Gönderen Konu: AVRUPA SAÇ EKİMİ Medihaus Cerrahi Mehmet Güçlü 1. seans 3650 ve 2. seans 4000  (Okunma sayısı 21144 defa)

Istanbul155

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Devamm

Istanbul155

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Devam

Istanbul155

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sayın Mehmet Güçlü hocama cok cok tesekkur ederim. Kendimi cok cok iyi hissediyorumm ellerine saglik. Cok memnunum. Allah razi olsun.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam masallah diyelim gercekten cok cok begendim boyle sonuc alayim ben en mutlu ben olurum galiba ekim surecinde kullandigin ilaclar falan var mi birde sana da sorayim sigara kullaniyormusun bilgi verirmisin

ankaralı1012

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
15 20 günden sonra yıkamayı nasıl yapıyorsunuz masaj uyguluyor musunuz

Istanbul155

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam masallah diyelim gercekten cok cok begendim boyle sonuc alayim ben en mutlu ben olurum galiba ekim surecinde kullandigin ilaclar falan var mi birde sana da sorayim sigara kullaniyormusun bilgi verirmisin

Öncelikle tesekkur ederim arkadasim. Bi iki kutu kadar expecia kullandim. Bir süre kadar da ozel sampuan kullandim  sebamed tarzi.   Sigara kullaniliyorum  hatta ekimden sonra bile  ictim de epey. Ama icilmemesi daha uygun olur tabi

Istanbul155

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
  15 20 günden sonra saclarinizi  cok ılık suyla  tirnaklari  bastirmadan  yumusak sekilde sacinizi rahatlikla yikiyabilirsiniz. Su mutlaka ılık olmalı. Ve suyun akışı tayzikli olmamalı. Once sacinizi yikayip sonra banyonuzu yapın derim.

ankaralı1012

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
  15 20 günden sonra saclarinizi  cok ılık suyla  tirnaklari  bastirmadan  yumusak sekilde sacinizi rahatlikla yikiyabilirsiniz. Su mutlaka ılık olmalı. Ve suyun akışı tayzikli olmamalı. Once sacinizi yikayip sonra banyonuzu yapın derim.
6 ay boyunca bu şekilde mi yaptınız

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gule güle tara saclarini hocam bende sigara kullaniyorum bayagi cok iciyorum o yuzden soruyorum herkese sonucu etkiler mi diye kime sorduysam doktorlarada sordum etkilemeyecegini soyluyorlar tabiki icmemide onaylamiyorlar birakamiyoruz iste.insallah hersey guzel olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun siz mutluysanız gerisi önemli degil.
Global Moderator

Istanbul155

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Gule güle tara saclarini hocam bende sigara kullaniyorum bayagi cok iciyorum o yuzden soruyorum herkese sonucu etkiler mi diye kime sorduysam doktorlarada sordum etkilemeyecegini soyluyorlar tabiki icmemide onaylamiyorlar birakamiyoruz iste.insallah hersey guzel olur
tesekkurler

Istanbul155

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun siz mutluysanız gerisi önemli degil.
mutluyum valla hocam :)

Istanbul155

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
cok tesekkur ederim  hocam. Bu işte cok fazla dusunmemek gerek. Ne kadar erken o kadar iyi :)

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla hocam, ilk önce güle güle tara, hayirli olsun, cok mutlu edici, ve umut verici bir sonuc... hele hele ikinci seanstan sonraki sonuc mükemmel. Bende senin gibi ikinci seansimi gerceklestirdim, bugün tam 4 ay oldu... insallah bende öyle güzel bir sonuc alirim! Tekrar hayirli olsun.

Facebook Twitter Instagram