Gönderen Konu: 2000 greft (Mitat Hanbaba Esteliv) + 5000 Greft (Sultan Özmen) Saç Ekimleri  (Okunma sayısı 45667 defa)

MURAT K.

• Sr. Member
Sırf Sultan Özmene ait olan bir fotoğrafı çaldığını ifşaladım diye vatandaş hala sultan özmene hizmet ettiğimi zannediyor, buradan yazamayınca şikayet sitelerindeki yorumlarıma musallat olmaya başlamış, yahu arkadaş Sultan hanıma hizmet etsem gelir burada onu över dururum, halbuki ben revizyon yapılacağından bahsediyorum, hatta geçen hafta kendisiyle görüşüp sitem bile ettim orta alanlar seyrek kaldığı için.

Bi de orada bana Bey diye hitap etmiş :d Ne oldu en son anamıza bacımıza sövüyordun, birden kibarlaşmışsın, işler mi kesat? İnsanlar nasıl bir pislik olduğunumu gördü? Forumun adminlerine yalakalık yapmana rağmen yazdığın küfürleri silmediler mi?

Neyse özet; Murtaza Bey siz sadece lise mezunu olduğunuz halde doktor unvanıyla Instagram hesabı açan, o Instagram'da bir başkasına ait fotoğrafı çalıp yayınlayan, ifşalanınca yaptığınız yanlışı eleştiren insanların namusuna kadar dil uzatan ahlaksız bir insansınız. Bu ülkenin namuslu hakim ve savcıları olduğunu ve bu hakimlerin sizin gibi sapık zihniyetlere papuç bırakmayacağını aklınıza sokunuz.

MURAT K.

• Sr. Member
Arkadaşlar bakın buna kuyruk acısı diyoruz, evet gerizekalıyım çünkü sen ve senin abin mitat hanbaba gibi ahlak yoksunu insanlarla muhattap oldum. yorumu size bırakıyorum. he şu vatandaşta karşıma çıkabilecek yürek olsa keşke...  adamın şikayet sitesinde yazdığı mesaj..

MURAT K.

• Sr. Member

Attention, I had my first hair transplant operation Esteliv- Mitat Hanbaba, and you can see terrible result at first page, and also his brother murtaza open a instagram account with doctor title even he is not real doctor, then he had to close this profile.

MURAT K.

• Sr. Member
by the way mitat hanbaba also not doctor

vinyj

• Full Member
senın adına sevındım dostum güzel olmuş saçların

Ercan1907

• Sr. Member
En başından beri bu konuda bir şeyler yazmak istiyordum ama bir yandan da üşeniyordum. :) İmza atıp geçeyim yazdıklarına.
ben bu konuyu nasıl görmemişim yok artık medeni cesarete bak adamdaki kafayı mahvetmiş üstüne saymış sovmüş sonra geri vites atmış hala çalışıyormu bu adam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bu arkadaşlar beni ciddi anlamda yormaya başladı konuda madur olan arkadaş açıklamasını yapmış bizi ilgilendiren bir durum olmadığı halde sürekli bir tehtide maruz kalmaya başladık bu arkadaşlar tarafından mahkemeye verecek miş bizi :)

Bu ekimi biz yapmadık diye ortalıkta gezip bir de insanları rahatsız ediyorlar

Foruma gelip insanlara ağır küfür ettiler şimdi yok biz yapmadık şu yaptı

Bunlar bu cahillikle nasıl ekim yapıyorlar anlamıyorum biri doçentim der biri doktorum der

Dava açacaklarmış bir de üstüne hadi bakalım açın.

Kağıda 1 milyon tl tazminat yazıyor kurşun kalemle bize atıyor remini?

Ne sanıyorsunuz davadan haktan hukuktan ya da başka durumlardan korkacak çekinecek bir tipimiz mi var ?

Bizim konuyla bir alakamız yok saç ektikleri hastaya ulaşamadıkları için bizim üstümüze gelmeler eşkiyamızınız siz ?

Cimere şikayet edilmesi gerek firmanın gelip ettiği küfürler instagramdan da öncelik olarak

Şu an avukatım odasındamış bana avukatın odasının resmini atıyor kafa yapısına bakın

Yoroldum artık cidden

Siz insanları iki tane yazı yazıp korkutup istediğinizi yaptıracak  kadar sahipsiz mi sanıyorsunuz.

Benimle görüşecekmiş yasal olarak senin benle zaten yasal olmayan şekilde görüşmeye ne gücün ne yüreğin yeter. Yasal olarakta görüşecek bir durumda değilsin ortada madur edilmiş bir insan varken bu 10 larca forum üyesinin ailesine eşine dostuna küfür ettiğiniz halde hangi yasa o sizi haklı çıkaracak siz devletin adeletini kendi haksız adaletiniz mi sanıyorsunuz.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2021, 14:13:43 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sen doktormusunda da insanlara dudak dolgusu yapabiliyorsun murtaza?

Var mı öyle Tıp okumadan uzmanlık olmadan dudak dolgusu yapabiliyormu insanlar? Merkez açıp bir de bunu yayınlaya biliyor mu?

Devlet bunları denetlemiyor mu?

Dudak dolgusu yapabilen birkaç uzman olduğunu bilmelisiniz kendini dudak dolgusu yapabilen biri olan tanıtan herhangi biri aşağıdaki ünvanlara sahip olmalıdır:

Plastik cerrahlar
Dermatologlar
Kozmetik yüz cerrahları

« Son Düzenleme: 23 Şubat 2021, 14:08:50 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sana niye dava açıyolar abi? Hangi mantıkla hangi hakla? Bizler burada şahidiz. Olası bir durumda bizler de senin arkandayız. Sadece ben de değil, bu forumda senin yanında olacak bin tane üye var. Gelişmeleri bekliyoruz merakla bekliyoruz.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
yaptıklarından ders çıkaramaz..kendi hatalarından başkalarını sorumlu tutar..dikkat et karşındaki insanlar kuzu değil sabrında bir sonu vardır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sana niye dava açıyolar abi? Hangi mantıkla hangi hakla? Bizler burada şahidiz. Olası bir durumda bizler de senin arkandayız. Sadece ben de değil, bu forumda senin yanında olacak bin tane üye var. Gelişmeleri bekliyoruz merakla bekliyoruz.

Selam sonnyto bende anlamadım Konuyu açan saçını ektikleri kişiyi bulamadıkları için konunun silinmesi için bize baskı yapmaya çalışıyor instagramdan yazıyor ekimi bizim yaptığımızı ispat etsin vs yoksa sizi de mahkemeye vericem şudur budur.

Sonuç olarak konuyu açan arkadaş gelmiş durumunu hakaret etmeden yaşadıklarını yazmış
Kaldıki forum üyelerine bu şahıs dünya nın küfürünü etti sonra özür diledi

Versin mahkemeye gideriz devletin adaletidir bakar kararını verir ama kimse beni alakam olmayan bir durumdan dolayı tehdit edemez.
Global Moderator

MURAT K.

• Sr. Member
İlk ekimimi Mitat Hanbaba yaptı

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selam sonnyto bende anlamadım Konuyu açan saçını ektikleri kişiyi bulamadıkları için konunun silinmesi için bize baskı yapmaya çalışıyor instagramdan yazıyor ekimi bizim yaptığımızı ispat etsin vs yoksa sizi de mahkemeye vericem şudur budur.

Sonuç olarak konuyu açan arkadaş gelmiş durumunu hakaret etmeden yaşadıklarını yazmış
Kaldıki forum üyelerine bu şahıs dünya nın küfürünü etti sonra özür diledi

Versin mahkemeye gideriz devletin adaletidir bakar kararını verir ama kimse beni alakam olmayan bir durumdan dolayı tehdit edemez.
Senin de hee tamam siz haklısınız deyip konuyu sileceğini düşündüler sanırım. :) Ellerinden geleni sakınmasınlar. Her şey ortada zaten abi. Hiçbir şey yapamazlar.

MURAT K.

• Sr. Member
Şahısların kendi ağızlarından itirafları

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Sanal ortamda klavye kullanarak dahi duygu düşüncelerini medeni bir şekilde paylaşamayan insanlar hangi işte başarılı olabilir ki?

Benim anlam veremediğim bir kaç konu var.

-Ekimi Hintell mi yaptı?
-ekimci daha önce burada kanun ve etik kurallarını hiçe sayarak millete küfür eden kişi değil mi? şimdi kime ne ile alakalı dava açma hazırlığında?dava konusu ne olacak mesala? Memnuniyetsizliğini dile getiren bir hastam var,nasıl olurda  bu hastamın memnuniyetsizliği dile getirebileceği bir platform oluşturulur ? Bubplatformda emeği geçen kişilere maddi ve manevi tazminat şeklinde mi olacak?
-Ektirdigini söyleyen kişi neden böyle bir yalan atsın?
-Murat (kimdir bilmiyorum) neden ara ara İngilizce yazıyor?

Facebook Twitter Instagram