Gönderen Konu: 2000 greft (Mitat Hanbaba Esteliv) + 5000 Greft (Sultan Özmen) Saç Ekimleri  (Okunma sayısı 45648 defa)

MURAT K.

• Sr. Member
Sanal ortamda klavye kullanarak dahi duygu düşüncelerini medeni bir şekilde paylaşamayan insanlar hangi işte başarılı olabilir ki?

Benim anlam veremediğim bir kaç konu var.

-Ekimi Hintell mi yaptı?
-ekimci daha önce burada kanun ve etik kurallarını hiçe sayarak millete küfür eden kişi değil mi? şimdi kime ne ile alakalı dava açma hazırlığında?dava konusu ne olacak mesala? Memnuniyetsizliğini dile getiren bir hastam var,nasıl olurda  bu hastamın memnuniyetsizliği dile getirebileceği bir platform oluşturulur ? Bubplatformda emeği geçen kişilere maddi ve manevi tazminat şeklinde mi olacak?
-Ektirdigini söyleyen kişi neden böyle bir yalan atsın?
-Murat (kimdir bilmiyorum) neden ara ara İngilizce yazıyor?

Slocer üstad, araştırma yapan yabancı insanlar bilgi sahibi olsunlar ülkemizin bu konuyla alakalı adı kirlenmesin diye yazıyorum. Yani dediğim gibi böyle bir platform var ve süreçlerimi paylaştım, benim yüzümden kimsenin başı ağrısın istemem, moderatörler isterlerse konuyu komple silebilirler ben kendim silemiyorum konuyu çünkü sadece adminler silebiliyor sanırım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sanal ortamda klavye kullanarak dahi duygu düşüncelerini medeni bir şekilde paylaşamayan insanlar hangi işte başarılı olabilir ki?

Benim anlam veremediğim bir kaç konu var.

-Ekimi Hintell mi yaptı?
-ekimci daha önce burada kanun ve etik kurallarını hiçe sayarak millete küfür eden kişi değil mi? şimdi kime ne ile alakalı dava açma hazırlığında?dava konusu ne olacak mesala? Memnuniyetsizliğini dile getiren bir hastam var,nasıl olurda  bu hastamın memnuniyetsizliği dile getirebileceği bir platform oluşturulur ? Bubplatformda emeği geçen kişilere maddi ve manevi tazminat şeklinde mi olacak?
-Ektirdigini söyleyen kişi neden böyle bir yalan atsın?
-Murat (kimdir bilmiyorum) neden ara ara İngilizce yazıyor?

Bunları bende anlamıyorum Ama hak hukuk bilmediği için sayın arkadaş bu sekilde konuşuyor.

İnsan tehtit etmeyi bunlar oyun sanıyor sen beni tanırsın :)

Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bunları bende anlamıyorum Ama hak hukuk bilmediği için sayın arkadaş bu sekilde konuşuyor.

İnsan tehtit etmeyi bunlar oyun sanıyor sen beni tanırsın :)

Sorun orda zaten tanımadıkları için böyle oluyor.
Biyerlerden duyup öğrensin yine başlar özür minnet dilemeye..
Hata sende muhattap alma başqan..

MURAT K.

• Sr. Member
Ben onlara ulaşmaya çalıştım zamanında bıraksınlar bu ayakları. Namusuma laf eden haysiyetsiz heriflerle tek bir şey için muhattap olurum! O yüzden çok şanslarını zorlamasınlar.

MURAT K.

• Sr. Member
Bende son kez yazıyorum, ilk ekimi mitat hanbabanın yaptığına dair şahısların kendi itirafları aşağıdadır, bu şahıslarla muhattap değilim, revizyonumu yaptırdım, artık saçımla alakalı tek muhattap olacağım kişi Sultan Özmen'dir ve Sultan Özmenin forumda yazılan şeylerle alakası yoktur, şahıslar ne hakla Sultan Özmen'i arayıp rahatsız ediyorlar terbiyesizliğin bu kadarına pes, ben kanıtları aşağı bırakıyorum, başkada bir şey yazmayacağım dediğim gibi mesele bu konunun forumdan kaldırılmasıysa bunu zaten sadece admin yapabilir ona kalmış. İyi dileklerde bulunan arkadaşlara çok teşekkür ederim, dediğim gibi ilk ekimi hanbabaların yaptığına dair hem buradaki hem de şikayetvar daki kendi itirafları aşağıdadır;

KonyaliMemo

• Yeni üye
  • *
Bu konuyu yeni goruyorum.. ilk ekimin buyuk rezillik cok gecmis olsun kardesim, ikinci ekim guzel gorunuyor hayirli olsun.

Yemin ederim o sozde doktor olacak adamin yorumlarini gordukce ellerim kasiniyor telefonun arkasinda kafayi yedim.

Eksi sözlük

• Sr. Member
Sorun orda zaten tanımadıkları için böyle oluyor.
Biyerlerden duyup öğrensin yine başlar özür minnet dilemeye..
Hata sende muhattap alma başqan..

👍👍👍  :)

Santa33

• Jr. Member
  • **
Murtaza beyin şu saatten sonra yapması gereken tek şey; daha da saldırganlaşıp forum adminlerine filan dava açmaktan ziyade, zamanında böyle bir hata yapmış olduğunu kabul etmek ki, çok çok iyi "doktorların" bile kötü diyebileceğimiz ekimleri vardır, ve murat beye ulaşıp bir şekilde gönlünü ve helalliğini almak olmalı. Nasıl yapacağını da kendi bulabilir bence.

Murat bey, sizin de ikinci ekiminiz başarılı görünüyor, bol saçlar ve sabır diliyorum :)
  • Yaşınız 28

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
Merhaba Ben MURTAZA HANBABA benim adıma instagramlar açılmış benim adıma murtaza nick adı altında bu siteye kayıtlarda yapılmış ve malesef bunlardan yeni yeni haberdar oldum... hıntel nick kullanan arkadaşımızla rumelı haır clınıc isimli ınstagram sayfasından konusma fırsatı buldum ve kendisine durumu kendisine anlattım ..dahili olmadığını söyledi ve şimdi gördümki ele başı bu arkadaşımızmış... benim açımdan hiç bir sıkıntı yok ben ıstanbulda halkalıda ıkamet edıyorum yazan bır kac arasım vardı benımle gorusecek yuregın varmı dıye ? numaram yazıyor arayınız konum atınız degerlendırebıleyım saklanarak buradan bu tarz kelımelerı kullanmanız cok sacma ...bu gıbı ısler karsılıklı gorusulerek halledılır o arkadaşlarım ve sıkayet sahıbı murat arkadasımız sizlerden telefon beklıyorum neysekı şimdi bu murat arkadaşımızı ben tanımıyorum.saç ekim işlemini ben gerçekleştirmedim.benim adımın geçmesine şaşırdım ve üzüldümde açıkcası benim  telefon numaram 05442640408 dir kendisinin benimle tanışmışlığı var ise arasın anlatsın ve tanıtsın kendisini ve eklemek istediğim bazı hususlar var.bır kaç yorum okuma şansı buldum herkes murat arkadasımıza iyi niyetli bir şekilde destekte bulunmuş bu güzel birşey fakat... bir kişide çıkıp dememişki murat kardeşim bu merkeze ekim yaptırdığına dair bir resim bir belge bir mesaj ve bir telefon görüşmesi vs gibi delil sunarmısınız şeklinde görüş istemesini sağlayamamışsınız tuhaf... ve yakında bu duruma son verecegız.. yani bu gibi yanlı ve resmi olmayan sitelerin var olması ve insanların kurumsallığına ve şahsına belgesiz delilsiz şikayetler barındırması ve marka değeri ile oynamalarına (suç ) buna site yonetımının  dahil olmasına da şaırdık .ve hukukı yoldan hakkımızı arayacagımıza dair çalışma da başlatmış olduğumuzu da belirtmek istiyorum... sizler şahıd olun ki bu sıteyı hıntelelrınızde kurtaramayacak... yani demek istediğim aslında şu bu tarz harac kesme durumunuza ben murtaza hanbaba olarak sonb verecegım merkezleri karalayıp şukadar destek olursanız şikayetınızı kaldıracagız gibi durumlarada son verecegım..
murat bey benı tanıyor ısenız?
bana ekım yaptırdıgınızı iddaa edıyor ısenız?
lütfen beni arayınız ...
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
ve eklemek istiyorum. benim kullandığım iki tane instagram hesabım var bırı sırket bırı sahsı burada paylaşılan hesaplar murat beyler tarafından acılmış resimlerim çalınmış olup kendi menfaati doğrultusunda sayfada yer alması.. yok yalan diyorsa kanıtlasın? ve murtaza nicki kullanarak bir takım küfürler edilmiş olması...ve akabinde özür diletilmiş olması... :)  bunuda yalan soyluyor ısem sıte yonetımının kanıtlamasına bırakıyorum... bu gibi saçma sapan işlere girmeniz ve benı bu duruma çekmeye sokmaya çalışmanızı ben bır konuya yoruyorum.. telegram da sağlıkçı ekipler grubu oluşturdum ve istanbulda saç ekimi yapan 1650 gibi saç ekimi yapabilen arkadaşımız grupta bulundu..bir muddet sonra ben bakanlığında izin verdiği onay oğrultusunda anestezı teknıkerı ve hemşirelik mezunu arkadaşlarımız bu grupta kalacak dedim akabınde sağlıkçı diplomalarını istedim.gönderenler kalacak göndermeyenler gruptan atılacak dedim..ve bunu sağladım 335 sağlık personelimiz grupta kaldı geri kalanını gruptan cıkardım ..sonrasında yuzlerce tehtıt aldım nasıl yaparsınız ekmek teknemız o grup bızım vs ( saç ekimi yapan arkadaşlarınızın tamamı benı tanır sorunuz dediğimi yaptım ve butun camia buna şahittir.) sonrasında böyle bir şikayetle karşılaştım ve baktımki delil sunmadan ıspat etmeden kanıt sağlamadan ismimi kullanma şekline anladımki bu murat ısımlı arkadaşta onlardan birtanesi...KANITLARINI SUNMADAN KİMSELER BU ARKADAŞA İTİBAR ETMESİN.. HAYIRLI AKŞAMLAR DILIYORUM.
  • Yaşınız 32

Leonidas

• Hero Member
Merhaba Ben MURTAZA HANBABA benim adıma instagramlar açılmış benim adıma murtaza nick adı altında bu siteye kayıtlarda yapılmış ve malesef bunlardan yeni yeni haberdar oldum... hıntel nick kullanan arkadaşımızla rumelı haır clınıc isimli ınstagram sayfasından konusma fırsatı buldum ve kendisine durumu kendisine anlattım ..dahili olmadığını söyledi ve şimdi gördümki ele başı bu arkadaşımızmış... benim açımdan hiç bir sıkıntı yok ben ıstanbulda halkalıda ıkamet edıyorum yazan bır kac arasım vardı benımle gorusecek yuregın varmı dıye ? numaram yazıyor arayınız konum atınız degerlendırebıleyım saklanarak buradan bu tarz kelımelerı kullanmanız cok sacma ...bu gıbı ısler karsılıklı gorusulerek halledılır o arkadaşlarım ve sıkayet sahıbı murat arkadasımız sizlerden telefon beklıyorum neysekı şimdi bu murat arkadaşımızı ben tanımıyorum.saç ekim işlemini ben gerçekleştirmedim.benim adımın geçmesine şaşırdım ve üzüldümde açıkcası benim  telefon numaram 05442640408 dir kendisinin benimle tanışmışlığı var ise arasın anlatsın ve tanıtsın kendisini ve eklemek istediğim bazı hususlar var.bır kaç yorum okuma şansı buldum herkes murat arkadasımıza iyi niyetli bir şekilde destekte bulunmuş bu güzel birşey fakat... bir kişide çıkıp dememişki murat kardeşim bu merkeze ekim yaptırdığına dair bir resim bir belge bir mesaj ve bir telefon görüşmesi vs gibi delil sunarmısınız şeklinde görüş istemesini sağlayamamışsınız tuhaf... ve yakında bu duruma son verecegız.. yani bu gibi yanlı ve resmi olmayan sitelerin var olması ve insanların kurumsallığına ve şahsına belgesiz delilsiz şikayetler barındırması ve marka değeri ile oynamalarına (suç ) buna site yonetımının  dahil olmasına da şaırdık .ve hukukı yoldan hakkımızı arayacagımıza dair çalışma da başlatmış olduğumuzu da belirtmek istiyorum... sizler şahıd olun ki bu sıteyı hıntelelrınızde kurtaramayacak... yani demek istediğim aslında şu bu tarz harac kesme durumunuza ben murtaza hanbaba olarak sonb verecegım merkezleri karalayıp şukadar destek olursanız şikayetınızı kaldıracagız gibi durumlarada son verecegım..
murat bey benı tanıyor ısenız?
bana ekım yaptırdıgınızı iddaa edıyor ısenız?
lütfen beni arayınız ...

Gerçekten pes :)
Daha bir kaç mesaj yukarıda 2014 yılında Ekim yaptık yazmışsınız şikayet sitesinde.
O da mı sahte ?
Hatırladığım kadarıyla bundan önce de (siz her ne kadar kabul etmeseniz de) sizin ya da kardeşinizin adına buraya gelip Mesajlar atıldı hatta hakaretler edildi.
Sonrasında ise özürler dilediniz.
Ben mi yanlış hatırlıyorum ?
Bir forum üyesi olarak , ne Murat beyi tanırım ne de sizi.

Ama gördüklerimi hatırladıklarımı söylüyorum. Siz veya kardeşiniz gelip buraya tartıştınız sonra da özür dilediniz, yanlış mıyım?

Hayır her şey bi kenara hala bi özür dilemiyorsunuz, hala bi tehditkar konuşmalar devam ediyor.
Hintell de kurtaramazmış falan.

Bence önce üslubunuzu değiştirin.

Edit:
İspat edin diyorsunuz ama şöyle bi durum var , siz her saç ektiğiniz kişiye teminat veriyor musunuz yazılı imzalı bu kişiye saçı ben ektim diye ?

Şahsen ben yazın başka bi merkez de saç ektirdim. Şikayetçi falan da değilim, ama biri gelse dese ki bu Ekim merkezinde saç ektirdiğine dair ispatln var mı?
Hayır yok. Nasıl ispatlayabilir mesela sizde saç ektiren birisi cidden merak ettim.
Fatura kesiyor musunuz isimli tarihli?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Murtaza bu senin önceki aldığın nick bu su an kullandığın ip adresi ile aynı

Diğeride önceki küfür ettiğin nick ile yazdıkların

Göz göre göre yalan söyleme ayıptır az delikanlı ol insanlar aptal değil bu ipler yazılanlar kayıtlı

Özür diliyordun simdi benim değil oldu.

Altakide küfürlerinin bir kısmı o tarihde instagramdan söylediklerin de var

Global Moderator

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
O KULLANICININ KİME AİT OLDUĞUNU DOĞRULAMADAN SIIZN BU DAVRANISINIZ COK YANLIŞ VE HALA INANIYORSUNUZ ...KENDINIZ YAZIP KENDİNİZ CIZIYORSUNUZ SİZLERE PESSS BEN sayfanıza yenı dahıl oldum teyıt edınız dıyede numaramı yazdım arasanız benım olduguma kanaat getıreceksınız ya zaten ? 05442640408
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
hıntel sen delıkanlı ol bak tezgahını kurmuşsun sen cok belli ettın bunu şimdi şimdi murtazahanbaba kullanıcı ip ile eşleştir ve kendin anla durumu
  • Yaşınız 32

Leonidas

• Hero Member
hıntel sen delıkanlı ol bak tezgahını kurmuşsun sen cok belli ettın bunu şimdi şimdi murtazahanbaba kullanıcı ip ile eşleştir ve kendin anla durumu

İyi de adam fotoları paylaşıyor , sizin şu an ki bu hesabınız ile geçmişte bu sayfaya gelip yorum yazan hesabın ip adresleri uyuşuyor.
Siz herhalde uzun zamandır girmeyince silinecek sandınız.

Facebook Twitter Instagram