Gönderen Konu: 2000 greft (Mitat Hanbaba Esteliv) + 5000 Greft (Sultan Özmen) Saç Ekimleri  (Okunma sayısı 45682 defa)

MURAT K.

• Sr. Member
Kardeşim senle aynı sorunları yaşadığımız için,sonucunun çok iyi olmasını istiyorum, ikinci ekimin güzel gidiyor maşallah, bu arada 8.Aydan sonra bile çıkışlar oluyor, bizzat tecrübe ediyorum şuan, aralarda kıvırcık şeklinde uzamaya başlayan saçlar çıkıyor dikkatli bakınca aynada

Saol kardesim benim bakalim seninki kadar olmasada bizde tarayacaz saclari umarim

MURAT K.

• Sr. Member
26 haziran da ekim yaptırdım , bu gün itibariyle 50. Gün.

Sabirli surece girmissin hayirlisi bakalim

Adonis

• Jr. Member
  • **
Çıkışlar güzel duruyor ama bu haliyle ilk ekimdeki facianın izleri tam silinmeyecek gibi. ön yanlar çok sık ön ortaysa seyrek. Bu ekim yeterli olmayacak bence o bölgeyi düzeltmeye.

Küçük bir revizeyle sakaldan 300kök falan alınıp ön bölgenin orta kısmına ön çizginin de az gerisine ekilse, yandaki saçların inceliğiyle ortada sakalların kalınlığı o zaman homojen bi görüntü sağlayabilir.

MURAT K.

• Sr. Member
Çıkışlar güzel duruyor ama bu haliyle ilk ekimdeki facianın izleri tam silinmeyecek gibi. ön yanlar çok sık ön ortaysa seyrek. Bu ekim yeterli olmayacak bence o bölgeyi düzeltmeye.

Küçük bir revizeyle sakaldan 300kök falan alınıp ön bölgenin orta kısmına ön çizginin de az gerisine ekilse, yandaki saçların inceliğiyle ortada sakalların kalınlığı o zaman homojen bi görüntü sağlayabilir.

Bilmiyorum valla bakalım bu ayda oldu yeni çıkışlar üç gun sonra 180 dolcak paylasicam fotolari, surec sonunda revizyon gerekirse Sultan Özmen gerekeni yapacaktır, yani Mitat Hanbaba gibi terbiyesizlik yapacağını sanmıyorum

MURAT K.

• Sr. Member
Değerli forumdaşlar yarın 180 olacak, gene rahat değerlendirme için aynı açıdan 120 150 180 i peş peşe yüklüyorum

Leonidas

• Hero Member
güzel ilerleme kaydetmıssın kardeşim az daha sabret surecın devam edıyor , daha da ıyı olacaktır hem çıkıs hem de form anlamında daha uzun bır yolun var ama şunu söyleyim sana ekım önce kı halını baz alırsak hiç çıkmasa şu halıyle kalsa bile o halınden milyonlarca kat iyidir.

MURAT K.

• Sr. Member
güzel ilerleme kaydetmıssın kardeşim az daha sabret surecın devam edıyor , daha da ıyı olacaktır hem çıkıs hem de form anlamında daha uzun bır yolun var ama şunu söyleyim sana ekım önce kı halını baz alırsak hiç çıkmasa şu halıyle kalsa bile o halınden milyonlarca kat iyidir.

Sağ ol kardeşim, bakalım orta bölge biraz daha sıklaşsa tadından yenmicek ama dediğin gibi zaten nereye gitsem diğer ekimden iyi olurdu hatta şu forumdan bile tecrübeli birileri hiç ekim yapmadıkları halde gene Mitat Hanbabanın rezaletinden kat kat daha iyi iş çıkartırlardı. Hepimizin sonucu iyi olsun hepimizin yüzü gülsün

saçekimikullanıcı

• Full Member
Çok güzel gelişme var. Senin adına çok sevindim.
1 Mg Finasteride
Biotin solgar 1000 mg
Sebamed Kepek Önleyici Şampuan

MURAT K.

• Sr. Member
Çok güzel gelişme var. Senin adına çok sevindim.

Çok teşekkür ederim

Ertunç Çelebi

• Yeni üye
  • *
İlk ekim sonucu tabir- caizse facia ile sonuçlanmış 2.ekim sonucu gayet olumlu olmuş daha da iyi olucaktır inşallah.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel gidiyor tepeden de foto atar mısın?

MURAT K.

• Sr. Member
İlk ekim sonucu tabir- caizse facia ile sonuçlanmış 2.ekim sonucu gayet olumlu olmuş daha da iyi olucaktır inşallah.

Sağ ol hocam evet çok sıkıntı yaşamıştım konuyu baştan sona okuduysanız görürsünüz zaten

MURAT K.

• Sr. Member
Gayet güzel gidiyor tepeden de foto atar mısın?

Sağolasın sonny tepeden durum şöyle

secretservice

• Hero Member
güzel toparlamış hocam maşallah güle güle tarayın

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel gidiyor, en azından o çirkin görüntü gitmeye başlamış, 2 ay sonra daha da güzel olur bu saçlar.

Facebook Twitter Instagram