Gönderen Konu: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016  (Okunma sayısı 66462 defa)

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016
« Yanıtla #75 : 21 Mayıs 2017, 10:18:29 »
hocam resimler çok karanlık yani gerçek yorumları yapamayız. ilk resim ters ışık olmasa net yorumlardık. yine de yoğunluk için değil ama saç teli için yorum yapabilirim. saç telleri kalınlaşmış 20 gün önceki resimlere göre..

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 21 Mayıs 2017, 10:25:21 »
hocam resimler çok karanlık yani gerçek yorumları yapamayız. ilk resim ters ışık olmasa net yorumlardık. yine de yoğunluk için değil ama saç teli için yorum yapabilirim. saç telleri kalınlaşmış 20 gün önceki resimlere göre..

Merhaba kardesim. Isiga karsi resim cektim ve nerdeyse hayal kirikligina vardim. Benim saclar nekadar seyrek duruyormus :'(

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 21 Mayıs 2017, 10:31:43 »
bu çok net oldu, saç telleri kalınlaşmış ışığa karşı tepeden çekmişsiniz şuan böyle görünmesi normal bence. 1-2 ay içinde çıkışlar olursa sizi memnun eder diye düşünüyorum. herkeste bunu gördüm bu merkezin sonuçları yavaş oluyor. mesela ekim sonrası sıklığa bakılırsa ön kısıma çok fazla saç ekilmiş ama bu resimde henüz yüzde 60-70 anca çıkmıştır.diplerde hareketlilik var mı? çıkış gözlemliyor musunuz?

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 21 Mayıs 2017, 10:49:40 »
Sagolasin, evet cikizlar az olsada devam ediyor. Saclarin arasinda biraz ince telli saclar var. Umarim onlarda kalinlasir.
Bakalim hayirlisi insaAllah

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 21 Mayıs 2017, 11:10:01 »
Sagolasin, evet cikizlar az olsada devam ediyor. Saclarin arasinda biraz ince telli saclar var. Umarim onlarda kalinlasir.
klinik ile paylaştınız mı? onların yorumu nedir?

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 21 Mayıs 2017, 13:27:13 »
ışığın geliş açısına göre saçlar yoğun ya da seyrek görünebilir. Gelişme olduğu kanısındayım çıkışların ve de sürecin devam ettiğini düşünürsek ki daha yolun yarısında bile değilsiniz moralinizi yüksek tutun daha da iyi olacaktır.

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 21 Mayıs 2017, 14:35:12 »

Evet, klinik daha endiselenmeye cok erken diyor. Gidisat normal diyorlar

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 21 Mayıs 2017, 15:11:35 »

Evet, klinik daha endiselenmeye cok erken diyor. Gidisat normal diyorlar
Bence de henüz erken sadece ön hattın daha belirgin olmasini beklerdim ben.6. Ayda inşallah o da olur.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 22 Mayıs 2017, 10:14:04 »
Yani iohairin daha tatmin edici bir sonucunu göremedik açıkçası . Ücret 1,5 euro ve pazarlık imkanı olduğundan herkes olumlu bir şeyler bekliyor. Bakalım bekleyip göreceğiz inşallah çok iyi olur . Benim iohairde kafamı kurcalayan olay ekibin başındaki doktorun esteworld den gelmiş olması .

ne esteworldu ya :) sen hair of istanbulla falan karıştırmayasın yok öyle bişey :)

Arkadaş gerekli cevabı vermiş size :) Ha bir altta başka bir manevra yapmışsınız  ama olsun konuştukça batıyorsun.

Bak dostum bu kliniğin iyi olmasını hepimiz istiyoruz 1.5 euro manuel alım için makul bir rakam hepimiz bekliyoruz. Ama iyiye iyi kötüye kötü deriz. İnşallah arkadaşın saçları daha da kalınlaşır ve memnun olur. Hepimizin derdi bu .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 22 Mayıs 2017, 11:29:32 »
Yani iohairin daha tatmin edici bir sonucunu göremedik açıkçası . Ücret 1,5 euro ve pazarlık imkanı olduğundan herkes olumlu bir şeyler bekliyor. Bakalım bekleyip göreceğiz inşallah çok iyi olur . Benim iohairde kafamı kurcalayan olay ekibin başındaki doktorun esteworld den gelmiş olması .

ne esteworldu ya :) sen hair of istanbulla falan karıştırmayasın yok öyle bişey :)

Arkadaş gerekli cevabı vermiş size :) Ha bir altta başka bir manevra yapmışsınız  ama olsun konuştukça batıyorsun.

Bak dostum bu kliniğin iyi olmasını hepimiz istiyoruz 1.5 euro manuel alım için makul bir rakam hepimiz bekliyoruz. Ama iyiye iyi kötüye kötü deriz. İnşallah arkadaşın saçları daha da kalınlaşır ve memnun olur. Hepimizin derdi bu .

hayırdır kardeş ne manevrası ne batması??yok valla sıkıntı bizde kimseye doğruları yazmayacaksın kimseye iyilikte yaramaz.üstüne para verseler iohairde ekim yaptırmam  diye forumda yazanlar konularda iohairi kötüleyenler özelden çağla hanımın numarasını istiyor benden.bırak 2 yüzlü forum kullanıcıları sizi.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 22 Mayıs 2017, 11:56:32 »
black sen neden böyle agresifsin dostum konu ioh olunca ..yani sana özelden mesaj atanları bile ifşa durumundasın..kim attıysa onlarla aranda kalsın..şu var olan bitmemiş sonuçlara göre de ioh a gidecek azdır sanırım..

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 22 Mayıs 2017, 12:21:00 »
black sen neden böyle agresifsin dostum konu ioh olunca ..yani sana özelden mesaj atanları bile ifşa durumundasın..kim attıysa onlarla aranda kalsın..şu var olan bitmemiş sonuçlara göre de ioh a gidecek azdır sanırım..

niye agresif olayım adam manevra yapmışsın diyor.başındaki adam esteword de calısmıs diyor iyide adam ekimin hiçbir kısmında bulunmuyor bunu açılan konuları inceleselerdi bile görürlerdi ama insanların işi sürekli bok atmak biryerlere.ha zaten demişya manevra yapmışsın diye neyin manevrası onu açıklasın kendi kendinizi ele vermişsiniz zaten resim paylaşarak iyi bakın resime

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 22 Mayıs 2017, 12:46:49 »
anladım ama gerek yok bu doktor ekim yapmıyorsa en fazla  imza yetkisi vardır.prosedür detayları vs hepsi o, isterse x yerde olsun isterse ioh da ne fark eder..sallayın dostum gereksiz detay..arkadaşın ekime yoğunlaşalım bence süreç çok yavaş gidiyor..saç diplerinde fotolara göre konuşuyorum bir kararma gözenek gözükmüyor..yüzde 50 bir çıkış olmazsa geri kalan süreçte başarılı sayılmaz.

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 22 Mayıs 2017, 12:52:34 »

Az yada çok orası beni ilgilendirmez.
Yok yaa!!adam gelicek sürekli kotuleyecek Ekim merkezini sonra da görüşmeye gidicek.gitsin görüşsün görüşmesin demiyoruz zaten ben herkese yardımcı oluyorum ozelden kliniğin telini isteyenlere de ama foruma üye olmayan yazmayan kişiler de var sadece burayı okuyupta hareket edenlerde var herkes gorsün bilsin ifsalik birşey yok

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 22 Mayıs 2017, 12:56:49 »
yani oda ayrı bir ironi hem ioh a sallayıp hemde seni arıyorlarsa ne diyim haklısın o konuda

Facebook Twitter Instagram