Gönderen Konu: 2000 greft (Mitat Hanbaba Esteliv) + 5000 Greft (Sultan Özmen) Saç Ekimleri  (Okunma sayısı 45676 defa)

MURAT K.

• Sr. Member
Şakaklara ilk ekiminde o kadar sık ekmişler ki diğer ekimde o sıklığa maalesef ulaşamıyorsunuz. Bana sorarsanız saçları yana yatırarak tarayın artık. En azından ortada ki seyreklik bu kadar göze batmaz. İlk halinize göre durumu kurtaracak kadar çıkışlarda olmuş gibi. Sadece tarama işini biraz daha doğru yapmanız gerekiyor.

Oni sence orta kisimda daha ne kadar cikis olur. Evet sakaklar onceden var oldugu icin onden geldiler cok

Leonidas

• Hero Member
Hocam görüntü güzel 5 ay İçin süreç
Devam ediyor, orta da çıkış biraz daha olacaktır , artı olarak hacim de kazanacaktır . Sakallara neden elletmek istemiyosunuz ki , çene Altından alıyorlar zaten belli olmuyor hiç . Can sıkmayın bence bu Ekim sizi tatmin eder. Ama her zaman daha fazlasını istiyoruz bu bi gerçek , o zaman da sakaldan küçük bi takviye ile cok daha iyi bi sonuca ulaşırsınız.

MURAT K.

• Sr. Member
Devam ediyor, orta da çıkış biraz daha olacaktır , artı olarak hacim de kazanacaktır . Sakallara neden elletmek istemiyosunuz ki , çene Altından alıyorlar zaten belli olmuyor hiç . Can sıkmayın bence bu Ekim sizi tatmin eder. Ama her zaman daha fazlasını istiyoruz bu bi gerçek , o zaman da sakaldan küçük bi takviye ile cok daha iyi bi sonuca ulaşırsınız.

Üstatim agzindan bal damliyor surada yapilan olumlu yorumlar insani oyle motive ediyorki anlatamam e tabi polyannacilik oynamiyoruz elestirilerede acigiz iyinin iyisi kotunun kotusu var. Sakal konusunda yasim su an 31 on ve orta bolgede genetik dokulmem buyuk olcude tamamlandi ama vertekste acilmalarimin devam edecegi kanaatindeyim hani cok gerekirse son kursunu oraya harcarim diye dusunmustum ama bilmiyorum

Leonidas

• Hero Member
Hocam elimden geldiği kadar gerçekçi konuşmaya çalışıyorum ilk ekiminizin ne derece kötü olduğunu da söylemiştik (sizinle alakalı değil tabi bu durum , hatta konuya gelip saygısızlık yapan Merkeze de gerekeni söyledik) bence dedigim gibi 5 ay gelişimin en az 2-3 ay daha ettiği bir süreç. 8 aya kadar çıkışlar devam ediyor sonra da 12. Aya kadar saçlar form tutuyor , forum dan gördüğüm kadarıyla bir çok kişi de bu durum böyle oluyor tabi her insanın vucudunun verdiği tepki farklı kiminde 3. Ay da çıkışlar başlarken kiminde 3. Ay da şok yeni bitiyor , ama dedigim gibi sizin süreç daha bitmiş değil , bence orta kısım daha da kapanacaktır , 12. Ay da ön kısıma Ekim’e gerek kalmayabilir , sizi tatmin edebilir.
Sakal konusun da çok doğru bi planlama yapmışsınız , sakal kılları vertex de kullanılıyor zaten genel olarak , bu sürecin sonucun da dedigim gibi ön kısma Ekim’e gerek kalmayabilir , sakaldan vertexe Ekim yaptırınca da donoru fazla yormadan biraz daha alım yaptırırsınız 500-1000 greft arası , onlar da öne ekilir gerek duyulursa. Ancak şimdilik gayet güzel görünüyor özellikle önden.

MURAT K.

• Sr. Member
Hocam elimden geldiği kadar gerçekçi konuşmaya çalışıyorum ilk ekiminizin ne derece kötü olduğunu da söylemiştik (sizinle alakalı değil tabi bu durum , hatta konuya gelip saygısızlık yapan Merkeze de gerekeni söyledik) bence dedigim gibi 5 ay gelişimin en az 2-3 ay daha ettiği bir süreç. 8 aya kadar çıkışlar devam ediyor sonra da 12. Aya kadar saçlar form tutuyor , forum dan gördüğüm kadarıyla bir çok kişi de bu durum böyle oluyor tabi her insanın vucudunun verdiği tepki farklı kiminde 3. Ay da çıkışlar başlarken kiminde 3. Ay da şok yeni bitiyor , ama dedigim gibi sizin süreç daha bitmiş değil , bence orta kısım daha da kapanacaktır , 12. Ay da ön kısıma Ekim’e gerek kalmayabilir , sizi tatmin edebilir.
Sakal konusun da çok doğru bi planlama yapmışsınız , sakal kılları vertex de kullanılıyor zaten genel olarak , bu sürecin sonucun da dedigim gibi ön kısma Ekim’e gerek kalmayabilir , sakaldan vertexe Ekim yaptırınca da donoru fazla yormadan biraz daha alım yaptırırsınız 500-1000 greft arası , onlar da öne ekilir gerek duyulursa. Ancak şimdilik gayet güzel görünüyor özellikle önden.

Aynen usta benim gözlemimde benzer şekilde 8 olmasa bile 7. aya yani 210 lara kadar banko saç çıkıyor sonradan dediğin gibi form alma süreci başlıyor, bakalım benim çıkışlar bu ay hissettirdi kendini, bir de malum süreç stresliydi benim için biliyorsunuz konum ortada, stres faktörü belki yavaşlattı süreci ama şu an kendimi objektif yorumlarsam ne iyi ne kötü, normal süreçteyim diyebilirim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Oni sence orta kisimda daha ne kadar cikis olur. Evet sakaklar onceden var oldugu icin onden geldiler cok

1 - 2 ay içerisinde belli olur durumunuz. Ekilenlerde çıkış olmuş saçlarda onlar form alsa bile doğru tarama tekniğiyle ilk halinizden daha iyi bir görüntüye sahip olursunuz diye düşünüyorum. Bence süreç olumlu ilerliyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

carthage

• Full Member
Kardeşim güzel sonuçlanıcak inşallah, biraz daha kalınlaşması lazım saçların. Takviye alıyor musun ?

MURAT K.

• Sr. Member
Kardeşim güzel sonuçlanıcak inşallah, biraz daha kalınlaşması lazım saçların. Takviye alıyor musun ?

Aynen kardesim gunde bir tane aga-e tablet aliyorum xpecia muadili diyebilecegimiz biraz daha zengin iceriklisi

carthage

• Full Member
Güzel gidiyor, takviyeler baya işe yarıyor bu arada, bikaç ay sonra etki etmeye başlıyor

MURAT K.

• Sr. Member
Güzel gidiyor, takviyeler baya işe yarıyor bu arada, bikaç ay sonra etki etmeye başlıyor

Aynen kardesim senin konunuda yakindan takip ediyorum sonucun efsane forumdaki en iyilere girer bence

MURAT K.

• Sr. Member
Arkadaslar bu da kiyaslama acisindan ayni aci ve ayni isik altinda 120 ve 150. Gun fotolari

Leonidas

• Hero Member
30 günde güzel Atak yapmış , devamı gelecektir

MURAT K.

• Sr. Member
30 günde güzel Atak yapmış , devamı gelecektir

Umarim oyle olur kardesim surekli inceledigimiz icin fark edemiyoruz simdi kiyaslama yapinca gercekten iyi atak yapmis ama genelde 120 180 atak zamanlari zaten. Senin suan ne kadar oldu?

Leonidas

• Hero Member
Umarim oyle olur kardesim surekli inceledigimiz icin fark edemiyoruz simdi kiyaslama yapinca gercekten iyi atak yapmis ama genelde 120 180 atak zamanlari zaten. Senin suan ne kadar oldu?

26 haziran da ekim yaptırdım , bu gün itibariyle 50. Gün.

carthage

• Full Member
Kardeşim senle aynı sorunları yaşadığımız için,sonucunun çok iyi olmasını istiyorum, ikinci ekimin güzel gidiyor maşallah, bu arada 8.Aydan sonra bile çıkışlar oluyor, bizzat tecrübe ediyorum şuan, aralarda kıvırcık şeklinde uzamaya başlayan saçlar çıkıyor dikkatli bakınca aynada

Facebook Twitter Instagram