Gönderen Konu: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016  (Okunma sayısı 66457 defa)

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016
« Yanıtla #90 : 22 Mayıs 2017, 12:59:04 »
anladım ama gerek yok bu doktor ekim yapmıyorsa en fazla  imza yetkisi vardır.prosedür detayları vs hepsi o, isterse x yerde olsun isterse ioh da ne fark eder..sallayın dostum gereksiz detay..arkadaşın ekime yoğunlaşalım bence süreç çok yavaş gidiyor..saç diplerinde fotolara göre konuşuyorum bir kararma gözenek gözükmüyor..yüzde 50 bir çıkış olmazsa geri kalan süreçte başarılı sayılmaz.

Bende onu anlatmaya çalıştım zaten.
suedinin durumuna bakarsak finasterid siz bence kötü değil surec.şuan suedinin dediğine göre de çıkışları var ve devam da edecek.daha en az 3 ayın var bence

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 22 Mayıs 2017, 14:37:45 »
Dostum kimse bu kliniği kötüleye çalışmıyo yanlış yerlere gitmesin konu.İnsanlar gerçeğin peşinde yanlızca.Şahsım adına konuşuyorum bende ioh ile görüşdüm ve sonuçlarını herkez kadar dikkatle takip ediyorum.Manuel ekimi uygun fiyatlara yapan nadir yerlerden birtanesi.Ama bazı şeyleride bu platformda tartışmak,tarafsız doğru yeri bulmak adına eleştirmemiz gerekli.

Bu doktor bu ekibin başında bulunmuşmu? Bulunmuş.Evet ekime karışmıyor ve ayrılmış olabilir.Ha bir dönem esteworld de bulunmasıda birşeyi değiştirmez.Bu da gayet doğal.Ama İstanbul hair centerla karıştırdın sen heralde demenin yanlış olduğunu belirtmek adına gönderdim o linkedindeki bilgileri.

İnşallah tüm arkadaşlar sonuçlarından memnun olurlar ve bizede cesaret verirler.Şahsım adına söylüyorum kimse üzerine alınmasın amacım yanlızca reklam ile gerçekleri ayırt etme çabası.
(bkz: testosteron)

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 22 Mayıs 2017, 15:13:24 »
Dostum kimse bu kliniği kötüleye çalışmıyo yanlış yerlere gitmesin konu.İnsanlar gerçeğin peşinde yanlızca.Şahsım adına konuşuyorum bende ioh ile görüşdüm ve sonuçlarını herkez kadar dikkatle takip ediyorum.Manuel ekimi uygun fiyatlara yapan nadir yerlerden birtanesi.Ama bazı şeyleride bu platformda tartışmak,tarafsız doğru yeri bulmak adına eleştirmemiz gerekli.

Bu doktor bu ekibin başında bulunmuşmu? Bulunmuş.Evet ekime karışmıyor ve ayrılmış olabilir.Ha bir dönem esteworld de bulunmasıda birşeyi değiştirmez.Bu da gayet doğal.Ama İstanbul hair centerla karıştırdın sen heralde demenin yanlış olduğunu belirtmek adına gönderdim o linkedindeki bilgileri.

İnşallah tüm arkadaşlar sonuçlarından memnun olurlar ve bizede cesaret verirler.Şahsım adına söylüyorum kimse üzerine alınmasın amacım yanlızca reklam ile gerçekleri ayırt etme çabası.

yok tabikide eleştirin hatta benim kendi konum var yakında 60.gün fotoğraflarımı atıcam eleştirin yani bizde eleştiriyoruz ama yanlış bilmeyin yani biraz tez canlıyız aslında attığın linkte de yazıyor mart ayından beri çalışmadığı ama şunuda söyleyeyim dediğin kişi ekiple tamamen farklı biri ekim yapan ekiple işi yok yani.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 22 Mayıs 2017, 16:15:24 »
Buraya ekim yaptıran arkadaşlar kliniğe acik açık neden bütün ekimlerin yavas ilerlediğini sordu mu? 1 veya 2 istisna haric herkesin yavas.herkesin mi bünyesi ayni.illaki kliniğin bir eksik yanı var bunu acilen bulmaları gerek diye düşünüyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 22 Mayıs 2017, 16:44:08 »

yok tabikide eleştirin hatta benim kendi konum var yakında 60.gün fotoğraflarımı atıcam eleştirin yani bizde eleştiriyoruz ama yanlış bilmeyin yani biraz tez canlıyız aslında attığın linkte de yazıyor mart ayından beri çalışmadığı ama şunuda söyleyeyim dediğin kişi ekiple tamamen farklı biri ekim yapan ekiple işi yok yani.

Dostum ben hiç bir şey anlamadım . Zaten iohair veya başka bir firma google a yazınca numarası vs. çıkıyor . Kim eleştrip numara istemiş anlamadım :) Bunun dışında ben fikrimi belirttim zaten ben esteworld , transmed vb. merkezlerde çalışmış doktorlara güvnmem yazmışım sen altına öyle bir durum yok nerden çıkarıyorsun falan yazmışsın . Sonra arkadaş ispatı yazmış göstermiş bu sefer demişsin ki  zaten adam ekimde bulunmuyor diye . Kim yapıyor o zaman ekimleri 1 euro ve üzeri alıp ekime karışmayan dr. var mı ? Koray hoca mesela hepsini kendi yapmıyor ama bir çok olayla alakalı devreye giriyor. Benim iohair başlığına tek yaptığım eleştiri  bana yolladıkları mailde işin başındaki doktorun esteworld geçmişinin olduğu ve bu bana şüphe ile baktırıyor çünkü çok fabrikasyon bir şey . Arkadaşa özel mesaj atanlar kimlerse google ' a yazabilirler her bilgi çıkıyor. Konuyu takip etmemizdeki amaç bu merkezin ekimlerini takip etmek , fikir sahibi olmak ve beğenirsek gidip ektirmek . Yoksa her eleştiri yaptığımızda senden uyarı falan almak değil amacımız .Başlıktaki arkadaş kusura bakmasın inşallah iyi olur .Ha zaten başta düzgün bir doktor bulunmuyorsa zaten problem burada demektir.  Gidip görüşüyorlar eleştirip falan yazmışsın benim öyle bir durumum yok . Sadece mail atıp bilgi istedim bu doktorun adı geçince beklemeye karar verdim ve sonuçları izliyorum .
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2017, 16:54:50 Gönderen: nofear114 »
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 22 Mayıs 2017, 16:51:27 »
senesini bekle ekimin daha ciddi bir beklentiye girme
saçları ekmeydi dersin

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 22 Mayıs 2017, 17:23:55 »
Dostum ben hiç bir şey anlamadım . Zaten iohair veya başka bir firma google a yazınca numarası vs. çıkıyor . Kim eleştrip numara istemiş anlamadım :) Bunun dışında ben fikrimi belirttim zaten ben esteworld , transmed vb. merkezlerde çalışmış doktorlara güvnmem yazmışım sen altına öyle bir durum yok nerden çıkarıyorsun falan yazmışsın . Sonra arkadaş ispatı yazmış göstermiş bu sefer demişsin ki  zaten adam ekimde bulunmuyor diye . Kim yapıyor o zaman ekimleri 1 euro ve üzeri alıp ekime karışmayan dr. var mı ? Koray hoca mesela hepsini kendi yapmıyor ama bir çok olayla alakalı devreye giriyor. Benim iohair başlığına tek yaptığım eleştiri  bana yolladıkları mailde işin başındaki doktorun esteworld geçmişinin olduğu ve bu bana şüphe ile baktırıyor çünkü çok fabrikasyon bir şey . Arkadaşa özel mesaj atanlar kimlerse google ' a yazabilirler her bilgi çıkıyor. Konuyu takip etmemizdeki amaç bu merkezin ekimlerini takip etmek , fikir sahibi olmak ve beğenirsek gidip ektirmek . Yoksa her eleştiri yaptığımızda senden uyarı falan almak değil amacımız .Başlıktaki arkadaş kusura bakmasın inşallah iyi olur .Ha zaten başta düzgün bir doktor bulunmuyorsa zaten problem burada demektir.  Gidip görüşüyorlar eleştirip falan yazmışsın benim öyle bir durumum yok . Sadece mail atıp bilgi istedim bu doktorun adı geçince beklemeye karar verdim ve sonuçları izliyorum .
[/quote]

yok estf.tabiki eleştireceksin bendende uyarı falan almıcaksın olur mu öyle şey,ama eleştirmeden önce bu ekim merkezinin konularını bir okuyun adamlar kendi konularında anlatıyorlar zaten sürecini ekibini planlamayı vs.konuyuda fazla uzatmayalım gereken cevabı verdim zaten yani ekimde olmadığını 2 3 sefer söyledim görüntü mü istiyorsunuz video mu daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum hatta arkadaşın attığı resimdede var 3 aydır çalışmadıkları yazıyor onuda gösterdim.yani şunu söyleyeyim ekibin başı elif hanım,planlamayı ekiple beraber yapıyorsun,ekimde kanalları elif hanım açıyor,greftleri kendisi alıyor ekimi mustafa beyle ikisi yapıyor.konuyu takip etmemin sebebi beğenirsek gideriz diyorsun ama yazdıkların çelişiyor doktor istiyorsan manueli unut yada bak forumda serdar gökrem  sibel ulaşanda var
 yada koray erdoğan ben bunların dışında bilmiyorum manuel ekim yapan doktor.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 22 Mayıs 2017, 18:54:58 »

yok estf.tabiki eleştireceksin bendende uyarı falan almıcaksın olur mu öyle şey,ama eleştirmeden önce bu ekim merkezinin konularını bir okuyun adamlar kendi konularında anlatıyorlar zaten sürecini ekibini planlamayı vs.konuyuda fazla uzatmayalım gereken cevabı verdim zaten yani ekimde olmadığını 2 3 sefer söyledim görüntü mü istiyorsunuz video mu daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum hatta arkadaşın attığı resimdede var 3 aydır çalışmadıkları yazıyor onuda gösterdim.yani şunu söyleyeyim ekibin başı elif hanım,planlamayı ekiple beraber yapıyorsun,ekimde kanalları elif hanım açıyor,greftleri kendisi alıyor ekimi mustafa beyle ikisi yapıyor.konuyu takip etmemin sebebi beğenirsek gideriz diyorsun ama yazdıkların çelişiyor doktor istiyorsan manueli unut yada bak forumda serdar gökrem  sibel ulaşanda var
 yada koray erdoğan ben bunların dışında bilmiyorum manuel ekim yapan doktor.
[/quote]

Tamam ama ben orda çalışıyor vs. diye bir iddaa ortaya atmadım bunu bana iohair mail olarak yolladı ve muayene , karar vs işleri fotoları falan kendisinin incelediği yazıyor mailde. Adam ayrılmıştır sonra onu bilmiyorum ben bana atılan maili buraya yazdım. Yazdıklarımda çelişen bir şey yok millete ektikleri saçlar çıkınca ben gidip görüşürüm ve bunu iohaira da aynı cevap olarak yolladım kendileri de ihtiyaç halinde yardımcı olabileceklerini söylediler yani iohair ile ilgili bir problemim yok . Tek sıkıntı esteworld vb. fabrikasyon iş yapan bir yer hocanın referansında olması . Neyse zaman her şeyi gösterecek inşallah senin de ekimin çok güzel olur gururla söylersin burada yaptırdım diye .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 04 Haziran 2017, 18:03:18 »
son durum nedir foto paylaşabilir misiniz

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 05 Haziran 2017, 15:46:12 »
Merhaba Arkadaslar.
160 gün. Ne diyim artik. Dogrusuyla böyle kalirsa pek mutlu olmayacam.
InsAllah bir gelisme daha olur, ama günden güne ümidim kesiliyor...

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 05 Haziran 2017, 15:47:39 »
---

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 05 Haziran 2017, 15:58:44 »
forumu bırakmadan resim paylaştığınız için teşekkürler. henüz 5. aydasınız yani en az 3 ay daha vaktiniz var umut kesmek için. o yüzden kesmeyin daha. çıkış gözlemliyor musunuz? klinik ile görüşme yaptınız mı? sonuçta saçı ektik güle güle diyemezler süreç boyunca fikir vereceklerdir.benim sizin saçlardan umudum var bugün başka konuda da isminiz geçti sizin saçlar iyi olacak diye düşünüyorum inşallah yanılmam.

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 05 Haziran 2017, 18:08:17 »
3 yıldır su forumdayım sayısız Ekim gördüm , tek diyeceğim şu bi 3ay içinde saçlarınız çok iyi olacak eğer 1mg proscar kullansaydın şimdiye kadar şuan müthiş bir görüntüye sahip olacaktın ve tüm forum seni konuşuyor olacaktı :) ama merak etme 8.ayi bekle

Bu kadar nasıl emin olabiliyorsunuz.? Ben arkadaşa moral vermek adına böyle konuşduğunuzu düşünüyorum.Sanırım yanılmıyorum.İnşallah sonuç süper olur ve hepimiz kıskanıp ioh nin yolunu tutarız. ;D

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 05 Haziran 2017, 18:22:57 »
3 yıldır su forumdayım sayısız Ekim gördüm , tek diyeceğim şu bi 3ay içinde saçlarınız çok iyi olacak eğer 1mg proscar kullansaydın şimdiye kadar şuan müthiş bir görüntüye sahip olacaktın ve tüm forum seni konuşuyor olacaktı :) ama merak etme 8.ayi bekle

Bu kadar nasıl emin olabiliyorsunuz.? Ben arkadaşa moral vermek adına böyle konuşduğunuzu düşünüyorum.Sanırım yanılmıyorum.İnşallah sonuç süper olur ve hepimiz kıskanıp ioh nin yolunu tutarız. ;D
bu forumda büyük bi ioh lekeleme kampanyası olduğunu düşünüyorum veya çok büyük bir önyargı var , gördüğüm kadarıyla 1 Ekim dışında planlama ve donor kullanma 10 üzerinden 10 diyebilirim sonuçlarında iyi olacağını düşünüyorum ama maalesef resim paylaşmıyorlar :)
Benim gibi bekleyen en az 10 kişi var genel yorumlarimiz da insanları kirmamak uzerine..gerçekçi..neyini lekelemeye çalışıyorlar mesela açıklayın da siz de o kisileri lekelemeyin.12 kisi civarı ektirdi yaklasik 7 kisi ortada yok. 1 kisi ilk sonuç alan 1 tane bile aydınlık ortam resmi yok tepeden.istedik tamam dedi 4 ay oldu..keske siz hakli olsaniz da hepimiz buraya koşarak gitsek.

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 05 Haziran 2017, 18:29:34 »

bu forumda büyük bi ioh lekeleme kampanyası olduğunu düşünüyorum veya çok büyük bir önyargı var , gördüğüm kadarıyla 1 Ekim dışında planlama ve donor kullanma 10 üzerinden 10 diyebilirim sonuçlarında iyi olacağını düşünüyorum ama maalesef resim paylaşmıyorlar :)

Ben önyargı olduğunu değilde,İnsanların uygun fiyat ve kalitenin yanyana gelmesi konusunda kuşkuları olduğunu düşünüyorum.Bazı yorum ve yaklaşımların reklam olduğu düşüncesinin altındada bu yatıyor bence.Sonuç gördükçe zaman içinde birşeyler oturacak.Sonuçlar istendiği gibi olmadığında insanlar ben demişdim, İyi olduğunda ise ioh fiyatlara zam yapacak gibi geliyor. ;D

Facebook Twitter Instagram