Gönderen Konu: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016  (Okunma sayısı 66367 defa)

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016
« Yanıtla #255 : 19 Aralık 2017, 12:51:20 »
Ruhi hatırlıyorum forumda Sana ve Hintell e ayrı ayrı konu açılıp agza alınmıycak küfürler edildi forumda bu yüzden umarım bunları yapan her kimse biraz utanmıştır simdi insanların halini görüp.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #256 : 19 Aralık 2017, 12:52:21 »
konuda ki bütün tartışmalar o dönemde ki yazılanların hepsi konu da mevcut https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1675.0 neler yaşandı o dönemde merak edenler okuyabilir..

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #257 : 19 Aralık 2017, 12:55:08 »
bu yazıyı yazdığım için özelden hakaretler küfürler  küçük görmeler vs neler neler geldi yorumlarda özel mesajlarda şimdi diyorum ki görün ioh u..keşke daha önce yazabilseydim ..ortalığı karıştıran yazım bu.paylaşıyorum
Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...
« : 03 Nisan 2017, 00:01:04 »
AlıntıDeğiştirSilKonuyu Böl
arkadaşlar forumlarda 10 yıllık bir tecrübem var buna dayanarak bu merkez hakkında gördüklerimi yazacağım lütfen kimse yanlış anlamasın..amacım sadece ekime karar verecek arkadaşlara biraz daha yararlı olmak.....madde madde yazacağım..
1.donör bölgesini hırpalamadan çok güzel alım yapıyorlar donörde puanım tam ..ama işimiz donör değil
2.ekim sonrası yara kanama fazla olmuyor gördüğüm fotolara göre yine başarılı
3.yaptıran arkadaşlar muazzam bir Türkçe ve uzun bir makale ile giriş yapıp konuya, daha sonra Türkçeleri sadeleşiyor ..belli ki firma biraz reklam fena olmaz diyor haklılar da
4.ekimler henüz süreçlerini tamamlamadı ..inşallah hepsi çok iyi saçlara kavuşur.temennim bu
5.genel olarak forumda gördüğüm ekimlerde fark yaratan  4 ay 6 ay fotosu göremedim vaovv diyeceğim ..ama arkadaşlar çok güzel şahane gibi yorumlar yapıyor bunun için erken ve diğer arkadaşları da etkiliyorlar doğal olarak biraz dikkat !
6.fiyat performans göremedim ki bence 1.5 euro az bir rakam değil
7.bu firmada ekim düşünen arkadaşlara nacizane görüşüm iyi düşünmeleri ve süreçleri 1 yıl takip etmeleri ona göre ekim yaptırmaları
8.4 ay 6 ay 7 ay sonuçları  çok daha iyi olan yerler gördüm araştırınız isim vermiyorum.
9..ve en önemlisi koray hocanın ekibi diye bir söylem var. unutmayın koray hoca değiller karşılaştırmayın bekleyin ve süreçleri görelim
10..1 sene sonraki süreçler muhteşem olabilir umalım da öyle olsun ve arkadaşların hepsi mutlu olsun. ektirecek arkadaşlara da  referans olsun
bu yazıyı forumda ioh çılgınlığı olduğu için yazma gereği duydum lütfen sabredin biraz, greftleriniz değerli unutmayın..
saygılar...

3 numarayı ben bir konuda meraktan yazmıştım bir sürü laf edildi güzel Türkçe kullanmak suç mu diye :) Sana neler dediklerini tahmin ediyorum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #258 : 19 Aralık 2017, 13:01:59 »
Ruhi hatırlıyorum forumda Sana ve Hintell e ayrı ayrı konu açılıp agza alınmıycak küfürler edildi forumda bu yüzden umarım bunları yapan her kimse biraz utanmıştır simdi insanların halini görüp.
aynen hatırlarsın dostum sende vardın .ektirenler bana cephe aldı hintele cephe aldı vs neyse sonuçta  gitmeyenler de baya oldu bu konudan sonra şimdi olan oldu  umarım paralarını  alırlar binlerce liralar gitti maalesef ve donörleri magicreality mi ne vardı 2.ekimiydi ondan haberi olan var mı ?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #259 : 19 Aralık 2017, 13:03:30 »
aynen hatırlarsın dostum sende vardın .ektirenler bana cephe aldı hintele cephe aldı vs neyse sonuçta  gitmeyenler de baya oldu bu konudan sonra şimdi olan oldu  umarım paralarını  alırlar binlerce liralar gitti maalesef ve donörleri magicreality mi ne vardı 2.ekimiydi ondan haberi olan var mı ?

Evet ilk ekiminin Kul'a yaptırmıştı galiba

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #260 : 19 Aralık 2017, 13:15:23 »
evet nofear  ,o arkadaş ilk ekimi zek kula yaptırmıştı. bilgili güzel yorum yapıyordu umarım çıkmıştır saçları  ama zor şu sonuçlardan sonra

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #261 : 20 Aralık 2017, 14:52:21 »
Arkadaslar. Bilet masraflarim karsilaniyor ve tahminen 2-3 haftaya Istanbulda IOHda görüsmem olacak. (tam tarih henüz belli degil)
Sonucu sizlerle paylasacam. Telefonda bana iyi ve umutlu davrandilar.
Hayirlisi InsaAllah.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #262 : 20 Aralık 2017, 15:58:54 »
Arkadaslar. Bilet masraflarim karsilaniyor ve tahminen 2-3 haftaya Istanbulda IOHda görüsmem olacak. (tam tarih henüz belli degil)
Sonucu sizlerle paylasacam. Telefonda bana iyi ve umutlu davrandilar.
Hayirlisi InsaAllah.
hadi hayırlısı.

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #263 : 20 Aralık 2017, 17:30:01 »
Bu saatten sonra ioh kolay kolay ekim yapamaz, ancak burayı tanımayan bilmeyenleri düşürürler,
bu kafa ile klasik atasözü gibi  hızlı giden atın ... seyrek düşer  oldu.Umarım daha fazla  kimse magdur olmaz.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #264 : 20 Aralık 2017, 17:40:15 »
Güzel bir davranış olmuş inşallah burada da aynı tutumları devam eder.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #265 : 20 Aralık 2017, 17:50:45 »
kişisel gorusum oyunu kuralına gore oynuyorlar aldılar senden yirmi iira yolu şusu busu nekadar tutucak ne dicekler orya gidince ketik çıkmış seninkiler dokulmuş veya proscar kullanmdın cart curt zaten demişler yhada zahiyat yuzde 30 faaln alın parayı diyeceler 5 lira verirler 15 lira ceplerine kalır ee uçak şusu busu ne tutucak orda ii davranılar guzel bide yemek solerler sırtını sıvazlarlar olmadı gel bedavaekelim derler şu bu boluyorlar ekerken bu teknik terkedileli yıllar oldu ben olsam gorusmeye gitmem bile ya parayı yatırın derim banka hesabına ya mahkeme derim
saçları ekmeydi dersin

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #266 : 03 Şubat 2018, 23:50:38 »
Merhaba Arkadaslar,

biraz gec oldu, ama anca zaman bulabildim. Söz verdigim gibi konusmamin özetini size bildirmek istiyorum.
Gecen hafta IOH Ekibi ile görüsmem oldu, nezaket ve saygi cercevesinde konusmamis oldu ve daimada bütün sürecte olduydu.
Sürecimi konusduk. Resim cekildi ve bunlara beraber bakdik. Baya uzun konusduk,
Operasyon öncesinden bana koruyucu tedavi kullanamama durumunda varolan saclaramim döküleceginin bilgisini bana verildigini konusduk ve vertexde gercekten saclararimin inceldigini ve azaldigini belirledik. Eski yorumlarda yazdigim gibi malesef proscari kullanamadigim icin alternatif olarak bana keratene diye ilac tavsiye ettiler. O burda Almanyada sorunusuz aliniyormus. Artik InsaAllah bunlari deniyecem.
Sonucta ikinci ekim gerektigini konusduk. Su an düsünmedigimi belirttim ve Operasyon sonrası sürecin zorlu oldugunu ve bunun psikolojik boyutunun da önemli oldugununa konusduk.
Iki taraf icin uygun bir sekilde anlasdik, kavgasiz ve saygi bir ortam icinde ayrildim ve memlekete gelmisken biraz istanbul havasini kokladim :-)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #267 : 04 Şubat 2018, 00:33:28 »
Anladigim kadariyla bir miktar para iadesi almissiniz hayırlısı olsun .

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #268 : 04 Şubat 2018, 08:04:01 »
kişinin kendi saçı dokulsun veya dokulmesin geniş alanlarda bunların ektiklerinin zaten çıkmıo.kucuk alanları ekiolar orda bolmuolar alıolar arkadan tekli çiftli dar alana koyuyorlar.ama boldukleri için geniş alanda çıkmıo.drsuz ekim alıp diş hastanesine goturup ekim bu kadar olur
saçları ekmeydi dersin

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #269 : 19 Mart 2018, 14:28:30 »
Konumu yukarıya alıp İOH ayı hatırlatıyım....

Facebook Twitter Instagram