncem bu. sonuçta 1 seneniz bu işe gidiyor büyük bir emek harcadınız. daha iyisini elde etmek zor değil.burada sorun az araştırmak acele karar almak vs..ben 1.5 yıldır araştırma içindeyim.kısmet olur ektirirsem süreci uzunca yazacağım ama yaklaşık 6 kez fikrim değişti. mesele 5 bin greft ekerim demek değil mesele ektiğim kadar çıkar demek. adam 5 bin ekiyor ama 3 bin çıkıyorsa isterse 2 bin tl alsın ne anladık o işten?

iskoçyalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 10 Mart 2017, 16:13:14 »
kesinlikle katılıyorum.

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 10 Mart 2017, 16:39:10 »
Bu forumda adam akıllı aranamed in düzgün bir ekimini görmedim.O ünlü şarkıcı ve futbolculara bakmayın ,onlarda para var ama zerre kadar araştırma hevesi yok .Rüştü Rençber ,Semih Şentürk ve Emre Aşık a da saç ektiler yakında onlarında seyrek kafalı halleri televizyonda görünür. :D milyon dolarlık futbolcu olacan gidip 3-5 bin  tl ye saç ekecen. O para olacak atla uçağa   umar, alvi armani .rahal ,ferudini  Hasson & Wong injerto capilar gibi kliniğe  ektirecen .hadi oda olmadı  muttalip keser, zekeriya kul, koray erdoğan  erkan demirsoy gibi türk doktorları var uluslararası alanda tanınmış.
« Son Düzenleme: 10 Mart 2017, 16:42:23 Gönderen: pete71 »

Emresimsek43

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 10 Mart 2017, 21:59:27 »
Abi açık alanın çok  fiyat greft konusunda en iyi yer arena med  ama sonucu iyi olanda var kötüde bende anlamış değilim orda ekim yaptıran çok memnun kişilerde gördüm ama nedense bu forumda sadece 1 kişi iyi sonuç almış gördüm diğerleri hep şikayetçi günde en az 15 kişi ekim yaptırıyor orda demekki iyi bi yer diyor insan kendi kendine. Fakat burada hep olumsuz sonuçları ve yorumları görüyorum . İnş sizin sonuç  önümüzdeki aylarda daha da hacimleşir Gönül'den isterim dişinden tırnağından artırıp ekim yaptırdınız sendromu zamanı hakeza....eski halinize göre sonuç tabi iyi ama doğal görünüm sıklık filan şuan gözükmüyor inş zamanla olur

iskoçyalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 11 Mart 2017, 10:21:49 »
kesinlikle katılıyorum kardeşim. çok güzel özetlemişsşin ama 6. aydan sonra çok fazla çıkacağını düşünmyorum ama belkiğ %5 yada 10 olur en fazla beklemekten başka bir şey yok artık

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 11 Mart 2017, 19:20:04 »
Bu forumda adam akıllı aranamed in düzgün bir ekimini görmedim.O ünlü şarkıcı ve futbolculara bakmayın ,onlarda para var ama zerre kadar araştırma hevesi yok .Rüştü Rençber ,Semih Şentürk ve Emre Aşık a da saç ektiler yakında onlarında seyrek kafalı halleri televizyonda görünür. :D milyon dolarlık futbolcu olacan gidip 3-5 bin  tl ye saç ekecen. O para olacak atla uçağa   umar, alvi armani .rahal ,ferudini  Hasson & Wong injerto capilar gibi kliniğe  ektirecen .hadi oda olmadı  muttalip keser, zekeriya kul, koray erdoğan  erkan demirsoy gibi türk doktorları var uluslararası alanda tanınmış.

Aynen birebir katılıyorum.
🏇🏇

iskoçyalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 02 Aralık 2017, 12:33:51 »
herkese merhaba arkadaşlar. saç ekimim üzerinden tam 15 ay geçti bildiğiniz gibi arenamed serkan aydında saç ektirdim. ekim merkeziyle defalarca konusmama ragmen ekimden sonra 3.4 ay içerisinde kulak arkası bölgemin düzeleceğini söylediler. fakat hiç bi düzelme söz konusu değil psikolojim tamamen alt üst oldu. Giden parama mı üzülüyüm çektiğim acıya mı yoksa saç kıran gibi kalan izemi bilemedim. Kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem ama bu resmi atıyorum ki serkan aydın ekim merkezinde saç ekim yapacak kişiler bir kez daha düşünüp benim yaşadıklarımı yaşamasınlar diye. bu saatten sonra yapacak bir şey yok ölene kadar bu izle kalacaz. herkese iyi günler

iskoçyalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 02 Aralık 2017, 12:35:20 »
iki kulak arkasının fotoğrafları bunlar arkadaşlar belirtmedim kusura bakmayın. tek taraf değil yani

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 02 Aralık 2017, 14:44:57 »
herkese merhaba arkadaşlar. saç ekimim üzerinden tam 15 ay geçti bildiğiniz gibi arenamed serkan aydında saç ektirdim. ekim merkeziyle defalarca konusmama ragmen ekimden sonra 3.4 ay içerisinde kulak arkası bölgemin düzeleceğini söylediler. fakat hiç bi düzelme söz konusu değil psikolojim tamamen alt üst oldu. Giden parama mı üzülüyüm çektiğim acıya mı yoksa saç kıran gibi kalan izemi bilemedim. Kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem ama bu resmi atıyorum ki serkan aydın ekim merkezinde saç ekim yapacak kişiler bir kez daha düşünüp benim yaşadıklarımı yaşamasınlar diye. bu saatten sonra yapacak bir şey yok ölene kadar bu izle kalacaz. herkese iyi günler

Geçmiş olsun gerçekten zor bir durum. Fotoğrafları asistan ile paylaştınız mı? Fikirleri ne yönde? Kendileri düzelmeyen donör görmediklerini söylediklerini gözönüne alırsak sizin fotoğraflarınızı görmediler diye tahmin ediyorum.
Ekim merkeziniz ile bu fotoğrafları paylaşınız Ki, kendileri için  önemli bir geri dönüş bilgisidir, düzelmeyen donör olabildiği hakkında bilgileri olsun.

Facebook Twitter Instagram