Gönderen Konu: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016  (Okunma sayısı 66448 defa)

bozlak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair / 4425 Grafts / 22-23 Aralık 2016
« Yanıtla #120 : 05 Haziran 2017, 20:47:28 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1279.135
Bu arkadaş aynı ekim merkezinde ekim yapmış ve 5 ayda sonuç almış. Bu arkadaşa folikül ekimi yapılmamış o zaman???!!

6. ekimini yaptırmış ve daha önce yazdıklarından anladığım kadarıyla 7. ek!m!n! planlayan arkadaşın dediğine katılmıyorum. bu arkadaşlar sanırım olayı yanlış anlamış.

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #121 : 05 Haziran 2017, 20:52:25 »
2007 miydi 2008miydi neydi bana oyle ekim yapıldı diğer arkadaslarada oyle yapıldı ondan onecde yapılıyormuş hatta drlar arasında oturulmuş konusulmuş bolerek ekim ii değil denmiş 2007den once bolerek ekim yapmama kararı almış bazı ekimciler ama bizim ekimci devam ediyordu bolerek ekmeye folikul ekimi diyordu  ekimin adına sonucta hep son aylar alındı 9 10 11. aylar evet 6 ekim yaptırdım eh işte iyi kotu dokulmeden onceki saçı yakaladım yani bu tarz bu stil folikul ekimi yaptıran arkadaslar 1 seneyi beklesinler
  şahsi kanaatim bende sıcak bakamadım  bölerek ekime donör rezervi yeterli ise  çoklu greftleri bölerek ekmek pek matıklı gelmedi.çoklu greftler middle-vertex  alanını kapatmak için önemli.dediğiniz gibiyse son ayları görmek lazım tabiki.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 05 Haziran 2017, 20:59:39 »
bir de norw7 birisine bölerek ekersen zaten o kişi memnun olmaz ki. saçları tarayamadıktan sonra üstte tül gibi durması memnun etmez. yani bunu yapıyorsa bile çok az şekilde donörü kurtarma amaçlı yapabilir.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 05 Haziran 2017, 21:01:19 »
arkadasım 7.ekimimi planlamıom saçlarım tamamen kapandı ektircek bir arkdas beni yanında mufettiş olarak goturdu ioh ye gel bakalım bunlar nedir ne değildir dedi bende dedim yuksekten uçuolar ama insallah dedikleri kadar basarılıdırlar koray erdoğanda boluyorsa onun  6 ayda sonuc vermesini bende anlamadım mikro motor yeni çıkmıştı hatta ekimci aitlla kaya dedi bende motor yaptım alımiçin kendim yaptım  falan dedi sana denyeyimmi dedi dedim bi git basımdan yeni icadını bana neden denion dedim baska ekimciler yeni gecmişti hatta bir arkadasın donorunu mahvettiler oda geldi ondekileri geri ektirdi donore ektirdi atila kayya atillanın mikro motoru kendi icadıydı sanırm mikro motorla kasap iş çıkınca oda gecmedi mikro motora bende koray erdoğaının ektiği dısında bolerek ekimlerin senesi dolmadan sonucu olduğunu gormedimbizimkiler hep gec çıktı o azmanlar koray erdoğaının adı yeni gecodu arkadaslara onerdim ekip vardı arkdaslrın turkiyenin her yerine gidip ornekler goruyorlardı biz koray erdoğınkileir gorduk atillanın ektirklerinden doğal değldi dediler futları soluolar sanırım  sonralarıbu mikro motor iyice yaygınlaştı 6 kere ektirmek onemli deil bundan fazla sayıdada ektirenler var hatta bir arkadasın ekimciye evi yakındı ara ara gidip koyduyordu 50 100 te kafaya saçı çok takan briiyidi sacaınla surekli oynuyordu
bu bolme olayını arkadaslar gokhan gure gittiğinde demişki 10 sene onceki muhabbet eskiden bolerek ekiliyordu ekimciler arasında tartışıldı konusuldu bolerek ekim yanlış dendi falan demiş artık normal grfet ekimi yapılıyor denmiş atilla kayaya dedim bolme yanlış falan dediki ben bolmuom içerde boluom 4 luden 2 tanesini bırakıom 2 tane cekiom one tasıom falan dedi bu konudaki bilgileirm bunlar
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 05 Haziran 2017, 21:07:21 »
arkadasım benimde aklıma farklı bir işlem olacağıı aklıma geldi bolunerek ekm 6 ayda çıkmaz 6 ayda çııkıosa farklı olabilir diye dusundum ama ioh ye gittiğimizde konustuğumuzda atilla kayanın ekimtarzını tarif ettiler bana işte içerden cekioz hepsini almoz bırakıoz falan atilla kayada oyle yapard hepsini almazdı ama sanırım işin iç yapısını incelediğimizde durum farklı o zamanki bolerek ekimle şu anki bu tarz ekim tamamen farklı o zaman karıstırılmasın ikisi birbirine
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 05 Haziran 2017, 21:14:38 »
atilla kayadan ben genel olarak memnun değilim bir arkadasımda değil artık ekmiyornuş ama bazı iyi işlerde çıkardı ekimlerini takip ettiğim çocuklar vardı onların hakkını verdi ekimleirnin kafalarını guzel kapadı
ıoh de hastalarına 1 seneyi bekleyin diomuş biilion normal ekimlerde 6 ay bekle denir 1 ekim dediklerine gore onlarında gec çıkıo asmeddeki farklı stil olmasa atilla kayanınkinden farklı olmasa 6 ayda çıkması imkansız zaten
saçları ekmeydi dersin

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 05 Haziran 2017, 21:31:09 »
kısaca şu 1 greeft 3 lü 4 lü 2li ve tekli çıkabilir bu fiyat için  verilen tek grefttir. şansına 1 greftin 3lü  4 lüyse ekimin sık olur..bölerek ise önde doğallı yakalamak için çoklu greftler tek tek ayrılarak ekilir..bu doğallık katar öne..yani 1 greftten 3 saç telide çkabilir 1 saç telide ..ama etik olarak 1 greeft başına para alırsın böldüklerine değil..işin teknik kısmını bilen anlatsın..yani 1 greftteki 4 saç telini 4 e bölüp 4 greft parası alamazsın..böldüklerine de ekstra sayı katamazsın yani 1 greftten 4 saç teli çıkıyorsa o 4 greft olmaz 1 grefttir..örnek vereyim 3500 gteftin çıktı hepsi 2 li greftlerin bunu böldün bu 7000 greft anlamına gelmez 3500 grefttir ..3500 greft parası alırsın..eğer sen hastaya 7000 ektim 7000 çıktı dersen böldüklerinle 7000 greft parası alırsan  vampirliğe girer soygundur yapanda varsa yazıktır
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2017, 21:41:37 Gönderen: ruhi mücerret »

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 05 Haziran 2017, 21:40:16 »
kısaca şu 1 greeft 3 lü 4 lü 2li ve tekli çıkabilir bu fiyat için  verilen tek grefttir. şansına 1 greftin 3lü  4 lüyse ekimin sık olur..bölerek ise önde doğallı yakalamak için çoklu greftler tek tek ayrılarak ekilir..bu doğallık katar öne..yani 1 greftten 3 saç telide çkabilir 1 saç telide ..ama etik olarak 1 greeft başına para alırsın böldüklerine değil..işin teknik kısmını bilen anlatsın..yani 1 greftteki 4 saç telini 4 e bölüp 4 greft parası alamazsın..böldüklerine de ekstra sayı katamazsın yani 1 greftten 4 saç teli çıkıyorsa o 4 greft olmaz 1 grefttir..örnek vereyim 3500 gteftin çıktı hespi 2 li grreftlerin bunu böldün bu 7000 greft anlamına gelmez 3500 grefttir ..3500 greft parası alırsın..diğeri vampirliğe girer soygundur yapanda varsa yazıktır
ben de diyorum ki eğer grefti donörde bölüyor ve 2sini alıp 2sini orada bırakıyorsa bu da para tuzağıdır. yani norw7 olan ve donörü baya zayıf birine nasıl 8 bin greft kapasiten var diyorlar. başka açıklama aklım almıyor benim?

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 05 Haziran 2017, 21:43:31 »
kısaca şu 1 greeft 3 lü 4 lü 2li ve tekli çıkabilir bu fiyat için  verilen tek grefttir. şansına 1 greftin 3lü  4 lüyse ekimin sık olur..bölerek ise önde doğallı yakalamak için çoklu greftler tek tek ayrılarak ekilir..bu doğallık katar öne..yani 1 greftten 3 saç telide çkabilir 1 saç telide ..ama etik olarak 1 greeft başına para alırsın böldüklerine değil..işin teknik kısmını bilen anlatsın..yani 1 greftteki 4 saç telini 4 e bölüp 4 greft parası alamazsın..böldüklerine de ekstra sayı katamazsın yani 1 greftten 4 saç teli çıkıyorsa o 4 greft olmaz 1 grefttir..örnek vereyim 3500 gteftin çıktı hespi 2 li grreftlerin bunu böldün bu 7000 greft anlamına gelmez 3500 grefttir ..3500 greft parası alırsın..diğeri vampirliğe girer soygundur yapanda varsa yazıktır
ben de diyorum ki eğer grefti donörde bölüyor ve 2sini alıp 2sini orada bırakıyorsa bu da para tuzağıdır. yani norw7 olan ve donörü baya zayıf birine nasıl 8 bin greft kapasiten var diyorlar. başka açıklama aklım almıyor benim?
aynen öyle dostum yoksa o donör 5000 alımla farklı olur burda biraz greft rakamı şişiriliyo ekilenle alınan aynı değil bence 2000 alıp çokluyu bölüp 4000 deniyor gibi geliyor bana doğallık o yüzden ama  ekimlerinde sıklıkda  buyüzden yok zaten

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 05 Haziran 2017, 21:47:10 »
aynen öyle dostum yoksa o donör 5000 alımla farklı olur burda biraz greft rakamı şişiriliyo ekilenle alınan aynı değil bence 2000 alıp çokluyu bölüp 4000 deniyor gibi geliyor bana doğallık o yüzden ama  ekimlerinde sıklıkda  buyüzden yok zaten
işte bu başarısız olma nedeni olur geniş alan ekimlerinde. ayrıca hastanın neredeyse 2 kat fazla parasını alma amacı var gibi geldi.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 05 Haziran 2017, 21:56:08 »
bunlar sadece bizim görüşlerimiz yanlış anlaşılmasın  firma yapıyor yada yaptığı için demiyoruz  kesin yargılar değil ..sadece başka mantıklı açıklaması yok..hepsi   sadece yorumlarımız kanıtlanmış bir şey değil.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 05 Haziran 2017, 21:57:40 »
bunlar sadece bizim görüşlerimiz yanlış anlaşılmasın  firma yapıyor yada yaptığı için demiyoruz  kesin yargılar değil ..sadece başka mantıklı açıklaması yok..hepsi   sadece yorumlarımız kanıtlanmış bir şey değil.
açtığım konuda da söyledim mantığıma uyduramadığım için kendim fikir edindim. firmayı karalamak falan bize düşmez zaten. hatta sözümün arkasındayım hepsi başarıya ulaşsın hemen bende orada ektiririm.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 05 Haziran 2017, 23:16:40 »
burada toplam 4 greft var ama gördüğünüz üzere 3 lü 2 li ve tekli saç vermiş kökler..şimdi bunu bölerek   ekebilirsin ve 9 greft ektim dersen olay tamamen kandırmacadır..ekilen yine 4 grefttir eğer tekli grefttin azsa yada yoksa sadece ön bölgenin doğallı için bölünerek eker doktorlar..onun harici kesinlikle bölünmez çünkü sıklık sağlanmaz..ekimde fark yaratan sıklığı belirleyen en önemli etkenlerden biride çoklu grefttir çünkü daha çok yer kaplar ve kapatır ..greft bölmek gerekmediği sürece sonucu sıklık açısından olumsuz etkiler bunu bilin ALINTIDIR.https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1726.msg39703#msg39703 bu konuda bir çok sorunuzun cevabı bir hocayla görüşmüştüm bu konuları
İletiyi düzenle

* sac-ekimi-greft-resmi.jpg (8.53 KB , 300x178
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2017, 01:14:49 Gönderen: ruhi mücerret »

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 05 Haziran 2017, 23:32:30 »
böyle bilgileri kurum kendi adına hesap açıp sitede  bilgilendirme yapmalı.yurtdışı forumlarda örnekleri var.ama nerdeee ? koşulsuz,şartsız sorgusuz sualsiz hasta çok. şahsen ben bu bilgileri telefonla kendilerinden de  almak istemiyorum.çünkü bazısı çok yüzsüz on defa karar verdinizmi diye aranılmaz.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 06 Haziran 2017, 00:41:08 »
burada toplam 4 greft var ama gördüğünüz üzere 3 lü 2 li ve tekli saç vermiş kökler..şimdi bunu bölerek   ekebilirsin ve 9 greft ektim dersen olay tamamen kandırmacadır..ekilen yine 4 grefttir eğer tekli grefttin azsa yada yoksa sadece ön bölgenin doğallı için bölünerek eker doktorlar..onun harici kesinlikle bölünmez çünkü sıklık sağlanmaz..ekimde fark yaratan sıklığı belirleyen en önemli etkenlerden biride çoklu grefttir çünkü daha çok yer kaplar ve kapatır ..greft bölmek gerekmediği sürece sonucu sıklık açısından olumsuz etkiler bunu bilin.https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1726.msg39703#msg39703 bu konuda bir çok sorunuzun cevabı bir hocayla görüşmüştüm bu konuları
İletiyi düzenle

* sac-ekimi-greft-resmi.jpg (8.53 KB , 300x178
Guzel bilgiler ediniyoruz teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram