Gönderen Konu: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016  (Okunma sayısı 66366 defa)

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016
« Yanıtla #240 : 18 Aralık 2017, 17:23:57 »
En hafif iade ile bunlar cidden sapıtmış olmadı ne demek yaww, her saç ektirenin çıkması için  proscar mı kullanmak gerekiyormuş yuhhh,  kaldıki ücretsiz sıklaştımada çıkacağının ne garantisi var ee onda da dönör giderse nolcak ?

Kardeşşim yapman gereken ilk iş bimere başvuru yap, başvurunu en sol altdan sağlık bakanlığına seç ve detayşı olarak sikayetini belirt.

Ekimini "saç ektirdim hüsran oldu" bölümüne aç ki görsünler,

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #241 : 18 Aralık 2017, 17:33:33 »
ioh kağıt imzalatmış 18 ay dolmadan hastalar hakkını arayamıyormuş  senedi dolunca sonuc neyse odur zaten tekkinleri yanlış bir kere bakalım tum orneklerin senssis dolsun diğerleri insallah çıkar
saçları ekmeydi dersin

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #242 : 18 Aralık 2017, 18:13:22 »
ioh kağıt imzalatmış 18 ay dolmadan hastalar hakkını arayamıyormuş  senedi dolunca sonuc neyse odur zaten tekkinleri yanlış bir kere bakalım tum orneklerin senssis dolsun diğerleri insallah çıkar

O kağıdın hiç bir geçerliliği , bağlayıcılığı Yok.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #243 : 18 Aralık 2017, 18:29:30 »
dolsun bakalaım 1 senesi herkesin  merkez iyice çıkar ortaya sanırım onlarda bilmio ne yapıcaklarını sonucları şimdi yeni oğrencek  ornek modelin burda konu açmasına izin vermezdi mod arkadaslar  şimdi bu sonucları gorse onlada gerci o azma uyardı milleti 3 5 farklı nick aynı ipden dedi kul hakkıdır bu iş ornek kişinin sonucuna gittiler 1 tane orneği gorup ah alırlar
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #244 : 18 Aralık 2017, 18:34:15 »
suedinin bu kafa bende olsa minoxidille finasteridle bile ben az çok sonuc alırdım bırak 4.500 luk ekimi en kotu yer bile kapatırdı bu kafayı saçları gel ek diye bağrıo kolay ekimlik kafa varmış bunuda yapamayan bu işi yapmasın insallah diğer ornekler 1 sene dolunca bole olmaz temennimiz bu sonuta yoldaşız kotu ekimlere hepimiz trepki gostermeliyiz 1 gunde kazandıkları paranın haddi hsabı yok arkadan saçları alıp one koyamıyorlarsa yapmasınlar bu işi zamanında kotu ekim gecirmiş bizler anlıyoruz bu arkadasların dertlerini
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 18 Aralık 2017, 18:34:57 »
şeyide kaldırmış bunlar waatsapmı o tarz bişi ben sanaldan pek  anlamam instagrammı ne orda linkleri varmış dondurmuşlar orayı kapatmışlar
saçları ekmeydi dersin

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #246 : 18 Aralık 2017, 18:37:05 »
Terbiyesizlik etmişler gerçekten yabancı forumlara , youtubea , yerli forumlara , bimer vs, fatura vermedilerse vergi dairesine vs hakkınızı arayın bence .  Geçmiş olsun
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #247 : 18 Aralık 2017, 18:46:16 »
10 sene once plastik cerrahlar haricindekileirn saç ekmesi yasaktı bilmiom kanun aynımı aynı ise içlerinde plastik cerrah yok buradn yola çıkarsınız kanun aynıysa şikayet ederken bunu duysunlar tutusurlar zaten
saçları ekmeydi dersin

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #248 : 18 Aralık 2017, 18:55:02 »
10 sene once plastik cerrahlar haricindekileirn saç ekmesi yasaktı bilmiom kanun aynımı aynı ise içlerinde plastik cerrah yok buradn yola çıkarsınız kanun aynıysa şikayet ederken bunu duysunlar tutusurlar zaten

Üstat geçen 6 kez saç ekimi yaptırdım bir kulağımın arkası kaldı  demiştiniz :)  sizin konu vs , son durum ve hikayeniz nedir çok merak ettim hangi doktorlara ekim yaptırdınız .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #249 : 18 Aralık 2017, 19:14:56 »
hocam ilk ikisini eken ekip serdar ülkü  diye drlardı son 3unu şimdi ekimi bırakmış birine ektirdim şu bu kaısık benim iş 3.ekimim osmandı adı dr dr ekip ekip dolaştı kafa elden ele  karman çorman hikaye var bende arkadasın konusu dağılmasın hem bu kadar emek harcamış 1 sene beklemiş  karsılığını alamadı kendi saçlarınada zarar vermişler bence
saçları ekmeydi dersin

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 19 Aralık 2017, 09:39:16 »
Hocam son görüşmenizi yazacaktınız, merkez talebinize ne yanıt verdi ?

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #251 : 19 Aralık 2017, 11:24:07 »
Hocam son görüşmenizi yazacaktınız, merkez talebinize ne yanıt verdi ?

Kusura bakma. Dün yazamadim.
Sunu diye bilirim kisaca: Para Iadesi icin ölcüm yapmak istiyorlar. Yoksa Iade yok.
Bende ucak biletimi ve konaklamami öderseniz (Almanyada yasiyorum) ölcüme gelirim dedim. Dogrusuyla neyi ve nasil ölceceklerse bilmiyorum. Tabi bu durumda sonra bana yüzde 95% cikti derlerse ölcümde ben orda gülürmüyüm aglarmiyim daha bilemiyorum.
Eger ucak biletimi öderlerse acacagim konuyu geri döndükten sonra buraya yazacam. Eger onu kabul etmeslerse burda elimde ne varsa paylasacam ve diger magdurlarla beraber hareket edecegim. Bunu kendilerine bildirdim.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #252 : 19 Aralık 2017, 11:44:19 »
ne ölçümü gormuolarmı resimleri kendi saçını dokmuşler donorden giden saçları parasını iade etseler donor nasıl geri gelcek bunlar merkezi açarken kafaya koymuşlardır çıkjadı diye gelnelere deriz yude 30 u çıkmamış falan veririz parayı geri kalan cebimize kalır diye
saçları ekmeydi dersin

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 19 Aralık 2017, 12:40:35 »
Buna bide üstüne Tüy dikmek denir olmayan bişeyin neyini sayacaksın 3 kuruş daha kurtarmanın peşine düşmüşler tüm ekımlerı patladı insan biraz utanır ya iyi niyet için bir daha sıklaştırma yapacaklarmış lafa  bak yok proscar kullanmamış filan yapsan zaten yapardın doymadınız kalan donör bölgesinidemi mafediceksiniz? Bu işler öyle koray hocanın yanından ayrıldık demekle adamın adını kullanmakla  Asmed i taklit etmekle olmuyormuş demekki  verdiğiniz greft analiz kağıdına kadar taklit ettiniz bari sonuclarınızda en azından %20 yakın olsaydı  hangi akla hizmet 1,5 ero ya ekım yapıyorsunuz onuda anlamış degilim merdiven altı yerlerin sonuçları sizden 10 kat daha hatta 20 kat . koray hoca büyük adammış yanından ayrılıp onun adını kullanıp adamıda rezil ettiniz gıkını çıkarmadı en azından ben duymadık.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2017, 12:42:32 Gönderen: vogueman »

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #254 : 19 Aralık 2017, 12:47:56 »
bu yazıyı yazdığım için özelden hakaretler küfürler  küçük görmeler vs neler neler geldi yorumlarda özel mesajlarda şimdi diyorum ki görün ioh u..keşke daha önce yazabilseydim ..ortalığı karıştıran yazım bu.paylaşıyorum
Institute of Hair merkezi hakkında izlenimlerim...
« : 03 Nisan 2017, 00:01:04 »
AlıntıDeğiştirSilKonuyu Böl
arkadaşlar forumlarda 10 yıllık bir tecrübem var buna dayanarak bu merkez hakkında gördüklerimi yazacağım lütfen kimse yanlış anlamasın..amacım sadece ekime karar verecek arkadaşlara biraz daha yararlı olmak.....madde madde yazacağım..
1.donör bölgesini hırpalamadan çok güzel alım yapıyorlar donörde puanım tam ..ama işimiz donör değil
2.ekim sonrası yara kanama fazla olmuyor gördüğüm fotolara göre yine başarılı
3.yaptıran arkadaşlar muazzam bir Türkçe ve uzun bir makale ile giriş yapıp konuya, daha sonra Türkçeleri sadeleşiyor ..belli ki firma biraz reklam fena olmaz diyor haklılar da
4.ekimler henüz süreçlerini tamamlamadı ..inşallah hepsi çok iyi saçlara kavuşur.temennim bu
5.genel olarak forumda gördüğüm ekimlerde fark yaratan  4 ay 6 ay fotosu göremedim vaovv diyeceğim ..ama arkadaşlar çok güzel şahane gibi yorumlar yapıyor bunun için erken ve diğer arkadaşları da etkiliyorlar doğal olarak biraz dikkat !
6.fiyat performans göremedim ki bence 1.5 euro az bir rakam değil
7.bu firmada ekim düşünen arkadaşlara nacizane görüşüm iyi düşünmeleri ve süreçleri 1 yıl takip etmeleri ona göre ekim yaptırmaları
8.4 ay 6 ay 7 ay sonuçları  çok daha iyi olan yerler gördüm araştırınız isim vermiyorum.
9..ve en önemlisi koray hocanın ekibi diye bir söylem var. unutmayın koray hoca değiller karşılaştırmayın bekleyin ve süreçleri görelim
10..1 sene sonraki süreçler muhteşem olabilir umalım da öyle olsun ve arkadaşların hepsi mutlu olsun. ektirecek arkadaşlara da  referans olsun
bu yazıyı forumda ioh çılgınlığı olduğu için yazma gereği duydum lütfen sabredin biraz, greftleriniz değerli unutmayın..
saygılar...

Facebook Twitter Instagram