Gönderen Konu: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016  (Okunma sayısı 66379 defa)

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016
« Yanıtla #210 : 12 Aralık 2017, 14:39:41 »
en doğru ve kapatıcı taramayı yapmanıza rağmen dipler görünüyor ki bu olmaması lazım.(en azından 4500grefte ve eskiden saç olan yerde). Bilmiyorum dönorü çok güzel kullanmalarının sebebi ince tekli greftleri almalarımı ki.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #211 : 12 Aralık 2017, 14:42:39 »
ne yazikki başarısız olarak tamamlanan bir süreç daha. ekim öncesi halinizle pek bir fark göremiyorum. sanki 4500 greftlik bir ekim olmamış da saçlarınızı uzatıp taramış gibisiniz.yazık olmuş. hatta verteks eskiye nazaran daha da açılmış. sanırım bir yandan da dökülme devam ediyor. hayırlı olsun,demeyi çok isterdim fakat geçmiş olsun diyoruz. siz ne düşünüyorsunuz hocam. 2.bir ekim olacak mı

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #212 : 12 Aralık 2017, 14:53:28 »
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Eskisine bakarak biraz daha iyi, ama tabiiki bukadar greft sayısına göre yetersiz. Işık çok yanıltılıcı, vertex belki biraz zayıflamış olabilir, ama doğrusuyla saç dökülmesini pek fark etmiyorum.

Ben çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım. İkinci ekim düşünmüyordum ve Ioha bunun bana yakınlarda gerekmeyeceğini söylemişdi. Ne yazıkki durumumu görüyorsunuz.

Arkadaşlar tavsiyeniz bana nedir ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #213 : 12 Aralık 2017, 14:55:39 »
Geçmiş olsun dostum.
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #214 : 12 Aralık 2017, 17:20:18 »
Üstad geçmiş olsun kuzenime 5200 ekildi yazmışsınız ilk sayfada onun durumu nedir forumda konusu olanlardan mı ?
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #215 : 12 Aralık 2017, 17:38:30 »
Kuzenimin durumu benden daha kötü. O buraya konu acmadı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #216 : 12 Aralık 2017, 17:49:09 »
onun kaçıncı ay ?
Global Moderator

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #217 : 12 Aralık 2017, 17:59:39 »
onun kaçıncı ay ?
Benden iki gün en önce ektirdi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #218 : 12 Aralık 2017, 18:45:00 »
onun kaçıncı ay ?

Üzüldüm dostum okadar emek verildi tekrar çok geçmiş olsun hayal kırıklığı kötü bi durum.
Global Moderator

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #219 : 12 Aralık 2017, 18:52:46 »
Öncellikle geçmiş olsun. Çok daha kötü sonuçlananlar var sıkmayın canınızı. Bu kurum inanılmaz patlıyor önü alınmıyor.

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #220 : 12 Aralık 2017, 18:56:52 »
onun kaçıncı ay ?

Üzüldüm dostum okadar emek verildi tekrar çok geçmiş olsun hayal kırıklığı kötü bi durum.

Sağol kardeşim, kaderimizde böyle yazılıymış. Benim üzüldüğüm okadar emindim doğru kararı vermeye. Biz aslında başka bir yerde (Dr. Özlem Biçer) ekim yaptıracaktık. İoha için iptal etmiştik.
Almanya’dan biçere giden çok var, ioha manuel ekim yaptığı için ve korayın eski elemanları oldukları için seçmiştim. Neyse Allah daha başka dert vermesin. Şimdi paramı geri istiyecem. Bakalım ne diyecekler

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #221 : 12 Aralık 2017, 18:57:43 »
valla kötü konuşacağım tam bir fiyasko doğallık yok sanki dökülme evresindeki saç gibi bir tutam saç var..birde 1.5 euro nedir bugün benim diyen doktor almıyor 1.5 euro  hakan  doğanay serdar gökrem ilhan serdaroğlu zekeriya kul özgür nalbant serkan aygın jale şenyurt vs.bunlar almıyor 1.5 euro sizin ne gibi bir donanımınız varda istiyorsunuz ki 1.5 euro  koray hocanın eski ekibiymiş böyle saçma bir şey var mı yılların hocasının eski ekibi olmak neyin göstergesi saçmalıktı zaten demeçler de yorumlarda ..üzüldüm ya milletin gitti parası zamanı yazık... donörün iyi kardeşim al paranı git iyi bir doktorda ektir bu ne böyle ya kuzenine de geçmiş olsun

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #222 : 12 Aralık 2017, 19:47:08 »
bunlar aralara giremio kişnin kendi salarınıda dokuo  zaten mantıkları kıllandırmıştı beni şu kadar fiyata ekioz cabuk ektirin yakında pahalanıcak merkezlerine arkadas için gorusmeye gitmiştik bastan savma goz boyayıcı bir mekan konusmaları yuksekten atıp tutma tek kozları dr korayın ekibinden olmaları iyide dr korayın ekibinde şimdiye kadaar çok çalışmış insan vardır hepsi ekim merkezi açsa bence bunlarda bilmio sonucları ne yapıp yapamıcaklarını daha antremana çıkmadan maça çıkmak bunların yaptıkları dr korayın yanında eleman olmak baska  ekim merkezi açmak baska şunu derler ekimciler bu tur durumlarda bizimkiler çıktı kendi saçın dokulmuş yada kabul edioz yuzde 75i falan çıkmış geri kalan para iadesini alın derler dostum uzulme paranı alırsın gider ii bir yerde sakalı falanda işin içine kapıt donoru zenginleştirip kafayı kapatırsın  hafif ışıkta 1 2 resim daha atabilirmisin bizim arkdasıda ektiler 250 gun oldu halen yarısı çıktı beklioz gerisini umutla gitme diye uyardım cocuğu beklioz bakalım çıkanlar hep tekli 2 gun once saatlerce inceledim kafayı boluyorlar resmen bolerek ekimin terkedildiği bolerek ekilen saç çıkmaz denildiği tarihler çok eskiden kaldı bunlar halen boluo sorunca bolmedik diolar o zaman neden çıkanlar hep tekli tuy gibi paranı falan alırsın 
saçları ekmeydi dersin

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #223 : 12 Aralık 2017, 19:50:54 »
bunlar aralara giremio kişnin kendi salarınıda dokuo  zaten mantıkları kıllandırmıştı beni şu kadar fiyata ekioz cabuk ektirin yakında pahalanıcak merkezlerine arkadas için gorusmeye gitmiştik bastan savma goz boyayıcı bir mekan konusmaları yuksekten atıp tutma tek kozları dr korayın ekibinden olmaları iyide dr korayın ekibinde şimdiye kadaar çok çalışmış insan vardır hepsi ekim merkezi açsa bence bunlarda bilmio sonucları ne yapıp yapamıcaklarını daha antremana çıkmadan maça çıkmak bunların yaptıkları dr korayın yanında eleman olmak baska  ekim merkezi açmak baska şunu derler ekimciler bu tur durumlarda bizimkiler çıktı kendi saçın dokulmuş yada kabul edioz yuzde 75i falan çıkmış geri kalan para iadesini alın derler dostum uzulme paranı alırsın gider ii bir yerde sakalı falanda işin içine kapıt donoru zenginleştirip kafayı kapatırsın  hafif ışıkta 1 2 resim daha atabilirmisin bizim arkdasıda ektiler 250 gun oldu halen yarısı çıktı beklioz gerisini umutla gitme diye uyardım cocuğu beklioz bakalım çıkanlar hep tekli 2 gun once saatlerce inceledim kafayı boluyorlar resmen bolerek ekimin terkedildiği bolerek ekilen saç çıkmaz denildiği tarihler çok eskiden kaldı bunlar halen boluo sorunca bolmedik diolar o zaman neden çıkanlar hep tekli tuy gibi paranı falan alırsın
sen haklısın bence de emekli çıkan saçlar hep tüy gibi çoğunda çoklu greft hiç mi yok bu adamlarda ilk başta dediklerin pek  mantıklı gelmiyordu ama bu forumda en tecrübeli kişisin bence ekim konusunda ve haklısın   4 ekim mi yaptırmıştın yanlış bilmiyorsam...
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 23:23:20 Gönderen: ruhi mücerret »

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #224 : 12 Aralık 2017, 20:02:24 »
6 ekim yaptırdım hocam ekilmedik bir kulağımın arkası kaldı:)bolerek bolmeyerek fut fue ne istersen ektirdim tam kaşarım anlıyacağın):çok eski tarihlerde mö ekimciler toplanıo bolerek ekim yalan iş diyorlar vazgeçiyorlar ya çıkmaz ya tuy çıkar diyorlar bunlar bu zamanda bolerek ekim yapıyorsa bu nasıl bilionmu hani eve şu zamanda eski siyah beyaz tv almak gibi ya kardeşim bolerek ekim zaten sakat iş millet 5 10 liraya kelini kapatıyor bu arkadaslar bulmuş buluşturmuş 20lira vermiş yazık paralarına giden donore .arkadas ektirdi 250 gun oldu kendi saçlarını doktuler çıkanar hep tekli nadiren tekli dısı var sorsan bolmuyorlar ee çıkanları dısarda gozumuzle goruoz ekim 6 ayda çıkar bolerek ekim 1 senede çıkar neyin bolmemesi
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram