Gönderen Konu: 2000 greft (Mitat Hanbaba Esteliv) + 5000 Greft (Sultan Özmen) Saç Ekimleri  (Okunma sayısı 45660 defa)

MURAT K.

• Sr. Member
karşıdan güzel gözüküyor çok çile çektin hocam inşallah daha iyi olur

Eyvallah üstat forumdakiler manevi anlamda destek oldular sağ olsunlar ne yalan diyin ikinci ekimde dorduncu aylara kadar unut vaat etmiyordu ama toparladı baya

MURAT K.

• Sr. Member
Tarama şekli vs gerçekten çok önemli ben objektif değerlendirme için hep aynı açıdan çektiğim fotoları yükledim ama mesela geçen hafta traştan sonra kuaförüm bir fön çekti hakikaten çok hoşuma gitti. Ben sonra beceremedim tabi malum bu konularda deneyimsiziz. Traştan sonraki  foto

Salvador

• Hero Member
Tarama şekli vs gerçekten çok önemli ben objektif değerlendirme için hep aynı açıdan çektiğim fotoları yükledim ama mesela geçen hafta traştan sonra kuaförüm bir fön çekti hakikaten çok hoşuma gitti. Ben sonra beceremedim tabi malum bu konularda deneyimsiziz. Traştan sonraki  foto
İnce uçlu fön tarağı ve kabartacak fön tarağı al önce düz forma sok sonra kabart
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

MURAT K.

• Sr. Member
İnce uçlu fön tarağı ve kabartacak fön tarağı al önce düz forma sok sonra kabart

Valla biraz pratik yapmam lazım, zaten saçlar son bir aydır falan şekil almaya başladı bakalım bir tık daha hacim alsa daha iyi olacak

MURAT K.

• Sr. Member
Arkadaşlar dolu dolu 7 ay bitti. 210. Gün. Bugün fön konusunda biraz daha iyiydim saçlar dolgun görünüyor ama ön ortaya dikkatli bakınca gene o zayıflık göze çarpıyor, son iki haftadır yeni çıkış ya da batma gözlemlemedim. Sizce kalınlaşma sürecinde ön orta bölge toparlar mı? Ekimden bir ay sonra propecia kullandim, dört kutu kullanıp bıraktım. Su an günde bir tane aga-e tablet alıyorum.

Leonidas

• Hero Member
kardo ışıktan mıdır bilmiyorum ama geçen gün attıgın fotolar ile arada baya bi fark var.
cok hos duruyor. ortada ki seyreklık iyice gitmiş , ama dedigim gibi ya ışıktan ya da tarama şekli.
mutluysan sorun yok kardesim güle güle tara güle güle fön çek :)

J.WasHere

• Jr. Member
  • **
Hocam bir kaç haftalık üye olduğum için konuyu daha yeni farkettim. Konuyu ilk sayfadan itibaren sinirle ve üzüntüyle okudum ancak sonunu gerçekten çok merak ettiğim bir konu oldu.
Sonucuda gördükten sonra ilk ekimi yapan kasaptan sonra şuanki görünüş muhteşem. Keyfini çıkar bundan sonra👋

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Üst tarafı da görelim?
Global Moderator

MURAT K.

• Sr. Member
Üst tarafı da görelim?

Tepeden vaziyet böyle başkan

MURAT K.

• Sr. Member
Hocam bir kaç haftalık üye olduğum için konuyu daha yeni farkettim. Konuyu ilk sayfadan itibaren sinirle ve üzüntüyle okudum ancak sonunu gerçekten çok merak ettiğim bir konu oldu.
Sonucuda gördükten sonra ilk ekimi yapan kasaptan sonra şuanki görünüş muhteşem. Keyfini çıkar bundan sonra👋

Sağ ol hocam biraz daha kalınlaşsa güzel olacak foruma hos geldin bu arada

MURAT K.

• Sr. Member
kardo ışıktan mıdır bilmiyorum ama geçen gün attıgın fotolar ile arada baya bi fark var.
cok hos duruyor. ortada ki seyreklık iyice gitmiş , ama dedigim gibi ya ışıktan ya da tarama şekli.
mutluysan sorun yok kardesim güle güle tara güle güle fön çek :)

Aynen tarama şekli fotolardaki ışık açı vs hepsi bir faktör. Çevremdekiler çıplak gözle durumun iyi olduğunu söyluyolar ama ön orra bolgeye ufak bir revizyon olacak sanirim

Fikret Öztürk

• Sr. Member
Donor bolgeniniz de durum nasıl duzeldemi ikinci ekim için büyük cesaret etmişsiniz güzel olmuş

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ilk haline göre sonuç güzel umarım biraz daha kalınlaşır saçların daha güzel olur
Global Moderator

social

• Sr. Member
Sayın kardeşim, ilk durumunuza bakınca bence allaha çok şükretmeniz lazım, saçlar gayet yerinde. Seyrek falan olduğunu sakın düşünmeyin. Ben 2.ekimi başarılı buldumi nacizene tavsiyem saçların dibini fazla gösterecek şekilde taramamanız yönünde olur, yana dogru tarafsanız daha dolgun ve kapatıcıgı fazla gorunur, ayrıca dipler gorunmeyecegi için ekim anlaşılmaz

Facebook Twitter Instagram